عرضه Resident Evil 4 Ultimate HD Edition بر روی PC

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
46905146528699001580.jpg

دقایقی پیش کمپانی کپکام از عرضه این نسخه بر روی کامپیوتر های شخصی و از طریق سرویس Steam خبر داد.

PC Gamer ها قادر خواهند بود تا با بیشترین درجه تنظیمات گرافیکی و بافت های HD شده بر روی 60 فریم ثابت به بازی بپردازند.

این عنوان 28 فوریه با قیمت 20$ عرضه خواهد شد (ویدئو در منبع)

منبع

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
اولین و بهترین سری از Resident Evil بود که تجربه کردم. با این که کلی بازی نصب نشده روی هاردم دارم حاضرم بدون نوبت این شاهکار رو دوباره تجربه کنم

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
نسخه hd رو رو ps3 بازی کردم افتضاح بود!!!دقیقا نسخه ps2 بود فقط رزولیشنش hd شده بود!!امیدوارم با گرافیکی در حد بازیای نسل 8 عرضه بشه...

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
عالی. خیلی خبر خوبیه. من نسخه Wii رو با Dolphin بازی کردم. عین یه بازی PC میشه بازیش کرد (با موس و کیبورد) ولی این از اون هم بهتره از لحاظ فریم ریت.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,658
نام
سهيل
فشنگ مادر بازي رو آوردن جلوي چشمش.خودم عاشق اين بازي بودم و بارها نسل قبل روي PC و كنسول ها تمومش كرده بودم.براي 360 هم وقتي اومد خريدم ولي واقعا ديگه نتونستم يك بار ديگه تمومش كنم از بس قبل بازيش كرده بودم.

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
خدایی هیچی اویل 3 و 2 نمیشه
دقیقا
خیلی خوبه .... امیدوارم مشکل کنترل هم نداشته باشیم (یادمه اون موقع اومد یه نسخه رو تهیه کردم رو چهار CD، بیچاره شدم بازی کنم آخرشم پاک کردم. نمی دونم مشکل از کل بازی بود یا اون چیزی که من تهیه کردم)
گرافیکش بدک نیست:

حداقل سیستم مورد نیاز:

Processor: Intel CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD AthlonTM X2 2.8 Ghz or better
Memory: 2 GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
Video Card: NVIDIA GeForce 8800GTS or better, ATI RadeonTM HD 4850 or better
DirectX: 9.0c or above / Sound: Standard audio device

سیستم پیشنهادی:

Processor: Intel CoreTM 2 Quad 2.7 Ghz or better, AMD PhenomTM II X4 3 Ghz or better
Memory: 4 GB RAM / Hard Disk Space: 15 GB free hard drive space
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 560 or better

این کار رو با RE 3 میکردند من بیشتر راضی بودم :d

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
آقا گرافیکش خدایی خیلی قشنگ شده...به شدت منتظرم.... یه کم در حرف زدنتون انصاف داشته باشید...

کپکام دید نمیتونه با اویل6 بصورت فول اچ دی ملت رو راضی کنه رفته اویل4 رو اچ دی کرده:|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
توی استیم نوشته Full Controller Support پس نگران گیم پد و اینا هم نباشین.
====
بهتره یوخده پر رو بشیم و بریم پیش کپکام و بگیم قربون دستت این DMC HD Collection رو هم بده:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر