طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

آقا یه سوال خیلی فنی

در حال حاضر باید چی کار کنم تا به xboxLIVE وصل شم ؟؟؟؟ (از چگونگی اتصال ایکس باکس به مودم وایرلس تا هنگامی که بگه به ایکس باکس لایو خوش آمدید :d )

لطفا بگید

البته من خودم توی لایو هستم ولی می خوام یکی از دوستامم بیارم لایو لطفا جواب بدید خیلی ممنون میشم

پیلیززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز PLZZZZZZZZZZZZZZZ

اون نوشته ی اولی رو هم خوندم ولی چون اون موقه ها ته ریم :d نبودیم گفتم شاید باید نکات امنیتی یا چیزه دیگه ای رو رعایت کنم
نه فرق خاصی نسبت به اون موقع نکرده .
فقط ایمیلت برای ایران نباشه ....

دوستان من هر کاری میکنم کنسولم با ویندوز سون share نمیشه هر چقدر هم ip بینشون میزنم همدیگر پیدا نمیکنند اموزششم تو سایت فقط برای میندوز xp هست هر کی بلده یه کمکی بکنه
در ضمناموزش به اشترک گذاری اینترنت در ویندوز سون هم لطفا بگید.
ممنون.
دوستان کسی جواب سوال ما رو نمی دونه؟

دوستان من هر کاری میکنم کنسولم با ویندوز سون share نمیشه هر چقدر هم ip بینشون میزنم همدیگر پیدا نمیکنند اموزششم تو سایت فقط برای میندوز xp هست هر کی بلده یه کمکی بکنه
در ضمناموزش به اشترک گذاری اینترنت در ویندوز سون هم لطفا بگید.
ممنون.

دوستان من هم همین مشکلو دارم لطفا کمک کنید

حالا که این اپدیت ها اومده و .... ،باز هم میشه از همین راه که در پست اول گفته شده،یه لایو وصل شد؟
راستی گفته شده که باید یه ایمیل ادرس در امریکا داشته باشیم.واسه این کار کد پستی رو باید چند وارد کنم؟
گلد رو باید چیکار کنم؟رایگان شده بود ؟ یا نه؟
با تشکر

دوستان یه سوال داشتم ازتون؟خیلی ممنون میشم جواب رو به صورت پیام خصوصی یا هم تو صفحه من بنویسید...من چن وقت پیش(حدودا 2 ماه)که ایکس باکسم آپدیتش جدید نبود یه بازی با آپدیت جدید داخل دستگاهم گذاشتم...بعد 2 تا گزینه داد:update now & no...منم گزینه آپدیت رو زدم و کنسول صفحه اش شد سیاه . یه اروری داد و چن تا شماره ه نوشته بود و هرچه قدر کنسولو روشن خاموشش کرد بازم اون صفحه موند...تا اینکه دادم بیرون درستش کردن...اول اینکه چرا این اتفاق افتاد و دوم اینکه اگه من الان بخوام از طریق اینترنت آپدیتش کنم بازم این مشکل رو میده یا راحت آپدیت میشه؟(راستی اینم بگم که تا حالا وارد اینترنت نشدم با ایکس باکسم)خیلی ممنون میشم جواب منو بدید...و اینم بگم که دستگاهم کپی خوره و اینکه اگه به وسیله اینترنت آپدیت کنم کپی خور بودن میپره؟یا نه؟

مرسی مشکلم حل شد.
الان فقط نمیدونم با ایکس باکس اکانت لایو بسازم یا از سایت .0از سایت هم میشه>؟کدوم سایت؟)
TIME zone رو چی انتخاب کنم؟
.......
من تونستم به xboxlive وصل شم الان فقط مونده تا پروفایل (یا همون gamertag?) بسازم.مشکلم فعلا اینه

مرسی مشکلم حل شد.
الان فقط نمیدونم با ایکس باکس اکانت لایو بسازم یا از سایت .0از سایت هم میشه>؟کدوم سایت؟)
.......
من تونستم به xboxlive وصل شم الان فقط مونده تا پروفایل (یا همون gamertag?) بسازم.مشکلم فعلا اینه
یک بار نیاز به کمک داشتما[-(

مرسی مشکلم حل شد.
.......
من نفهمیدم مشکل دقیقا چیه ؟
خوب یه پروفایل بساز دیگه . یا اگر پروفایل داری بزن که به لایو sign in بشه
TIME zone رو هرچی دوست داری بزار

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or