طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
سلام به همه من با wifi مبین نت به لایو متصل میشم اما هربار توی تست کانکشن ارور میده که تنضیماتnat در مولتیپلیر مشکل ایجاد میکنه من نمیتونم جوین بشم در بازی دیگران چطور باید تنظیمات روتغییر بدم تورو خدا کمک کنین کمککککککک

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
سلام دوستان من برای اولین بار میخوام live بازی کنم
از کجا باید شروع کنم
بعد از عضویت این قضیه ی gold هم اگه توضیح بدید ممنون میشم من اطلاعاتم در مورد live خیلی کمه
از کجا باید gold رو باید خر یداری کنم
ممنون میشم
آخرین سوال احتمال بن شدن در حال حاظر چقدره ؟

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
سلام دوستان من برای اولین بار میخوام live بازی کنم
از کجا باید شروع کنم
بعد از عضویت این قضیه ی gold هم اگه توضیح بدید ممنون میشم من اطلاعاتم در مورد live خیلی کمه
از کجا باید gold رو باید خر یداری کنم
ممنون میشم
آخرین سوال احتمال بن شدن در حال حاظر چقدره ؟

1.پست اول تاپیک ها رو بخون.
2. اگر تونستی مودم رو به ایکس باکس وصل کنی بعدش نوبت اکانت ساختنه که سعی کن سنتو بالای 18 بزنی و از آدرس های آمریکا یا اروپا استفاده کنی.
3.بعد شما باید گلد بخری تا مجوز بازی داشته باشی!!!! سایتشو خواستی پ.خ بده.
4.مدتیه که کسی بن نشده اما برای اطمینان باید یه سری کار ها رو انجام بدی چون میگن احتکال داره بری تو لیست سیاه ماکرو!!!
5.باید دستگاهت آپدیت lt3 داشته باشه و بازی هات برنرمکس باشن.
موفق باشی

amirfrang

کاربر سایت
Aug 22, 2011
22
قبلا به لایو وصل میشدم ولی بعد از چند وقت و با عوض کردن ISP به یه مشکل برخوردم:DHCP مودم فعاله و وقتی قسمت IP رو روی اتوماتیک میذارم خودش IP میده ولی وقتی به قسمتی که باید یوزر و پس نت رو وارد کنم میرم و اونارو وارد میکنم قسمت IP به هم ریخته و IP داده شده تبدیل به 0.0.0.0 میشه همچنین subnet و gateway هم به چهار صفر تبدیل میشن و در قسمت تست در همون تست اول ارتباط بین کنسول و مودم ارور میده و همچنین اینو بگم که وقتی دستی هم IP میدم باز هم ارور میده.مودم رو هم نمیشه روی pppoe بزارم پس در راهنمایی این مورد رو نگین.ممنون میشم راهنماییم کنین!
اقاجواب ابنم بدین.منم چنین مشکلی دارم
ممنون

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
سلام به همه من با wifi مبین نت به لایو متصل میشم اما هربار توی تست کانکشن ارور میده که تنضیماتnat در مولتیپلیر مشکل ایجاد میکنه من نمیتونم جوین بشم در بازی دیگران چطور باید تنظیمات روتغییر بدم تورو خدا کمک کنین کمککککککک
منم خودم.زمانی که مبین نت داشتم همین مشکلو داشتم.پشتیبانی هم زنگ زدم اصلا نمیدونستند چی هست.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
من ایکس باکسم ال تی سه کپی خور اپدیت 15574 است باید دوباره اپدیت شه وقتی که به لایو وصل شدم؟؟؟؟؟؟؟/واخرین سوال من می خواهم کابل lan رو به ایکس باکس وصل کنم وبه مودم اینجوری به نکته سوم که dsn و نات می خواهد باید رعایت کنم؟؟؟؟؟

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دوستان ارتباط مودم ما بصورت اتوماتیک هست ولی هرکاری میکنم به لایو وصل نمیشه یعنی توی همون مرحله دوم ارور میده ! راهی نیست ؟ باید حتماً تنظیمات رو روی Bridge بزاریم ؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوستان ارتباط مودم ما بصورت اتوماتیک هست ولی هرکاری میکنم به لایو وصل نمیشه یعنی توی همون مرحله دوم ارور میده ! راهی نیست ؟ باید حتماً تنظیمات رو روی Bridge بزاریم ؟

شما با یه مودم دیگه امتحان کن

r.k 360

کاربر سایت
Sep 9, 2008
24
قبلا به لایو وصل میشدم ولی بعد از چند وقت و با عوض کردن ISP به یه مشکل برخوردم:DHCP مودم فعاله و وقتی قسمت IP رو روی اتوماتیک میذارم خودش IP میده ولی وقتی به قسمتی که باید یوزر و پس نت رو وارد کنم میرم و اونارو وارد میکنم قسمت IP به هم ریخته و IP داده شده تبدیل به 0.0.0.0 میشه همچنین subnet و gateway هم به چهار صفر تبدیل میشن و در قسمت تست در همون تست اول ارتباط بین کنسول و مودم ارور میده و همچنین اینو بگم که وقتی دستی هم IP میدم باز هم ارور میده.مودم رو هم نمیشه روی pppoe بزارم پس در راهنمایی این مورد رو نگین.ممنون میشم راهنماییم کنین!
آقا کسی جواب نمیده؟!

KaQaZ_S

کاربر سایت
Sep 13, 2010
255
نام
amir
دوستان من با روش اول میرم کابل Lan ایکس باکس قبول میکنه اما وقتی تست میکنم تو همون مرحله شبکه شدن Faield میشه ایراد کار کجاست ؟ تو رو خدا زود بهم بگید..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر