عرضه Uncharted 4 باز هم به تاخیر افتاد!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
عنوان «Uncharted 4: A Thief's End» یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال 2016 و البته مورد انتظار ترین عنوان سال از نگاه سایت بازی‌سنتر، یک بار دیگر با تاخیر در عرضه مواجع شد. با ادامه خبر با سایت بازی‌سنتر همراه باشید.

t5bpk3tzrjle3gexm4rq.jpg

شرکت سونی دقایقی قبل در طی بیانیه‌ای اعلام کرد، عنوان آنچارتد 4 در تاریخ 10 ماه می سال 2016 منتشر خواهد شد.
«Shawn Layden» مدیر شرکت سونی در بیانیه‌ای در بلاگ سونی گفت:
«در تلاش برای پاسخ گویی به تقاضای بالا برای بازی و برای اطمینان حاصل کردن از دسترسی بازی برای تمام بازیکنان در سراسر جهان در روز عرضه بازی، ما تصمیم گرفتیم تا عرضه بازی‌را دو هفته به عقب بیاندازیم تا در این مدت اضافی بتوانیم توسعه بیشتری برای این عنوان انجام دهیم. ما می‌دانیم که این خبر ممکن است ناامید کننده باشد و ما متاسفیم که شما باید مدت بیشتری برای تجربه آخرین عنوان استودیو ناتی داگ صبر کنید.»
Laden در ادامه افزود:
«اما یک خبر خوب، این بازی فوق‌العاده است. با اعتماد به نفس کامل باید بگوییم که این صبر ارزشش را خواهد داشت و تیم ناتی داگ بسیار مشتاق است که شما آخرین ماجراجویی نیتن را تجربه کنید.»

در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ اعلام شد که عرضه آنچارتد ۴ تا ماه اپریل با تاخیر مواجع شده‌است و امروز هم اعلام شد که بازی در تاریخ ۱۰ ماه می منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این تاخیر 2 هفته ای برای من که خیلی خوب شد وگرنه شدید بین دارک سولز 3 و آنچارتد4 ساندویچ میشدم :x

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Ratchet & Clanck بدبخت نجات پیدا کرد :D خدایی خیلی حرکت چیپی بود که R&C و U4 با فاصله ی چند روزه از همدیگه منتشر بشن !

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
ما که این همه صبر کردیم این 2-3 هفته هم روش.البته طبیعتا نسخه فیزیکی رو برادران چتر باز زودتر به دست ما میرسونن:d

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دلیل تریلر خفن چند روز پیش هم معلوم شد! هایپ رو بالا بردن تا این خبر زیاد ناامید کننده نشه
تاریخش واسه من بدتر شد :| سه روز بعدش DOOM میاد نابود میشم :|

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
با کاری که اینا کردند به نظر من حق دارند تاخیر بزنند، یعنی باید برای کوچک ترین مشکل هم تاخیر بزنند، همین چند روز پیش یادمه کارگردان های بازی یه مصاحبه انجام داده بودند، یه نقل قول از صحبت هاشون رو خوندم مخم صوت کشید انقدر که از بازی تعریف کرده بودند، با توجه به اون صحبت ها به نظر من متای کمتر از 95 شکست به حساب میاد، باید انتظارها رو برآورده کنند...

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
دمشون گرم تاريخ عرضه بازي رو از قبل از امتحانا به وسط امتحانا منتقل كردن. نميدونم ناوتي چرا دوست داره ما بيفتيم:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
منتظر تاخیر ماه آپریل هستیم :D من قبلا اصل قضیه رو توی اون یکی تاپیک مو شکافی کردم ولی خب کسی حرفم رو جدی نگرفت :D

پ.ن: فکر کنم اینا با Atlus کل انداختن ببینند کدومشون میتونند بیشتر بازیشون رو عقب بندازن :biggrin1: تا اینجای کار Atlus برنده این رقابت بوده :>:biggrin1:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
با کاری که اینا کردند به نظر من حق دارند تاخیر بزنند، یعنی باید برای کوچک ترین مشکل هم تاخیر بزنند، همین چند روز پیش یادمه کارگردان های بازی یه مصاحبه انجام داده بودند، یه نقل قول از صحبت هاشون رو خوندم مخم صوت کشید انقدر که از بازی تعریف کرده بودند، با توجه به اون صحبت ها به نظر من متای کمتر از 95 شکست به حساب میاد، باید انتظارها رو برآورده کنند...

95؟ خیر زیر 110 اصلا راه نداره. وگرنه شکست مطلقه. فاجعه ای برای سونی و ND

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر