طرفداران ژانر RPG

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
درود
دوست عزیز ممنونم که پاسخ سوال هام رو میدید.
من منظورم death spell , finger of death , destruction , disintegrate هست.
میشه در مورد Level 5 - Good - Cleric بیشتر توضیح بدی چون من یدونه lv10 neutral good ساختم ولی چیزی مجانی نشد.
سوال دیگم این هست که وقتی می خوام کاراکتر بسازم گزینه ای به اسم import هست که کارکتر های از پیش ساخته شده و با lv10 و با پول بیشتر و با یک سری ایتم می شه انتخاب کرد می خواستم بدونم نظر شما در این باره چی هست.
یک مورد دیگه این که mage ها اتوماتیک در نبرد از جادو استفاده نمی کنند و باید هر جادو انتخاب بشه و من مجبورم بازی رو pause کنم مورد دیگه اینکه جادو ها تمام می شن و بر خلاف بازیهای دیگه ای که دیدم باید به مقدار زیاد spell بخرم می خواستم بدونم من بلد نیستم بازی کنم یا اینکه این بازی همینجوری هست:confused:
من با این سبک خیلی هم بیگانه نیستم ولی این بازی یک مقدار برای من متفاوت هست(شاید هم قدیمی)
در نهایت می خوام هر پیشنهادی در رابطه با این بازی و هر راهنمایی برای شروع اون دارید دریغ نکنید.:smile:
سلام.
خوب من راستش شماره 2 رو خیلی وقت پیش بازی کردم و چیز زیادی ازش یادم نمیاد. 1 هم فکر نکنم فرقی داشته باشه.
اما این جادوی finger of death رو اسمشو یادمه و اگه درست یادم باشه تو توضیحاتش نوشته بود کسی که با این جادو کشته بشه امکان امکان Resurrect کردنش وجود نداره!!
حالا مگه از دشمن ها کسی هم هست که از این جادو روی اعضاء پارتی خودت استفاده کرده باشه؟؟؟؟
Mage ها هم باید خودت زحمت استفاده از جادو رو بکشی و من فکر نکنم بشه بزاری اتوماتیک خودشون استفاده کنن ! چون همون طور که خودت دیدی تعداد استفاده از جادوها محدود هست و اینجوری طرف سر همون مانستر اولی همه رو میزنه میره که !! :biggrin1:
در ضمن وقتی جادوهات تموم میشه باید اعضاء پارتی همه استراحت کنن. طرف ماشین جادو زنی نیست که ! با Rest علاوه بر اینکه خون نفراتت پر میشه جادوهات هم refresh میشه و لازم نیست بری مدام جادو بخری!!
در کل ببخشید نمیتونم زیاد کمکت کنم چون چیز زیادی ازش یادم نیست. :blushing:

-----------------------------------

حالا من یه سوال بپرسم.
دوستان گفتن این بازی The Witcher - Enhanced Edition نسخه ET برداشتن دستکاری و سانسور و از این صحبت ها کردن ؟
منظور خود نسخه اصلی هست یا این اضافه شوندش ؟؟؟

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
122
حالا من یه سوال بپرسم.
دوستان گفتن این بازی The Witcher - Enhanced Edition نسخه ET برداشتن دستکاری و سانسور و از این صحبت ها کردن ؟
منظور خود نسخه اصلی هست یا این اضافه شوندش ؟؟؟

سلام
مصطفی جان قضیه اینجوریه که در واقع نسخه اولی که اومد فقط به اسم The Witcher شناخته میشد که زمانی که اومد به علت اینکه اون زمان بحث سانسور هنوز مطرح نشده بود بازی دستکاری نشد.

The Witcher - Enhanced Edition هم که چند ماه پیش اومد در واقع همون نسخه اولی هست از نظر داستان که یه سری اشکالات فنیش رفع شده و اگر اشتباه نکنم چند تا Quest و یه سری چیزهایه دیگه هم بهش اضافه شده . البته من نسخه اولی رو بازی کردم و با اینکه نسخه دومی رو هم گرفتم ولی وقت نکردم بازیش کنم.ظاهرآ اونجوری که بچه ها گفتن ET کارتهای یادگاریش رو که باعث ممنوعیتش شده بود رو حذف کرده تا بتونه بازی رو پخش کنه.البته یه DVD سومی هم داره که تو نسخه ET نیست ولی به اصل بازی ربطی نداره ودر واقع یه سری چیزهایی مثل موزیک و از این جور چیزهاست.

این لینک در مورد چیزهایه که تو یه نسخهEnhanced اضافه شده.
http://www.thewitcher.com/community/en/news/444.html

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام
مصطفی جان قضیه اینجوریه که در واقع نسخه اولی که اومد فقط به اسم The Witcher شناخته میشد که زمانی که اومد به علت اینکه اون زمان بحث سانسور هنوز مطرح نشده بود بازی دستکاری نشد.

The Witcher - Enhanced Edition هم که چند ماه پیش اومد در واقع همون نسخه اولی هست از نظر داستان که یه سری اشکالات فنیش رفع شده و اگر اشتباه نکنم چند تا Quest و یه سری چیزهایه دیگه هم بهش اضافه شده . البته من نسخه اولی رو بازی کردم و با اینکه نسخه دومی رو هم گرفتم ولی وقت نکردم بازیش کنم.ظاهرآ اونجوری که بچه ها گفتن ET کارتهای یادگاریش رو که باعث ممنوعیتش شده بود رو حذف کرده تا بتونه بازی رو پخش کنه.البته یه DVD سومی هم داره که تو نسخه ET نیست ولی به اصل بازی ربطی نداره ودر واقع یه سری چیزهایی مثل موزیک و از این جور چیزهاست.

این لینک در مورد چیزهایه که تو یه نسخهEnhanced اضافه شده.
http://www.thewitcher.com/community/en/news/444.html
سلام.
خیلی ممنون بابت توضیح.
خوب من همون موقع اوایل که اومد نسخه کامل رو گرفتم و دارم.
چند روز پیش یکی از بچه ها همین نسخه ET رو آورده بود منم داشتم محتویات دی وی دی ها رو چک میکردم 2 تا دی وی دی بود. طبق توضیحات و راهنمای نصب یکیش خود بازی بود که در واقع از نسخه 2 دی وی دی که از قدیم خودم داشتم شده بود 1 دونه. بعد دی وی دی دوم که نصفه نیمه هم رایت شده بود بصورت جداگانه روی بازی اصلی نصب میشد. من فقط ازش ایمیج گرفتم و حس و حال نداشتم نصبش کنم ببینم این دی وی دی دومیه چی نصب میکنه روی بازی اصلی. شاید اگه اول نسخه 2 دی وی دی قدیمی خودمو نصب کنم و بعد این دی وی دی دوم ET رو هم نصب کنم هر جفتشو با هم داشته باشم! هم Enhanced Edition و هم بدون سانسور !! :biggrin1:
ممنون بابت توضیحات و راهنمایی. :smile:

YOSHIMITSU

کاربر سایت
Nov 4, 2006
51
نام
مرتضی
سلام.
خوب من راستش شماره 2 رو خیلی وقت پیش بازی کردم و چیز زیادی ازش یادم نمیاد. 1 هم فکر نکنم فرقی داشته باشه.
اما این جادوی finger of death رو اسمشو یادمه و اگه درست یادم باشه تو توضیحاتش نوشته بود کسی که با این جادو کشته بشه امکان امکان Resurrect کردنش وجود نداره!!
حالا مگه از دشمن ها کسی هم هست که از این جادو روی اعضاء پارتی خودت استفاده کرده باشه؟؟؟؟
Mage ها هم باید خودت زحمت استفاده از جادو رو بکشی و من فکر نکنم بشه بزاری اتوماتیک خودشون استفاده کنن ! چون همون طور که خودت دیدی تعداد استفاده از جادوها محدود هست و اینجوری طرف سر همون مانستر اولی همه رو میزنه میره که !! :biggrin1:
در ضمن وقتی جادوهات تموم میشه باید اعضاء پارتی همه استراحت کنن. طرف ماشین جادو زنی نیست که ! با Rest علاوه بر اینکه خون نفراتت پر میشه جادوهات هم refresh میشه و لازم نیست بری مدام جادو بخری!!
در کل ببخشید نمیتونم زیاد کمکت کنم چون چیز زیادی ازش یادم نیست. :blushing:
درود
بابت وقتی که گذاشتی ممنون:thanks:
اگه یک راه ارزون برای زنده کردن مرده ها داری بگو.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
درود
دوست عزیز ممنونم که پاسخ سوال هام رو میدید.
من منظورم death spell , finger of death , destruction , disintegrate هست.
میشه در مورد Level 5 - Good - Cleric بیشتر توضیح بدی چون من یدونه lv10 neutral good ساختم ولی چیزی مجانی نشد.
سوال دیگم این هست که وقتی می خوام کاراکتر بسازم گزینه ای به اسم import هست که کارکتر های از پیش ساخته شده و با lv10 و با پول بیشتر و با یک سری ایتم می شه انتخاب کرد می خواستم بدونم نظر شما در این باره چی هست.
یک مورد دیگه این که mage ها اتوماتیک در نبرد از جادو استفاده نمی کنند و باید هر جادو انتخاب بشه و من مجبورم بازی رو pause کنم مورد دیگه اینکه جادو ها تمام می شن و بر خلاف بازیهای دیگه ای که دیدم باید به مقدار زیاد spell بخرم می خواستم بدونم من بلد نیستم بازی کنم یا اینکه این بازی همینجوری هست:confused:
من با این سبک خیلی هم بیگانه نیستم ولی این بازی یک مقدار برای من متفاوت هست(شاید هم قدیمی)
در نهایت می خوام هر پیشنهادی در رابطه با این بازی و هر راهنمایی برای شروع اون دارید دریغ نکنید.:smile:
سلام
این Cleric که ساختی خوبه. مهم نیست چه نوع Good باشه، اگه Good بود فقط از جادو های Necromantic White و اگه Evil بود از جادو های Necromantic Black استفاده می کنه و Raise Dead و Resurrection جزو White هستن. ولی مهم اینه شما موقع Level Up اینا رو انتخاب کرده باشی (انتخاب کردی یا نه؟). بعدشم قبل از استراحت باید اینارو Memorize کنی. وقتی استراحت کردی، از اینا استفاده کن. اینطوری مجانی تموم می شه، چون دیگه لازم نیست بری پول بدی بخری.
ایمپورت هم می تونی بکنی بد نیست، مخصوصاً اگه بخوای کاراکترت رو از یک بازی به یک بازی دیگه ببری. تا جاییکه یادم میاد کاراکتر خودت تو این بازی ها رو حتی می تونی تو NWN1 ایمپورت بکنی.
اگه این بازی برات جالب نیست می تونی NWN2 رو بازی کنی که اعضای پارتی خودشون اتوماتیک از جادو استفاده می کنن.

ویرایش: بقیه انواع Death Magic زیاد مهم نیست؛ این Finger of Death اذیت می کنه. فکر کنم تو این بازی چند نفر هستن که Finger of Death می زنن. ولی نه زیاد، فقط بعضی وقتا و کاملاً شانسیه. ممکنه پشت سر هم بزنه یا حتی اگه مبارزه طولانی شد اصلاً نزنه. اما اگه بزنن هم کاراکترت باید Save Check بکنه اگه موفق شد که فقط آسیب می بینه اگه نشد بای بای. بهترین راه اینه که Load کنی.

آخرین ویرایش:

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
122
سلام.
خیلی ممنون بابت توضیح.
خوب من همون موقع اوایل که اومد نسخه کامل رو گرفتم و دارم.
چند روز پیش یکی از بچه ها همین نسخه ET رو آورده بود منم داشتم محتویات دی وی دی ها رو چک میکردم 2 تا دی وی دی بود. طبق توضیحات و راهنمای نصب یکیش خود بازی بود که در واقع از نسخه 2 دی وی دی که از قدیم خودم داشتم شده بود 1 دونه. بعد دی وی دی دوم که نصفه نیمه هم رایت شده بود بصورت جداگانه روی بازی اصلی نصب میشد. من فقط ازش ایمیج گرفتم و حس و حال نداشتم نصبش کنم ببینم این دی وی دی دومیه چی نصب میکنه روی بازی اصلی. شاید اگه اول نسخه 2 دی وی دی قدیمی خودمو نصب کنم و بعد این دی وی دی دوم ET رو هم نصب کنم هر جفتشو با هم داشته باشم! هم Enhanced Edition و هم بدون سانسور !! :biggrin1:
ممنون بابت توضیحات و راهنمایی. :smile:
اون کارتهایه حذف شده رو، شاید بشه با یه کپی ساده فایلهاش رو از نسخه قبلی به نسخه Enhanced شرکت ET انتقال داد .:)
سوالی که برایه خود من پیش اومده اینه که ایا Save هایه قبلی رویه این کار میکنه یا نه؟
چون قبلی رو فکر کنم تا اخر chapter IV رفتم و بعدش که صحبت از اومدن این نسخه شد منتظر این نسخه شدم .

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
من که از این بابت مشکلی نداشتم ولی توی توضیحاتش نوشته بود بهتره از نو شروع کنیم چون از پچ 1.2 به بعد حجم سیوها خیلی کمتر میشه ممکنه سازگاری نداشته باشن
خب داریم به آوریل نزدیک میشیم و جدیدترین اسکرین ها از دیالو :D

staypuftpounder2py9.jpg

و اسب تکشاخی که ...

##-Shadow-##

کاربر سایت
Dec 27, 2006
604
نام
بهزاد
من که از این بابت مشکلی نداشتم ولی توی توضیحاتش نوشته بود بهتره از نو شروع کنیم چون از پچ 1.2 به بعد حجم سیوها خیلی کمتر میشه ممکنه سازگاری نداشته باشن
خب داریم به آوریل نزدیک میشیم و جدیدترین اسکرین ها از دیالو :D

staypuftpounder2py9.jpg

و اسب تکشاخی که ...

عکسا لود نمیشن :-"

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.
اينجا كسي Deus Ex بازي ميكنه تا من رو در انتخاب اسكيل ها كمك كنه؟ روي چه چيزي بيشتر مانور بدم بهتره؟

دوستان من تعریف بازی Fallout 3 رو از چند نفر شنیدم....و میگن بازی RPG هست...نظر شما چیه؟ می ارزه بازی کردنش و وقت گذاشتن؟
من از بين اين سري فقط شماره ي دوش رو بازي كردم و براي همين دنبال شماره ي سه‌ش بودم اما وقتي اومد،‌ مثل اينكه اصلا جو شماره هاي قبلي رو نداره و زياد هم آر پي جي نيست.
در هر صورت يك امتحان بكنيد و گيم پليهاش رو در يوتيوب ببينيد شايد خوشتون اومد.

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
سلام.
اينجا كسي Deus Ex بازي ميكنه تا من رو در انتخاب اسكيل ها كمك كنه؟ روي چه چيزي بيشتر مانور بدم بهتره؟
مهارتهایی رو بردار که به همدیگه میخورن مثلا Heavy Weapon و Environmental سلاحهای low-tech در عمل خیلی فایده ندارن، زیاد روی medicine مانور نده بعدا یه regeneration augment گیرت میاد که کار همون رو میکنه ولی اوایلش سخته
پ.ن: یکی از دلایلی که باعث شد Dues Ex و BioShock رو ادامه ندم این بود که توی هر دو تاش اگه سیگار بخوریم (!) به زندگیمون اضافه میشه :D
به مقام سیگار توهین کردن

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
سلام.
مهارتهایی رو بردار که به همدیگه میخورن مثلا Heavy Weapon و Environmental سلاحهای low-tech در عمل خیلی فایده ندارن، زیاد روی medicine مانور نده بعدا یه regeneration augment گیرت میاد که کار همون رو میکنه ولی اوایلش سخته
پ.ن: یکی از دلایلی که باعث شد Dues Ex و BioShock رو ادامه ندم این بود که توی هر دو تاش اگه سیگار بخوریم (!) به زندگیمون اضافه میشه :D
به مقام سیگار توهین کردن

اینطور که معلومه توی Dragon Age قراره چیزی به اسم Origin باشه که ترکیبی از Class ، Race و (احتمالا) شخصیت کاراکتره
http://dragonage.bioware.com/origins/

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
به مقام سیگار توهین کردن
سلام.
در مورد کامپیوتر و الکتریسیته چی؟ اوایل بازی لازمه که اسکیل پوینت صرفشون کنم یا در طی بازی اینکار رو بکنم بهتره؟

اگر میخوای یک بازی در مدح سیگار داشته باشی، MGs2 رو بازی کن که وقتی زخمی هستی سیگار توی ده دقیقه میکشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر