طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

mohamova

کاربر سایت
Aug 21, 2012
38
سلام من نکات بهداشتی رو رعایت کردم
بعد خواستم وصل شم ایکس باکس لایو
اپدیت خواست
اوکی زدم ولی اپدیت نشد
رفتم تست کردم دیدم به اینترنت وصل نمیشه :|
ولی در حالی که تو اینترنت بودم :|
adsl پارس انلاین 1Mb/s نامحدود دارم
مودمم هم TALENT تک پورت + wifi هست

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
داداش.اون قسمت وارد کردن پورت ها رو بیشتر توضیح بده لطفا.این عکسشه:
c00dee24c987.png
الان پرت ها رو چطور وارد کنم؟

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
دوستان من کمک ميخام ،
من قبلا با وايمكس وصل میشدم به روش مستقیم کابل لن ، بدون ه مشکل به لايو وصل میشدم ،
الان اينترنتم رو عوض کردم از پارس انلاين گرفتم باز با کابل لن به مودم وصل کردم ولی توو قسمته نتوورك تست. بخشه xbox360-------network
ولی network------------internet ضربدر میزنه ، من مطمنم که مودمم به اینترنت وصله
چون با لبتاب تست کردم ،
مودمم zyxel wireless ه 4تا پورته لن داره یکیش به لبتاب وصله یکیش به Xbox
ممنون میشم کمکم كنيد

---------- نوشته در 01:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من کمک ميخام ،
من قبلا با وايمكس وصل میشدم به روش مستقیم کابل لن ، بدون ه مشکل به لايو وصل میشدم ،
الان اينترنتم رو عوض کردم از پارس انلاين گرفتم باز با کابل لن به مودم وصل کردم ولی توو قسمته نتوورك تست. بخشه xbox360-------network
چون با لبتاب تست کردم ،
ممنون میشم کمکم كنيد
این چه تاپیکیه زدین و کسی رسیدگی نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد ادم میره توو تاپیکای دیگه سوال میپرسه حذف میکنن میگن توو تاپیکه مربوطه بپرسین اههههههه

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
دوستان من کمک ميخام ،
چون با لبتاب تست کردم ،
ممنون میشم کمکم كنيد

---------- نوشته در 01:31 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 PM ارسال شده بود ----------

این چه تاپیکیه زدین و کسی رسیدگی نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد ادم میره توو تاپیکای دیگه سوال میپرسه حذف میکنن میگن توو تاپیکه مربوطه بپرسین اههههههه

عزیز شما باید برید تنظیمات ایکس باکس رو رو حالت اتو بزارید اگه درست نشد این نکات رو توجه کنید
وقتی شما وارد تنظیمات مودم میشید باید 192.168.1.1 بزنید درسته؟ اگه اینجوریه شما 4 پورت دارید یعنی از 192.168.1.1-5 دارید رزرو هست بعد اگه ایکس باکس به پورت 1 وصل شده باشه باید در قسمت تنظیمات ای پی ایکس باکس وقتی میبینید که رو حالت اتوماتیک هست باید 192.168.1.2 باشه بستگی به پورت داره
شما میتونید ای پس رو که در حالت اتو هست در اینجا بزارید
نمیدونم انجامش دادید یا نه بهتره مودم رو یه دفعه ریست کارخانه کنید بعد دوباره مودم رو تنظیم کنید و ایکس باکس رو هم یه دفعه رو حالت کارخانه همون rest factory default بزنید ببینید درست میشه

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
ره داداش من هم با اتوماتیک تست کردم mtu error داد هم با مانول تست کردم بازم همین آشو همین کاسه...
تو ساپورت نوشته mtu باید بالای 1364 باشه ماله من خودش بالا تره ولی بازم مشکله
داداش من مطمنم آی پی ها رو هم درست وارد میکنم چون همونایی که توو مانول وارد میکنم روو حالت اتوماتیکم همیناس...
اعصابم داغونه من قبلا هم با شاتل با همین مودم هم با وایمکس مبین نت وصل شدم اتوماتیک مشکلی نبود الان نمیدونم چشه..

