عدم قطع عضو در Ninja Gaiden III و دلیل آن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
سلام !
33363011856450560450.jpg

در بازی Ninja Gaiden II ، قطع کردن اعضا و دست و پای دشمن نه تنها بازیکن رو ارضا میکرد ، بلکه روی گیم پلی هم تآثیر میذاشت و بازیکن میتونست با انجام این کار از سرعت دشمن کم کرده و استراتژی های مختلفی بریزه. این مورد یعنی قطع عضو در Ninja Gaiden III حذف شده. علتش رو می پرسین ؟ ظاهرآ خود ما بازیکن ها این طور خواستیم !!!
یکی از اعضای Team Ninja به IGN این طور گفته : "ما فکر نمی کنیم بازیکن ها دیگه همچین چیزی رو در بازی بخوان. اون ها قبل از این ، این ویژگی رو توی Ninja Gaiden II دیدن."
Ninja Gaiden III با کشتن انسان ها سر و کار داره و Team Ninja هم دوست داره بازیکن با اصابت هر ضربه شمشیر حس برخورد اون به بدن دشمن و شکسته شدن استخوان و ایجاد بریدگی روی بدن رو بچشه و تمام این اتفاقات واقعی به نظر بیاد ولی ما کمی تضاد در این زمینه می بینیم چون در دنیای واقعی سر و بازوها و ... با همچین ضرباتی کنده میشن در حالی که در Ninja Gaiden III این اتفاق نمی افته.

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
اقا نسخه 3 بازی واسه ایکس باکس 360 میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟

بله دوست عزیز میاد
به نظر من از همین الان بریم NGII رو بذاریم تو دستگاه بازی کنیم یه دو بار دیگه بریم تا آخرش ملت رو تیکه تیکه کنیم شماره سه اومد عقده ای نشیم 8-|

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
اتفاقا به نظر من خوب کاری کردن جمش کردن !!
یکم ضایع بود چون طرف یه دست و پاشو از دس داده بود ، ولی بازم مارو میزد ! :d

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
همون صحنه های درگیری تو بالاپشت بوم ها و خیابون هایی که نشون دادن و اون طرز شمشیر زدن معلومه چه شاهکاری رو قراره ببینیم!!
امیر انقدر گیر الکی نده :d. بازی خوبی میشه . یه سری تغییرات کرده . بعضی هاش خوبه ، بعضی هاش هم ممکن به دل بعضی ها نشینه . من فقط منتظر بازی هستم حتی اگر بازی رو انقدر کند کنند که ریو سینه خیز بره !
کلا ما ایرانی ها عادت داریم به هر چیزی زیاد گیر بدیم

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
امیر انقدر گیر الکی نده :d. بازی خوبی میشه . یه سری تغییرات کرده . بعضی هاش خوبه ، بعضی هاش هم ممکن به دل بعضی ها نشینه . من فقط منتظر بازی هستم حتی اگر بازی رو انقدر کند کنند که ریو سینه خیز بره !
مهندس جان من که خودم عاشق ریو هایابوسا و یکی از سوپر اسپیلیت های نینجا گیدن هستم ! منظور من بازی چیز سوم شیطان بود! (ممنون از کیوان خان بابت ترجمه بازی!)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
من فقط منتظر بازی هستم حتی اگر بازی رو انقدر کند کنند که ریو سینه خیز بره !
ببین این الان از منطق خارج شدی نیما همانطور که بارها با هم صحبت کرده بودیم بیشتر عشق و حال بازی به این بود که طرف شمشیر میکشید و دست و بدن قطع می کرد
حالا این حرفت یعنی فنشدی اون هم از نوع بد جور

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
فکر کردم به مقدسات داری اهانت میکنی ، خون جلوی چشمم رو یهو گرفت :))
( چیز سوم شیطان ، اسم با معنایی برای خودش :d )
نينجا گايدن بازي بود كه بر اصول سرعت و خشونت پايه ريزي شده !!
خشونت رو كه سازندگان محترم گرفتن !!
به لطف شما اگر قسمت باشه در شماره بعدي سرعت رو هم ميگيرن ازش ...
بازي پير مردي :d

و ا... به خدا قسم بهترین نینجا گایدن تاریخ قطع عضو نداشت
biggrin1.gif
از این همه فقط شماره ی 2 این ویژگی رو داشت فقط فقط فقط فقط
biggrin1.gif
biggrin1.gif
biggrin1.gif

ولی جداً اگه اینا یه سری ویژگی جدید و منحصر به فرد وارد بازی کرده باشن که بتونه گیمر رو به خودش جذب کنه می تونن موفق باشن حالا حتی اگه قطع عضو نداشته باشه
biggrin1.gif
NG 1 هم از NG II بهتر بود هم سخت تر بود هم هیجانش بیشتر بود هم ... ولی قطع عضو نداشت
biggrin1.gif
منظورم كلي بود !!
لفظ نينجا يعني خون و خشونت !!
غير از اينه :d
عه؟ گايدن 1 رو بازي نكردم من ن ن ن :d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
نينجا گايدن بازي بود كه بر اصول سرعت و خشونت پايه ريزي شده !!
خشونت رو كه سازندگان محترم گرفتن !!
به لطف شما اگر قسمت باشه در شماره بعدي سرعت رو هم ميگيرن ازش ...
بازي پير مردي :d
و ا... به خدا قسم بهترین نینجا گایدن تاریخ قطع عضو نداشت :D از این همه فقط شماره ی 2 این ویژگی رو داشت فقط فقط فقط فقط :D :D :D
ولی جداً اگه اینا یه سری ویژگی جدید و منحصر به فرد وارد بازی کرده باشن که بتونه گیمر رو به خودش جذب کنه می تونن موفق باشن حالا حتی اگه قطع عضو نداشته باشه :D NG 1 هم از NG II بهتر بود هم سخت تر بود هم هیجانش بیشتر بود هم ... ولی قطع عضو نداشت :D
منظورم كلي بود !!
لفظ نينجا يعني خون و خشونت !!
غير از اينه
yahoo_4.gif
خب این هم خون داره هم خشونت ولی به خاطر مشکلات فنی خب نمی تونن خون و قطع عضو رو توی موتورشون با هم داشته باشن :D

آخرین ویرایش:

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
یکی از اعضای Team Ninja به IGN این طور گفته : "ما فکر نمی کنیم بازیکن ها دیگه همچین چیزی رو در بازی بخوان. اون ها قبل از این ، این ویژگی رو توی Ninja Gaiden II دیدن."

8umjzh2ojaig9vnfcab.gif
ym7fdxqrk17ng84fxju5.gif
f0uo5e4lcas6w2fpxx1.gif
k034ms82gywtwzehq4ve.gif

:|:|

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
و ا... به خدا قسم بهترین نینجا گایدن تاریخ قطع عضو نداشت :D از این همه فقط شماره ی 2 این ویژگی رو داشت فقط فقط فقط فقط :D :D :D
ولی جداً اگه اینا یه سری ویژگی جدید و منحصر به فرد وارد بازی کرده باشن که بتونه گیمر رو به خودش جذب کنه می تونن موفق باشن حالا حتی اگه قطع عضو نداشته باشه :D NG 1 هم از NG II بهتر بود هم سخت تر بود هم هیجانش بیشتر بود هم ... ولی قطع عضو نداشت :D

خب این هم خون داره هم خشونت ولی به خاطر مشکلات فنی خب نمی تونن خون و قطع عضو رو توی موتورشون با هم داشته باشن :D
به خدا قسم اگه یه بدعت خوب وارد یه فرانچایز بشه ، میتونه یکی از ویژگیهای اصلی ادامه های اون سری محسوب بشه.وقتی اومدن یه چیز عالی به بازی اضافه کردن، دیگه هیچ دلیل موجهی وجود نداره که بیان حذفش کنن.ضمنا ما الان یک نسل جلوتر از او ng که شما پشت سر هم بهش رفرنس میدی هستیم پس لزومی نداره که اگه اون تو زمان خودش بدون قطع عضو بهترین بوده حالا هم بتونه بهترین باشه.
حالا باز بیا دوباره تکرار کن...:|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به خدا قسم اگه یه بدعت خوب وارد یه فرانچایز بشه ، میتونه یکی از ویژگیهای اصلی ادامه های اون سری محسوب بشه.وقتی اومدن یه چیز عالی به بازی اضافه کردن، دیگه هیچ دلیل موجهی وجود نداره که بیان حذفش کنن.ضمنا ما الان یک نسل جلوتر از او ng که شما پشت سر هم بهش رفرنس میدی هستیم پس لزومی نداره که اگه اون تو زمان خودش بدون قطع عضو بهترین بوده حالا هم بتونه بهترین باشه.
حالا باز بیا دوباره تکرار کن...:|
دلیل موجه تر از افت فریم خیلی شدید ! بله یه المان خوب میتونه ادامه پیدا کنه در صورتی که لطمه ای به بخشی از بازی نزده باشه !
اون NG ـی هم که من بهش هی رفرنس میدم نه تنها بهترین NG و بهترین HnS تاریخه بلکه حتی NGS هم به مراتب از NG II بهتر بود ! حتی با وجود اینکه فقط یه دستی به سر و روی همون NG کشیده بودن !
دلیل واضح تر از این میخوای ؟!

حالا باز بیا بکوب ... :|

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
دلیل موجه تر از افت فریم خیلی شدید ! بله یه المان خوب میتونه ادامه پیدا کنه در صورتی که لطمه ای به بخشی از بازی نزده باشه !
اون NG ـی هم که من بهش هی رفرنس میدم نه تنها بهترین NG و بهترین HnS تاریخه بلکه حتی NGS هم به مراتب از NG II بهتر بود ! حتی با وجود اینکه فقط یه دستی به سر و روی همون NG کشیده بودن !
دلیل واضح تر از این میخوای ؟!

حالا باز بیا بکوب ... :|
قضیه امتیازا رو شروع نکن که میشه برا همون عکس هم شونصدتا تبصره زد.دیگه خود من طرفدار این سری هستم پس اثبات بهترین بودن برای من لازم نیست:d اصلا بحث در مورد قطع عضو هست که باید تو این سری ادامه پیدا کنه. درباره افت فریم هم که گفتم اگه واقعا این بهونشونه که باید برن خودشونو تو قبر چال کنن:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر