طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
آقا یه سوال خیلی فنی

در حال حاضر باید چی کار کنم تا به xboxLIVE وصل شم ؟؟؟؟ (از چگونگی اتصال ایکس باکس به مودم وایرلس تا هنگامی که بگه به ایکس باکس لایو خوش آمدید :d )

لطفا بگید

البته من خودم توی لایو هستم ولی می خوام یکی از دوستامم بیارم لایو لطفا جواب بدید خیلی ممنون میشم

پیلیززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز PLZZZZZZZZZZZZZZZ

اون نوشته ی اولی رو هم خوندم ولی چون اون موقه ها ته ریم :d نبودیم گفتم شاید باید نکات امنیتی یا چیزه دیگه ای رو رعایت کنم
نه فرق خاصی نسبت به اون موقع نکرده .
فقط ایمیلت برای ایران نباشه ....

masgaty

کاربر سایت
Apr 21, 2009
216
نام
سعید
دوستان من هر کاری میکنم کنسولم با ویندوز سون share نمیشه هر چقدر هم ip بینشون میزنم همدیگر پیدا نمیکنند اموزششم تو سایت فقط برای میندوز xp هست هر کی بلده یه کمکی بکنه
در ضمناموزش به اشترک گذاری اینترنت در ویندوز سون هم لطفا بگید.
ممنون.
دوستان کسی جواب سوال ما رو نمی دونه؟

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,484
دوستان من هر کاری میکنم کنسولم با ویندوز سون share نمیشه هر چقدر هم ip بینشون میزنم همدیگر پیدا نمیکنند اموزششم تو سایت فقط برای میندوز xp هست هر کی بلده یه کمکی بکنه
در ضمناموزش به اشترک گذاری اینترنت در ویندوز سون هم لطفا بگید.
ممنون.

دوستان من هم همین مشکلو دارم لطفا کمک کنید

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
حالا که این اپدیت ها اومده و .... ،باز هم میشه از همین راه که در پست اول گفته شده،یه لایو وصل شد؟
راستی گفته شده که باید یه ایمیل ادرس در امریکا داشته باشیم.واسه این کار کد پستی رو باید چند وارد کنم؟
گلد رو باید چیکار کنم؟رایگان شده بود ؟ یا نه؟
با تشکر

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
دوستان یه سوال داشتم ازتون؟خیلی ممنون میشم جواب رو به صورت پیام خصوصی یا هم تو صفحه من بنویسید...من چن وقت پیش(حدودا 2 ماه)که ایکس باکسم آپدیتش جدید نبود یه بازی با آپدیت جدید داخل دستگاهم گذاشتم...بعد 2 تا گزینه داد:update now & no...منم گزینه آپدیت رو زدم و کنسول صفحه اش شد سیاه . یه اروری داد و چن تا شماره ه نوشته بود و هرچه قدر کنسولو روشن خاموشش کرد بازم اون صفحه موند...تا اینکه دادم بیرون درستش کردن...اول اینکه چرا این اتفاق افتاد و دوم اینکه اگه من الان بخوام از طریق اینترنت آپدیتش کنم بازم این مشکل رو میده یا راحت آپدیت میشه؟(راستی اینم بگم که تا حالا وارد اینترنت نشدم با ایکس باکسم)خیلی ممنون میشم جواب منو بدید...و اینم بگم که دستگاهم کپی خوره و اینکه اگه به وسیله اینترنت آپدیت کنم کپی خور بودن میپره؟یا نه؟

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اقا تو رو خدا یکی کمک کنه من ایمیل رو که وارد میکنم ارور میده
ایمیل لایوم یه ارور میده
ایمیل YMAIL یهارور دیگه
چه کنم؟:((

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
مرسی مشکلم حل شد.
الان فقط نمیدونم با ایکس باکس اکانت لایو بسازم یا از سایت .0از سایت هم میشه>؟کدوم سایت؟)
TIME zone رو چی انتخاب کنم؟
.......
من تونستم به xboxlive وصل شم الان فقط مونده تا پروفایل (یا همون gamertag?) بسازم.مشکلم فعلا اینه

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
مرسی مشکلم حل شد.
الان فقط نمیدونم با ایکس باکس اکانت لایو بسازم یا از سایت .0از سایت هم میشه>؟کدوم سایت؟)
.......
من تونستم به xboxlive وصل شم الان فقط مونده تا پروفایل (یا همون gamertag?) بسازم.مشکلم فعلا اینه
یک بار نیاز به کمک داشتما[-(

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
مرسی مشکلم حل شد.
.......
من نفهمیدم مشکل دقیقا چیه ؟
خوب یه پروفایل بساز دیگه . یا اگر پروفایل داری بزن که به لایو sign in بشه
TIME zone رو هرچی دوست داری بزار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر