ظاهر جدید Lightning این هفته در مجلات ژاپنی رونمایی میشود(+ جزئیات)

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
با سلام:

Lightning-New-Outfit.jpg
Motomu Toriyama قول داده بود که Lightning در Lightning Returns: Final Fantasy XIII ظاهری جدید به خود خواهد گرفت.بلاخره اولین جزئیات طراحی جدید او منتشر شدند.​

ظاهر جدید او قرار است این هفته در مجله های ژاپنی به چاپ برسد، اما منبعی که توانسته طراحی جدید Lightning را ببیند آنرا اینگونه توصیف کرده است.

لباس او که حاصل کار Tetsuya Nomura است، گفته میشود که مخلوطی از چند طرح(استایل) مختلف است.شبیه به لباس او در FFXIII-2، نیم تنه بالایی او را یک زره سیاه تشکیل میدهد و نیم تنه پایینی نیز بصورت body suit خواهد بود.همچنین در لباس او المانهایی از لباس سفید یک جادوگر کلاسیک نیز بکار برده شده است، همانند شنل سفید و دستکش های قرمز.بر روی دست چپش زرهی است مشابه آنچه در Mobile Suit Gundam دیده بودیم.شمشیر او نیز اکنون متفاوت است و رنگی قرمز و زرد دارد.

یکی از طرفداران بازی ایده خود از این طراحی جدید را با استفاده از ابزار داخل بازی LittleBigPlanet طراحی کرده است که از این قرار است :

n3876_lr.jpg

p426_ff13r_thumb.jpg
قرار است بازی در مراسم Jump Festa به نمایش عمومی در آید.این مراسم در توکیو از تاریخ 22-23 دسامبر برگزار خواهد شد.​

1

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
اینجاست که واقعا دلم میخواد مایکروسافت رو لعن و نفرین کنم
ha?چه ربطی داره دقیقا؟نکنه بازی انحصاری ماکرو شده جدیدا؟

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
طراحی لباس اصلا خاص نیست. ولی در کلّ خیلی استقبال میشه. تنوع خوبی میتونه باشه به شخصه حالم از جنگیدن با ده ها مدل کاکتوس و توپ فوتبال در رنگ و اندازه های مختلف به هم خورد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
ha?چه ربطی داره دقیقا؟نکنه بازی انحصاری ماکرو شده جدیدا؟

اونی که با این سری بزرگ ده و کلا از بازار گیم و سیاست های شرکت ها سر در میاره میفهمه من چی گفتم و چه ربطی داره ... اشاره هم کردم که حوصله بحث در این مورد رو ندارم ..!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
ای بابا اون از RE اینم از FF ها :(
دیگه همه بازیهای دارن به سمت نوب پسندانه شدن و مطابق میل بازارهای غربی پیش میرن ، همون 13 و 13-2 اش هم همچین آش دهن سوزی نبود ولی واقعا خجالت نمیکشن میخوان سبک رو بیارن رو hack n slash ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
از چی حمایت میکننی از نابود شدن بهترین سری )xrpg ....

100000000000000 تا h&s خوب و بد و زهر ماری ساخته میشه .... برید خب همون ها رو بازی کنید :|
از اضافه شدن یک بازی دیگه به سبک محبوبم یعنی H&S >:) هرچی بیشتر بهتر :d

حالا میفهمم چرا versus تاخیر میخوره ... چون دیگه اینا هیچ ایده ای برای jrpg اصیل و واقعی ندارن و از ساختش عاجز شدن ...
و البته FF V XIII به هیچ وجه JRPG اونم از نوع اصیلش نبوده! :d اتفاقا فکر کنم سبکش دقیقا مثل LR باشه! :d یعنی در اصل سبک LR مثل اونه:-" (و مثل سری KH که خوب اونم JRPG محسوب نمیشه ! :d )

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
چه جور تشخیص دادید بازی همین سبک lr .... کلا یکی دو تا تریلر که بیشتر از این بازی نیومده ... هیچی هم گه از گیم پلی نشون نداده ... بعد چه جور یه این کشف بزرگ رسیدید ...\

حداقل با تعداد شخصیتی که توی دموش میشد دید ... میشد گفت که حد اقل party رو داره ... شاید تا حدودی مثل 13 بوده باشه ... ولی به هیچ وجه 13-3 نمیشه .... ولی کنجکاوم کردید بدونم چند تا شماره از این سری رو بازی کردید .

یه فن ff هیچ وقت به سبک چیپ دسته خورد کن h&s که به نظر شخصی خودم یه خدای جنگ توش ارزش مند هست بفروشه ...

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
اینجاست که واقعا دلم میخواد مایکروسافت رو لعن و نفرین کنم

ربطش به ماجرا چیه؟ همینجوری یه چیزی میپرونیدا!

حالا میفهمم چرا versus تاخیر میخوره ... چون دیگه اینا هیچ ایده ای برای jrpg اصیل و واقعی ندارن و از ساختش عاجز شدن ...

Versus احتمالا رفته برای نسل بعد. وگرنه پروسه ساختش داره طی میشه.

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
Versus احتمالا رفته برای نسل بعد. وگرنه پروسه ساختش داره طی میشه.
یعنی با همین گرافیک و فیزیک میخوان برا کنسول نسل بعد بازی بسازن ؟ :d

پ.ن : تو این 10-20 سالی که مشغول ساختن بازیه ( :d ) انتظار 200 ساعت گیم پلی رو میشه داشت ازش دیگه انشالله ؟ :d

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
اینجاست که واقعا دلم میخواد مایکروسافت رو لعن و نفرین کنم /// :(( ولی حوصله بحث کردن ندارم ...

تو این وضعیت وخیم هم باید تکیه رو بندازین دیگه :D
در ضمن عزیزم شما اینجا فقط FF باز نیستی. تا جایی که یادمه FFباز ما کم نداریم تو ایران. همون بچگی که PS1 گرفته بودم طرف فروشنده همینجوری FF میفروخت :D
Lightning هم اونقدر طراحیش بد نیست بالاخره کار Nomura هست دیگه. ولی اون قضیه تک شخصیت شدن و ... :-&

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب به سلامتی SE هم داره تبدیل میشه به یه Capcom دیگه
yahoo_6.gif
yahoo_22.gif
میمردن بعد از FF XIII-2 دیگه بیخیال این لایتنینگ میشدن ؟

تریلر رو هم دیدم و اصلا ازش خوشم نیومد ، به عنوان هوادار سبک HnS اصلا از این حرکت حمایت نمیکنم و به نظرم نباید FF از سبک خودش خارج بشه و باید همون JRPG باقی بمونه ( امیر این یکی رو بیخیال شو
biggrin1.gif
FF و HnS اصلا با همدیگه جور نیستن
biggrin1.gif
)
سبک چیپ دسته خورد کن h&s
42687678101139559064.gif

mortezasos

کاربر سایت
Sep 28, 2006
68
ایشالله زودتر نسل بعد بیاد و ضربه ای که تو این نسل به ff خورد با شماره بعدی جبران بشه و ما از شر لایتنینگ راحت بشیم...

دوستان مثلاً می خواستند کلود مونث بسازند آخرش به یه استریپ مدل رسیدند که هر روز لباساش کمتر میشه... بازی به این عظمت نیاز به این جور کارها داره!!؟؟

واقعاً نمی شه جای ساختن این بازی، بازی های دیگه ساخته بشه... مثلاً DQ,KH ارزش ساخته شدن رو ندارند؟

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
42687678101139559064.gif
دكي رو نگاه كن:)) الان بنيامين پيداش ميشه:d

---
من زياد اهل FF نيستم و نمي تونم با سبك JRPG ( اشاره به شمارات قبلي اين عنوان ) كنار بيام اما باز اگه بخوام به عنوان يه بازي معمولي هم بهش نگاه كنم فقط ميتونم بگم فاجعه بود گرافيك افتضاح، طراحي ها تكراري و از رده خارج، كيفيت كلي و انيميشن هاي مزخرف و ...
فكر كنم بين 2 تا 5 براي تريلرش مناسب بود

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
اسکن کامل مجله:
LRscan.jpg

....
تریلر هم اومد بیرون:
پ.ن:ملت تو فروم fxn اونقدر ترول کردن که من ترکیدم از خنده....خودم تریلرو ندیدم ولی اگه چیز خنده داری داشت حتما" بگین:d
پ.ن2:دست Se هم درد نکنه این اخر هفته شادمون کرد:d

پ.ن3:لینکارو درست کردم منتها خودم ترافیک ندارم چکشون کنم حذف شدن یا نه...یه سرچ هم بکنین تو اینترنت تریلر ریخته:-"
پ.ن4:تورو خدا هرکی تریلرو دید بگه این قضیه sunglasses چیه من واقعا" نگران لایتنینگم:))
پ.ن 5:

با این عکسایی که من تو اسکن میبینم نه تنها jrpg نیست شبیه hack 'n' slash شده...:-"

یا خدا منتظر همین چیز بودن هرکی من رو میشناسه میدونه منتظر این بودم این چقدر خوشگل شده وایییییییییییییی ممنون از شات منتظر غوغای بعدی هستیم {ممنون اسکوار انیکس} :x

راستی بچه ها تریلر رو دیدم خیلی خوف بود شما چرا الکی دارین میکوبین سیستم مبارزه تابلو همون مونده کسی مه قبلب رو بازی کرده میدونه این همون مونده اصلا هم h&s نشده + قبول دارم لباسش خیلی مسخره هست و 100% عوض میکنن سیستم گردش در مکانش هم همون خیلی هم خوب مدل هم خودتی لایتنینگ شخصیت خیلی خوب و قوی داره :d کسی نمیخواد بازی نکنه o:-) راستی بچه ها داستانش فکر میکنید چطوری میشه ؟
{راستی گرافیکش هم چون 1 سال دیگه میاد هنوز کامل نیست ولی من عاشقشم از شماره 10 عاضق فاینال فانتزی شدم البته 7 رو هم کلاسیک زدم ولی داستانش فقط خوب بود خوب دوستان منتظریم تا بازی بیاید هوراااااااااااااااااااااااااا

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
چه جور تشخیص دادید بازی همین سبک lr .... کلا یکی دو تا تریلر که بیشتر از این بازی نیومده ... هیچی هم گه از گیم پلی نشون نداده ... بعد چه جور یه این کشف بزرگ رسیدید ...\

حداقل با تعداد شخصیتی که توی دموش میشد دید ... میشد گفت که حد اقل party رو داره ... شاید تا حدودی مثل 13 بوده باشه ... ولی به هیچ وجه 13-3 نمیشه .... ولی کنجکاوم کردید بدونم چند تا شماره از این سری رو بازی کردید .
از گیم پلی هم یک چیزایی نشون دادن(خیلی کم البته! :d ) آره توی FF V XIII مثل بقیه ی FFها Party و اینا داشت! ولی گیم پلی خیلی شبیه به سری KH بود! :d KH هم که JRPG نیست!!! اونم میشه گفت اکشنه! :d
الان LR هم یک همچین چیزیه،فقط Party رو نداره! :d
من هیچ شماره ای از FF رو بازی نکردم! (دوتا روی PS2 بازی کردم که خوب بعد از چند ساعت ولشون کردم :d :-" ) و به عنوان یک FF فن هم نظر نمیدم! به عنوان کسی که از دنیاها و کاراکترهای FF خوشش میاد،اما با سبک JRPG کنار نمیتونه بیاد نظرم رو گفتم ! :d

امیر این یکی رو بیخیال شو :biggrin1: FF و HnS اصلا با همدیگه جور نیستن :biggrin1:
علی اتفاقا اگر بخوان و روش کار کنند خیلی خوب میتونند یک FF توی سبک H&S بسازن! >:)

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
FF زمانی SE رو از ورشکستگی نجات داد، اینطور که بوش میاد قراره سنگ قبرش بشه. این چه وضعه بازی سازیه آیا؟ :| لایتنینگ رسما شده Eye Candy رفته پی کارش :|
خودم دودل بودم، شایدم نمیخواستم حقیقت رو قبول کنم، اما بعد از مشاهده نظرات برخی از دوستان که در مورد این سبک صاحب نظرن، دیگه کاملا مطمئن شدم قراره بازی فاجعه باشه. فقط میتونم بگم: حیف :|
Infinite Undiscovery زمان خودش خیلی ناامیدم کرد. این قراره روی اونم سفید کنه :|
نیو گیم کردن Lost Odyssey یا Res. of Fate برای بقاء در این اوضاع نابسامان پیشنهاد میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر