طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
سلام من برای اولین بار میخام وصل بشم.تمام تنظیمات مودم رو روی حالت اتوماتیک گذاشتم و بعد شروع کردن به ابدیت کردن و یه نیم ساعتی طول کشید ولی بعد از ابدیت که میخام دوباره تست کنم این ارور رو میده
you can connect to xbox live but your current network configuration may limit your online experince.

W 0000-000b
X 0000-f001
Y20a8-48e0
Z 0000-0000
Id 0007-0000
L 8015-0002
Q 8007-0435
T:wired
A:192.168.1.2/255.255.255.0
G 192.168.1.1
D 192.168.1.1/0.0.0.0

چی کار باید کنم؟
نباید اتوماتیک بزاری که!
یه عکس از صفحه ای که باید مشخصات نت رو وارد کرد بزار.
چند پست قبل رو ببینی نمونش هست

---------- نوشته در 03:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:51 PM ارسال شده بود ----------

اپديتشم كردم ولي اخرش ك بايد ب لايو وصل شه نميشه
uje2umu6.jpg

��

شما هم یک عکس از تنظیمات مودمت بزار.

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
evu4azyq.jpg
uqymuqy3.jpg

��
secondary dns server رو زنگ بزن از شرکت نت بگیر، وارد کنش، بگو رمز دوم dns که باید همچین چیزی باشه:1.1.1.1
امید وارم مشکل حل بشه. اگر نشد در خدمتیم.
تازه فکر کنم رمز اول رو هم اشتباه وارد کردی، باید جفتش رو از شرکت بگیری.

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
secondary dns server رو زنگ بزن از شرکت نت بگیر، وارد کنش، بگو رمز دوم dns که باید همچین چیزی باشه:1.1.1.1
امید وارم مشکل حل بشه. اگر نشد در خدمتیم.
تازه فکر کنم رمز اول رو هم اشتباه وارد کردی، باید جفتش رو از شرکت بگیری.

ميشه كاملا توضيح بديد و پ خ كنيد؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
783
نام
حسین
دوستان تازگیا وارد لایو شدم ولی با بعضی از بازیا مشکل داره و نمی تونم آنلاین بازی کنم مثل گرز یا فورزا. وقتی وارد بازی میشم لایوم قطع میشه و زمانی که از بازی خارج میشم دوباره به لایو وصل میشه یه جورایی سر کارمون گذاشته . می دونید علت چیه؟با بازی اورج هم تست کردم همین جوری شد در معدود بازی ها می تونم آنلاین بازی کنم. البته اینو بگم که فقط روزای اول تونستم آنلاین بزنم . ولی الان هر بازی را که می ذارم اینترنت لایو قطع میشه و هر کاری می کنم نمی تونم بازی آنلاین کنم . احتمال بن شدنم هم صفره چون می تونم به لایو داشبورد دسترسی ذاشته باشم
در ضمن مختصات ارورم به شرح زیر است:
w:0000-000B
X:0000-F001
Y:0000-0000
Z:8015-1904
منتظر راهنمایی و کمک شما هستم

در همه بازی ها اینجوریه یعنی هر بازی که می ذارم از اینترنت خارج می شه حتی بازی ها اورج امتحان کردم

خاهشا دوستانی که قبلا تجربه داشتند راهنمایی کنند

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
آقا این نت ما رو دیوانه کرده باید چی کار کرد؟
من fullcon nat و upnp. و port forwarding هم کردم نشد
2-3 هفته پیش هم همین مشکل رو داشتم و وایرلس روتر رو گذاشتم و مودم قدیمی رو وصل کردم که نت درست بود بعد دوباره وایرلس روتر رو گذاشتم که اونم درست شد.!!!!
دیگه مشکل نداشتم تا این که isp.رو عوض کردم و تنظیم wan رو عوض کردم.حالا هر کاری می کنم درست نمیشه.مودم قدیمی رو هم اصلا با 192... توی تنظیمات نمیره ریست هم کردم دست نشد
کسی راه حل رو میدونه؟
وایرلس روتر: broadcom
مودم:asus

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
من وقتی تنظیمات رو رو اتوماتیک میزارم مشکل جین شدن به پارتی بعضی از دوستانم رودارم و یا وقتی اینوایت میدن نمیتونم جین بازیشون بشم بعضی از دوستان علت چیه؟

r.k 360

کاربر سایت
Sep 9, 2008
24
قبلا به لایو وصل میشدم ولی بعد از چند وقت و با عوض کردن ISP به یه مشکل برخوردم:DHCP مودم فعاله و وقتی قسمت IP رو روی اتوماتیک میذارم خودش IP میده ولی وقتی به قسمتی که باید یوزر و پس نت رو وارد کنم میرم و اونارو وارد میکنم قسمت IP به هم ریخته و IP داده شده تبدیل به 0.0.0.0 میشه همچنین subnet و gateway هم به چهار صفر تبدیل میشن و در قسمت تست در همون تست اول ارتباط بین کنسول و مودم ارور میده و همچنین اینو بگم که وقتی دستی هم IP میدم باز هم ارور میده.مودم رو هم نمیشه روی pppoe بزارم پس در راهنمایی این مورد رو نگین.ممنون میشم راهنماییم کنین!

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
قبلا به لایو وصل میشدم ولی بعد از چند وقت و با عوض کردن ISP به یه مشکل برخوردم:DHCP مودم فعاله و وقتی قسمت IP رو روی اتوماتیک میذارم خودش IP میده ولی وقتی به قسمتی که باید یوزر و پس نت رو وارد کنم میرم و اونارو وارد میکنم قسمت IP به هم ریخته و IP داده شده تبدیل به 0.0.0.0 میشه همچنین subnet و gateway هم به چهار صفر تبدیل میشن و در قسمت تست در همون تست اول ارتباط بین کنسول و مودم ارور میده و همچنین اینو بگم که وقتی دستی هم IP میدم باز هم ارور میده.مودم رو هم نمیشه روی pppoe بزارم پس در راهنمایی این مورد رو نگین.ممنون میشم راهنماییم کنین!
سلام.منم دقیقااین مشکلودارم.ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر