طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
شما تنظیمات Network رو در کنسول به صورت دستی انجام بدید ببینید درست میشه یا نه.البته پورت ها رو هم در NAT وارد کنید.
باشه دستی وارد میکنم ولی چه اعدادی بزنم؟؟
راستی من فعلا میخوام با دیال اپ برم لایو تا ببینم 360م بن شده یا نه!این nat که میگی چیه و کجاست:d

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
باشه دستی وارد میکنم ولی چه اعدادی بزنم؟؟
راستی من فعلا میخوام با دیال اپ برم لایو تا ببینم 360م بن شده یا نه!این nat که میگی چیه و کجاست:d

من این رو برای ADSL گفتم.
شما یه دور آموزش رو بخونید دیگه نیاز نیست بپرسید که چه اعدادی بزنم.مشخص کردم تو آموزش دقیقا چیکار کنید.
اما یه آموزش هست که NIK گذاشته از اون برای Dial-Up استفاده کن :

Code:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=5873

NAT رو باید تو مودم ADSL پیدا کنی!

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
رفیق من هم آموزشی که شما گذاشتی (4روش ) و هم اموزشی رو که NIK گذاشته خوندم ولی لامصب مثکه فقط من نیستم تو این قسمت مشکل پیدا کردم دوستان زیادی تو قسمت شیر کردن اینترنت رو 360 و متصل شدن به لایو گیرن
بازم ممنون که جواب دادی یه چند وقتی بود سوال های این تاپیک بی جواب مونده بود!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
رفیق من هم آموزشی که شما گذاشتی (4روش ) و هم اموزشی رو که NIK گذاشته خوندم ولی لامصب مثکه فقط من نیستم تو این قسمت مشکل پیدا کردم دوستان زیادی تو قسمت شیر کردن اینترنت رو 360 و متصل شدن به لایو گیرن
بازم ممنون که جواب دادی یه چند وقتی بود سوال های این تاپیک بی جواب مونده بود!
کلا با win XP خیلی سخت میشه 360 رو بهPC وصل کرد!!!
اگه 7بریزی راحت تره و با اموزشایی که تو سایت هست راحت میشه شیر کرد!ولی به نظرم بی خیال اتصال به لایو،اونم با دایال اپ بشو. ببر پیش یکی که ADSL داره ،یه تست بزن

• Like
Reactions: taherism

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,871
نام
وحید
دوستان من یه سوال داشتم من چند ماهه پیش تو لایو بازی میکردم البته ال تی پلاس هم داشتم ولی الان که میخواد وصل بشه توی اون لحظه اخر ارور میده و یه چیزای راجع به nat مینویسه ولی تو state که میزنم جلوی z هم حرف دی نیست که بگم بن هم شدم در ضمن چند ماهه پیش به همین روش وصل میشدم ولی این ارور رو نمیداد در ضمن با موبایل هم وصل شدم اگه میشه یه راهنمایی بکنید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان من یه سوال داشتم من چند ماهه پیش تو لایو بازی میکردم البته ال تی پلاس هم داشتم ولی الان که میخواد وصل بشه توی اون لحظه اخر ارور میده و یه چیزای راجع به nat مینویسه ولی تو state که میزنم جلوی z هم حرف دی نیست که بگم بن هم شدم در ضمن چند ماهه پیش به همین روش وصل میشدم ولی این ارور رو نمیداد در ضمن با موبایل هم وصل شدم اگه میشه یه راهنمایی بکنید

شما باید تنظیمات شبکه ای رو در Network Settings کنسولت به صورت دستی انجام بدی و برای IP ئی که برای ایکس باکس در نظر گرفتی از طریق کنترل پنل مودم تعدادی پورت رو باز کنی که راحت تر وصل بشه :)

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,871
نام
وحید
من تنظیمات ip روی کنسولم رو دستی کردم ولی این تنظیمات روی مودم رو یکم بیشتر و اگه میشه تصویری برام توضیح بدین ممنون میشم و توجه کنید که من با گوشی وصل میشم و چیزی به اسم مودم ندارم

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
اقا ما، هم adsl گرفتیم و هم ویندوز 7 نصب کردیم
من از روش اول که تو این تاپیک هست استفاده کردم یعنی یه سر لن رو زدم مودم و سر دیگش رو به 360
و بعد تو 360 رو Text Xbox Live Connection زدم و بعد از اینکه وارد شد یه پیغام اپدیت داد
میخوام ببینم الان 360 من به لایو وصل شده؟؟ایا بن شده؟؟
حالا چرا وقتی تو قسمت اپدیت no رو زدم وارد نشد؟؟
راهنمایی کنید چکار کنم
ممنون

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
سلام :d
باید آپدیت کنی دیگه اگه نکنی نمیتونی وارد بشی
اگر هم نخواستی از اونجا اپدیت کنی از طریق بازیهای جدید اپدیت کن که وقت رو هم نگیره

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
اقا دیسک بازی کرایسیس 2 رو میزارم وقتی پیغام اپدیت میده ok رو میزنم اپدیت که تموم میشه ریست میکنه باز که بالا میاد باز یه پیغامی میده که باید ریست بشه باز میاد بالا طبق همین روال:(:(
گیج شدم دیگه
یکی کمک کنه
این چه لایوی شد اخه هر کارش میکنم داخل نمیره!!!!!!!!!

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
اقا دیسک بازی کرایسیس 2 رو میزارم وقتی پیغام اپدیت میده ok رو میزنم اپدیت که تموم میشه ریست میکنه باز که بالا میاد باز یه پیغامی میده که باید ریست بشه باز میاد بالا طبق همین روال:(:(
گیج شدم دیگه
یکی کمک کنه
این چه لایوی شد اخه هر کارش میکنم داخل نمیره!!!!!!!!!

شما فایل آپدیت داشبرد رو بگیرید و بریزید توFlash Disk و ببینید میتونید با Flash Disk آپدیت کنید

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
من Text Xbox Live Connection رو میزنم و تمام مراحل رو هم تست میکنه پیغام اپدیت هم دیگه نمیده و بعد برای ورود باید چه کنم؟؟!

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
من Text Xbox Live Connection رو میزنم و تمام مراحل رو هم تست میکنه پیغام اپدیت هم دیگه نمیده و بعد برای ورود باید چه کنم؟؟!
وقتی که تست می کنی sign out میشه که دوباره باید با پروفایلت sign in کنی.در ضمن لازم نیست برای وصل شدن به لایو تست کنی میتونی از قسمت پروفایلت conect to xbox live رو بزنی یا قبل از روشن کردن کنسول مودم رو روشن کن تا چراغ ADSLش روشن بشه بعد دستگاه رو روشن کن تا خودش به لایو وصل شه.

morit

کاربر سایت
Feb 15, 2011
2
شير كردن مديا

باسلام من ميخام فقط با ايكس باكسم بتونم ويدئو و موزيكهاي كامپيوتر را شير كنم و يا با روي هارد ايكس باكس كپي كنم چه كنم؟اگه پيام خصوصي هم دادين كه چه بهتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر