عدم امکان خرید از لایو

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
اقا منم اعتماد دارم جون من کارمون را بنداز
فیفا 11 رو از سایت میشه 12 رو نمیشه

Hesan7

کاربر سایت
Jul 7, 2012
11
نام
Hesan
سلام دوستان من يه مشكل جديد دارم تو رو خدا كمكم كنيد!
وقتي ميخوام به لايو وصل شم نميزاره و ميگه Manage Payment Option يا Play Offline !!!!
وقتي اولي رو ميزنم بايد بين اينا انتخاب كنم:
PayPal,Credit Card,Redeem Code و اگه نكنم نميتونم بازي كنم! از ديروز اينطوري شده!!!!!
توروخدا كمكم كنيد جون هركي دوست داريد خواهش ميكنم!!!
:((

ehsan1379

کاربر سایت
Jun 23, 2012
34
نام
احسان
ببخشید من رو که این جوری میگم و از بحث تایپیک خارج میشم ولی بعضی ها برای فهمیدن دارن مقاومت میکنن بابا به خدا به هرکه میپرستین هیچ جوری نمیشه خرید کرد نه از طریق سایت نه از طریق خود کنسول کم راهنمایی غلط کنین

با ویچیز جیز باید از کامپیوتر خرید کنی

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
به قول دوستمون منم احساس میکنم بعضی از عزیزان برای فهمیدن دارن مقاومت میکنن!

2ساعت نشستم مو به مو توضیح دادم چرا همون کار رو انجام نمیدین و دوباره میاین میگین نشد. مگه چند بار نگفتم dns رو خالی بذارین؟

هر کی مشکل داره قشنگ توضیح بده تا کجا رفته و کجا به مشکل برخورده تا کمکی بکنیم اگه از دستمون برمیاد. واقعا اونقدر هم که پیچوندین کار پیچیده ای نیست! یه connection sharing خیلی ساده هست.

جالبه که بعضی دوستان حتی زحمت نمیکشن 4 تا پست قبل رو بخونن بعدش انتظار دارن مشکلشون حل بشه!

آخرین ویرایش:

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
بچه هایی که میخوان با مودم معمولی که دارای USB و LAN هست share کنن باید یک وسیله جانبی بخرن! اسمش یادم نیست اما فکر کنم یه چیزی تو مایه های جعبه تقسیم میمونه:d که ازش دو تا کابل لن در میاد!
یکی از بچه ها همین مشکل داشت اینکار کرد جواب داد! قرار شد بیاد اینجا کارایی رو که انجام داده برای شما هم بنویسه اما انگار هنوز نیومده!
مشکلی نیست! فقط بدونی که شما به یه وسیله نیاز دارین بعد تمام تنظیمات رو میذارید رو حالت AUTO خودش تنظیم میکنه و راحت وصل میشید!

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
من چون با لپ تاپ این کارو انجام دادم ، مودم وایرلس توضیح میدم. قبل از اینکه شروع کنید مطمئن شید که تنظیمات مودم روی حالت AUTO می باشد! یعنی نه IP نه DNS رو دستی وارد نکرده باشید. ضمن اینکه مطمئن شید که IP مودم شما طبق همین IP که در قسمت پایین توضیح خواهم داد یکی باشد ( بعضی از مودم ها 192.168.1.1 نیست ) برای امتحان کردن می تونید با باز کردن یک Internet Explorer یا هر مرورگر دیگه و وارد کردن 192.168.1.1 استفاده کنید. اگر وارد تنظیمات شدید یعنی اینکه IP مشکلی نداره اما اگر نشدید به دفترچه راهنمای مودم مراجعه کنید. اگر عدد دیگری بود جایگزین IP 192.168.0.1 کنید.

مال من
192.168.0.1 هست چجوری تغییر بدمش؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط همینو نفهمیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!/ اگه میشه دقیق بگو کجا باید رفت ( مو به مو)

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
افرادی که مودمشون معمولی هست دقت کنند:

به هیچ وجه با کابل USB نمیشه چی پی ان Share کرد.تنها راه حل خرید یک عدد کارت شبکه و یک کابل LAN دیگه هستش که تا فردا یک آموزش تصویری از نحوه share کردن رو میذارم.ضمنا بسیار کار راحتی هستش فقط چند تا نکته مهم رو باید دقت کرد وگرنه اعصابتون خراب میشه و هیچکاری نمی تونید بکنید.

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
افرادی که مودمشون معمولی هست دقت کنند:

به هیچ وجه با کابل USB نمیشه چی پی ان Share کرد.تنها راه حل خرید یک عدد کارت شبکه و یک کابل LAN دیگه هستش که تا فردا یک آموزش تصویری از نحوه share کردن رو میذارم.ضمنا بسیار کار راحتی هستش فقط چند تا نکته مهم رو باید دقت کرد وگرنه اعصابتون خراب میشه و هیچکاری نمی تونید بکنید.
من کارته شبکه اضافه همگرفتم فقط رو xp هم توضیح بدید

Hesan7

کاربر سایت
Jul 7, 2012
11
نام
Hesan
دوستان تطفا براي ويندوز7 هم توضيح بديد!!!!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آموزش تصویری نحوه Sharing اینترنت بین PC و Xbox برای مودم های معمولی

نکات مهم:

1 - با کابل USB امکان عملیات sharing وجود ندارد و می بایست حتما یک کارت شبکه(PCI) و همچنین یک کابل LAN دیگر تهیه کنید.قیمت کارت شبکه 10 هزار تومان است.

2 - سرور V_P_N شما می بایست قوی باشد.

3 - سرور V_P_N شما می بایست با اکانت پروفایل شما یکی باشد.مثلا اگر اکانت شما انگلیس است می بایست V_P_N شما هم انگلیس باشد.

4 - قبل از عملیات Sharing تمامی Firewall های ویندوز را غیر فعال کنید.در صورت فعال بودن به هیچ وجه عملیات موفق آمیز نخواهد بود.

5 - این آموزش مختص ویندوز 7 است.

کار بسیار راحتی است طبق ترتیب زیر عمل کنید

c4a4df48a930.png

ابتدا روي عکس مونيتور کوچک مربوط به کانکشن اينترنت کليک کرده و سپس Open network and sharing Center رو باز کنيد.

6c51a39a7c77.jpg

در صفحه باز شده بر روي گزينه Change Adapter setting کليک کرده و صفحه اي با شکل تصوير زير باز مي شود.
bf73bc6c6e67.jpg

من چون از دو سرور V_P_N استفاده ميکنم دو بخش مربوط به V_P_N در اين صفحه واسم موجود هست.بر روي V_P_N کليک راست کرده و گزينه آخر يعني properties رو کليک کنيد.دیگه نیاز نیست که توضیح بدم که میبایست از قبل V_P_N خودتون رو کانکت کرده و از قبل از سالم بودنش اطمینان حاصل کرده باشید.

چند تکته اينجا لازم هست تاکيد کنم:

همانطور که اشاره کردم بايد يک کارت شبکه تهيه کنيد وقتي که کارت شبکه رو نصب مي کنيد يک Local Area Connection ديگر با نامهاي شماره دار مثلا Local Area connection 3 در اين بخش ظاهر مي شود که شما مي بايست اين Local را براي عمليات Sharing استفاده کنيد.در صورتي که اين Local ظاهر نشود يعني کارت شبکه را به خوبي نصب نکرده ايد!

68a83370faac.jpg

بعد از اين که بر روي properties کليک کرديد در صفحه جديد طبق شماره هايي که زدم ابتدا بر روي تب Sharing کليک کرده سپس تيک مربوط به قسمت شماره 2 را بزنيد تا مجوز عملیات صادر شود و سپس در قسمت 3 مي بايست Local مروبطه را که قصد داريد عمليات Sharing روي ان اعمال شود را انتخاب کنيد به عنوان مثال Local Area connection 3 و در آخر ok را بزنيد.

حالا کار شما در بخش تنظيمات به اتمام رسيده است .نوبت به بخش کابل ها مي رسد.همانطور که قبلا هم توضيح دادم يکي از کابل هاي LAN را به کارت شبکه زده و سر ديگر را به مودم وصل کنيد.سپس کابل LAN ديگر را به پورت LAN کامپیوتر زده و سر ديگر را به کنسول بزنيد.حالا کنسول را روشن کنيد.خواهيد ديد که به راحتي کانکت شده و مي توانيد از ايکس باکس لايو خريد کنيد.

با تشکر از دوست خوبم Ali sailor بابت راهنمایی خوبش

سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
رفیق اینو واسه ما همین جوری تو xp هم لطف کن توضیح بده

Hesan7

کاربر سایت
Jul 7, 2012
11
نام
Hesan
دوست عزيز ميتوني بگي من با لپ تاپ بايد چيكار كنم؟ لپ تاپ كه به كارت شبكه نياز نداره؟
و اينكه وصل كردن سيم ها رو يكم بيشتر و دقيق تر توضيح بده
با تشكر

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من این کارو کردم
b97b5ad9d466.jpg

بعد اینجوری شد
4ede56bbd988.jpg

و کامپیوتر به اینترنت وصله با چیز پی ان دستگاه هم مرحله اول اتصال به کامپیوترو با موفقیت رد میکنه ولی هنوز ارور dns رو دارم:((

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر