طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
من میخوام توی Hotmail اکانت بسازم ولی نمیدونم باید Zip Code رو چی بزنم !
اگه کسی میدونه باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنه .
ممنون .
ویرایش: درست شد .

آخرین ویرایش:

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان یه سوال داشتم:
این مودم های یو اس بی 3g که سیم کارت میخورن و با gprs , edge به اینترنت وصل میشن رو میشه مستقیم به کنسول زد و به لایو وصل شد یا باید به کامپیوتر زد و بینشون share کرد؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان یه سوال داشتم:
این مودم های یو اس بی 3g که سیم کارت میخورن و با gprs , edge به اینترنت وصل میشن رو میشه مستقیم به کنسول زد و به لایو وصل شد یا باید به کامپیوتر زد و بینشون share کرد؟

فکر نمی کنم بشه مستقیما استفاده کرد ازش چون شما باید APN وارد کنید و این صحبتا...
ولی خب میشه از PC به اشتراک گذاشت اینترنت رو

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
فکر نمی کنم بشه مستقیما استفاده کرد ازش چون شما باید APN وارد کنید و این صحبتا...
ولی خب میشه از PC به اشتراک گذاشت اینترنت رو

یعنی میشه با ایرانسل(به وسیله کامپیوتر)به اینترنت وصل شد و بعد با ایکس باکس شیر کرد؟

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
بله.دقیقا همون اموزشی که برای شیر کردن دایال اپ هست برای ایرانسل هم صدق میکنه.

dxhhh

کاربر سایت
Jun 1, 2011
36
دوستان کنسول بنده آپدیت پاییری شده و نمیدونم +lt روش نصب هست یانه در هر صورت اگر +lt رو نصب کنم و به لایو وصل بشم میتونم آنلاین بازی کنم یا فلگ و از این حرفا میشم؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دوستان کنسول بنده آپدیت پاییری شده و نمیدونم +lt روش نصب هست یانه در هر صورت اگر +lt رو نصب کنم و به لایو وصل بشم میتونم آنلاین بازی کنم یا فلگ و از این حرفا میشم؟
شما بازی Shift 2 و یا AC:BH رو بازی کردی و یا Fable رو؟ اگه آره و مشکلی نداشتی پس نصبه و به لایو وصل نشو.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان میشه روش سوم رو با ویندوز سون به ما یاد بدید؟ مرسی

دوست عزیز این روش دنگ و فنگ داره.من خودم تستش هم نکردم ببینم به چه شکل هست.
در ضمن ذکر هم شده که این قسمت آموزشی فقط برای ویندوز XP هست.

روش های دیگه رو تست کن :)

---------

دوستان عزیز پست های صفحه اول رو مقداری ویرایش کردم و تصاویر NXE رو گذاشتم به جای تصاویر قدیمی ... :)

dxhhh

کاربر سایت
Jun 1, 2011
36
دوست عزیز این روش دنگ و فنگ داره.من خودم تستش هم نکردم ببینم به چه شکل هست.
در ضمن ذکر هم شده که این قسمت آموزشی فقط برای ویندوز XP هست.

روش های دیگه رو تست کن :)

---------

دوستان عزیز پست های صفحه اول رو مقداری ویرایش کردم و تصاویر NXE رو گذاشتم به جای تصاویر قدیمی ... :)
آخه مودم منو یه جوری تنظیم کردن که حتما باید یوزر و پسوورد بدم و بعد به نت متصل بشم واسه همین از روش های دیگه نمیتونم استفاده کنم
یعنی میشه تو کنسول هم یوزر نیم پسووردمو بدم و وارد بشم؟ آخه در قسمت Additional settings جایی برای وارد کردن یوزر و پسوورد هست واسه ی همینه؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آخه مودم منو یه جوری تنظیم کردن که حتما باید یوزر و پسوورد بدم و بعد به نت متصل بشم واسه همین از روش های دیگه نمیتونم استفاده کنم
یعنی میشه تو کنسول هم یوزر نیم پسووردمو بدم و وارد بشم؟ آخه در قسمت Additional settings جایی برای وارد کردن یوزر و پسوورد هست واسه ی همینه؟

بله شما اگر 1 بار آموزشهای صفحه اول رو چک کنید می بینید من این مورد رو ذکر کردم.

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
سلام
من یه اکانت ساختم و باهاش کانکت شدم
اما وقتی میرم تو بازی دیسکانکت میشه
با وایرلس هم وصل میشم
مودمم هم ایرانسل
کمک کنید