mohamova

کاربر سایت
Aug 21, 2012
38
ره داداش من هم با اتوماتیک تست کردم mtu error داد هم با مانول تست کردم بازم همین آشو همین کاسه...
تو ساپورت نوشته mtu باید بالای 1364 باشه ماله من خودش بالا تره ولی بازم مشکله
داداش من مطمنم آی پی ها رو هم درست وارد میکنم چون همونایی که توو مانول وارد میکنم روو حالت اتوماتیکم همیناس...
اعصابم داغونه من قبلا هم با شاتل با همین مودم هم با وایمکس مبین نت وصل شدم اتوماتیک مشکلی نبود الان نمیدونم چشه..
داداش من پارس انلاین پورت ها رو انگولک کرده ... :| الان بیشتر پورت ها بسنه اند :|

Ebtehaj

کاربر سایت
Nov 8, 2011
242
نام
امیرحسین
دوستان من کمک ميخام ،
چون با لبتاب تست کردم ،
ممنون میشم کمکم كنيد

داداش من پارس انلاین پورت ها رو انگولک کرده ... :| الان بیشتر پورت ها بسنه اند
نتیجهٔ اخلاقی‌ : مشکله کسایی که تو ایران ارورِ mtu دارن اگه از پارس انلاین سرویس میگیرین حل نشدنیه... (البته به جز پارس انلاین هیچ isp ئی‌‌ این ارررو نمید ) من زنگ زدم پارس میگم که mtuِ منو ببرین بالا میگه شما برا game می‌خوای ؟ میگم بله . میگه که ما game رو ساپورت نمی‌کنیم ... این جوابی‌ که به من داد یعنی‌ اینکه می‌دونیم مشکلت چیه میتونیم حلش کنیم ولی‌ حل نمی‌کنیم... پس نتیجهٔ اخلاقی‌ رو می‌تونین تو امضام ببینین... حالا کل queue دانلدم رو پر کردم یه لحظه هم از دانلود دست نمی‌کشم تا نهایت استفاده رو از حداقل سرعت دانلود نسبتا خوبش بکنم حتا اگه سرعت دانلدمم بکنن ۱۶ بازم دانلود آرو قطع نمیکنم تا سرویس تموم شه بگم پورت مسخرشونو جم کنن من برم از شرکت "الاغان نت" سرویس بگیرم هم بهتر از اینه،
اینم از مشکله ارورِ mtu که پروندش بسته شد...

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
سلام یک ماه اکانت مجانی رو چجوری باس فعال کنم؟l-)

یه اموزش داشت توی تاپیکی ولی در کل واسه فعال کردن نیاز به کریدیت کارت داری تا یک دلار کم کنه ولی برو توی ستینگ قیمت لوکال ایکس باکس و بزن ایندیا(هند)دیگه کریدیت نمیخواد و یک ماهتم میتونی بگیری

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
یه اموزش داشت توی تاپیکی ولی در کل واسه فعال کردن نیاز به کریدیت کارت داری تا یک دلار کم کنه ولی برو توی ستینگ قیمت لوکال ایکس باکس و بزن ایندیا(هند)دیگه کریدیت نمیخواد و یک ماهتم میتونی بگیری
الان من به لایو وصل شدم داره آپدیت دانلود میکنه پروفایلمو هم پاک کردم بعد اینکه دانلود تموم شد به هند تغییر بدم ؟

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
سلام بنده نمیتوم به لایو وصل بشم adsl دارم تو تنظیمات که ppeooeوارد میکن یوز نیم وپسورد مانکت نمیشه چیکار کنم کمکککککککککککککککک ارور میده چیکار کنم.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام بنده نمیتوم به لایو وصل بشم adsl دارم تو تنظیمات که ppeooeوارد میکن یوز نیم وپسورد مانکت نمیشه چیکار کنم کمکککککککککککککککک ارور میده چیکار کنم.

دوست عزیز وصل شدن به نت ربط به پشتیبانی adsl داره شما با پشتیبانی تماس بگیرین راحتتر و بهتر کمکتون میکنن . وصل شدن به لایوم که کاری نداره خدایی .

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
سلام دوستان
من یک مودم alfex U1-100 دارم که برای adsl استقاده میکنم حالا می خواهم از روش اول به لایو برم ولی وقتی مودم به xbox وصل میکنم چراغ مودم روشن نمیشه از تست کانکتشن میرم مودم رو پیدا نمیکنه میگه سیم ها رو یه دستگاه و مودم وصل کنید این عادیه بقیه راهنما رو انجام بدم؟
کابل USB هم کاملاً سالم هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر