طرفداران ژانر RPG

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
ببخشید ها عزیز، اگر این نمرات سایت های نقد و تجربه شخصی من و رفیقام ملاک خوب بودن یه بازی برای من نباشه، باید "تجربه و امتیاز شما" رو ملاک قرار بدم؟
اگر واقعا اینطوری فکر میکنی و میخوای نظرت رو تحمیل کنی، من تضمینی یه جنبش برات تو سایت راه میندازم که از این به بعد اول هر پستمون بنویسیم "قالَ ~The One~ (ع)"
---
در مورد قسمت دوم، اگر قرار باشه بگیم من و همسایه بقلیمون که از سر کوچه بازی خریدیم، از بازی خوشمون نیومد، پس کل دنیا از بازی خوششون نیومده و برین ببینین توی سایت های خارجی چقدر ملت درخواست کردن که refund بگیرن، که ما رو احمق فرض کردی.
بیا من برات چنتا سایت میزارم که توش 80% کاربرای معمولی "فاسد و رشوه گیر" نباشن و مثل شما کمتر از 2$ پول بازی نداده باشن. برو نظرات اینا رو ببین:
Torchlight series - Steam Users' Forums (فروم رسمی Steam و مخصوص این بازی، البته کمتر اینجا نظری رد و بدل میشه. بیشتر برای اینه که ملت باگ ها رو گزارش بدن تا نماینده شرکت سازنده جواب بده)
Runic Games • Index page (فروم رسمی بازی)
http://www.steamgifts.com/forum (عبارت Torchlight 2 رو از اون بالا سرچ کنید، اتفاقا چنتا تاپیک هم در مورد مقایسه با D3 اونجا میبینی. اکثریت TL2 رو ترجیح میدن)

و در آخر اگر نظر شخصی من رو بخوای، بازی خیلی قشنگیه.
تجربه خودم و رفیقام رو هم که بخوای، میتونی بالای 10 نفر آدم بیارم که بیشتر از 100 ساعت توی Steam این رو بازی کردن. خودم هم هر وقت میرم توی قسمت Multiplayer بدون استثناء حدود 20 صفحه Session برای Join شدن پیدا میکنم.

عجب گیری افتادیما.
این عزیز بالایی خودشو با دنیا جمع میزنه، شما هم نظر 40 تا آدم رو که به عنوان مثال آوردم، رو اینجا علم کردی برام.
دلیل خیلی از اون افراد مسائل مالی بوده. چون اونا هم کاربر هستن. هیچ سایتی بهشون بازی رو مجانی نمیده که راجع بهش بی طرفانه نظر بدن.
کسی هم نگفت بازی خیلی سرتر از D3 هست. این کاربر بالایی گفت:

منم گفتم همچین خبری نیست. به قول خودت، ملت ترجیح دادن به هر دلیلی بازی رو.
یادم افتاد این سایت هم توی History مرورگرم بود، یه نگاه بکن، اون نظر کاربرا بود، اینم نظر حرفه ای: Torchlight II Vs. Diablo III: The Comparison We Had To Make
نه من نگفتم نظر من واسه ت مهم باشه. وقتی می خوای راجع به یه بازی قضاوت بکنی بد نیست هم نظر مخالف ها رو ببینی هم نظر موافق ها رو، بعدش تصمیم بگیر با توجه به سلیقه ات. ای کاش به خودت زحمت می دادی حرف های من رو اصلاً می خوندی بعدش جواب می دادی. اولاً من کی اومدم اینجا لینک بذارم که فرضاً توی فلان سایت همه مخالف TL2 هستن و از این کارا که شما میای واسه من به سایت های طرفدار بازی ریفرنس می دی؟ شما واقعاً من رو چی فرض کردی که میای لینک فروم رسمی بازی (که مشخصاً همه فن این بازین) رو می ذاری بعد می گی ببین TL2 چه قدر طرفدار داره!
در ضمن ظاهراً ملاک مقایسه ی شما دیابلو 3 هست که من هنوز به خاطر مشکل کرک اصلاً نتونستم بازیش کنم ولی TL2 نصف دیابلو 2 (که من بازی کردم) هم ارزش نداره چه برسه بخواد با اون مقایسه بشه. این لینک هایی که گذاشتی واقعاً فکر کردی واسه ی بقیه چیزی رو روشن می کنه؟! خداییش اصلاً خودت به این تاپیک ها نگاه انداختی؟ یه عده نشستن دور همی این بازی رو با دیابلو 3 (که همین الان کلی بهش اعتراض شده) مقایسه کردن بعد نوشتن بازی Fun هست، گرافیک کارتونی با حالی داره ولی نگفتن در مقابل بقیه ی بازی ها حرفی واسه گفتن داره یا نه. من کلی تاپیک در مورد TL2 خوندم ولی واقعاً هیچکس تا حالا دلیل قانع کننده ای نیاورده که چرا این بازی، خوبه. یه عده چپ افتادن با دیابلو 3 و حالا به هر دلیلی می گن TL2 از دیابلو 3 بهتره ولی این ها هیچکدوم دلیل عالی بودن این بازی در مقابل صد ها بازی دیگه ای که از 15 سال پیش تا الان اومدن، نیست و متای 88 این بازی رو توجیه نمی کنه. این بازی به نظرم حتی فان هم نیست و بسیار هم کسل کننده است چون اصلاً متوجه نمی شم کلیک کردن از بالا روی دشمن ها چه جذابیتی داره؟! نه داستانی، نه دیالوگی.. یه بازی صد در صد خطی و همون طور که توی فروم بلیزارد هم خیلی ها گفتن به شدت «بچه گانه» است.
-----------------------------------
در ضمن من خودم رو با دنیا جمع نزدم. یه نفر اومد گفت متای این بازی فلانه و همه می گن عالیه و رقیب دیابلوئه در حالی که این طور نیست، شاید رقیب دیابلو 3 باشه نه رقیب کل سری دیابلو! این بازی ساده و سطحی فقط عرصه رو باز دیده که امسال هیچ نقش آفرینی نداریم خودش رو نشون داده و هایپ شده بی خودی. کلاً امسال یه رایزن 2 داریم که همه باهاش چپن، یه مس افکت 3 داریم که کیلو کیلو نمره می گیره مسلماً مثل شماره ی 2، یه دیابلو 3 که بازم همه جوگیر شدن بهش گیر می دن، همین. این TL2 سال پیش میومد کسی نگاهش هم نمی کرد ولی امسال کشکی کشکی کلی افتخارات به دست میاره.
-----------------------------------------------------
مجبور بشم در مورد این بازی بحث هم می کنم هر جا شد. این بازی از نظر من لیاقت نمره ی 6 رو هم نداره.

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
نه من نگفتم نظر من واسه ت مهم باشه. وقتی می خوای راجع به یه بازی قضاوت بکنی بد نیست هم نظر مخالف ها رو ببینی هم نظر موافق ها رو، بعدش تصمیم بگیر با توجه به سلیقه ات. ای کاش به خودت زحمت می دادی حرف های من رو اصلاً می خوندی بعدش جواب می دادی. اولاً من کی اومدم اینجا لینک بذارم که فرضاً توی فلان سایت همه مخالف TL2 هستن و از این کارا که شما میای واسه من به سایت های طرفدار بازی ریفرنس می دی؟ شما واقعاً من رو چی فرض کردی که میای لینک فروم رسمی بازی (که مشخصاً همه فن این بازین) رو می ذاری بعد می گی ببین TL2 چه قدر طرفدار داره!
در ضمن ظاهراً ملاک مقایسه ی شما دیابلو 3 هست که من هنوز به خاطر مشکل کرک اصلاً نتونستم بازیش کنم ولی TL2 نصف دیابلو 2 (که من بازی کردم) هم ارزش نداره چه برسه بخواد با اون مقایسه بشه. این لینک هایی که گذاشتی واقعاً فکر کردی واسه ی بقیه چیزی رو روشن می کنه؟! خداییش اصلاً خودت به این تاپیک ها نگاه انداختی؟ یه عده نشستن دور همی این بازی رو با دیابلو 3 (که همین الان کلی بهش اعتراض شده) مقایسه کردن بعد نوشتن بازی Fun هست، گرافیک کارتونی با حالی داره ولی نگفتن در مقابل بقیه ی بازی ها حرفی واسه گفتن داره یا نه. من کلی تاپیک در مورد TL2 خوندم ولی واقعاً هیچکس تا حالا دلیل قانع کننده ای نیاورده که چرا این بازی، خوبه. یه عده چپ افتادن با دیابلو 3 و حالا به هر دلیلی می گن TL2 از دیابلو 3 بهتره ولی این ها هیچکدوم دلیل عالی بودن این بازی در مقابل صد ها بازی دیگه ای که از 15 سال پیش تا الان اومدن، نیست و متای 88 این بازی رو توجیه نمی کنه. این بازی به نظرم حتی فان هم نیست و بسیار هم کسل کننده است چون اصلاً متوجه نمی شم کلیک کردن از بالا روی دشمن ها چه جذابیتی داره؟! نه داستانی، نه دیالوگی.. یه بازی صد در صد خطی و همون طور که توی فروم بلیزارد هم خیلی ها گفتن به شدت «بچه گانه» است.
-----------------------------------
در ضمن من خودم رو با دنیا جمع نزدم. یه نفر اومد گفت متای این بازی فلانه و همه می گن عالیه و رقیب دیابلوئه در حالی که این طور نیست، شاید رقیب دیابلو 3 باشه نه رقیب کل سری دیابلو! این بازی ساده و سطحی فقط عرصه رو باز دیده که امسال هیچ نقش آفرینی نداریم خودش رو نشون داده و هایپ شده بی خودی. کلاً امسال یه رایزن 2 داریم که همه باهاش چپن، یه مس افکت 3 داریم که کیلو کیلو نمره می گیره مسلماً مثل شماره ی 2، یه دیابلو 3 که بازم همه جوگیر شدن بهش گیر می دن، همین. این TL2 سال پیش میومد کسی نگاهش هم نمی کرد ولی امسال کشکی کشکی کلی افتخارات به دست میاره.
-----------------------------------------------------
مجبور بشم در مورد این بازی بحث هم می کنم هر جا شد. این بازی از نظر من لیاقت نمره ی 6 رو هم نداره.

من نمیدونم شما ار پی جی باز هستی یا کلا نمیدونی گیم چیه. وقتی میگن رقیب یعنی اینکه چند بازی هم سبک با یکدیگر به رقابت بپردازند و اگر در این رقابت یک گیم مقام اخر و یک گیم مقام اول رو ب دست بیاره بازهم دلیل بر این نیست که اخرین گیم رقیب اولین گیم نبوده. کسی نگفته تورچ لایت 2 از دیابلو 3 بهتره است بلکه گفتند تورچ لایت یک رقیب برای دیابلو 3 است دیگه این همه فشار روحی روانی به خودت وارد نکن. بعدشم سه گانه مس افکت حقشه که کیلو کیلو نمره بگیره، دیابلو 3 رو شرکتی ساخته که همه میدونند چه قدرتی و چه سرمایه ای داره و کلا دستش تو ساخت گیم بازه بازه بعد برای همین نمیتونن قبول کنند که بازی بزرگی مانند دیابلو 3 نتواند در حدی خودش رو نشون بده که در شانش است و به قول شما جوجه بازی مانند تورچ لایت 2 براش شاخ بشه و این از دو حالت خارج نیست یا بازی تورچ لایت 2 تجربه و عمق کاری خیلی خوبی داشته و یا اینکه سازندگان دیابلو 3 از تمام توان حرفه ای خودشون برای ساخت بازی استفاده نکردن. بعدشم هیچ بازیی شانسی نمیتونه کلی افتخار به دست بیاره. در مورد این بازی بحث نکنی بهتر است چون به جایی نمرسی

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
من نمیدونم شما ار پی جی باز هستی یا کلا نمیدونی گیم چیه. وقتی میگن رقیب یعنی اینکه چند بازی هم سبک با یکدیگر به رقابت بپردازند و اگر در این رقابت یک گیم مقام اخر و یک گیم مقام اول رو ب دست بیاره بازهم دلیل بر این نیست که اخرین گیم رقیب اولین گیم نبوده. کسی نگفته تورچ لایت 2 از دیابلو 3 بهتره است بلکه گفتند تورچ لایت یک رقیب برای دیابلو 3 است دیگه این همه فشار روحی روانی به خودت وارد نکن. بعدشم سه گانه مس افکت حقشه که کیلو کیلو نمره بگیره، دیابلو 3 رو شرکتی ساخته که همه میدونند چه قدرتی و چه سرمایه ای داره و کلا دستش تو ساخت گیم بازه بازه بعد برای همین نمیتونن قبول کنند که بازی بزرگی مانند دیابلو 3 نتواند در حدی خودش رو نشون بده که در شانش است و به قول شما جوجه بازی مانند تورچ لایت 2 براش شاخ بشه و این از دو حالت خارج نیست یا بازی تورچ لایت 2 تجربه و عمق کاری خیلی خوبی داشته و یا اینکه سازندگان دیابلو 3 از تمام توان حرفه ای خودشون برای ساخت بازی استفاده نکردن. بعدشم هیچ بازیی شانسی نمیتونه کلی افتخار به دست بیاره. در مورد این بازی بحث نکنی بهتر است چون به جایی نمرسی
من اصلاً وقت ندارم بخوام با یه عده فن بوی گلاویز بشم. اگه در مورد بازی حرفی واسه ی گفتن داری و می خوای بحث منطقی بکنی و جزء به جزء بازی رو بررسی بکنی بیا با هم دیگه بحث می کنیم تا مشخص بشه TL2 بازی خوبی هست یا نه؛ در غیر این صورت بی خودی در مورد چیز های حرف نزن که فقط جنبه دعوا و گلاویز شدن و فن بوی بازی داره.
---------------------------------------------------------------

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
نظرتون درباره south park که قرار اسفند بیاد چی هست دوستان؟
تازه خبردارم کردی. اگه دارن از روی سریال rpg میسازن که خیلی خوبه!
اگه افتضاحم باشه که احتمالا هست بازم کلی میخندیم.

---------- نوشته در 10:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:38 PM ارسال شده بود ----------

راستی Of Orcs and Men رو کسی بازی کرده؟

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
تازه خبردارم کردی. اگه دارن از روی سریال rpg میسازن که خیلی خوبه!
اگه افتضاحم باشه که احتمالا هست بازم کلی میخندیم.

---------- نوشته در 10:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:38 PM ارسال شده بود ----------

مگه از Obsidian هم افتضاح بیرون میاد؟:D

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
مگه از Obsidian هم افتضاح بیرون میاد؟:D
از رو سریال بازی نساز. بهترین توصیه به بازی سازا.

---------- نوشته در 11:50 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:50 PM ارسال شده بود ----------

اونو بازی نکن افتضاح به تمام معناست اصلا بویی از rpg نبرده[/QUOTE]
Gamespot خیلی نزدش ولی. :|

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
دوستان 4 تت بازی rpg و توپ با جو سنگین ( همین طور عادی ) معرفی میکنید ?
سری فاینال فانتزی ps1 خوبه بازی کنم ?(برای بازی روی تبلت با امولاتور ps1 میگم)
ممنون.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
دوستان 4 تت بازی rpg و توپ با جو سنگین ( همین طور عادی ) معرفی میکنید ?
سری فاینال فانتزی ps1 خوبه بازی کنم ?(برای بازی روی تبلت با امولاتور ps1 میگم)
ممنون.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2
فاینال عالیه.
جو سنگین یعنی چی اونوقت؟ :D پر خون میخوای Diablo 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر