طرفداران ژانر RPG

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
تاپیک بازم رفت تو باقالیا که !
چند روز پیش دانلود این Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura هم تموم شد.
چیز خیلی جالبی به نظر میاد.
اسکرین شات های بازی رو که دیدم از نظر فضاسازی و جو و این صحبتها که خیلی قوی و جالب به نظر میومد اما گیم پلی و باقی صحبتا رو باید بازی کرد تا دید.
راستی این بازی Nox چطوره ؟ الان دارم دانلود میکنمش ! :biggrin1:
اگه لینک rapidshare.com یا مگاآپلود از بازی Throne Of Darkness پیدا کردین بزارین که اجرتون با امام حسین !
rapidshare.de نیمخوام ها این com. ـــِشو میخوام .
نامرد این de. بعد از هر بار دانلود یه Part حدود یک ساعت و نیم نمیذاره با اون IP دانلود کنی اما com. بعد از 15 دقیقه میشه !! :biggrin1:

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
سلام.
تاپیک بازم رفت تو باقالیا که !
چند روز پیش دانلود این Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura هم تموم شد.
چیز خیلی جالبی به نظر میاد.
اسکرین شات های بازی رو که دیدم از نظر فضاسازی و جو و این صحبتها که خیلی قوی و جالب به نظر میومد اما گیم پلی و باقی صحبتا رو باید بازی کرد تا دید.
راستی این بازی Nox چطوره ؟ الان دارم دانلود میکنمش ! :biggrin1:
اگه لینک rapidshare.com یا مگاآپلود از بازی Throne Of Darkness پیدا کردین بزارین که اجرتون با امام حسین !
rapidshare.de نیمخوام ها این com. ـــِشو میخوام .
نامرد این de. بعد از هر بار دانلود یه Part حدود یک ساعت و نیم نمیذاره با اون IP دانلود کنی اما com. بعد از 15 دقیقه میشه !! :biggrin1:
برادر مصطفی Arcanum بهترین RPG که من تو عمرم بازی کردم.
Nox هم بازی خیلی جالبیه. فکر کنم اول بازی از کنترلش شوکه بشی ولی وقتی عادت کردی به احتمال زیاد خوشت میاد. این بازی سه تا داستان داره باید با هر سه تا کلاس بازی رو تا آخر ببری تا هر سه داستان بازی رو ببینی. مالتی پلیر خیلی جالبی هم داره. با اینکه میگن یک دیابلو کلونه اما Diablo 2 هم از Nox تقلید کرد مثلاً Line of Sight دیابلو 2 تو بیلد های اولیه بازی وجود نداشت بعد از اینکه Nox اومد برادران ما در Blizzard که ظاهراً خیلی از این جلوه خوششون اومده بوده، شبیه اونو تو Diablo 2 گذاشتن (Nox قبل از Diablo 2 اومد).
فکر می کنم لینک اون بازیایی رو که خواستی اینجا درخواست کنی بهتر جواب می گیری یک عده از دوستان اونجا فعال هستن که از هر سوراخی شده بازی رو برات گیر میارن.

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
آب از لب و لوچه ما آویزون کردی برادر ! :biggrin1:
پس باید بذارمش جزو ردیف های اول واسه بازی کردن.

Nox هم بازی خیلی جالبیه. فکر کنم اول بازی از کنترلش شوکه بشی ولی وقتی عادت کردی به احتمال زیاد خوشت میاد. این بازی سه تا داستان داره باید با هر سه تا کلاس بازی رو تا آخر ببری تا هر سه داستان بازی رو ببینی. مالتی پلیر خیلی جالبی هم داره. با اینکه میگن یک دیابلو کلونه اما Diablo 2 هم از Nox تقلید کرد مثلاً Line of Sight دیابلو 2 تو بیلد های اولیه بازی وجود نداشت بعد از اینکه Nox اومد برادران ما در Blizzard که ظاهراً خیلی از این جلوه خوششون اومده بوده، شبیه اونو تو Diablo 2 گذاشتن (Nox قبل از Diablo 2 اومد).
عجب! :eek:
ممنون بابت اطلاعات. اینم دانلود شد حتماً یه تستی میکنم.

کر می کنم لینک اون بازیایی رو که خواستی اینجا درخواست کنی بهتر جواب می گیری یک عده از دوستان اونجا فعال هستن که از هر سوراخی شده بازی رو برات گیر میارن.
آره اینجوری بهتره. ممنون.

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد

پس ماهم بریم بازی کنیم دیگه :biggrin1:

به نظرت نقاط قوتش چیاست ؟

------------

فکر کنم پروژه گرفتن sacred 2 داره به یه جاهایی میرسه و به زودی به دستم میرسه :laughing:

راستی این wizardy 8 چطوره ؟ کسی نظری داره ؟

۞۩ محمد ۩۞

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
فکر کنم پروژه گرفتن sacred 2 داره به یه جاهایی میرسه و به زودی به دستم میرسه :laughing:

۞۩ محمد ۩۞

سلام محمدجان

اقا اگه قراره Sacred 2 رو بازی کنی، حتما پچ بازی رو بگیر. حتما. من هم ورژن UK رو گرفتم هم International رو . حجماش هم به خورده بالا بود. فکر کنم روی 1 گیگ بود. اخرین ورژن بازی هم 2.34.0 بوده یا 2.34.1 .

اینم لینکشه :
Sacred 2

کرک این ورژن هم اومده. راحت گیر می یاد. من پچ بازی رو دارم خود سورس رو ندارم. اگه سورس دستت رسید حاضرم پچ ها رو بیارم و یه کپی از سورس بهم بدی. اگرم نه. من پچ ها رو برات می فرستم. یه جوری سورس رو تهیه می کنم. اگه اشتباه نکنم یکم مشکل توی دانلود قبلا داشتی.

در کل من در خدمتم.

یا علی ...

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,592
نام
کورش
wizardry 8 در زمان خودش شاهکار بود و جدی ترین رقیب M&M9 ولی الان خیلی سخت بتونی بازی کنی. سیستمت خیلی باید ضعیف باشه ظاهرا رو سیستم های معمولی جواب نمیده. البته من M&M رو ترجیح میدم ولی wizardry خوبیش اینه که باگ نداره. اگر بتونی 2 تا پچ غیر رسمی 9 M&M رو پیدا کنی حتما اونو بازی کن.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
پس ماهم بریم بازی کنیم دیگه :biggrin1:

به نظرت نقاط قوتش چیاست ؟
اول یک اخطار بدم! من این بازی رو به چند نفر پیشنهاد کردم و خوششون نیومده.
ولی مزایاش:
آزادی عمل بیشتر از Fallout
پیچیده تر از BG2
سیستم RPG فوق العاده پیشرفته.
داستان و شخصیت های عالی

بدی: مبارزه چه اکشن و چه Turn-Based خیلی رضایت بخش نیست

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.
کسی هست در راه خدا که اکانت فایل پلنت داره، پچ 1.004f این Deus Ex رو برای من از فایل پلنت بگیره؟ 4 مگ بیشتر نیست.
اگر راه غیرازین هم هست کمکم کنید، مشکلیم اینه که آخر مرحله ی اول که میخوام از لیبرتی آیلند بیام بیرون (از اسکله ی جنوبی)، هرچی روی قایق UNTACO کلیک میکنم جواب نمیده. فکر کنم پچ درستش کنه اما فقط لینک دانلود پچ 1.00012fm رو دارم که اونهم مستلزم پچی که گفتم هست.
ممنون.
http://www.fileplanet.com/56685/50000/fileinfo/Deus-Ex-Single-Player-Patch

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
سلام
ای اینترنت پر سرعت دارهای نامرد . از خدا بی خبرا ... :D
حد اقل دل مستضعفان رو آب نکنین :D
یا دانلودهای خودتون رو به پارادایس بدید، سال 88 از همین حالا سال ارتقا و اعتلای فرهنگ RPG نام گذاری شده، جدی میگم ثواب داره :D

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام محمدجان

اقا اگه قراره Sacred 2 رو بازی کنی، حتما پچ بازی رو بگیر. حتما. من هم ورژن UK رو گرفتم هم International رو . حجماش هم به خورده بالا بود. فکر کنم روی 1 گیگ بود. اخرین ورژن بازی هم 2.34.0 بوده یا 2.34.1 .

کرک این ورژن هم اومده. راحت گیر می یاد. من پچ بازی رو دارم خود سورس رو ندارم. اگه سورس دستت رسید حاضرم پچ ها رو بیارم و یه کپی از سورس بهم بدی. اگرم نه. من پچ ها رو برات می فرستم. یه جوری سورس رو تهیه می کنم. اگه اشتباه نکنم یکم مشکل توی دانلود قبلا داشتی.

در کل من در خدمتم.

یا علی ...

ok

بزار دستم برسه تست کنم ببینم درست کار میکنه . خبرت میکنم برای سورس

راستی این کرک که گفتی منظورت همون Trainer است ؟ آخه من کرکی براش ندیدم

این بازی مثله اینکه چند روش protection داره . یکی از protection هاش اینه که هر 13 level که کاراکترت میره بالا یه جورایی گیر میده . فعلا ملت توسنتن لول 13 رو بپیچونن ولی لول 26 مثله اینکه حل نشده و ....

wizardry 8 در زمان خودش شاهکار بود و جدی ترین رقیب M&M9 ولی الان خیلی سخت بتونی بازی کنی. سیستمت خیلی باید ضعیف باشه ظاهرا رو سیستم های معمولی جواب نمیده. البته من M&M رو ترجیح میدم ولی wizardry خوبیش اینه که باگ نداره. اگر بتونی 2 تا پچ غیر رسمی 9 M&M رو پیدا کنی حتما اونو بازی کن.

:thanks:

ای اینترنت پر سرعت دارهای نامرد . از خدا بی خبرا ...
حد اقل دل مستضعفان رو آب نکنین

ADSL 128 Working At 13 KB/SEC = پر سرعت ===>:lol: :laughing:

خدیا به این پرهام خان یه اینترنت light speed ـه 512 عطا فرما !
(حالا به اینترنت 1Mbit/sec چی میگن ؟:biggrin1:)

اول یک اخطار بدم! من این بازی رو به چند نفر پیشنهاد کردم و خوششون نیومده.
ولی مزایاش:
آزادی عمل بیشتر از Fallout
پیچیده تر از BG2
سیستم RPG فوق العاده پیشرفته.
داستان و شخصیت های عالی
:tick:
فردا نسب میکنم

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
ok

بزار دستم برسه تست کنم ببینم درست کار میکنه . خبرت میکنم برای سورس

راستی این کرک که گفتی منظورت همون Trainer است ؟ آخه من کرکی براش ندیدم

این بازی مثله اینکه چند روش protection داره . یکی از protection هاش اینه که هر 13 level که کاراکترت میره بالا یه جورایی گیر میده . فعلا ملت توسنتن لول 13 رو بپیچونن ولی لول 26 مثله اینکه حل نشده و ....

سلام داش ممد گل.

دادا فرق Trainer و کرک رو می دونم والا. استفاده از Trainer کلا در خانواده ما مجاز نیست. به هیچ صورت ( یک استثنا وجود داره اونم Homeworld 2 . که من حتی با Trainer هم نتونستم تمومش کنم :-" )

منم شنیده بودم که این مشکل رو داره. ولی این کرک اخرین کرکیه که برای این ورژن اومده 2.34. روی ورژن 2.34. یه تست کن ببین مشکل حل شده یا نه.

اینم لینک کرک :

Sacred 2

اینم اون پچ هایی که من دارم. حجمش هم 1.78 گیگه.روی دو تا ورژن

2nv9j53.jpg

یا علی ...

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,318
نام
پرهام
سلام
ADSL 128 Working At 13 KB/SEC = پر سرعت ===>

خدیا به این پرهام خان یه اینترنت light speed ـه 512 عطا فرما !
(حالا به اینترنت 1Mbit/sec چی میگن ؟)
کجای کاری ؟ سرعت دانلود من در بهترین شرایط 5kb / sec می باشد :D
کار از دعا برای اینترنت پرسرعت گذشته . شما همون بازی ها رو هم به ما بدین و ثواب کردین :D

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
این Nox هم بالاخره دانلود و تست شد.
کلا چیز جالبیه ! :biggrin1:
از مراحل نصبش گرفته تا دموش و گرافیک جالبش.
سه تا کلاس هم بیشتر نداره. Warrior و Conjurer و Wizard.
کنترلش هم همون طور که برادر سهیل گفت خیلی جذابه و نکته جدابترش اینه که یه بازی با دوربین ایزومتریک Jump هم داره !! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر