طرفداران ژانر RPG

• Thread starter Thread starter Kain
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام جوونا من تو بازی GOTHIC3 FORSAKEN GODS در مرحله اسکورت کردن HAMLAR و دوستاش گیرررر کردم کسی هست دست یاری بده :bash::thanks:

انقدر خوب و عزیز که به هنگام وداع حیف اید تورا دست خدا بسپارم

سلام جوونا من تو بازی GOTHIC3 FORSAKEN GODS در مرحله اسکورت کردن HAMLAR و دوستاش گیرررر کردم کسی هست دست یاری بده :bash::thanks:

سلام.
البته من بازی نکردم اما طبق فرمایشات دوستان این بازی اینقدر باگ زیاد داره که امکان تموم کردنش تقریباً غیر ممکنه.
حالا با توجه به این مسئله فک کنم بی خیال شی بهتره.

دوستان

من بازی Fallout 3 رو تموم کردم و 4 تا از پایان ها رو دیدم ولی مشکل اینه که توی هر 4 تاش شخصیت اصلیم میمیره ایا پایانی وجود داره که شخصیت اصلی زنده بمونه یا نه ؟؟ اگه داره لطفا بگید به چه کار هایی رو باید انجام بدم ؟؟!

دوستان

من بازی Fallout 3 رو تموم کردم و 4 تا از پایان ها رو دیدم ولی مشکل اینه که توی هر 4 تاش شخصیت اصلیم میمیره ایا پایانی وجود داره که شخصیت اصلی زنده بمونه یا نه ؟؟ اگه داره لطفا بگید به چه کار هایی رو باید انجام بدم ؟؟!
جواب:
تا اونجایی که میدونم راهی نیست توی همه پایان ها همین طور هست.

الوووووووووووو کسی نیست بدونه این مشکل مارو :-"
من تو بازی GOTHIC3 FORSAKEN GODS در مرحله اسکورت کردن HAMLAR و دوستاش گیرررر کردم کسی هست دست یاری بده

دوستان

به دختره بگو بره تو.

ضمناً لطفاً در مورد بازی هایی که تاپیک اختصاصی دارن، سوال خودتونو تو تاپیک همون بازی بپرسین، نه یک تاپیک عمومی.

تاپیک اختصاصیFallout 3
http://bazicenter.net/forums/showthread.php?t=13693

وقتی به سیلدن کناره پل چوبی ببریشون کوئست باید تموم بشه،اونجا hamlar میگه که دیگه نیازی به ادامه ی اسکورت نیست
فقط باید مطمئن بشی که hamlar سالم به مقصد برسه،خیلی روی اون تاجرا حساس نباش
دیگه از این حالت ها خارج بود دیگه مشکل باگه

سلام.
ببخشيد مزاحم ميشم
خواستم بدونم براي تازه كاراي اين سبك چه بازي هايي پيشنهاد ميشه كه تو بازار باشه؟
اين پست براي جواب دادن تا حدود يك ساعت ديگر طراحي شده

يا حق
Fallout 3
The Witcher البته فکر کنم نتونی پیدا کنیش.
Mass Effect (همچین RPG نیست) اینم احتمالا نمیتونی پیدا کنی:دی
NeverWinter Night 2 + Expansion Pack
Titan Quest + Expansion Pack این یه مقدار قدیمی هست.
Drakensang: The Dark Eye این جدید اومده من خودم تست نکردم.
The Elder Scrolls IV: Oblivion این هم قدیمی هست ولی فکر کنم باشه تو بازار

سلام!
ممنون از لطفتون.
ببخشيد سوال من اينقدر سبك پايينه
ولي ميشه در مورد گيم پلي و نحوه شروع بازي و... يكم برام توضيح بديد؟
اخه ميخوام بزنم تو اين سبك

يا حق

وقتی به سیلدن کناره پل چوبی ببریشون کوئست باید تموم بشه،اونجا hamlar میگه که دیگه نیازی به ادامه ی اسکورت نیست
فقط باید مطمئن بشی که hamlar سالم به مقصد برسه،خیلی روی اون تاجرا حساس نباش
دیگه از این حالت ها خارج بود دیگه مشکل باگه

مرسی من از راه تونل به پول چوبی میرم جایی چندتا گرگ و orc هست درسته ؟ بعد میرسه به پل ولی خبری نمیشه باید پتج بریزم ؟

Sacred 2 : Fallen Angel

با سلام ، بالاخره sacred 2 رو گرفتم :smile:

الان یه 20+ ساعتی هست بازی کردم و رسیدم سطح 31

ورژن 2.34.0

بازی از اون چیزی که فکرشو میکردم خیلی بهتر هستش :smile:

گرافیک بازی روون و عالی ، نقشه بسیار بسیار بزرگ ، که خیلی راحت load میشه و اصلاً مشکلی نداره ، در واقع از لحاظ تکنیکی خیلی عالی کار شده .

با اینکه نقشه خیلی بزرگه ولی اکثر جاهاش بدقت کار شده . تعداد ماموریتها خیلی زیاده تا حالا که من 50 تایی انجام دادم و فکر کنم 15% مفید نقشه رو رفته باشم .

آیتمهای بازی خیلی زیاده و مثل Diablo 2 تصادفی تولید میشه . ایتمهای بیخود خاکستری ؛ معمولی سفید ، جادویی آبی ، یونیک زرد ، legendary نخودی ؛ ست آیتم ها سبز

شش کلاس داره . seraphim که تو sacred 1 هم بود . بقیه جدیدن . 3 تا female و 3 تا male .

سختی bronze و silver و gold داره که برای شروع میشه bronse یا silver انتخاب کرد .

هر کلاسی یه Mount اختصاصی داره و اسب ها هم عمومین . از لحاظ info جالب کار شده . یک دگمه sigma تو Inverntory هست که خلاصه تمام چیزها رو منویسه resistance ها ، % + ها به هر چی از experiance تا halved healing و ..... .

یه سری mini boss و یکسری boss تو نقشه هستن . من تا حالا به دوتا mini boss برخورد کردم .

(چند تا dragon هم هستن)

نقشه کامل با جزییات بیشتر رو میتونید از این لینک بگیرید
http://www.mediafire.com/?jzztk2trydv
29 مگ و 9945x9945 pixel :-"

کلاً یه جورایی میشه به sacred 2 گفت Offline MMORPG

بازی 200+ ساعت طول میکشه و شایدم خیلی بیشتر . بسته به اینکه چقدر از quest ها رو برید و چقدر از map و بگردید .

با توجه به آیتم ها و کلاسها و درجه سختی بالاتر gold ، بازی به شدت replayable هست و احتمالا دوست دارید دوباره بازیش کنید .

تا level 200 هم میشه بالا رفت !

من الان High Elf بازی میکنم و دوباره داستان diablo 2 هستن . ice HE یا Fire HE یا iCE + Fire یا .... / خود هر element هم باز میشه چند جور بازی کرد / بازی هم چون تازه هستش هنوز کسی نمیدونه چه بیلدی براش خوبه :cool:

البته از لحاظ story تقریباً تعطیله ولی از لحاظ Hack & Slash ... :biggrin1:

خلاصه هرکی wow دوست داره / diablo دوست داره / titan quest دوست داره و یا dungeon siege دوست داره این بازی خوبی هستش که زمان زیادی شما رو سرگرم میکنه

Ancaria Awaits You;)

اگه چند نفر پاین که بازی کنن بهتره یه تاپیک براش زده بشه . مثل diablo میشه راجه به item ها و کاراکترها صحبت کرد

--------
محمد رضا اگه source و هنوز نگرفتی خبرم کن

۞۩ محمد ۩۞

خلاصه هرکی wow دوست داره / diablo دوست داره / titan quest دوست داره و یا dungeon siege دوست داره این بازی خوبی هستش که زمان زیادی شما رو سرگرم میکنه

Ancaria Awaits You;)

اگه چند نفر پاین که بازی کنن بهتره یه تاپیک براش زده بشه . مثل diablo میشه راجه به item ها و کاراکترها صحبت کرد
محمد جون مشتاق که داره، ولی بازی رو نداریم.:)
یکی ما رو دریابه.
ای خدا.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or