طرفداران ژانر JRPG

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,824
نام
مرتضی
رفتم چک کردم روی ایکس باکس نسخه اولش هستی ولی روی پلی استیشن نیست اسکوئر چرا کارای عجیب میکنه همیشه🤣
دقیقا دیشب که همینو چک کردم مونده بودم چه فعل و انفعالی داخل اسکوئر رخ داده :D
الان مخاطب پلی استیشن نسخه دوم یه بازی رو داره ولی نسخه یک رو نمیتونه بازی کنه

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
دقیقا دیشب که همینو چک کردم مونده بودم چه فعل و انفعالی داخل اسکوئر رخ داده :D
الان مخاطب پلی استیشن نسخه دوم یه بازی رو داره ولی نسخه یک رو نمیتونه بازی کنه
من که هنوز بازیشو نزدم ولی شاید مثل پرسونا و فاینال فنتسی داستان نسخه های شماره دارش به هم وصل نباشه

• Like
Reactions: SMM9

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,824
نام
مرتضی
من که هنوز بازیشو نزدم ولی شاید مثل پرسونا و فاینال فنتسی داستان نسخه های شماره دارش به هم وصل نباشه
اره ولی خب تو یه نسخه رو بازی میکنی و طرفدار مجموعه میشی بعد میری تو خماری نسخه هایی که رو کنسولت نیست :D

• Like
Reactions: Reza.zareei

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اره ولی خب تو یه نسخه رو بازی میکنی و طرفدار مجموعه میشی بعد میری تو خماری نسخه هایی که رو کنسولت نیست :D
می فهمم چی میگی یه شبیه ساز واسه نینتندو سوییچ رو اندروید زدن وقتی قابل بازی شد رو شبیه ساز راحت بگیر بزنش

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,956
می فهمم چی میگی یه شبیه ساز واسه نینتندو سوییچ رو اندروید زدن وقتی قابل بازی شد رو شبیه ساز راحت بگیر بزنش
چرا همیشه تو پیغمبرا دنبال جرجیس هستی:D
تا وقتی نسخه PC ش هست چرا بره سراغ امولاتور سوییچ رو اندروید:D

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,824
نام
مرتضی
دموی octopath traveler II اومد
یک ساعتی بازی کردم خیلی مبارزاتشو دوست داشتم حالا باید شخصیتای مختلفو تست کنم که برای بازی اصلی انتخاب کنم با چه شخصیتی بیشتر حال میکنم. چقدر موسیقیش قشنگه

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
یک ساعتی بازی کردم خیلی مبارزاتشو دوست داشتم حالا باید شخصیتای مختلفو تست کنم که برای بازی اصلی انتخاب کنم با چه شخصیتی بیشتر حال میکنم. چقدر موسیقیش قشنگه
امیدوارم این سبک 2.5D درآمد زایی براشون داشته باشه یه سری فاینال فنتسی به این سبک بزنن

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
احتمال ساخت فاینال فنتسی تاکتیکس ریمیستر؟

◾️ مصاحبه کننده : در این نسخه از Theatrhythm شخصیت های زیادی مثل Red XIII و Rikku یا شخصیت های فاینال فنتسی 14 و فاینال فنتسی تاکتیس هست که در بازی حضور ندارن... آیا امکان داره که بعدا اونا رو ببینیم؟

◽️ ایچیرو هازاما : بازی Theatrhythm عنوانی است که کل فرنچایز فاینال فنتسی رو شامل میشه و شخصیت ها و داستان های تک تک اونا رو در بر میگیره بنابراین ما باید در بازی هایی مثل Theatrhythm و Opera Omnia "فاینال فنتسی" رو همونطور که هست به تصویر بکشیم؛ پس برای اضافه کردن شخصیت ها در بازی، باید با تیم سازنده اونا صحبت کنیم.

◾️ به عنوان مثال اگه مربوط به فاینال فنتسی 7 هست، باید با نومورا-سان صحبت کنیم و اگه مربوط به فاینال فنتسی تاکتیکس هست، باید با تیم توسعه همین بازی صحبت کنیم. ما میخوایم ویژگی های تمام شخصیت ها رو با مشورت اونا بسازیم تا همه چیز به دقت بررسی بشه، نمیخوایم سر خود دست به کار بشیم.

◽️ تیم تاکتیکس در حال حاضر به شدت مشغول انجام پروژه دیگری هست بنابراین ما فرصت نداریم که با اونا صحبت کنیم بخاطر همین شخصیت های بیشتری از فاینال فنتسی تاکتیکس به بازی اضافه نشده؛ ما به زمان نیاز داریم تا جزئیات بیشتری پیدا کنیم پس احتمالا اونا در آینده به بازی اضافه میشن و همچنین من میدونم که فوجیوارا-سان هم با این ایده موافق هست.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,956
امیدوارم این سبک 2.5D درآمد زایی براشون داشته باشه یه سری فاینال فنتسی به این سبک بزنن
از این دعاها نکن تو رو قرآن:D
فاینال این شکلی قبلا زیاد دادن... درست حضور ذهن ندارم ولی همون تاکتیکس هست
FF XII Revenant Wings (اگه اشتباه نکرده باشم) و...
ببینن خیلی نون توشه یهو شماره اصلیم با این گرافیک میزنن، این ژاپنیها همینطوری همه ش دنبال انجینهای قدیمی تر و کلا راحت بازی ساختنن:D

حرف تاکتیکس شد، نسخه PS1 ش رو صد سال پیش اومدیم بازی کنیم اصلا معلوم نبود چی به چیه!!! تو همون فایت اول گیر کردم...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,422
نام
مــاکــان
حرف تاکتیکس شد، نسخه PS1 ش رو صد سال پیش اومدیم بازی کنیم اصلا معلوم نبود چی به چیه!!! تو همون فایت اول گیر کردم...
جدا جزو 3-2 تا داستان برتر تو مجموعست.
گیم پلی هم که طلاست ، اونموقع احتمالا اوچولو بودی حوصله نکردی :D
بنظرم ریمسترش که اومد دوباره یک فرصت بهش بده.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
از این دعاها نکن تو رو قرآن:D
فاینال این شکلی قبلا زیاد دادن... درست حضور ذهن ندارم ولی همون تاکتیکس هست
FF XII Revenant Wings (اگه اشتباه نکرده باشم) و...
ببینن خیلی نون توشه یهو شماره اصلیم با این گرافیک میزنن، این ژاپنیها همینطوری همه ش دنبال انجینهای قدیمی تر و کلا راحت بازی ساختنن:D

اون xii revenant wings یادم گیم پلیش یه چیزی شبیه وارکرافت 3 بود دوست دارم تو این سبک یه بازی بیاد مثل فاینال قدیمی ها باشه گیم پلی و همه چیش

فایت تاکتیکس برای منم سخت بود چون با این سبک گیم پلی آشنایی نداشتم

• Like
Reactions: Cait Sith

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
دموی Octopath Traveler رو زدم... فوق العاده بود!!!! :x
عالی عالی :((

با هیکاری بازی کردم(همون شمشیرزن سمت صحرا)
صرفا از نظر داستانی که توضیحات نوشته بود بخوام انتخاب کنم(پارتی ها چند نفره ست و چجوریه کلا؟ :-" )
اسکولار و دزد نفرهای بعدین که میرم :D
بعدش ... یا مرچنت میشه ، یا اون پزشکه ... یا اون یکی که تو نقشه بین دزد و اسکولار هست:-"

یکی از بچه ها با دزد دمو رو رفته بود تعریفاتی که میکرد خیلی جالب بود:x

میشه در حالت عادی از مردم شهر دزدی کرد یا شب، میشه ملت رو بیهوش کرد و به جاهای جدیدی دسترسی پیدا کرد:x

به طور کلی من تو همه بازی ها همیشه دزد رو به خاطر اسکیل steal تو تیم دارم:-" اینجا هم خواهم داشت...جدا از اینکه بانوی حقی هم هست:-" ولی بیشوخی از نظر داستانی برام جالب بودش توضیحاتش

هیکاری که من بازی کردم هم قابلیت جالبی داره
یکیش learn skill هست، که توی روز میتونید با NPCها دوئل کنید و اسکیل های جدید یاد بگیرید...تقریبا همه NPCها هم قابلیت دوئل دارن:D
البته همزمان فقط میشه 5تا اسکیل رو داشت(نمیدونم میتونه بیشتر بشه یا نه:-" ) اما همینم خوبه:x

توی شب هم میتونید پول بزارید کف دست ملت و بهتون رازهایی بگن:-"
تو ادامه بازی نمیدونم چطوره، ولی تو بخش اول حداقل بر اساس میزان پولی که میزنه باید پرداخت کنید، میفهمید ارزش پرداخت داره یا چیز خاصی گیرتون نمیاد(البته!!! حداقل داستان اون NPC رو میتونید بفهمید :D )

اینا که از این...:D

یک سری کاراکترها رو دیدم که این قابلیت رو داشتن "مردم میان دنبالتون" ، اینکه این چه فایده ای داره رو هیچ ایده ای ندارم و حالا یا باید امتحان کنم، یا در موردش بگید :p

پ.ن : Octopath Traveler موبایل دانلود شد:D مطمئنا خیلی فرق میکنه...ولی با این حال...:-"

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,422
نام
مــاکــان
دموی Octopath Traveler رو زدم... فوق العاده بود!!!! :x
عالی عالی :((

با هیکاری بازی کردم(همون شمشیرزن سمت صحرا)
صرفا از نظر داستانی که توضیحات نوشته بود بخوام انتخاب کنم(پارتی ها چند نفره ست و چجوریه کلا؟ :-" )
منم با hikari بازی کردم :D
البته نیاز نیست از اول شروع کنی ، مثل شماره قبل 8تا کلاس هست که در طول بازی میتونی همرو آزاد کنی و داستان اونهارو هم ببینی.
پارتی 4 نفرست ولی کل نفراتی که میتونی با خودت همراه کنی 8 نفرن.
بازی خیلی Octopath 1 هست و یک چندتایی ویژگی جدید اضافه شده.

واقعا گیم پلی خیلی خوبه مخصوصا مبارزات و لوت.
اسکولار و دزد نفرهای بعدین که میرم :D
Ochette (Hunter) هم خیلی باگه ، حیوون هارو اسیر میکنه و تو مبارزات ازشون استفاده ، تقریبا هر نوع مبارزه ای میتونه دسترسی داشته باشه.
اسپلهای ساپورت خیلی خوبی هم داره که که به پارتی کریتیکال اتک و... اضافه میکنه.
یک سری کاراکترها رو دیدم که این قابلیت رو داشتن "مردم میان دنبالتون" ، اینکه این چه فایده ای داره رو هیچ ایده ای ندارم و حالا یا باید امتحان کنم، یا در موردش بگید :p
مثلا کلاس رقصنده (Agnea) برای ماموریتها میتونه نفر جمع کنه یا اونهارو تو مبارزات احضار کنه.
================
من فقط دوست داشتم اسکوئر به این بازی حین مکالمه sprite اضافه میکرد که حالتهای چهره رو بهتر نشون بده (مثلا پرسونا و...) یا کات سین که شخصیت ها کمی بیشتر جون بگیرن.
دیگه باید فرق خودت رو که شرکت مولتی میلیاردی هستی با کسی که یک نفره یک بازی میسازه (مثلا Astlibra) رو با همچین مواردی نشون بدی.

البته بودجه بالا از سر و روی بازی میباره و کاملا مشخصه (مثل صداگذاری کامل شخصیتها و NPCها) ولی اونطوری خیلی جذاب تر میشد.
اما بنظرم اسکوئر با این hd2d ها دیگه خیلی داره دست به عصا راه میره و شاید هم خصیص بازی در میاره.

من دیشب 11 یا 12 شب شروع کردم و تا 5 صبح داشتم بازی میکردم.
امروز کلا خوابیده راه میرم و کار میکنم :D

پ.ن : Octopath Traveler موبایل دانلود شد:D مطمئنا خیلی فرق میکنه...ولی با این حال...:-"
Octopath 1 رو حتما بازی کن، ارتباطی با نسخه دوم نداره ولی بنظرم به جای این گاچای بیخاصیت بشین اون رو بازی کن.
اونموقع نسخه موبایل هم بعنوان پیش درآمد ارزش بازی کردن پیدا میکنه. (خودم بازی نکردم)
==============
روی کنسول هم دمو محدودیت زمانی داره؟
من روی PC با دستکاری سیو پلی تایم رو صفر کردم که 4 ساعت رو پر نکنه.
فر کنم امروز باید دوباره صفر کنم وگرنه نمیرسم تو 4 ساعت چندتا کرکتر آخر رو آزاد کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر