عضوگیری برای Destiny Clan در PS4

وقتی روی set as PlayStation clan میزنم این ارور رو میده:
There was an error communicating with the server, but the system was unable to determine what that error was.(1649

فک میکنم ایراد از خودشونه چون من ندیدم این ارورو / با کامپیوتر میری؟؟ با گوشیم امتحان کن ببین میره یا نه شایدم ایراد از مرورگرته

دوستان تا اینجا که من امار گرفتم Clan توو نسخه بتا کاربردی نداره فلن چون نه ما میتونیم کلن تگمونو ببینیم نه چیزی / ولی خب توو نسخه نهایی صد در صد کاربرد خواهد داشت باید دید چی میشه

امشب ساعت ۱۲:۳۰ یادتون نره /

سلام دوست عزیز saeedscorpion

داداش اگه میشه مراحل ثبت نام تو سایت بانچی برا پیوستن به گروه تون رو اینجا بگو (کجا بریم چی رو بزنیم ) که بیایم تو گروهتون. البته اگه زحمتی نیست و برا ما هم جایی هست اخه تا تاریخ ارزه بازی اصلی دیگه چیزی نمونده ومنم اگه خدا بخواد حتما میگیرم بازی رو .
راستی psn id: DAVODabasi هست اگه دوست داشتین اد کنین .

سلام دوست عزیز saeedscorpion

داداش اگه میشه مراحل ثبت نام تو سایت بانچی برا پیوستن به گروه تون رو اینجا بگو (کجا بریم چی رو بزنیم ) که بیایم تو گروهتون. البته اگه زحمتی نیست و برا ما هم جایی هست اخه تا تاریخ ارزه بازی اصلی دیگه چیزی نمونده ومنم اگه خدا بخواد حتما میگیرم بازی رو .
راستی psn id: DAVODabasi هست اگه دوست داشتین اد کنین .

درود
کار خاصی نداره میری تو سایت بانجی از اونجا با اکانت پی اس اِنت داخل سایت sign in میشی و از سمت چپ گزینه group رو انتخاب میکنی ازونجا اسم کِلن رو که IRAN هست رو سرچ میکنی و درخواست میدی تموم / واینکه بله جا هست محدودیت نداره هرچی بیشتر بهتر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or