طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
سلام به دوستان
من وایمکس مبین نت دارم مودمی که استفاده میکنم مثل انتن روی پشت بام نصب میشه و فقط یه سیم شبکه داره که پشت کامپیوتر وصل میشه نمیدونم اشنا هستین یا نه ولی می خوام بدونم میشه این مودم را به 360 وصل کرد امکانش هست مستفیم یا غیر مستقیم فقط بشه باهاش به لایو وصل شد کمکم کنید ممنون
منم مبین نت دارم از لوازم جانبی xbox 360 wireless wifi adapter روبگیر و وصل شو اگه مودمت wifi داره.

- - -ویرایش - - -

peen

کاربر سایت
Sep 15, 2012
16
منم مبین نت دارم از لوازم جانبی xbox 360 wireless wifi adapter روبگیر و وصل شو اگه مودمت wifi داره.

- - -ویرایش - - -
ممنون خودمم بهش فکر کرده بودم ولی مودمم وای فای نداره انگار باید براش یه اکسس پوینت بخرم تا تبدیل به وای فای بشه این اداپتور وایرلس 360 را از مغازه داره ها پرسیدم ندارند نمیدونم از کجا تهیه کنم

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
ممنون خودمم بهش فکر کرده بودم ولی مودمم وای فای نداره انگار باید براش یه اکسس پوینت بخرم تا تبدیل به وای فای بشه این اداپتور وایرلس 360 را از مغازه داره ها پرسیدم ندارند نمیدونم از کجا تهیه کنم
یه سرچ توی گوگل بزن بعضی از سایت ها میفروشن :|

AloneKing

کاربر سایت
Sep 16, 2013
37
آقا من xbox slim دارم . با مودم سیمی میتونم به لایو وصل شم ولی با وایرلس نمیشه . ارور ip address میده .چرا؟ :((
مودمم هم dlink 2750 هستش . تنظیمات nat خیلی عجیب غریبه نمیدونم چجوری وارد کنم اصن udp و tcp نداره
nat.jpg

آخرین ویرایش:

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
سلام یه مشکل دارم میخوام به لایو وصل بشم اینه که من تو قسمن network siitings همه چی رو اتوماتیک میزارم یه سری ip به خودش میده بعد رو test connactions که میزنم اون علامته تا عکس سیم LAN میره بعدش دیگه علامت X نشون میده چیکار کنم الان ؟

آخرین ویرایش:

aryobazan21

کاربر سایت
Mar 29, 2013
35
سلام میشه واسه دانلود اینترنت اکسپلورر به لایو وصل شد و بعد قعطش کرد و از اینترنت استفاده کرد؟
اصن میشه بدون وصل شدن به لایو به اینترنت وصل شد چون من حتی تا حالا دستگاه رو به اینترنت وصل نکردم در ضمن دستگاه lt3 داره مرسی

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia
سلام میشه واسه دانلود اینترنت اکسپلورر به لایو وصل شد و بعد قعطش کرد و از اینترنت استفاده کرد؟
اصن میشه بدون وصل شدن به لایو به اینترنت وصل شد چون من حتی تا حالا دستگاه رو به اینترنت وصل نکردم در ضمن دستگاه lt3 داره مرسی

وقتی IE رو باز کنی خودبه خود به Live وصل میشه .

Amir-GT

کاربر سایت
Jun 23, 2014
49
نام
Amir
سلام خيلي ممنون از اقا پدرام كه كمك كردند كه به لايو وصل بشيم.
يك سوال داشتم اگخ نخوايم براي گلد پول بديم يه جا داره نوشته 1 ماهه گلد اونجا كه ميخوام بخرمش با اينكه مجانيه ولي بايد بازم كارت داشته باشي كسي نميتونه يه راه حل پيشنهاد بده؟
2-ديروز رفتم فيفا 14 رو دوباره بگيرم كه آنلاين بازي كنم يارو گفت نميشه گفت فكر كنم جيتگ يا همچين چيزيايش 1 ساعت ديگه مياد برنر مكس هم بود و نتونستم آنلاين بازي كنم؟
ميشه توضيح بدين جيتگ يعني چي اگه درست گفته باشم؟

آخرین ویرایش:

AloneKing

کاربر سایت
Sep 16, 2013
37
آقا من برای وصل شدن با وایرلس مشکل دارم :( با مودم سیمی broadcam میتونم کانکت شم اما با وایرلس دی لینک نمیشه آی پی ارور میده ؟ چکار کنم؟

Lone

کاربر سایت
Oct 30, 2011
111
نام
reza
سلام
من وقتی مودمم روی حالت Bridge هستش می تونم به Live وصل شم اما روی حالت PPPoE نمی تونم
ممونم میشم راهنمایم کنید

masiha422

کاربر سایت
Jul 5, 2014
65
سلام.من مبین نت دارم.
اما وقتی وصل میشم در بخش network وقتی test میکنم live status همشون up نمیشه.علامت سوال زرد (!) میاد و بخاطر همین وسط بازی خارجم میکنه و اینتر نت قط میشه.
آیا مشکل از پینک بالام هستش؟
پینکم 250 هستش
خدا لعنت کنه این شرکت مبین نت رو که همه از این خدماتشون ناراضی اند.
لطفا راهنمایی کنید که پورت های nat رو در کدوم بخش و چگونه وارد کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر