عنوان انحصاری کنسل شده Xbox 360 برای رقابت با God of War

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
بر اساس تصاویری که به تازگی توسط استودیو Pi Studios (سازنده عناوینی همچون Bonk: Brink of Extinction) منتشر شده است، به نظر می رسد که این استودیو در حال کار بر روی یک عنوان انحصاری کنسل شده برای Xbox 360 و به منظور رقابت با سری بازی های God of War بوده است.

gowbar1_thumb.jpg

بیش از پنج سال پیش، Pi Studios در حال کار بر روی یک بازی اکشن بود که شخصیت اصلی از نژاد بربرها (Barbarian) داشت. یکی از مهم ترین ویژگی های این عنوان، وجود قابلیت دونفره بازی کردن از ابتدای بازی بود. شخصیت اصلی بازی دارای اسلحه های متنوع و بزرگ بود که به کمک آن می توانست لشگر های عظیم دشمنان را از پا درآورد. بازی همچنین دارای برخی از اساطیر یونانی مانند Amazon ها بود.

Pi Studios این بازی را نزد ناشر های متعددی برد، اما هیچ کدام از آنها حاضر نشدند وظیفه انتشار بازی را بر عهده بگیرند.

طرح های این بازی:

منبع

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
شاید اگر این عنوان با شعار رقابت با GOD OF WAR جلو نمیومد، الآن من و شما به عنوان یک گیم معمولی داشتم بازی می کردیم!
درسته ما بازی رو ندیدم و از روی یکی دو تا عکس هم نمیشه چیزی رو تشخیص داد، اما خیلی اهل فن تر از من و شما در دنیای گیم هستن که بد و خوب رو بسنجن!
هیچ سرمایه گذاری از پول و یک عنوان تــمــیــز بدش نمیاد!
مطمئنا این عنوان در اون سطحی نبود که بخواد پشتیبانی بشه...!
:)

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
خب بچه ها متای بازی رو هم گفتن بی زحمت پایان بازی رو هم بگید (تو اسپویل) خیلی دوستدارم بدونم آخرش چی میشه :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
نمیدونم در نهایت چی از آب در میومد اما متاسفانه GOW با بنا کردن پایه های بازیش بر روی اساطیر یونان، از منبع خیلی قدرتمند و غنی بهره میگیره که هیچ عنوانی نمیتونه در این حیطه باهاش رقابت کنه.
متاسفانه !چرا متاسفانه ماشالله تو تاریخ چیزی که زیاد هست اسطوره و داستان و ...............این سازندگان بازی هستند که توانای خودشون تو ساختن یک بازی نشان می دهند و باعث محبوبیت و موفقیت این بازی شده اند
این آشغال آب رنگی میخواست با گاو رقابت کنه؟؟؟ بیشتر شبیه Dishonored میمونه تا یه بازیه اسطوره ای...
yahoo_26.gif
زدی وسط هدف امیر حالم بد شد یادش افتادم :d

آخرین ویرایش:

curtis1

کاربر سایت
May 16, 2011
17
دوستان ربطی به اسطوره ها و جا افتادن بازی و ...نداره gowاز همه نظر بی نظیره داستان عالی شخصیت پردازی قوی کریتوس با قدرت ماورای تصور که حتی میتونه
با خشم زیادش خدایان یونان رو به زیر بکشه گرافیک فنی عالی که از نهایت قدرت کنسول استفاده میکنه گرافیک هنری بی نظیرش که محیط های یونان باستان رو
به زیبایی و با عظمت نشون میده خلاقیت بالایی که بازی داره رو میشه از طراحی سلاح ها تا طراحی مراحل بازی مشاهده کرد
من قبل از gowصدها بازی تو سبک های مختلف بازی کردم ولی بازی ای به کاملی gowندیدم
درباره ی این بازی هم خیلی چیزها از همین چندتا عکس میشه فهمید سازنده ها هم فقط چندتا عکس و خط داستانی بازی رو به ناشر میدن تا تایید کنه
و تا ناشر پیدا نکنن اقدام به ساخت بازی نمیکنن تو این عکس ها چیزی که من میبینم شخصیت پردازی مضخرف وتکراری که شبیه شخصیت deathدردارکسایدرز2
و خیلی بازیهای دیگه هست صلاح های شبیه بازیهای ژاپنی مثل onimosha,finalfantasyو...هست و محیط های مزخرف طراحی شده داخل آرت ورک ها
اصلا قابلیت مقایسه با شاهکار بزرگی مثل gowرو نداره و ناشرها اینو خیلی خوب فهمیدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر