طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

tablighbashi

کاربر سایت
May 6, 2009
11
دوستان کمک

سلام دوستان
من به لایو وصل شدم 3 ساعت با وایمکس آپدیت کرد
بعد از اون ،تو test xbox live ارور میده و connection warning میده:(:(
کنسل رو میزنم یه علامت تعجب میاد رو اون شکلا

ولی مینویسه :xbox live:connected
دکمه y:status رو میزنم error statuse report
w:0000-000b
x:0000-f001
y:20a8-48e0
z:0000-0000
id:ffff-ffff
میاد....جریان چیه؟؟ بنه؟؟
اون آدرس آمریکا رو کجا باید وارد کنم
کمک کنید ممنون

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
من الان این بخش رو دیدم تا حالا فکر میکردم با xbox نمیشه انلاین بازی کرد.
شما که انلاین بازی میکنید مگه کنسولتون رو هک نکردید؟ چطور بن نمیشید؟
اگه روش یا کلک:d خاصی داره ممنون میشم برای منم توضیح بدید.

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
من الان این بخش رو دیدم تا حالا فکر میکردم با xbox نمیشه انلاین بازی کرد.
شما که انلاین بازی میکنید مگه کنسولتون رو هک نکردید؟ چطور بن نمیشید؟
اگه روش یا کلک:d خاصی داره ممنون میشم برای منم توضیح بدید.
دوست من شما فقط کافیه که LT+ رو رو کنسولت داشته باشی(محض اطلاع بگم که lt+ فریمور واسه دی وی دی درایو کنسول تا کنسول بتونه بازی های کپی رو اجرا کنه) بعدش باید بازی هات رو چک کنی تا مشکلی واسه انلاین بازی کردن برات پیش نیاد(یعنی احتمال بن شدنت بیاد پایین به این تایپیک مراجع کن
رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در XBOX LIVE ‏(گفتگوی چند صفحه ای 1 2 3 ... آخرین صفحه)
بعدش باید اکانت لایو داشته باشی که یا باید بخری یا اگه واسه بار اول باشه که با کنسول به لایو بشی یه ماه بهت مجانی میدن
بعدش دیگه بازی میکنی
متوجه شدی؟؟

saeed t

کاربر سایت
Feb 2, 2011
9
مشکل در اپدیت لایو

با سلام کمک!!!!!!!!!
من برای اولین بار خواستم به لایو بوصلم پس از کلی دنگ و فنگ تست لایو انجام شد تا پیغام آپدیت اومد اولی انجام شد دومی تا وسطش رفت بعد ارور داد حالا اواتارم سفید شده تمها نیستند و قسمت ustomize avatar میگه اپدیت نیازه ولی هرچی میزنم وسط آپدیت ارور میده
از همه بدتر کینکت هم وقتی وصل میکنم میزنه نیاز به آپدیت داره و نمیشه بازی کرد
راستی این آپدیته قابیت resume support داره؟
لطفا یکی کمک کنه:((:((

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
با سلام کمک!!!!!!!!!
من برای اولین بار خواستم به لایو بوصلم پس از کلی دنگ و فنگ تست لایو انجام شد تا پیغام آپدیت اومد اولی انجام شد دومی تا وسطش رفت بعد ارور داد حالا اواتارم سفید شده تمها نیستند و قسمت ustomize avatar میگه اپدیت نیازه ولی هرچی میزنم وسط آپدیت ارور میده
از همه بدتر کینکت هم وقتی وصل میکنم میزنه نیاز به آپدیت داره و نمیشه بازی کرد
راستی این آپدیته قابیت resume support داره؟
لطفا یکی کمک کنه:((:((
کش دستگاه رو کاملا پاک کن و دوباره آپدیت کن .
احتمال داره مرکز مخابراتی شما پاکت لاست داشته باشه و وسط آپدیت واسه چند ثانیه قطع بشه و بخاطر همین آپدیت شما Failed میشه . راه حل مناD8ب برای این موضوع دانلود آپدیت بصورت دستی از سایت مایکرو و نصب توسط فلش یا سی دی هست .
آواتارها هم بر میگرده ، مشکلی نداره . پروفایل هم مشکلی نداره ، نهایتا ریکاور میشه .

موفق باشید

tablighbashi

کاربر سایت
May 6, 2009
11
سلام دوستان
من به لایو وصل شدم 3 ساعت با وایمکس آپدیت کرد
بعد از اون ،تو test xbox live ارور میده و connection warning میده:(:(
کنسل رو میزنم یه علامت تعجب میاد رو اون شکلا

ولی مینویسه :xbox live:connected
دکمه y:status رو میزنم error statuse report
w:0000-000b
x:0000-f001
y:20a8-48e0
z:0000-0000
id:ffff-ffff
میاد....جریان چیه؟؟ بنه؟؟
اون آدرس آمریکا رو کجا باید وارد کنم
کمک کنید ممنون

یه حرفه ایی نبود جواب منو بده؟؟؟!!!!!!

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
من میخوام به لایو وصل بشم کابل lan هم گرفتم.ولی وقتی میخواد به network وصل بشه ارور ip میده.حالا اگرم وصل کنه بعد ارور dns میده.یعنی قبلا network وصل میکرد و بعد ارور dns میداد.اینترنت dial-up دارم و dns رو هم اتوماتیک میزارم.نمیدونم چی کار کردم که دیگه به network دیگه وصل نمیشه؟؟؟

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
من میخوام به لایو وصل بشم کابل lan هم گرفتم.ولی وقتی میخواد به network وصل بشه ارور ip میده.حالا اگرم وصل کنه بعد ارور dns میده.یعنی قبلا network وصل میکرد و بعد ارور dns میداد.اینترنت dial-up دارم و dns رو هم اتوماتیک میزارم.نمیدونم چی کار کردم که دیگه به network دیگه وصل نمیشه؟؟؟
عزیز خود کنسول کابل لن داره نیاز نبود بخری

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
عزیز خود کنسول کابل لن داره نیاز نبود بخری

اون کابل داخل جعبه کایل شبکه نیست
کابل کراس هست که برای وصل کردن دو کنسول به صورت مستقیم به هم دیگه کاربرد داره

شکل و ظاهرش مثل کابل شبکه هست ولی آرایش(ترتیب) سیم های داخل کابل تفاوت داره

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
شما بهتر بود مشکلتون رو تو تاپیک مربوط بیان می کردین.

کابل شبکه Lan هم می تونه به صورت Cross باشه هم به صورت مستقیم. نه این که بگیم کابل کراس کابل شبکه نیست. همون طور که گفتید فقط تو کابل کراس جای TX و RX جابه جا می شه.
ضمنا همون طور که دوستمون اشاره کردن با همون کابل داخل پک Elite می تونین متصل بشین.
مشکل دوستمون هم به این مورد مربوط نمی شه. فکر می کنم ایشون کنسول رو به PC متصل کردن که در این مورد اتفاقاً کابل شبکه Cross مورد نیاز هست.
ضمناً تمام کارت شبکه/روتر/... های جدید که Gigabit هستند خودشون قابلیت برعکس کردن tx و rx رو دارن و کابل Cross و Straight تفاوتی نمی کنه.
مشکل ایشون این هست که احتمالاً روی کنسول تنظیمات IP & DNS رو درست انجام ندادند.

تنظیمات IP و DNS رو اگه ممکنه هم روی PC و هم کنسول بگین تا بهتر بشه بررسی کرد.

به این صورت اگه تنظیم کنید نباید مشکلی باشه: روی کنسول IP:192.168.1.2 با Gateway:192.168.1.1 و Subnet Mask 255.255.255.0 و DNS رو هم از روی کانکشن PCببینید.
روی PC هم همین تنظیمات فقط IP رو 192.168.1.1 بزنید.

آخرین ویرایش:

sash2020

کاربر سایت
Jan 6, 2011
300
نام
Masoud
شما بهتر بود مشکلتون رو تو تاپیک مربوط بیان می کردین.

کابل شبکه Lan هم می تونه به صورت Cross باشه هم به صورت مستقیم. نه این که بگیم کابل کراس کابل شبکه نیست. همون طور که گفتید فقط تو کابل کراس جای TX و RX جابه جا می شه.
ضمنا همون طور که دوستمون اشاره کردن با همون کابل داخل پک Elite می تونین متصل بشین.
مشکل دوستمون هم به این مورد مربوط نمی شه. فکر می کنم ایشون کنسول رو به PC متصل کردن که در این مورد اتفاقاً کابل شبکه Cross مورد نیاز هست.
ضمناً تمام کارت شبکه/روتر/... های جدید که Gigabit هستند خودشون قابلیت برعکس کردن tx و rx رو دارن و کابل Cross و Straight تفاوتی نمی کنه.
مشکل ایشون این هست که احتمالاً روی کنسول تنظیمات IP & DNS رو درست انجام ندادند.

تنظیمات IP و DNS رو اگه ممکنه هم روی PC و هم کنسول بگین تا بهتر بشه بررسی کرد.

به این صورت اگه تنظیم کنید نباید مشکلی باشه: روی کنسول IP:192.168.1.2 با Gateway:192.168.1.1 و Subnet Mask 255.255.255.0 و DNS رو هم از روی کانکشن PCببینید.
روی PC هم همین تنظیمات فقط IP رو 192.168.1.1 بزنید.

سلام دوست عزیز شما هیچ مشکلی ندارید فقط چون از دیال اپ استفاده می کنی باید dns رو خودت set کنی برا همین زنگ بزن از isp ای که ازش اینترنت می گیری بگو دوتا dns بهت بده بعد اونها رو هم داخل ایکس باکس و هم داخل کامپیوتر ست کن.
این هم بدون با دیال اپ هیچ کاری تو لایو امکان پذیر نیست

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان

من خودم با این کابلی که شما میگین به Live وصل میشم و مشکلی ندارم . فکر کنم مال آرکید نداشته باشه؟؟!!

saeedsoftness

کاربر سایت
Apr 30, 2011
82
نام
سعید
سلام من تو اون تاپیک ( همه چیز د رباره xbox live ) والم رو پرسیدم ولی 1نفر گفت برای اتصال به لایو سوالم رو اینجا بپرسم

می خوام به لایو وصل بشم ولی mtu 1300 باید بیشتر بشه

با یه نرم افزار که خود مایکروسافت گرفتم تغییر دادم ولی اعمال نشد و هنوز مقدارش 1300 .:(

با یه نرم افزار که خود پارس آنلاین معرفی کرد drtcp هم تغییر دادم ول یاعمال نمیشه.:(

اپراتور پارس آنلاین گفتش کانکشنت رو باید bridge کنید اون کا رهم طبق راهنمایی مودمم انجام دادم ولی بازم mtu 1300 .:-s

از دیروز تا الان دقیقا 24 ساعته دنبال زیاد کردن mtu ولی نشده.:((

از رجیستری هم کردم نشد. مودم رو بریدج کردم . از 2 نرم افزار استفاده کردم نشد .:((

چه طور میشه mtu رو زیاد کرد؟:x

راستی از کجا بفهمم مودمم رو درست بریدج کردم؟:x

یعنی من باید بیخیال لایو بشم؟ :((پس چه جوری این همه از ایرانیها دارن بازی میکنند فقط من نمیتونم وصل بشم؟/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر