طرفداران nintendo ds

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
نوکرتم احسان جان فدایی داری :bighug:

یادته سر خرید اون wii چقدر کمکم کردی شرمندت شدم :x از دوستان عزیز و بزرگوار و فن نینتندو من هستی :x

آره بازی توپیه حتما روی dsi ی که داری بازی کن واقعا بهت حال میده

موافقم باهات

نوکرتم بزرگوار
چاکرم داداش لطف داری
وظیفه بود
هم من و هم همه دوستداران نینتندو به داشتن دوستی خوب و پرتلاش و با صفا مثل تو افتخار میکنیم
انصافا یدونه ای

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
بازی ترسناک Dementium: The Ward روی ds خودم اجرا کردم با گوشی فیلم گرفتم

آپلود کردم - حتما دانلود کنید تماشا کنید نظرتونو بگید برام خیلی مهمه

ممنون

Download 20150528 0003(1) 3gp

:d
جدا خیلی باحال بود
شبیه به butcher بود داشت میکشیدش این تیکشو خیلی حال کردم
بازی هم واقعا خیلی گرافیک جالبی داشت
ممنون احسان جان

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
بازی ترسناک Dementium: The Ward روی ds خودم اجرا کردم با گوشی فیلم گرفتم

آپلود کردم - حتما دانلود کنید تماشا کنید نظرتونو بگید برام خیلی مهمه

ممنون

Download 20150528 0003(1) 3gp
بازی جالبیه
گرافیکش هم خیلی خوبه
از قابلیت های Ds هم به خوبی استفاده میکنه
فقط احسان جان وقتی فیلم رو دیدم به نظرم یکم سخته که look بازی با قلمه یا همون دید گیم پلی رو بشه با قلم و صفحه ی لمسی کنترل کرد چون PSP هم به همین دلیل زیاد تمایل نداشتم که بازی های اول شخص رو باهاش بازی کنم:(

• Like
Reactions: alisantori

SHAHAB DRAGON

کاربر سایت
Mar 27, 2008
125
نام
شهاب
بازیش اینقدر خوب هست که امتیاز خوبه 72 از 100 رو گرفته

هرچند شماره دو بازی امتیاز 74 گرفته که باز بهتر شده

Reviews and News Articles - GameRankings

ممنون احسان جان بابت معرفی بازیهای خوب و شریک کردن ما در لذت بازیهایی با گیم پلی جالب

راستش خودم اول DS رو صرفا برای بازیه NiNjA Gaiden ش خریدم اما بعدش معتاد ماریوش شدم بعدم که دوز اعتیادم

رفت بالا !! رفتم 3DS خریدم بعد از چند وقت شد XL !! که لویجی منسون و بازیهای دیگش باز بهم حال داد

حالا هم که تو هی چپ و راست بازی باحال معرفی میکنی و هی ما رو وسوسه میکنی !!!

DS سگش می ارزه به ویتا ( چه برسه به 3DS )

الان یه ساله ویتام داره خاک میخوره ! ویتا فقط آنچارتدش وسوسه کنندس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta

آره شبیه Pudge هـ Dota بود :d

بازی جالبیه
گرافیکش هم خیلی خوبه
فقط احسان جان وقتی فیلم رو دیدم به نظرم یکم سخته که look بازی با قلمه یا همون دید گیم پلی رو بشه با قلم و صفحه ی لمسی کنترل کرد چون PSP هم به همین دلیل زیاد تمایل نداشتم که بازی های اول شخص رو باهاش بازی کنم:(

نه باو خیلی هم راحته :d

رو DSi XL سخته که صفحه اش 4.2 اینچه وگرنه رو DSi که صفحه اش 3.25 هـ و DS Lite که صفحه اش 3.12 هـ خیلی راحته :-"
البته اینا یکم بد کار کردن روی این قسمت خیلی smooth نیستش (من فقط نسخه اول رو بازی کردم شاید بعدیا بهتر شده باشه) ولی من Metroid: Prime Hunters رو که look اش به همین سبکرو راحت روی DSi XL بازی کردم بدون هیچ مشکلی :d

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
احسان خیلی خوب بود کار اپلود ویدیوت، حرکت خوبی بود استقبال میشه:D:bighug::D
Dementium هم بازی بس باحالی مینمایید:D امتحانا تموم شه DS دوستان رو کش خواهم رفت یه چندروزی:D
شخصن هم بابت فعالیتت توی این بخش ممنونم، منکه فن خفن نینتندو نیستم با کارات حال میکنم، دیگه خدا میدونه وضع ایشان رو:D
پ.ن:تاثیر متنایی ک این چند وقته خوندم کاملن بارزه روی حرف زدنم:))

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
سلام ابراهیم جان

مرسی داداش آره بازی باحالیه البته این تازه اول بازیه و بازی طولانی و خیلی خوبیه واقعا از بازی کردنش لذت میبری

تازه چراغ قوه گرفتم بعدش باتوم میگیری بعد یه کلت و .......

آره تو همین نسل هفت هم برای ds هم بخصوص wii کلی بازی ژانر وحشت براش اومد

چشم داداش حمایت شه دوستان باز بخوان بازم میزارم :d

cover_large.jpg

سرزنده باشی :d
درسته این از اون بازی هاست که خیلی دیگه تکرار نمیشه مثل Siren ـی که تو PS2 انحصاری بود بازیش میکردیم.یکم شبیه به همن:dولی واقعا این سبک خوب ساپورت شه نشون میده هیچ کمبودی نیست:dکه خیلی قابل پسند این سبک دوستان هست:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام ممنون از کلیپی که تهیه کردین شما که اینهمه زحمت میکشی به نظر من برای گوشی پایه درست کن میتونی از چراغهای مطالعه که قابلیت تنظیم دارن یا همچین چیزی استفاده کنی که هردو دستت ازاد باشه برای فوکوس هم dsرو جابه جاکن تاما هم بیشتر با محیط وگیم پلی بازی اشنا بشیم
تا حالا dsنداشتم تازه امروز برای wiiامولاتورهاشو گرفتم این فیلمی که شما تهیه کردین نشون میده که نباید دستگاه dsرو دست کم گرفت وبه علت فروش تاریخیش خود نینتندو هم جایگاه ویژه ای رو برای این کنسول پرتابل در نظر گرفته واز منابع سخت افزاری دستگاه نهایت اسفاده برده شده وبا این سخت افزار ضعیف همچنان شاهدبازیهای زیبا ونواوری خاص nintendoهستیم ودرباره بازی Dementium: The Ward همین اوایل بازی به صورت زن که نگاه میکنید همه بافت ها خوب وعالی کار شدن وبعلاوه زاویه عالی دوربین حسی رو که باید به مخاطب منتقل میکنه میتونید کلیپ رو دباره با دقت ببینیدو متوجه بشیدکه درکل این لازمه یک بازی ترسناک وخوب هست خود بازی رو باید تجربه کرد ونظر داد تشکر از اقا احسان

ممنون منصور جان

چشم تو فکر همین هستم باید ببینم چیکار میتونم بکنم که کلیپ بهتری درست کنم و از بازی ها دیگم فیلم بگیرم

ds همون کنسول دستی gameboy advance هست که پیشرفت شگفت انگیزی داره از طراحی خاص و خوش دست و زیباش گرفته تا 2 صفحه نمایش داشتن صفحه لمسی داشتن و بالا 5 هزار عنوان بازی داشتن با اینکه سال 2011 کنسول 3ds لانچ شد اما هنوز که 2015 هستیم بخاطر طرفداران زیاد ds هنوز برای ds بازی عرضه میشه ds و wii عناوین مشترک خیلی زیادی دارن - حتی ماریو کارت wii با ds یکیه

یه بازی هایی داره ds که تا بازیشون نکنی درکشون نمیکنی اما وقتی تجربشون کنی وقعا کنسول زمین نمیتونی بزاری

مرسی بزرگوار :x

چاکرم داداش لطف داری
وظیفه بود
هم من و هم همه دوستداران نینتندو به داشتن دوستی خوب و پرتلاش و با صفا مثل تو افتخار میکنیم
انصافا یدونه ای

نوکرتم احسان جان عزیزی

نه چه وظیفه ای بزرگواری کردی :bighug:

مرسی داداش شرمندم میکنی

ممنون :x

جدا خیلی باحال بود
بازی هم واقعا خیلی گرافیک جالبی داشت
ممنون احسان جان

مرسی داریوش جان

آره باهات موافقم داداش :bighug:

بازی جالبیه
گرافیکش هم خیلی خوبه

مرسی بهروز جان ممنون که حمایت میکنی :x

سعی میکنم کلیپ از نسخه دوم بازی هم بزارم البته با کیفیت بهتر

داداش درست میگی من خودم رو psp داشتم دیده بودم بازی کردنش سخته مثلا با دکمه ها مثل o و .... زاویه بود با آنالوگ حرکت با فلش ها کارهایی مثل تعویض اسلحه --- اما بخاطر طراحی ds که هم ظریفتر و تاشو بودنه کار کردن با دی ای خیلی بهتره و آسونتره اما psp هم کلیفتره هم پهنتر هم سنگینتر

بعد اینکه چون ds صفحه لمسی داره تا انجام بازیا خیلی کمک میکنه مثلا تو همین بازی ترسناک وسایل و چیزا مورد نیاز رو صفحه لمسیه - خیلی از بازی ها ds که با صفحه لمسی باید بازی کرد

بازیش اینقدر خوب هست که امتیاز خوبه 72 از 100 رو گرفته

هرچند شماره دو بازی امتیاز 74 گرفته که باز بهتر شده

Reviews and News Articles - GameRankings

ممنون احسان جان بابت معرفی بازیهای خوب و شریک کردن ما در لذت بازیهایی با گیم پلی جالب

راستش خودم اول DS رو صرفا برای بازیه NiNjA Gaiden ش خریدم اما بعدش معتاد ماریوش شدم بعدم که دوز اعتیادم

رفت بالا !! رفتم 3DS خریدم بعد از چند وقت شد XL !! که لویجی منسون و بازیهای دیگش باز بهم حال داد

حالا هم که تو هی چپ و راست بازی باحال معرفی میکنی و هی ما رو وسوسه میکنی !!!

DS سگش می ارزه به ویتا ( چه برسه به 3DS )

الان یه ساله ویتام داره خاک میخوره ! ویتا فقط آنچارتدش وسوسه کنندس

این امتیاز واقعا حقشه :bighug: نسخه دوم هم ترسناکتر و هیجانی تر هم شده

من به هر کسی میخواد این بازی تجربه کنه همیشه میگم نسخه اول بازی کن بعد نسخه دوم تا با بازی مچ بشی

مرسی شهاب جان ممنونم ازت :x

بازی نینجا گایدن ds واقعا شاهکاریه یعنی گیم پلی محض و حشتناک عالی و فوق العاد هاس

فدات داداش من سعی میکنم بازی هایی رو که تجربه کردم باهاشون ارتباط برقرار کردم و برام لذت بخش بودن معرفی کنم

آره شبیه Pudge هـ Dota بود :d

نه باو خیلی هم راحته :d

رو DSi XL سخته که صفحه اش 4.2 اینچه وگرنه رو DSi که صفحه اش 3.25 هـ و DS Lite که صفحه اش 3.12 هـ خیلی راحته :-"
البته اینا یکم بد کار کردن روی این قسمت خیلی smooth نیستش (من فقط نسخه اول رو بازی کردم شاید بعدیا بهتر شده باشه) ولی من Metroid: Prime Hunters رو که look اش به همین سبکرو راحت روی DSi XL بازی کردم بدون هیچ مشکلی :d

آره داداش واقعا بازی کردن با سری ds راحته نینتندو هیچوقت تجربه بدی رو از کنسول ارائه نمیده و نینتندو همیشه به خوش ساختی معروفه

در کل باید ds تجربه شه تا اون لذت درک کرد

Metroid: Prime Hunters هم عالی بود یکی از انحصاری ها خوب نینتندو - اتفاقا یه کلیپ کوتاه از اجرا بازیش روی ds خودم رو تو چند صفحه پیش گذاشتم

dsi xl من موندم چجوری دستت میگیری :d غولیه برای خودش ولی عالیه بخصوص طراحی و اون حالت رنگ بدنش

احسان خیلی خوب بود کار اپلود ویدیوت، حرکت خوبی بود استقبال میشه:D:bighug::D
Dementium هم بازی بس باحالی مینمایید:D امتحانا تموم شه DS دوستان رو کش خواهم رفت یه چندروزی:D
شخصن هم بابت فعالیتت توی این بخش ممنونم، منکه فن خفن نینتندو نیستم با کارات حال میکنم، دیگه خدا میدونه وضع ایشان رو:D
پ.ن:تاثیر متنایی ک این چند وقته خوندم کاملن بارزه روی حرف زدنم:))

مرسی امین جان اگر استقبال میشه بازم از این کلیپ ها میزارم فقط بگید کلیپ چه بازی رو میخواید

Dementium خیلی خوب و درگیر کننده اس و عالی کار شده برای ds

مگه دوستانتم Ds دارن!!!! :))

فدات داداش مرسی لطف داری :bighug:

:))

سرزنده باشی :d
درسته این از اون بازی هاست که خیلی دیگه تکرار نمیشه مثل Siren ـی که تو PS2 انحصاری بود بازیش میکردیم.یکم شبیه به همن:dولی واقعا این سبک خوب ساپورت شه نشون میده هیچ کمبودی نیست:dکه خیلی قابل پسند این سبک دوستان هست:d

مرسی ابراهیم جان یه دونه ای

کلا تو سبک ژانر وحشت بازی ها خوب خیلی کم شده و خیلی از بازی ها خوب از رده خارج میشن و میشن بازی ها فراموش شده

رو wii هم چنتا بازی ترسناک خوب اومده که حتما خودت آشنایی

• Like
Reactions: rosgod

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
آره داداش واقعا بازی کردن با سری ds راحته نینتندو هیچوقت تجربه بدی رو از کنسول ارائه نمیده و نینتندو همیشه به خوش ساختی معروفه

در کل باید ds تجربه شه تا اون لذت درک کرد

Metroid: Prime Hunters هم عالی بود یکی از انحصاری ها خوب نینتندو - اتفاقا یه کلیپ کوتاه از اجرا بازیش روی ds خودم رو تو چند صفحه پیش گذاشتم

dsi xl من موندم چجوری دستت میگیری :d غولیه برای خودش ولی عالیه بخصوص طراحی و اون حالت رنگ بدنش

Metroid کلا خیلی عالیه ولی من خودم 2D هاشو بیشتر دوست دارم.

DSi XL کلا خیلی بیشتر از DS گوچیکا حال میده ولی مشکلات هم داره :-" مثلا شبا رو تخت دراز میکشم نمیتونم بگیرمش بالا بازی کنم .-. بعد از 5 دقیقه دستم میوفته :-"
یه مشکل دیگه هم اینه که مثلا وقتی دارم Pokemon بازی میکنم انگشت شستم به وسط کنسول به زور میرسه :)) حالا من دستام خیلی هم کوچیک نیست تازه :|

ولی عوضش تو بعضی از بازی ها مثل The World Ends With You موقع battle واقعا خیلی خیلی بیشتر از DSi و DS Lite به آدم حال میده :p یا توی Mario Kart و مخصوصا Mario Party !!! ;;)

و اینم بگم واسه بعضیا که دستای خیلی بزرگی دارن مثل عموی من :d نمیتونن با DSi یا DS Lite کار کنن :d زیادی ظریفن :))

ولی واقعا جالبه که بدون تغییر resolution، فقط با بزرگ کردن پیکسل ها کیفیت تصویر پایین نیومده. البته 100 البته که DSi تا حدودی sharp تره ولی خوب صفحش کوچیک تره :-"

والا من دوست داشتم روش به جا اینکه حالت شیشه ای و متالیک باشه، مثل DSi مات باشه. ولی فقط زیرش ماته که البته واسه اینکه از دست آدم در نره کافیه :d کلا زیرش یه زره حالت زبری داره که باعث میشه DS از دستت نیفته. دست هم اصلا عرق نمیکنه.

آره طراحیش خوبه. DSi XL دکمه هاش بهتر و راحت تر از دوتای دیگس. ولی در مورد رنگ من خودم با این burgundy خیلی حال نمیکنم :-" دوست داشتم black & silver اشو داشته باشم خیلی شیک تره. ;;)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Metroid کلا خیلی عالیه ولی من خودم 2D هاشو بیشتر دوست دارم.

DSi XL کلا خیلی بیشتر از DS گوچیکا حال میده ولی مشکلات هم داره :-" مثلا شبا رو تخت دراز میکشم نمیتونم بگیرمش بالا بازی کنم .-. بعد از 5 دقیقه دستم میوفته :-"
یه مشکل دیگه هم اینه که مثلا وقتی دارم Pokemon بازی میکنم انگشت شستم به وسط کنسول به زور میرسه :)) حالا من دستام خیلی هم کوچیک نیست تازه :|

ولی عوضش تو بعضی از بازی ها مثل The World Ends With You موقع battle واقعا خیلی خیلی بیشتر از DSi و DS Lite به آدم حال میده :p یا توی Mario Kart و مخصوصا Mario Party !!! ;;)

و اینم بگم واسه بعضیا که دستای خیلی بزرگی دارن مثل عموی من :d نمیتونن با DSi یا DS Lite کار کنن :d زیادی ظریفن :))

ولی واقعا جالبه که بدون تغییر resolution، فقط با بزرگ کردن پیکسل ها کیفیت تصویر پایین نیومده. البته 100 البته که DSi تا حدودی sharp تره ولی خوب صفحش کوچیک تره :-"

والا من دوست داشتم روش به جا اینکه حالت شیشه ای و متالیک باشه، مثل DSi مات باشه. ولی فقط زیرش ماته که البته واسه اینکه از دست آدم در نره کافیه :d کلا زیرش یه زره حالت زبری داره که باعث میشه DS از دستت نیفته. دست هم اصلا عرق نمیکنه.

آره طراحیش خوبه. DSi XL دکمه هاش بهتر و راحت تر از دوتای دیگس. ولی در مورد رنگ من خودم با این burgundy خیلی حال نمیکنم :-" دوست داشتم black & silver اشو داشته باشم خیلی شیک تره. ;;)

متروید 2d دوست داری چون طرفدار نسل قبل کنسول دستی نینتندو یعنی gameboy advance هستی :d

dsi xl تو تبلیغاتشم از عروسکا غول استفاده میکردن :d کلا dsi xl ها ریفر اینا ندارن چون همزمان با لانچ 3ds اومدن

معلومه دستتم باید بیفته دستگاه به این بزرگی :d

:)) البته ارتباطم با سن آدما دار ها :d

قبول دارم اون مدت که dsi داشتم واقعا کیفیت صفحه شارپ تر بود

چقدرم مشکل پسند :d

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
متروید 2d دوست داری چون طرفدار نسل قبل کنسول دستی نینتندو یعنی gameboy advance هستی :d

dsi xl تو تبلیغاتشم از عروسکا غول استفاده میکردن :d کلا dsi xl ها ریفر اینا ندارن چون همزمان با لانچ 3ds اومدن

معلومه دستتم باید بیفته دستگاه به این بزرگی :d

:)) البته ارتباطم با سن آدما دار ها :d

قبول دارم اون مدت که dsi داشتم واقعا کیفیت صفحه شارپ تر بود

چقدرم مشکل پسند :d

شاید به همین دلیله کی میگی :d

نه DSi XL تو آخرای سال 2009 عرضه شد ولی 3DS تو اوایل سال 2011.

آره تا حالا دو دفته از دستم افتاده بوم صدا داده :)) همچین صدای مهیبی میده انگار از وسط نصف شده بعد ورمیداری نگاش میکنی میبینی یه خطم نیفتاده روش :|

کمی تا حدودی به سن مربوطه. ولی از 14-15 سال به بالا فک نکنم کسی خیلی مشکلی با DSi XL داشته باشه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
شاید به همین دلیله کی میگی :d

نه DSi XL تو آخرای سال 2009 عرضه شد ولی 3DS تو اوایل سال 2011.

آره تا حالا دو دفته از دستم افتاده بوم صدا داده :)) همچین صدای مهیبی میده انگار از وسط نصف شده بعد ورمیداری نگاش میکنی میبینی یه خطم نیفتاده روش :|

کمی تا حدودی به سن مربوطه. ولی از 14-15 سال به بالا فک نکنم کسی خیلی مشکلی با DSi XL داشته باشه.

اواخر 2009 معرفی شد تا عرضه بشه برسه دست مردم شد 2010 تا ایرانم بیاد شد 2011 :d

نندازش مگه میخوای به سرنوشت ds lite ت دچار بشه :)) اون حداقل کارتج gba هم میخورد میشه به عنوان gba ازش استفاده کنی اما این چیزیش بشه مرخصه ها :d بیا مسابقات پرتاب بشقاب پرنده با ds lite :d

آخه اون dsi xl که من دیدم باید حداقل 19 سالت باشه تا بشه راحت باهاش کار کرد من که بالا 25 سالمه دستم گرفتم گفتم یا خدا چجوری میشه با این بازی کرد :))

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
اواخر 2009 معرفی شد تا عرضه بشه برسه دست مردم شد 2010 تا ایرانم بیاد شد 2011 :d

نندازش مگه میخوای به سرنوشت ds lite ت دچار بشه :)) اون حداقل کارتج gba هم میخورد میشه به عنوان gba ازش استفاده کنی اما این چیزیش بشه مرخصه ها :d بیا مسابقات پرتاب بشقاب پرنده با ds lite :d

آخه اون dsi xl که من دیدم باید حداقل 19 سالت باشه تا بشه راحت باهاش کار کرد من که بالا 25 سالمه دستم گرفتم یا خدا چجوری میشه با این بازی کرد :))

من 16 سالمه خیلی هم راحت بازی میکنم :d به غیر از اون مشکلاتی که گفتم مشکل خاصی ندارم.

ولی در کل بیشتر واسه استفاده تو خونس نه بیرون. خیلی بزرگه خیلی جلب توجه میکنه :d کلا بیرون خیلی ضایعس همه یه جوری نگات میکنن انگا *سخولی :)) بعضیام که میان میگن آتاری دستیه؟ .-. من واقعا اون لحظه نمیدونم چی جواب بدم :| فقط میگم به درد تو نمیخوره برو :))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

من 16 سالمه خیلی هم راحت بازی میکنم :d به غیر از اون مشکلاتی که گفتم مشکل خاصی ندارم.

ولی در کل بیشتر واسه استفاده تو خونس نه بیرون. خیلی بزرگه خیلی جلب توجه میکنه :d کلا بیرون خیلی ضایعس همه یه جوری نگات میکنن انگا *سخولی :)) بعضیام که میان میگن آتاری دستیه؟ .-. من واقعا اون لحظه نمیدونم چی جواب بدم :| فقط میگم به درد تو نمیخوره برو :))

الان تو تاپیک کنسول ها دیگه بودی ریش سفید اونا حساب میشدی :)) اما اینجا کم سن حساب میشی نینی :d

پس چی فکر کردی جلب توجه نکنه!!!! من ds lite همیشه همراهمه تو کیف که عکسشو گذاشتم تو صفحه ها قبل بستم به کمربندم تا ds lite در میارم بازی کنم همه چهار چشمی نگاه میکنن ببین چه دستگاهیه چیه که انقدر خوش رنگ و تاشو :d تو همین مدت 4 از همکارام ds خریدن البته قیمتشم اثر داره که مفته از گوشی ها سده هم ارزونتره

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
پس چی فکر کردی جلب توجه نکنه!!!! من ds lite همیشه همراهمه تو کیف که عکسشو گذاشتم تو صفحه ها قبل بستم به کمربندم تا ds lite در میارم بازی کنم همه چهار چشمی نگاه میکنن ببین چه دستگاهیه چیه که انقدر خوش رنگ و تاشو :d تو همین مدت 4 از همکارام ds خریدن البته قیمتشم اثر داره که مفته از گوشی ها سده هم ارزونتره

آخه من تا حالا به هرکی توضیح دادم چیه و چقدر ارزونه میگن مزخرفه به درد نمیخوره :| واسه همین دیگه وقتمو تلف نمیکنم واسشون توضیح بدم :|

• Like
Reactions: rosgod

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر