طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این فلش کارت قدیمیم تو هیچ بازی کم نیاورده یادم تو همین جا یه سر اومدم چند سال پیش بازی هایی که شما مشکل داشتید در اجراش من به راحتی اجراش میکردم مثل بازی آلیس
اینو بگم که یه آپدیت جادویی براش اومد که ریختم و همه بازی هارو جواب داد خود سایتش این آپدیتو ورداشت هیچ جا هم گیر نیومد
ببخشید که اون زمان عضو نشدم که راهنمایی کنم ولی گذشت

از همون اپدیت هکری ها بوده حتما مثل WOOD و ..... یا مثلا میومدن فایلا سیستمی DSTT ادغام میکردن با فایلا سیستمی R4 بعد خیلی از بازی ها ساپورت میکرد

فدا سرت گذشته گذشته

اه :( چه بد :(

آره والا مشتی ماشالاه :d

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
بازی ترسناک Dementium: The Ward روی ds خودم اجرا کردم با گوشی فیلم گرفتم

آپلود کردم - حتما دانلود کنید تماشا کنید نظرتونو بگید برام خیلی مهمه

ممنون

Download 20150528 0003(1) 3gp

جالبه ! حتما بازیش رو دانلود میکنم.ممنون
ولی به نظر من قشنگترین بازی ds همون
kingdom hearts 358/2 days
هستش.من توی ps2
هم بازیش رو داشتم.داستانش و گرافیکش واقعا عالیه.

18j4d5nl3y1fyjpg.jpg

3426.kingdom-hearts-358-2-days-event_1.jpg

50296-Kingdom_Hearts_-_358-2_Days_%28US%29%28M2%29%28XenoPhobia%29-8.jpg

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
جالبه ! حتما بازیش رو دانلود میکنم.ممنون
ولی به نظر من قشنگترین بازی ds همون
kingdom hearts 358/2 days
هستش.من توی ps2
هم بازیش رو داشتم.داستانش و گرافیکش واقعا عالیه.

18j4d5nl3y1fyjpg.jpg

3426.kingdom-hearts-358-2-days-event_1.jpg

50296-Kingdom_Hearts_-_358-2_Days_%28US%29%28M2%29%28XenoPhobia%29-8.jpg

آره بازی خیلی قشنگیه حتما بازیش کن

یه شاهکاره برای علاقمندا به سبک این بازی

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام آقای احسان

دستت درد نکنه کاری که گفتی انجام دادم شد یه ریجن دیگه بازی رو دانلود کردم ریجن اروپا

سلام داداش

بخاطر همین چند بار گفتم یه ریجن دیگه بازی رو دانلود کن اصلا شاید اون رام بازیت خرابه

بار ها شده من بازی رو دانلود کردم خراب بوده اما از سایت دیگه دانلود کردم درست شده مثل بازی کراش که این برا اتفاق افتاد

nds

کاربر سایت
May 29, 2015
39
سلام داداش

بخاطر همین چند بار گفتم یه ریجن دیگه بازی رو دانلود کن اصلا شاید اون رام بازیت خرابه

بار ها شده من بازی رو دانلود کردم خراب بوده اما از سایت دیگه دانلود کردم درست شده مثل بازی کراش که این برا اتفاق افتاد

آخه با r4 قدیمیم کار میکرد منو تو شک انداخت چون بازی سالم بود از یجا دیگه دان کردم باز نشد ولی دیشب ریجن اروپا دان کردم جواب داد

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
بازی ترسناک Dementium: The Ward روی ds خودم اجرا کردم با گوشی فیلم گرفتم

آپلود کردم - حتما دانلود کنید تماشا کنید نظرتونو بگید برام خیلی مهمه

ممنون

Download 20150528 0003(1) 3gp

عالی بود مرسی.خفنننننننننن.بهترین حس القای ترسش اینه که نمیدونی توی تاریکی که جلوی روت هسته چه خبره.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه سوال شاید جاش نباشه
بازی های n3ds با 3ds فرق داره؟

نه همونه

NINTENDO DS بهش هم میگن DS هم میگن NDS

اونم همینه 3DS یا N3DS

البته چون مدل NEW برای 3DS اومده بهش N3DS هم میگن سری جدید ها رو که سخت افزار کمی قویتر تر شده و امکانات اضافه شده و مشکلاتشو رفع کردن

عالی بود مرسی.خفنننننننننن.بهترین حس القای ترسش اینه که نمیدونی توی تاریکی که جلوی روت هسته چه خبره.

مرسی داداش :bighug:

آره واقعا گل گفتی واقعا حس ترس از تاریکی و مبهم بودن القا میکنه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
منظور من همون new 3ds هست
بازی هاش با 3ds فرق داره یا نه

آره قراره خیلی از انحصاری ها بعدی و بعضی از انحصاری ها کمپانی ها دیگه روی سخت افزار جدید NEW 3DS ساخته شه اما بنظر من ارزش خرید نداره چون با فلش کارت هک هم قیمت WII U آکبند باندل با 2 تا بازی اوریج میشه

nds

کاربر سایت
May 29, 2015
39
آره قراره خیلی از انحصاری ها بعدی و بعضی از انحصاری ها کمپانی ها دیگه روی سخت افزار جدید NEW 3DS ساخته شه اما بنظر من ارزش خرید نداره چون با فلش کارت هک هم قیمت WII U آکبند باندل با 2 تا بازی اوریج میشه
آخه کارت گرافیک و رم همونه چطوری میخواد بازی انحصاری بده فقط cpu کمی قوی شده اونم برای صفحه نمایش جدیدش

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آخه کارت گرافیک و رم همونه چطوری میخواد بازی انحصاری بده فقط cpu کمی قوی شده اونم برای صفحه نمایش جدیدش

مثلا CPU از دو هسته ای شده 4 هسته ای - رم دوال چنل شده - 3DS بهتر شده و ........

سخت افزار 3DS در حد WII ه اما در بخاطر محدودیت ها کنسول دستی به WII نمیرسه

این لینک ببین اسکرین شات ها بازی ها 3DS ه تو سایت رسمی خبرگزاری و .... برای ننیتندوه

3DS Screenshots

قشنگ نگاه کنی دقیقا همون بازی ها DS ه فقط یکمی گرافیکشون بیشتر شده در صورتی که 3DS باید نزدیک 1.200 هزار براش خرج کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر