عضوگیری برای Destiny Clan در PS4

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
سلام سعید داداش
برا من هم همینطوری تو سایت بانجی اسمم نه تو کلن نه تو گروه نیست!!
البته من اونجا اسمی انتخاب نکردم فقط با psn id: DAVODabasi سایین کردم.
پیغامی که دادم برات رسیده دیگه ؟ قبول کردی؟ ماهم جزو گروه شدیم؟
خواستم مطمئن شم:d

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام سعید داداش
برا من هم همینطوری تو سایت بانجی اسمم نه تو کلن نه تو گروه نیست!!
البته من اونجا اسمی انتخاب نکردم فقط psn id: DAVODabasi سایین کردم.
پیغامی که دادم برات رسیده دیگه ؟ قبول کردی؟ ماهم جزو گروه شدیم؟
خواستم مطمئن شم:d

اره حله اون باگ خودشه مشکل نیس صفحه اول تاپیکم نگا کنی اسمتو اضافه کردم

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
راستی سعید به نظرت بازی دیجتالی بگیریم بهتره یا فیزیکی؟

تو سایت گیمفا یه خبر دربارهdestiny اومده مثل اینکه برا روز اول یه اپدیت اجباری داده بانجی.
اگه نظرت دیجتالی یه سایت مطمئن برا خرید psn card معرفی کن چون چند وقت پیش که یسری به فروش گاه بازی سنتر زدم تموم شده بود.اگه که نظرت فیزیکی صبر کنیم تا روز عرضه

آخرین ویرایش:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
راستی سعید به نظرت بازی دیجتالی بگیریم بهتره یا فیزیکی؟

تو سایت گیمفا یه خبر دربارهdestiny اومده مثل اینکه برا روز اول یه اپدیت اجباری داده بانجی.
اگه نظرت دیجتالی یه سایت مطمئن برا خرید psn card معرفی کن چون چند وقت پیش که یسری به فروش گاه بازی سنتر زدم تموم شده بود.اگه که نظرت فیزیکی صبر کنیم تا روز عرضه

اگه نظر منو بخوای کلن با بازی های دیجیتالی مخالفم مگه بازی های معمولی مثه اینایی که حالت آرکید داره یا یسری استثنائات مثه بازی هایی که واقعا خرید دیجیتالیشون بصرفه تره یعنی تفاوت قیمتش توو توپخونه خیلی میشه بخاطر دلالی در غیر اینصورت مخالفم :) - خدایی حیفه که اینجور بازیارو دیجیتالی بگیره ادم البته این نظر منه / اون خبریم که میگی یه پچ هستش که بانجی روز اول میده مثه همون پچایی که توو یسری بازی ها توو همون روز اول هست مثلن دیابلو هم داشت

آخرین ویرایش:

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
سلام عزیز این کلن و گیلد بندی ها مربوط به نسخه ی نهایی محسوب میشه دیگه؟!
بعد فکر نکنم بیشتر از سه شخص بتونن در ماموریت شکرت کنن و انوقت با این وضعیت روال و رویه ی کلن ها به چه شکل هستش ؟!:)

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
بچه ها کجا باید درخواست بدم ؟ توی بانجی عضو شدم .
ممنون میشم راهنماییم کنید

id = king

از توو همون سایت بانجی برو قسمت group اسم کلن رو سرچ کن IRAN و درخواست بده اگه چندتا اسم مشابه بود ما اونی هستیم که از همه بیشتر MEMBER داره

منم ریکوئست دادم
زاستی قابلیت کراس پلتفرم نداره ؟
hamidrm

دمت گرم / خیر کراس نیست

سلام عزیز این کلن و گیلد بندی ها مربوط به نسخه ی نهایی محسوب میشه دیگه؟!
بعد فکر نکنم بیشتر از سه شخص بتونن در ماموریت شکرت کنن و انوقت با این وضعیت روال و رویه ی کلن ها به چه شکل هستش ؟!:)

اره دیگه ماله نسخه نهایی هستش توو نسخه الفا و بتا که اصن کارایی نداشت / روال کار سخت نیس بچه ها همدیگرو ادد میکنن هر کی خواست باهم میرن کواپ توو صفحه اول ایدی هارو قرار دادم و اپدیت میشه - اگرم مولتی بخوایم بزنیم که تعداد بیشتر میشه

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر