عدم امکان خرید از لایو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

dmc lover

کاربر سایت
Jul 11, 2012
2
چی میخواین بخرین!؟؟؟
سلام من عضو شدم که یه نفر برام online pass fifa 12 بگیره تو اکانتم 4000 microsoft points هست اگه کسی خواست به من کمک کنه بگه تا email و password رو بهش بدم:d
با تشکر از دوستان عزیز:x

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
سلام من عضو شدم که یه نفر برام online pass fifa 12 بگیره تو اکانتم 4000 microsoft points هست اگه کسی خواست به من کمک کنه بگه تا email و password رو بهش بدم:d
با تشکر از دوستان عزیز:x
اره منم همینو میخوام اگه میشه زحمتشو بکشین

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
بچه ها اگر با دقت طبق آموزش تصویری که گذاشتم عمل کنید مشکلی نخواهید داشت. خیلی از بچه ها دقیقا این کارو انجام دادند و الان دارن به راحتی از لایو خرید می کنند.لطفا آموزش صفحه 20 تایپک رو با دقت بخونید.کلی روش وقت گذاشتم با دقت نوشتم که مشکلی واسه کسی پیش نیاد.

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
بچه ها اگر با دقت طبق آموزش تصویری که گذاشتم عمل کنید مشکلی نخواهید داشت. خیلی از بچه ها دقیقا این کارو انجام دادند و الان دارن به راحتی از لایو خرید می کنند.لطفا آموزش صفحه 20 تایپک رو با دقت بخونید.کلی روش وقت گذاشتم با دقت نوشتم که مشکلی واسه کسی پیش نیاد.

من که هر کاری کردم نشد ....تو اموزش به تنظیمات ای پی اشاره نکردید ...اونا رو هم باید تغییر بدیم؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
من که هر کاری کردم نشد ....تو اموزش به تنظیمات ای پی اشاره نکردید ...اونا رو هم باید تغییر بدیم؟

خیر.نیازی به تغییر آی پی نیست.اگر قبلا تنظیمات IP و DNS رو تغییر دادین در بخش Internet Protocol 4 تنظیمات رو کاملا بر روی اتوماتیک بذارین.چون بعد از عملیات Sharing و هنگام کانکت شدن با ایکس باکس ، تنظمات IP و DNS خود به خود Set می شود.

شما احتمالا داره به دلایل مختلف ناتوان مونده باشید:

1 - ضعیف بودن V_P_N
2 - غیر فعال نکردن تمامی Firewall ها و آنتی ویروس ها
3 - مشکل در کارت شبکه
4 - جا به جا زدن کابل ها ( دقیقا باید طبق آموزشی که زدم کابل ها رو وصل کنید)

بازم دارم تاکید میکنم خیلی از بچه ها راحت انجام دادند و مشکلی نداشتند چون تمام موارد رو با دقت بررسی و انجام داده اند.

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
ممکنه مشکل به خاطر استفاده از router باشه؟

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
خیر.نیازی به تغییر آی پی نیست.اگر قبلا تنظیمات IP و DNS رو تغییر دادین در بخش Internet Protocol 4 تنظیمات رو کاملا بر روی اتوماتیک بذارین.چون بعد از عملیات Sharing و هنگام کانکت شدن با ایکس باکس ، تنظمات IP و DNS خود به خود Set می شود.

شما احتمالا داره به دلایل مختلف ناتوان مونده باشید:

1 - ضعیف بودن V_P_N
2 - غیر فعال نکردن تمامی Firewall ها و آنتی ویروس ها
3 - مشکل در کارت شبکه
4 - جا به جا زدن کابل ها ( دقیقا باید طبق آموزشی که زدم کابل ها رو وصل کنید)

بازم دارم تاکید میکنم خیلی از بچه ها راحت انجام دادند و مشکلی نداشتند چون تمام موارد رو با دقت بررسی و انجام داده اند.

شما میتونی برام یه انلاین پس فیفا بگیری؟
من فقط همینو میخوام..فعلا سرم شلوغه و نمیتونم زیاد برم پیگیرش بشم...
ممنون میشم...

dmc lover

کاربر سایت
Jul 11, 2012
2
ببخشید من ویندوزم xp هست اگه میشه یه تو ضیح هم برای xp بزاری ممنون میشم
اما اگه شما یا یکی از دو ستان زحمت بکشه و برای من فقط online pass fifa 12 رو بگیره خیلی لطف کرده
همونطورم که تو پست قبلیم گفتم تو اکانتم 4000 ماکروسافت پوینت هست.
کسی هست این کارا برای من بکنه؟:-/

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
اقا منم این مشکل رو دارم 4000 پوینت هم در اکانتم هست که میخوام دوتا dlc بازی و دو تا بازی ارکید بگیرم از کسانی که راحت میتونند از لایو خرید کنند خواهش میکنم کمکم کنند.

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
بازی ارکید و dlc رو می تونید از xbox.com با چیز پی ان بگیرید فقط کافیه کمی در مارکت پلیس جستجو کنید

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
بازی ارکید و dlc رو می تونید از xbox.com با چیز پی ان بگیرید فقط کافیه کمی در مارکت پلیس جستجو کنید

مشکل من همین چیز پی ان و شیر ایکس باکس با لپ تاپ و ... است دوستان و عزیزان بشتابید و به کمکم برسید که خداوند اجرتان دهد.

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
سلام. من share کردم و online pass هم گرفتم. حالا که میخوام دوباره وصل شم وصل نمیشه. یعنی بعد از خرید باید دوباره ip کنسول و عوض کنم مثل قبل از share؟؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر