طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
مگه این عددها شماره تلفن ـه که شما تغییرش دادی؟
مشکلی برای کنسول پیش نمیاد ولی با تغییر این عدد و رقم ها ارتباط اینترنتت قطع میشه!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من روانی آیکن هاتم, یعنی روانی ...

ببین منم از پارس آفلاین اینترنت دارم و اصلا VCI رو دست نزدم, فک کنم رو 0 و 35 هست با پیشفرض, همونطوری وصل شد واسه من. مودمت SY602ه دیگه, نه؟

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
آره symphony sy 602
نوشتی روانیه آیکن هامی . آیکن هایه من یا بلک کت . چرا ؟؟؟ راستی جیگر چشم به Lich King هم میگیم اشکان . امری باشه بلا
جیگر بلک کت یا آقا احمد رضا شما پیج اولو بخون دقیقا نوشته :
"نکته دیگری نیز که در این جا باید به آن توجه شود این می باشد که VCI مودم شما بر روی 35 تنظیم شده باشد که اکثر مودم ها در حالت پیش فرض دارای VCI : 35 می باشند."

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
عزیز, من گفتم مودم شما رو دارم, از همون شرکت اینترنت گرفتم, با همون کنسول به همون شبکه وصل شدم, اونم 2 روز پیش, باز شما نقد رو ول کردی دنباله نسیه میری.

خوب برو!

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
میلاد جان,

من پریروز تو LIVE ثبت نام کردم, یه جاش هست ازت میپرسه آیا میخوای اطلاعات بیشتر بدی, اونجا بزن نه. هیچی دیگه ازت نمیپرسه.

عزیز من هر کاری کردم نشد ! اینجا بازم گیر کردم و اون دکمه های پایین رو هم میزنم چیز خاصی نمیاد ! باید چیکار کنم به نظرت ؟ اگه امکانش واست هست طریقه ساختن آکانت در Live رو بگی مرحله به مرحله و چطوری این تیکه رو بگذرونیم بدون پر کردن !! Continue هم تا اینها رو پر نکنی همونطوری اون پایین خاموشه و بعد از پر کردن اینها روشن میشه !!!

عکس مورد نظر

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
عزیز, من گفتم مودم شما رو دارم, از همون شرکت اینترنت گرفتم, با همون کنسول به همون شبکه وصل شدم, اونم 2 روز پیش, باز شما نقد رو ول کردی دنباله نسیه میری.

خوب برو!
خب مگه من چی گفتم چرا پرتو پلا میگی امشبم برای اولین بار لایو بازی کردم اما اینقدر مزخرف بود که حالم داره به هم میخوره 2 دست pes 09 بازی کردم هر جفتشم باختم اما چجوری باختم ؟؟ الن میگم اینقدر بازی leg داشت که نگو هر گلی که خوردم حد اقل 3 تا leg روش تاثیر داشت
یه دفه بازی کن های تیم حریف غیب میشدن از محوطه جریمه ظاهر میشدن انگار روحن حالا برای من سوال پیش اومده این سوالو تو تاپیک همه چیز در باره یه لایو هم میپرسم
1. من سرعت adsl م 256 هست امکان داره به دلیل پایین بودن سرعت اینتر نت این اتفاق بیفته ؟
2. من تا اون جایی که میدونم سرور pes کلا این جوریه و ربطی به سرعت اینتر نت نداره میخواستم بدونم حقیقت داره یا نه ؟؟
اگر دلیلشو میدونین بگین و اگر راهی هست که سرعت بازی pes رو بالا برد بگین چون من بخاطر pes لایو بازی می کنم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743

عزیز من هر کاری کردم نشد ! اینجا بازم گیر کردم و اون دکمه های پایین رو هم میزنم چیز خاصی نمیاد ! باید چیکار کنم به نظرت ؟ اگه امکانش واست هست طریقه ساختن آکانت در Live رو بگی مرحله به مرحله و چطوری این تیکه رو بگذرونیم بدون پر کردن !! Continue هم تا اینها رو پر نکنی همونطوری اون پایین خاموشه و بعد از پر کردن اینها روشن میشه !!!

عکس مورد نظر
فک کنم شما سنت کم هستش, یکم سال تولدت رو بیشتر بزن شاید این نیاد.

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
hi

فک کنم شما سنت کم هستش, یکم سال تولدت رو بیشتر بزن شاید این نیاد.

آقا من هر چقدر سعی میکنم بزنم 1989 یا پایین تر مثلا 1970 و یا غیره رو ، دوباره همون 1999 انتخاب میشه و فقط تغییری که در روز و ماه رو انجام میدم منظور میشه سال رو هر چقدر تغییر میدم و Select رو میزنم دوباره همون 1999 میمونه !!!! چیکار باید کنم ؟:((:confused:مثلا میزنم 12/16/1980 ....اون اینطوری ثبت میکنه 12/16/1999 :((

numberXIII

کاربر سایت
May 21, 2008
133
خب مگه من چی گفتم چرا پرتو پلا میگی امشبم برای اولین بار لایو بازی کردم اما اینقدر مزخرف بود که حالم داره به هم میخوره 2 دست pes 09 بازی کردم هر جفتشم باختم اما چجوری باختم ؟؟ الن میگم اینقدر بازی leg داشت که نگو هر گلی که خوردم حد اقل 3 تا leg روش تاثیر داشت
یه دفه بازی کن های تیم حریف غیب میشدن از محوطه جریمه ظاهر میشدن انگار روحن حالا برای من سوال پیش اومده این سوالو تو تاپیک همه چیز در باره یه لایو هم میپرسم
1. من سرعت adsl م 256 هست امکان داره به دلیل پایین بودن سرعت اینتر نت این اتفاق بیفته ؟
2. من تا اون جایی که میدونم سرور pes کلا این جوریه و ربطی به سرعت اینتر نت نداره میخواستم بدونم حقیقت داره یا نه ؟؟
اگر دلیلشو میدونین بگین و اگر راهی هست که سرعت بازی pes رو بالا برد بگین چون من بخاطر pes لایو بازی می کنم

اره متاسفانه pes سروراش مزخرفه اگه تفاوت تو اجرا رو مي خواي ببيني بايد فيفا رو انلاين بازي كني:eek:
كلا بايد پينگت بيشتر از 370 نباشه وگرنه اذيت ميشي تو بعضي بازيها:-"

pes بايد انلاينشو تو اين شماره بيخيال شي :(

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
سلام من به لایو وصل شدم فقط یه سوال داشتم من قسمت Ip Adress رو اتوماتیک گذاشتم . اتوماتیک باشه بهتره یا اون عدد هایی که تو صفحه اول هست رو بزنم بهتره !؟ نکته بعدی این که من Primary DNS رو اونی که شرکت داده زدم Secandry DNS رو هم اونی که شرکت داده بزارم بهتره یا اینکه 2.4.4.2 رو بزنم بهتره ممنون میشم جواب بدید

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
سلام من به لایو وصل شدم فقط یه سوال داشتم من قسمت Ip Adress رو اتوماتیک گذاشتم . اتوماتیک باشه بهتره یا اون عدد هایی که تو صفحه اول هست رو بزنم بهتره !؟ نکته بعدی این که من Primary DNS رو اونی که شرکت داده زدم Secandry DNS رو هم اونی که شرکت داده بزارم بهتره یا اینکه 2.4.4.2 رو بزنم بهتره ممنون میشم جواب بدید

بهتر و بدتر نداره . وارد کردن دستی این شناسه ها برای این است که دو سیستم همدیگر رو بشناسند . همین که وصل شدند یعنی میتونید از دستگاه ها استفاده بکنید .

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام.
دوستان من مودمم چون یه پورت LAN داشت، یه کابل Ethernet زدم به مودم و سر دیگش رو هم به xbox 360. مودم رو هم با usb به کامپیوتر وصل کردم.
توی دستگاه هم وقتی Test Connection Xbox Live رو میزنم مشکلی نداره. ولی وقتی میخوام گیمرتگ بسازم زمانیکه میخواد گیمرتگ رو ثبت کنه پیغامی میده با ارور 80150027.
در ضمن تنظیمات IP و DNS Server رو اتوماتیک گذاشتم.
مشکل از کجاست؟

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
QUOTE=HAMED SEV;783770]سلام
من امروز اومدم به لایو وصل بشم نشد و این ارور رو میده
there is a problem with your connection.select more info for a description of the problem and how you can fix it
من از 1 ماه گلد روی دستگاه استفاده کردم ولی هنوز به 1 ماه هم نرسیده،وقتی test connection میزنم تا به xbob live میرسه faild میخوره. در ضمن مودمم رو عوض کردم و از حالت پسورد دار که روی قبلی بود تنظیم کردم روی حالت اتومات
ممنون میشم کمک کنید[/QUOTE]

بچه ها این دوستمون هم راهنمایی کنید ممنون!!!

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
بهتر و بدتر نداره . وارد کردن دستی این شناسه ها برای این است که دو سیستم همدیگر رو بشناسند . همین که وصل شدند یعنی میتونید از دستگاه ها استفاده بکنید .
نه منظور من اینه که اگه دستی بزنیم تو بازی با کیفیت بهتری میتونیم بازی کنیم یا اوتوماتیک باشه کیفیت بهتری داریم !؟

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
نه منظور من اینه که اگه دستی بزنیم تو بازی با کیفیت بهتری میتونیم بازی کنیم یا اوتوماتیک باشه کیفیت بهتری داریم !؟

مگه می خوای ماهواره تنظیم بکنی . میگم فرقی نمیکنه همینکه وصل شد یعنی از اون مرحله گذشت .;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر