عنوان انحصاری کنسل شده Xbox 360 برای رقابت با God of War

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بر اساس تصاویری که به تازگی توسط استودیو Pi Studios (سازنده عناوینی همچون Bonk: Brink of Extinction) منتشر شده است، به نظر می رسد که این استودیو در حال کار بر روی یک عنوان انحصاری کنسل شده برای Xbox 360 و به منظور رقابت با سری بازی های God of War بوده است.

gowbar1_thumb.jpg

بیش از پنج سال پیش، Pi Studios در حال کار بر روی یک بازی اکشن بود که شخصیت اصلی از نژاد بربرها (Barbarian) داشت. یکی از مهم ترین ویژگی های این عنوان، وجود قابلیت دونفره بازی کردن از ابتدای بازی بود. شخصیت اصلی بازی دارای اسلحه های متنوع و بزرگ بود که به کمک آن می توانست لشگر های عظیم دشمنان را از پا درآورد. بازی همچنین دارای برخی از اساطیر یونانی مانند Amazon ها بود.

Pi Studios این بازی را نزد ناشر های متعددی برد، اما هیچ کدام از آنها حاضر نشدند وظیفه انتشار بازی را بر عهده بگیرند.

طرح های این بازی:

منبع

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,179
نام
ماکان
من میخواستم کامنت بزارم "این میخواست با GoW رقابت کنه؟" که دیدم دوستان قبلا چندین بار این جمله رو بکار بردن و حسابی تکراری هست، برای همین بیخیال شدم.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
یه بازی بسازن در مورد چنگیزخان مغول :D تا توضیح بدن چجوری نصفه دنیا را گرفت و اخرش هم سنش تموم شد و نتونست کل دنیا را بگیره :D البته بهتره نقش اول بازی را همین چنگیز بزارن :D

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
اینم از دروغ 13 سال 2013

اخه بازی که هیچ شرکت و استودیو یی حاضر به انتشارش نشده !!! چطور میتونه با یکی از خدایان گیم رقابت کنه .... ؟؟؟؟

یه هایپ مسخره از شرکت سازنده ...

و چقدر شوخ طبعانه

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
نکه چند بار بازی رو تموم کردین، فهمیدین اصلا قدرت رقابت با GOW رو نداشته . . .
میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست، ماستی هم که ترشه از تغارش پیداست...

اگه ذره ای پتانسیل تو هر زمینه ای داشت حداقل یه ناشر براش پیدا میشد. دیگه داغون تر از Dante's Inferno و امثالهم بوده دیگه حتما...
به خدا اگر هم منتشر میشد GoW و انحصاری های دیگه ی سونی زیر سوال نمی رفتن
yahoo_22.gif
biggrin1.gif
خب معلومه زیر سوال نمیرفتن. برا خود بازیه و سازنده و ناشرش بد میشد. اونا زیر سوال میرفتن :D

آخرین ویرایش:

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
اگه ذره ای پتانسیل تو هر زمینه ای داشت حداقل یه ناشر براش پیدا میشد. دیگه داغون تر از Dante's Inferno و امثالهم بوده دیگه حتما...
به خدا اگر هم منتشر میشد GoW و انحصاری های دیگه ی سونی زیر سوال نمی رفتن :|:D
خب معلومه زیر سوال نمیرفتن. برا خود بازیه و سازنده و ناشرش بد میشد. اونا زیر سوال میرفتن
biggrin1.gif
قربون آدم چیز فهم:D پس دیگه قدرت گاو رو به رخ نکشید :D هر بلایی می خواد نازل بشه سر سازنده و ناشرش نازل میشه :|:D
واااای ! خیلی ممنون از نگرانی درمون آوردی ؟
biggrin1.gif

مرد مومن مگه قرار بود زیر سوال برن ؟؟؟
biggrin1.gif
والا اینجوری که شما دارید تو سر این بازی می زنید گفتم حتما نگرانید
yahoo_22.gif
biggrin1.gif

yahoo_21.gif
این میخاست با GOW رقابت کنه ؟؟
خداوکیلی تا حالا اینقدر فن بوی یکجا ندیده بودم :|:D شما از 4 تا Art Work چی دستگیرت شد ؟!

آخرین ویرایش:

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
اين مايكروسافت هم ياد گرفته يه كلون از بازيهاي سوني ميسازه و بعد هم ميگه عنوان ما بهتر بود فردا پس فردا ديديد هوي رين و آنچارتد هم ساختن!!!:d

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
به همون علت که دوستای تو میگن با وجود گاو ماکرو باید بیخال h&s بشه !!
فِر اناف !!! b-)
یعنی شما FPS رو با H&S دارید مقایسه میکنید؟!:-/
مرسی به منطقتون!
سبک H&S مثل FPS سبکی نیست که سازنده های زیادی دنبالش برن چون یه سری ریزه کاریهای داره که هر استودیویی قادر به پیاده کردنش نیست, تجربه هم نشون داده این سبک بازی معمولا دارای درجه سختی بالا و پر از خشونت هست, پس خیلی از مخاطبین خودش مخصوصا کم سن و سالها و غیر حرفه ایها(نوب!)رو از دست میده.کلا ما مگه تو این نسل و نسل قبلی چند بازی موفق تو این سبک مثل سری GOW و DMC و NG داشتیم؟
پس با این حساب اگه مایکرو دنبال این سبک نره چیز زیادی رو از دست نداده!(نظر شخصی)

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
خوده GOW هم نمی تونه با یه بازی دیگه با GOW رقابت کنه.....

700 نفر حدود 7 سال رو یه بازی کار کردن میشه GOW با بوجه ی میلیون دلاری.......

البته بگم Heverly Sword بازی شاخیه و میتونست با اون بازی در شماره های بدی رقابت کنه اما من مطمعا هستم خود Sony نزاشته این بازی شماره جدید و ادمش ساخته یشه شک نکنید........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر