طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام دوست عزیز.من ADSLدارم ولی نمیتونم وصل بشم.وقتیIPSETINGوDNS رو میذارم روی اتوماتیک هیچ عملیاتی رخ نمیده.بهم بگید چی کار کنم
ip رو مي توني بگذاري روي اتوماتيك ولي بايد DNS رو از شركت تلفني بپرسي
اگه بازم ip رو اتوماتيك قبول نمي كنه مي توني دستي خودت براش وار كني
192.168.1.10
255.255.255.0
192.168.1.1
بعدش مي توني راحت وصل بشي ( بستگي به نوع تنظيمات مودم اگه نياز باشه بايد بايد user و pass رو هم وارد كني . اگه مودم به صورت بريج تنظيم شده باشه )

nathan mckane

کاربر سایت
Jul 14, 2009
979
نام
عباس
دوستان من یه مودم واای فای دارم. میخواستم بدونم از طریق وای فای با اکسباکس وصل شم یا از طریق lan فرقی تو سرعت اینترنت دریافتی اکسیاکس میکنه؟

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
من می خوام به روش اتصال مستقیم مودم به ایکس بکس وصل شم به لایو.
آدرس آمریکا از کجا گیر بیارم؟؟؟
گیمر پروفایل چطوری بسازم؟؟
فقط می خوام وصل بشم نمی خوام بازی کنم؟؟
الان خواستم وصل بشم خواست آپدیت کنه داشبور رو اگه آپ کنه بن میشم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
من می خوام به روش اتصال مستقیم مودم به ایکس بکس وصل شم به لایو.
گیمر پروفایل چطوری بسازم؟؟
فقط می خوام وصل بشم نمی خوام بازی کنم؟؟
الان خواستم وصل بشم خواست آپدیت کنه داشبور رو اگه آپ کنه بن میشم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

اشکان جان الان وصل نشی بهتره تا موقع اومدن LT3.0 مایکروسافت یه حرکت جدید فعلا گذاشته تو لایو به محض اولین وصل شدن یه فایل به نام Dae.bin به صورت اتوماتیک آپدیت میشه رو دستگاهت بدون اطلاع شما و بازیهایی که با قفل XGD3 هستن دیگه اجرا نمیشن و احتمال فلگ شدن هم وجود داره البته راه هایی هم پیدا شده که بعد از وصل شدن بتونی بازیها رو اجرا کنی ولی به خطر فلگ شدن نمی ارزه
طی آخرین اخبار هم که گروه C4eva تو سایتش نوشته گفته LT3.0 بعد از 6 December ریلیز میشه
بهترین کار اینه بعد از اومدن LT3.0 به محیط لایو وصل بشید.

ویرایش : الان یه قسمت نوشته شما رو دیدم ، تازه شما که وصل شدی به لایو یه تست کن ببین بازیهایی مثل Rage یا MW3 و ... که این قفل روشونه اجرا میشن یا نه اگر نشدن به این لینک مراجعه کن
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=52531

---------- نوشته در 12:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:42 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من یه مودم واای فای دارم. میخواستم بدونم از طریق وای فای با اکسباکس وصل شم یا از طریق lan فرقی تو سرعت اینترنت دریافتی اکسیاکس میکنه؟

من هم با WiFi وصل شدم هم با کابل Lan ولی فرقی تو سرعت ندیدم چه تو محیط لایو چه تو بازی کردن آنلاین

• Like
Reactions: III Ashkan III

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا

ممنون میشم راهنمایی کنید

اینم آدرس : لینک
منم میگم فعلا از لایو صرفه نظر کن تا LT 3
منم گرچه دارم بال بال میزنم برا لایو ولی به دردسرش نمیرزه فعلا ...... ;)

آخرین ویرایش:

ma$oud

کاربر سایت
Dec 2, 2011
3
دوستان عزیز...من بعد از این که lt2 رو نصب کردم یه مشکل اساسی در اتصال به لایو پیدا کردم...اینکه وقتی تست کانکشن میگیرم به این صورتی که تو عکس هست میشه و به لاییو وصل نمیشه((گیر میکنه همونجا)):
http://up98.org/upload/server1/01/t/...ply8kr5tg4.jpg

بعد این ارور رو میده:
http://up98.org/upload/server1/01/t/...vmm1v8yff9.jpg

اینم وقتی help رو میزنم نشون میده:
http://up98.org/upload/server1/01/t/...dp3n19v3mh.jpg

و این هم وقتی stutus رو میزنم میاد:
http://up98.org/upload/server1/01/t/...mkqyrxph91.jpg

این نکترو بگم که بهد از اینکه وارد یه بازی چیزی میشم بعد حدودا 5 تا 10 دیقه که میگزره به لایو وصل میشه ولی به صورت کاملا داغون((جوین پارتی نمیشم(به سختی میشم)...به هیچ عنوان به سرور بازی کانکت نمیشم/کلا خیلی کند میشه داشبرذ و اینجوذ حرفا)) انم بگم که تنظیمات مودمم((dlink 2640 u WI-FI)) هم مثل قبل میمونه که وصل میشدم لایو بدون هیچ مشکلی...

حالا از شما دوستان استاد میخوام یه کمک حسابی بم بکنن که خیلی سره این قضیه اعصابم ریخته بهم...
ممنون

من هم اين مشكل رو دارم
چيكارش بايد كرد
سلام بهرداد جان مسعودم masoudlive72
الان من هم شاتل رو قطع کردم واز پارس انلاین گرفتم
دقیقا مشکل تو رو دارم
البته قبل اینکه برا من به این مرحله برسه یه پیغام دیگه هم می داد mtu که وقتی بریج کردم ازش رد میشه و همین پیغام شبیه به تو رو میده
دوستانی که بلدن تو رو به خدا کمک کنن من که دیونه شدم بس که باهاش ور رفتم.

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
سلام بهرداد جان مسعودم masoudlive72
الان من هم شاتل رو قطع کردم واز پارس انلاین گرفتم
دقیقا مشکل تو رو دارم
البته قبل اینکه برا من به این مرحله برسه یه پیغام دیگه هم می داد mtu که وقتی بریج کردم ازش رد میشه و همین پیغام شبیه به تو رو میده
دوستانی که بلدن تو رو به خدا کمک کنن من که دیونه شدم بس که باهاش ور رفتم.

تنها راه اين كه به طور مستقيم مودم رو به دستگاه وصل كني
تنظيمات رو هم به طور دستي انجام بده
مودم رو هم به حالت بيريج تنظيم كن

ma$oud

کاربر سایت
Dec 2, 2011
3
تنها راه اين كه به طور مستقيم مودم رو به دستگاه وصل كني
تنظيمات رو هم به طور دستي انجام بده
مودم رو هم به حالت بيريج تنظيم كن
اره تو حالت بریج درست میشه ولی تو مرحله بعد به یه چیز دیگه گیر میده یا اگر گیر نده وصل میشه به لایو ولی نه میشه بازی کرد نه میشه مسیج زد نه میشه رفت تو پارتی و ... کلا یه چیز نادری هست

ebadi360

کاربر سایت
Sep 22, 2009
354
نام
Reza
اره تو حالت بریج درست میشه ولی تو مرحله بعد به یه چیز دیگه گیر میده یا اگر گیر نده وصل میشه به لایو ولی نه میشه بازی کرد نه میشه مسیج زد نه میشه رفت تو پارتی و ... کلا یه چیز نادری هست
خوب مي توني بگي به چه گير مي ده يا پيغام چي مي ده ؟

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
م چند روزی بود بعد از اینکه ال تی 2 من بر اثر کال او دیوتی پرید(کلا همشون دیگه اجرا نمیشدن و فقط قدیمیا اجرا میشدن) دیگه بازی نکردم تا یه اکانت 3 ماهه خریدم و جمعه هم ایکس باکسم برده بودم پشت شهرداری اونجا واسم داشبورد جدیدو فقط ریختن.الان اومدم وصل بشم بهیچ وجه به لایو وصل نمیشه!!! و هر چی هم میزنم میگه مودمتو 30 ثانیه خاموش روشن کن و هیچ ایراد دیگه ایی گزارش نمیکنه.چیکارش کنم؟ چک کردم 8015 که ماله بن شدن باشه رو ندارم.چش شده؟بخاطر داشبورد جدیده وصل نمیشه دیگه؟

armanbox

کاربر سایت
Jun 8, 2011
29
سلام راستش من بد جوری تازه کارم ( این را حتما ملاک جواب خود قرار بدید )

من طریق مستقیم وصل شدن به لایو را دیدم ولی واسه من تو ایکس باکسم همچین قسمتی وجود نداره !!!! (دستگاه من با اخرین اپدیت به روز شده )

نمیدونم یا تصاویری که شما میذارید قدیمی هست یا اینکه ایکس باکس من نداره !!!!

من به این قسمت میرم system settings بعد network settings بعدش جایی که بشه توش ip و .... تنظیم کرد باز نمیشه بجاش 2 تصویر را میشه انتخاب کرد یک wired network و دو wireless network
بعدش روی هر کدوم کلیک می کنم این ارر را میده
to use a wired internet connection make sure an ethernet cable is connected to both yor console and your router or modem
خب حالا شما باید کمک کنید ؟ :D
بعدش اگر هم این مشکل درست شد بازم چند سوال میمونه
1- من تالا LT اپدیت نکردم اصلا نمیدونم چی هست راستش من همیشه ایکس باکسم را می بردم مغازه می گفتم اپدیت کنید چقدر میشه و ..... و برای چی باید این lt را بریزم و از کجا بفهمم دارم یا نه
2- من با سرعت 128 میتونم به صورت لایو بازی کنم ؟ (بدون لگ )
3- بازی از طریق لایو هزینه ای دارد ؟؟؟
4- این که میگن اگه بازی اورجینال بگیرم و دستگاهم کپی خور باشه ایرادی نداره درسته ؟
5- من هر بازی که دوست داشته باشم میتونم لایو بازی کنم ؟
6- بازی بوقققق که اسمش بتل.... هست میشه انلاین بازی کرد با لایو ؟
7- و از همه مهتر تر اگر به لایو وصل شم دیگه مشکلی ندارم و اینکه باید بازی اورجینال باشه ؟
اگر کپی باشه باید کار خاصی کنم ؟ یا نه نیاز به کار خاصی نیست با بازی کپی هم میشه بازی کرد ؟

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
سلام راستش من بد جوری تازه کارم ( این را حتما ملاک جواب خود قرار بدید )

من طریق مستقیم وصل شدن به لایو را دیدم ولی واسه من تو ایکس باکسم همچین قسمتی وجود نداره !!!! (دستگاه من با اخرین اپدیت به روز شده )

نمیدونم یا تصاویری که شما میذارید قدیمی هست یا اینکه ایکس باکس من نداره !!!!

من به این قسمت میرم system settings بعد network settings بعدش جایی که بشه توش ip و .... تنظیم کرد باز نمیشه بجاش 2 تصویر را میشه انتخاب کرد یک wired network و دو wireless network
بعدش روی هر کدوم کلیک می کنم این ارر را میده
to use a wired internet connection make sure an ethernet cable is connected to both yor console and your router or modem
خب حالا شما باید کمک کنید ؟ :D
بعدش اگر هم این مشکل درست شد بازم چند سوال میمونه
1- من تالا LT اپدیت نکردم اصلا نمیدونم چی هست راستش من همیشه ایکس باکسم را می بردم مغازه می گفتم اپدیت کنید چقدر میشه و ..... و برای چی باید این lt را بریزم و از کجا بفهمم دارم یا نه
2- من با سرعت 128 میتونم به صورت لایو بازی کنم ؟ (بدون لگ )
3- بازی از طریق لایو هزینه ای دارد ؟؟؟
4- این که میگن اگه بازی اورجینال بگیرم و دستگاهم کپی خور باشه ایرادی نداره درسته ؟
5- من هر بازی که دوست داشته باشم میتونم لایو بازی کنم ؟
6- بازی بوقققق که اسمش بتل.... هست میشه انلاین بازی کرد با لایو ؟
7- و از همه مهتر تر اگر به لایو وصل شم دیگه مشکلی ندارم و اینکه باید بازی اورجینال باشه ؟
اگر کپی باشه باید کار خاصی کنم ؟ یا نه نیاز به کار خاصی نیست با بازی کپی هم میشه بازی کرد ؟
1-ببین اگه ایکس باکست gears of war 3 رو اجرا کرد پس دیگه آخرین آپدیت رو داری.
2-آره ولی این حد اقل سرد لازمه است.
3-په نه په!
4-اگه بازی اورجینال داری نه هیچ اشکالی برای کپی خور نداری.
5-نه فقط بازیایی که قابلیت multipalying رو دارند رو میشه آنلاین بازی کرد.مثل dirt3 , gears of war series , call of duty series , fifa و ...
6-په نه په!
7-باید حواسط جمع باشه که بن نشی. مثلا نباید زمانی که موج بن هست بری لایو.و نباید هر آپدیتی که برات اومد رو yes بزنی.چون ممکنه کپی خورت بپره!
اگه بازیت کپی باشه و بخوای باش بری لایو بازیت باید stealth patch کامل باشه.اگه اورجینال باشه که چه بهتر!
البته عکس ها یکم قدیمی اند
برای مشکل اولت اول بگو که اینترنتت چه جوریه مثلا وایمکسه یا adsl یا مودم وای فای داری.
امید وارم حرفام برایت مفید واقع شده باشه.
اگه اینگلیسیت خوبه دفترچه ی راهنمای ایکس باکست رو بخون اون بیشتر کمکت میکنه.

armanbox

کاربر سایت
Jun 8, 2011
29
1-ببین اگه ایکس باکست gears of war 3 رو اجرا کرد پس دیگه آخرین آپدیت رو داری.
منظورت همون lt 2 هست دیگه اره اجرا می کنه
2- خب پس خوبه !
3- خب چه هزینه ای داره ؟ میشه دربارش توضیح بدی ؟
4- منظورم اینکه اگر الان به لایو وصل شم و بازیم اورجینال باشه ولی دستگاهم کپی خور باشه بن نمیشم ؟
5- خب مرسی
6- مثلا این انلاین بازیکردنش چجوری هست چقدر هزینه داره
7- مشکل اولمم حل شد امروز به لایو برای اولین بار وصل شدم که اپدیت خواست منم رد کردم و سریع اومدم بیرون که یک وقت بن نشم چون اطلاعاتی ندارم
مودمم هم adsl هست ببین انگلیسیم هم افتضاح هست :D

بقیه سوال هام

امروز مثلا میخام بازی pes 2012 را انلاین با لایو بازی کنم میشه بگی باید چیکار کنم به ترتیب ؟ ( با تمام توضیحات لطفا ) (البته اگر بن نمیشم ؟؟!!!!)
همینطور سوالی که واسم پیش اومده اگر همین امروز به لایو وصل شم مشکلی نداره
و یک سوال بسیار مهم از کجا بفهمم دستگاهم lt 2 هست ؟ (گفتی اگر گریس اف وار 3 را بخونه ؟ یعنی lt 2 دارم )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر