طرفداران ژانر RPG

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
نه مشکلی نداره، اما همونطوری که قبلا گفتم شرکت ET بعضی از فیلمهای بازی رو تغییر داده
59.gif

ادونچر های ویچر یک سری مراحل جدای از داستان اصلی هستند که با ادیتور d'jjini ساخته میشه (Custom Camping) بیشتر این plotـها رو فن ها طراحی میکنن تا جایی که میدونم cd-projekt تا حالا 3 ادونچر به بازی اضافه کرده، price of neutrality ، deception و strands of destiny

جدن؟؟؟ یعنی ET سانسور کرده؟؟؟ من اصلن سانسور شده نمیخوام. خوب شد گفتی فردا میخواستم برم مغازشون! دوستان دیگه کسی ادرس دیگه نداره برم سر بزنم؟
اگه هم کسی از اینترنت خریده و نسخه بدون دست کاری بوده لطفن آدرس بده. مرسی.

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
جدن؟؟؟ یعنی ET سانسور کرده؟؟؟ من اصلن سانسور شده نمیخوام. خوب شد گفتی فردا میخواستم برم مغازشون! دوستان دیگه کسی ادرس دیگه نداره برم سر بزنم؟
اگه هم کسی از اینترنت خریده و نسخه بدون دست کاری بوده لطفن آدرس بده. مرسی.
اون مغازه ولیعصر هم که محصولات ET رو می فروشه تموم کرده. حالا من به این طرف که قرار شده ازش Sacred 2 و بقیه رو بخریم گفتم، تا ببینم می فرسته یا نه.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
بازي تو مايه هاي تايتان كوئست چيزي هست؟ قديمي هم باشه طوري نيست .

+ علامت بازي هاي بالاتر از متوسط و - علامت بازي هاي پايين تر از متوسط.

بازي هاي جديد:
Sacred2
-Loki
-Legend Hand of God
Fate: Undiscovered Realms از سايت Wildtangent

بازي هاي قديمي:
+Diablo 2
+Diablo 2 Lord of Destruction
+Fate اين بازي حتي با دايل آپ هم قابل داونلوده. اگه اشتباه نكرده باشم نگارش ساده 23 مگابايت و نگارش اصلي 150 مگابايت بايد باشه. از سايت Wildtangent
+Throne of Darkness به همه علاقمندان به Diablo شديداً توصيه مي كنم
+Nox
Sacred
-Blade and Sword
-Restricted Area

1Sam2The3Best4

کاربر سایت
Nov 22, 2008
69
لطفا داستان بازی
Prince of Persia: The Two Thrones (از اول تا آخر بازی)

و

SpellForce 2: Shadow Wars

رو به طور کامل و واضح بگین .

با تشکر:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
اين بازي حتي با دايل آپ هم قابل داونلوده. اگه اشتباه نكرده باشم نگارش ساده 23 مگابايت و نگارش اصلي 150 مگابايت بايد باشه.
من که از wildgame اومدم بگیرم 286MB بود.
حالا قشنگ هستش؟! کرک یا چیزی لازم داره؟ من در موردش چیزی نشنیدم.

دوست عزیز تازه‌وارد 1Sam2The3Best4, تاپیک رو اشتباه اومدی.
کمی بگردی جایی برای مطرح کردن سوالاتت در همین فروم پیدا می‌کنی ولی اینکه کسی پیدا بشه همرو جواب بده (بخاطر طولانی بودن) بعید می‌دونم!؟!
در هر صورت موفق باشی... .

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
لطفا داستان بازی

و

جونم؟ میدونی کجا اومدی اصلا؟
پ.ن: جلل الخالق آدم چه چیزا که نمیبینه !

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
لطفا داستان بازی

و

:eek::eek::eek:
اینها دیگه شیرینی زندگی هستند:biggrin1:

1Sam2The3Best4

کاربر سایت
Nov 22, 2008
69
من که از wildgame اومدم بگیرم 286MB بود.
حالا قشنگ هستش؟! کرک یا چیزی لازم داره؟ من در موردش چیزی نشنیدم.

دوست عزیز تازه‌وارد 1Sam2The3Best4, تاپیک رو اشتباه اومدی.
کمی بگردی جایی برای مطرح کردن سوالاتت در همین فروم پیدا می‌کنی ولی اینکه کسی پیدا بشه همرو جواب بده (بخاطر طولانی بودن) بعید می‌دونم!؟!
در هر صورت موفق باشی... .
خوب تو کدوم گوری (تاپیکی) بپرسم ؟ :mad:
لینک بدین لطفا .

در ضمن دلیل داره که اینجا پرسیدم . ویلا خودم میفهمم که این سوال به این تاپیک ربطی نداره .

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301
@Kindman
بازي خيلي خوبيه. من Fate رو بيشتر از بسته الحاقي مستقل Fate: Undiscovered Realms دوست دارم. كسايي كه Fate رو ساختن بعداً رفتن تو Flagship تا روي Mythos كار بكنن.
اوني كه شما مي خواستي داونلود كني احتمالاً F:UR بوده به اضافه نرم افزار جديد Wildtangent . چند وقته هر بازي اين شركت رو بخواي داونلود كني اين نرم افزار اضافي هم باهاش مياد. من دقيقاً يادمه چند سال پيش اين بازي رو تو خونه با دايل آپ داونلود كردم. بازي Fate كرك داشت (نمي دونم اين نگارش جديد هم داره يا نه) ولي F:UR كرك نداره اما چند وقتي مجاني برات كار مي كنه.

GoldenDragon

کاربر سایت
Aug 31, 2007
232
نام
عماد
جونم؟ میدونی کجا اومدی اصلا؟
پ.ن: جلل الخالق آدم چه چیزا که نمیبینه !
جواد جان شما ببخششون :D
ولی خودمونیم سوال دومی زیاد بیربط نبود به اینجا، مشکل کالیبرا ـه که همگی از اینچ به بالاس
302.gif
خوب تو کدوم گوری (تاپیکی) بپرسم ؟ :mad:
لینک بدین لطفا .

در ضمن دلیل داره که اینجا پرسیدم . ویلا خودم میفهمم که این سوال به این تاپیک ربطی نداره .
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=86
خو البته دلایل شخصی تون تا وقتی رو نکردید کاملا محترمه
59.gif

مناز قبلا تا حال حاضر هر کاری می کنم از بازی rpg خوشم نمیاد:( (شاید بلد نیستم که چطوری بازیش کنم)
به نظر شما(rpg بازها) باید چه کنم؟ آموزشی - چیزی؟
من تمام بازیها را دانلود می کنم مثل : ris of aragonuats اگر درست نوشته باشم و sacred2 و... ولی 2ساعت
آنیستال:sick:
همین طور که خیلی از آدما کلا با بازی حال نمیکنن، RPG هم برای همه گیمرها ارضا کننده نیس، مسئله سلیقه هر فرده برای آموزش هم چیز کلی ای نمیشه گفت -بستگی به بازی داره- نکته ای که توی خیلی از RPGـها صدق میکنه اینه که روی ارتقا یک سری مهارت خاص که به هم مرتبط هستند تمرکز کنی (مثلا Strenght و Constitution ولی همین اسمها یا تنظیمات توی بیشتر بازیها منحصر به فرده نمیشه یه نسخه jack of all trades به کسی داد)

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
+Throne of Darkness به همه علاقمندان به Diablo شديداً توصيه مي كنم
من اولش اینو با یه بازی دیگه اشتباه گرفتم. آخه یه بازی بود به اسم Necromania - Traps Of Darkness اولش فکر کردم اینو میگی اما بعد که رفتم سراغش دیدم فرق فوکوله ! البته این Necromania - Traps Of Darkness رو من بازی نکردم به همین خاطر اسمش درست تو ذهنم نبود و اولش فکر کردم اینو میگی.
بسیار ممنون برادر سهیل!

مشکل کالیبر مشکلی است بس عظیم که با پیشرفت علم و تکنولوژی داره به سمت متر شدن پیش میره و در نهایت .....!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
فکر کنم نزدیک ترین بازی به titan quest همین diablo 2 باشه قدیمی ولی پیدا میشه
محمدرضا این رو ببینه ، خودکشی میکنه .
برادر ، " تایتان کوئست " رو از روی " دیابلو " ساختن . یه " دیابلو کلن " هست .
-----
پ.ن : حاجی sacred 2 رو بازی کردی ؟ هر وقت بازی کردی نظرت رو بهم بگو .

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
سلام ,

این nwn2 : soz رو بالاخره گیر اوردم و الان یه 8 ساعتی هست جلو رفتم

یه ماجول هم هست به نام Battle of the Builds که 6MB بیشتر نیست . شما یه کاراکتر level 30 میسازی و یه سری item مجانی میتونی برای کاراکترت انتخاب کنی و بعد یه duel با یکسری کاراکتر از پیش ساخته شده که اونها هم lvl 30 هستن و از همین item ها دارن برقرار میشه . در کل هدف اینه که ببینید build شما چقدر قوی هست چون بعضی از اون کاراکترها خیلی قوین . میتونید بین کاراکترها هم مسابقه بزارید و نگاه کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر