طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

r.k 360

کاربر سایت
Sep 9, 2008
24
قبلا به لایو وصل میشدم ولی بعد از چند وقت و با عوض کردن ISP به یه مشکل برخوردم:DHCP مودم فعاله و وقتی قسمت IP رو روی اتوماتیک میذارم خودش IP میده ولی وقتی به قسمتی که باید یوزر و پس نت رو وارد کنم میرم و اونارو وارد میکنم قسمت IP به هم ریخته و IP داده شده تبدیل به 0.0.0.0 میشه همچنین subnet و gateway هم به چهار صفر تبدیل میشن و در قسمت تست در همون تست اول ارتباط بین کنسول و مودم ارور میده و همچنین اینو بگم که وقتی دستی هم IP میدم باز هم ارور میده.مودم رو هم نمیشه روی pppoe بزارم پس در راهنمایی این مورد رو نگین.ممنون میشم راهنماییم کنین!

لطفا اونایی که این مشکلو داشتن یه راهنمایی کنن!

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
سلام دوستان برای وصل شدن به وایرلسم مشکل دارم ( نه خود اینترنت خود وایرلس )

مشکل از کجا می تونه باشه ؟!

تنظیماتش هم روی مودم هم اتوماتیک هست ( یوزر نیم پسورد ) ...

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
سلام دوستان برای وصل شدن به وایرلسم مشکل دارم ( نه خود اینترنت خود وایرلس )

مشکل از کجا می تونه باشه ؟!

تنظیماتش هم روی مودم هم اتوماتیک هست ( یوزر نیم پسورد ) ...

من مودم وایرلس دارم
تو سیتینگ 360 رو وایرلس میرفتم اتفاقی نمی افتاد مجبور شدم از کابل LAN استفاده کنم دستگاه رو اوردم کنار PC از گزینه اول با LAN اوکی شد
شما چجوری وایرلس رو فعال کردی ؟:d اصلا فعال شده وایرلس باید کنار اسمش تیک خورده باشه اگر اوکی باشه

---------- نوشته در 05:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:47 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من با روش اول میرم کابل Lan ایکس باکس قبول میکنه اما وقتی تست میکنم تو همون مرحله شبکه شدن Faield میشه ایراد کار کجاست ؟ تو رو خدا زود بهم بگید..

منم همین مشکل رو داشتم
ولی زود اوکی کردم
اول تنضیمات IP رو کامل کردم
بعد کابل Lan رو زدم به مودم
بعد مودم خاموش کردم + 360 هم خاموش
بعد مودم رو روشن کردم بعد هم 360
تست گرفتم اوکی شد و چیام اپدیت میداد
اگر Faild میده یا ip رو درست وارد نکردی
یا خط Adsl مشکل داره

بعد تست گرفتم پیام اپدیت داد چون داشبوردم قدیمی بود برای وصل شدن حتما باید اپدیت میشد
اپدیت کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومده همه باز ها رو هم اجرا میکنه :d

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
تو MW3 قبلا زرد بود حالا 2 ماهی میشه قرمز شده برای سایت ها هم مثلا مال یاهو 240-250 بود حالا شد 290-300

یه تماسی با isp بگیر چون من تا حالا ندیدم کسی از پینگ شاتل ایراد بگیره

یبار cmd رو باز کن این رو وارد کن ببین پینگت چند میزنه

ping 4.2.2.4

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
یه تماسی با isp بگیر چون من تا حالا ندیدم کسی از پینگ شاتل ایراد بگیره

یبار cmd رو باز کن این رو وارد کن ببین پینگت چند میزنه

ping 4.2.2.4

شد 255 . زنگ زدم به پشتیبانی جالبه فکر میکنن با گاو طرفن میگه تا به حال تو ایران سابقه پینگ یاهو کمتر از 300 نداشتیم مشکل شما هم اصلا مشکل نیست ! چند وقته خیلی بد شده یه بند از خارجیا فحش می خورم تو بازی .

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
شد 255 . زنگ زدم به پشتیبانی جالبه فکر میکنن با گاو طرفن میگه تا به حال تو ایران سابقه پینگ یاهو کمتر از 300 نداشتیم مشکل شما هم اصلا مشکل نیست ! چند وقته خیلی بد شده یه بند از خارجیا فحش می خورم تو بازی .

کلا همشون مثل همن مخابرات هم که دارم با کلی کاغذ بازی تونستم 512 بگیرم ولی پینگش یه روز زیر 100 یه روز بالای 400 هستش

Carnage

کاربر سایت
Jun 5, 2012
54
نام
پندار
کلا همشون مثل همن مخابرات هم که دارم با کلی کاغذ بازی تونستم 512 بگیرم ولی پینگش یه روز زیر 100 یه روز بالای 400 هستش

عجیبه من شنیده بودم پینگ مخابرات خوبه . حالا جالبه خارجیا پینگشون به 100 که میرسه شروع می کنن غر زدن که لگ داریم و هاست رو فحش بارون میکنن و ... ما با پینگ 300 بهتر از اونا بازی می کنیم !

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
دوستان من توی share کردن اینترنت مشکل دارم. تنظیمات زیر رو وارد میکنم ولی فقط به هم متصل میشن ولی موقع چک کردن اینترنت ارور میده . اگه میشه راهنمایی کنین
pc:
ip address : 192.168.2.1
gateway: 192.168.1.1
prefered DNS: 192.168.1.1
alternate DNS: blank
xbox:
IP: 192.168.2.2
gateway: 192.168.2.1
primary and secondary DNS: 192.168.1.1
modem ip: 192.168.1.1

mojtabak2

کاربر سایت
Sep 11, 2012
7
دوستان من خواستم با مودم وصل شم بعد از تست بین نتورک و اینترنت ارور NAT میده من هم پورت های 80 3047 و چند پورت دیگه توی مودم باز کردم اما بازم ارور میدده امروز با با کارت شبکه بیسیم تست کردم اما همش ارور IPمیده من اینترنت رو با نرمافزار Connectify.Pro اشتراک میزارم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر