ظاهر جدید Lightning این هفته در مجلات ژاپنی رونمایی میشود(+ جزئیات)

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
با سلام:

Lightning-New-Outfit.jpg
Motomu Toriyama قول داده بود که Lightning در Lightning Returns: Final Fantasy XIII ظاهری جدید به خود خواهد گرفت.بلاخره اولین جزئیات طراحی جدید او منتشر شدند.​

ظاهر جدید او قرار است این هفته در مجله های ژاپنی به چاپ برسد، اما منبعی که توانسته طراحی جدید Lightning را ببیند آنرا اینگونه توصیف کرده است.

لباس او که حاصل کار Tetsuya Nomura است، گفته میشود که مخلوطی از چند طرح(استایل) مختلف است.شبیه به لباس او در FFXIII-2، نیم تنه بالایی او را یک زره سیاه تشکیل میدهد و نیم تنه پایینی نیز بصورت body suit خواهد بود.همچنین در لباس او المانهایی از لباس سفید یک جادوگر کلاسیک نیز بکار برده شده است، همانند شنل سفید و دستکش های قرمز.بر روی دست چپش زرهی است مشابه آنچه در Mobile Suit Gundam دیده بودیم.شمشیر او نیز اکنون متفاوت است و رنگی قرمز و زرد دارد.

یکی از طرفداران بازی ایده خود از این طراحی جدید را با استفاده از ابزار داخل بازی LittleBigPlanet طراحی کرده است که از این قرار است :

n3876_lr.jpg

p426_ff13r_thumb.jpg
قرار است بازی در مراسم Jump Festa به نمایش عمومی در آید.این مراسم در توکیو از تاریخ 22-23 دسامبر برگزار خواهد شد.​

1

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
چه خبره این Jump Festa ! :d
قراه Project Versus J معرفی بشه + اولین تریلر از One Piece : PW 2 >:d< به شدت استقبال میشه! :d
راستی من خونده بودم که JF قراره 21ـم باشه! :d

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
اهم اهم...
دوستان...مژده مژده لباس لایتنینگ برای اولین بار قرینه ست:d
lightsan.jpg

پ.ن:یه کم اشنا نیست...؟یعنی دارین میگین فقط من فکر میکنم شبیه costume های AC ـه؟

آخرین ویرایش:

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
اسکن کامل مجله:
LRscan.jpg

....
تریلر هم اومد بیرون:
پ.ن:ملت تو فروم fxn اونقدر ترول کردن که من ترکیدم از خنده....خودم تریلرو ندیدم ولی اگه چیز خنده داری داشت حتما" بگین:d
پ.ن2:دست Se هم درد نکنه این اخر هفته شادمون کرد:d

پ.ن3:لینکارو درست کردم منتها خودم ترافیک ندارم چکشون کنم حذف شدن یا نه...یه سرچ هم بکنین تو اینترنت تریلر ریخته:-"
پ.ن4:تورو خدا هرکی تریلرو دید بگه این قضیه sunglasses چیه من واقعا" نگران لایتنینگم:))
پ.ن 5:
بازی هم فکر کنم گفته بودن که دیگه JRPG نیست ! :d ==> من حمایت میکنم >:)
با این عکسایی که من تو اسکن میبینم نه تنها jrpg نیست شبیه hack 'n' slash شده...:-"

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
تریلر پاک شده :((
ولی لباسش که خوفه! :d بازی هم فکر کنم گفته بودن که دیگه JRPG نیست ! :d ==> من حمایت میکنم >:)
با این عکسایی که من تو اسکن میبینم نه تنها jrpg نیست شبیه hack 'n' slash شده...
yahoo_65.gif
10 برابر حمایت میکنم پس :d

----
ویرایش: تریلر رو توی مدیافایر آپ کردم :d
http://www.mediafire.com/?wy6kvwxqhmwqt2x

پ.ن4:تورو خدا هرکی تریلرو دید بگه این قضیه sunglasses چیه من واقعا" نگران لایتنینگم
yahoo_21.gif
راستی بازی Open Worldـه ؟ یا یه چی تو این مایه ها ؟ :d
و اینکه کنار خط جون انقدر چیز میز بود من شک دارم این JRPG نباشه ها! :d همچنان پیچیدست :-" :d

ففه 7:زوزه سربروس با این که اساسا یه شوتر سوم شخص بود اما باز هم کلی آیتم و خرت و پرت داشت که بصورت بالقوه مکانیزم بازی رو پیچیده می کرد
biggrin1.gif
! کلا انتظار گیم پلی سرراست رو از ففه نداشته باشید
biggrin1.gif
...
دقیقا برای همین بود که نتونستم بیشتر 1 ساعت بازی کنم :-" :d

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
این چرا هر شماره داره Bad A$S تر می شه؟!
همچنان پیچیدست
:-"
:d
ففه 7:زوزه سربروس با این که اساسا یه شوتر سوم شخص بود اما باز هم کلی آیتم و خرت و پرت داشت که بصورت بالقوه مکانیزم بازی رو پیچیده می کرد:D! کلا انتظار گیم پلی سرراست رو از ففه نداشته باشید:D...

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
پ.ن4:تورو خدا هرکی تریلرو دید بگه این قضیه sunglasses چیه من واقعا" نگران لایتنینگم:))
Omg!!!!!!!!!

=))=))=))اصلا" خیلی خوب بود....خیلی خیلی خوب بود...تا نیم ساعت داشتم میخندیدم...=))
پ.ن:The Problem is....Lightning or Catwoman؟
.................
اول که لباسشو دیدم چندان خوب نبود....ولی تو تریلر بهتره...تو اسکن جدیده هم بهتره...ولی در کل امیدوارم اون 20 تا costume ی که SE گفته بود بهتر باشن...:-"
پ.ن:این گردنبندش(یا هرچی که هست:-") که شبیه لوگوی بازیه....اممم یکم زیادی بزرگ نیست؟رو گردنش سنگینی میکنه:-"

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
راستی بازی Open Worldـه ؟ یا یه چی تو این مایه ها ؟ :d

به قول سازنده ها World-Driven هست. يعني 4 تا مپ بزرگ داره كه بايد تو ان مپ ها بچرخي و بازي كني!

و اینکه کنار خط جون انقدر چیز میز بود من شک دارم این JRPG نباشه ها! :d همچنان پیچیدست :-" :d

بازي يه Action-RPG يه نفره هست. يه سيستم جديد معرفي كردن به اسم STyle. به اين شكل كه خودت ميتوني كلاس شخصي خودت رو بسازي و تو زمينه هايي كه ميخواي قدرتمند بشي. مثلا اساسا بليك ميج باشي اما قابليت هاي وايت ميج رو هم داشته باشي. اتفاقا از اين نظر اگه همون چيزي كه ميگن و ادعا دارن رو بسازن اتفاقا بازي پيچيده هم ميشه.

یعنی بازی دیگه ضرباتش نوبتی نیست؟ :-/

نه. حتي ديگه كامند منو رو هم نداره. مثل HnS ها اكشن شده. البته كماكان المان هاي RPG رو داره، مثل كلاس و لول و ...

ولي...

آقا اين چي بود؟ SE چي فكر كرده داره اين آشغاله به خورد ما ميده؟ Lightning كه عملا داره نقش يه مدل رو بازي ميكنه و بعيد نيست مثلا با بيكيني هم تو بازي ظاهر بشه! محيط و مراحلي كه نشون دادن (لوكسريون) انور تر از فاجعه بود، گيم پلي وحشتناك داغون بنظر ميرسد و احمقانه تر از همه دشمن هاي تكراري! اينا كه گفتن دشمن هاي جديد طراحي ميكنن كه! آخه چقدر اين باهاموت رو با اين ظاهر ببينيم؟

SE رسما گندش رو درآورده! واقعا بايد به حالشون تاسف خورد! ببين چه بلايي سر FF عزيز ما آوردن! اميدوارم SE هرچه سريعتر ورشكسته بشه از شرش راحت بشيم.

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
358
نام
محسن
از تریلر معلوم بود مکانیزم مبارزه شبیهه نسخه قبلی هست

لباساشم از پشت شبیهه لباس ezio در نسخه brotherhood شده

نامردا سومین نسخه از این داستان رو دارن می دن و تمومش می کنند و هیچ خبری از FF:V نیست:(

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Assassin's Fantasy >:d<

اساسا ر*دن تو هرچی خاطره ما با سری FF داشتیم !! ببخشی لایتنینگ با ویکتوریا سکرت هم قرار داد بسته یا نه ؟ خیلی دوست دارم تو لباس های ویکتوریا سکرت ببینمش !

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
تریلر پاک شده :((
ولی لباسش که خوفه! :d بازی هم فکر کنم گفته بودن که دیگه JRPG نیست ! :d ==> من حمایت میکنم >:)

10 برابر حمایت میکنم پس :d

:d

از چی حمایت میکننی از نابود شدن بهترین سری )xrpg ....

100000000000000 تا h&s خوب و بد و زهر ماری ساخته میشه .... برید خب همون ها رو بازی کنید :|

یه عنوان خوب rpg و jprg داشتیم که اونم انگار به تاریخ پیوسته ...

اینجاست که واقعا دلم میخواد مایکروسافت رو لعن و نفرین کنم /// :(( ولی حوصله بحث کردن ندارم ...

این لباس لایتینگ هم منو یاد کلود میندازه ... ولی هیچ طراحی هنری نداره ... هیچ زیبایی و المان زنانه ای توش به کار نرفته ... به هیچ وجه شیک و ارائه دهنده شخصیت لایتینگ هم نیست ... (لباس سری اصلی رو به خاطر بیارید و با این مدل lbp که هر تیکش رو از یه جا کنندن اوردن چسبوندن به بدن لایتینگ مقایسه کنید خودتون فرقش رو میفهمید )

se هم داره به سرنوشت کپکام دچار میشه .... خیلی واضحه که دیگه خلاقیت و نو اوری و هیچ حس فانتزی تو این کمپانی دیگه نیست ... به نظر من که دیگه بهتره بره سراغ بازی هایی مثل هیتمن و تام رایدر ... و بازی های فانتزی و jrpg رو بسپره به شرکت هایی که واقعا میخوان این دست بازی ها رو بسازن ... نه اینکه شخصیت اصلی زن رو بیاره مثل مانکن ها بیاره به نمایش بزاره تا جلب توجه کنه ... کم مونده برهنه اش هم بکنن تا بوی گندشون و طمع ورزیشون همه جا رو بگیره ...

حالا میفهمم چرا versus تاخیر میخوره ... چون دیگه اینا هیچ ایده ای برای jrpg اصیل و واقعی ندارن و از ساختش عاجز شدن ...

بهتره تا یه گند واقعی به این سری نزدن ساختش رو متوقف کنن ....

اگه واقعا party و گیم پلی نوبتی و المان های jrpg رو ازش حذف کردن منتظر متای زیر 40 میمونم براش ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر