طرفداران ژانر JRPG

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
دموی valkyrie elysium امروز منتشر میشه و چندتا preview هم درموردش منتشر شدن

Inverse

A few faults aside, the Valkyrie Elysium demo is a promising start. Combat is full of interesting mechanics that require just enough finesse without feeling overly punishing, and the Einherjars seem like they'll add another welcome layer when they show up. The demo contains only the barest scraps of story, namely that Odin wants you to prevent Ragnarok by purifying corrupted souls, so there's no telling how that will turn out. Trailers at least hint at some intriguing characters in your path.

If the rest of Valkyrie Elysium lives up to the solid foundation seen in the demo, it could have one of Square Enix's best action combat systems to date. We can only hope its story will live up to the high standard that Valkyrie Profile set.

Siliconera

While more of Valkyrie Elysium's legacy will be determined in my mind by how its storytelling plays out, I'd say its initial impressions are solid so far. So long as you're not looking for something exactly the same as the original Valkyrie Profile, the Valkyrie Elysium demo shows off a warrior maiden worth welcoming.

RPGSite

I think it's one of those games that plays better than you think when you only watch footage of it. The boss of the first chapter felt like something out of Ys and if Valkyrie Elysium leans into that, I'm all for it.

Digital Trends

I had high hopes for Valkyrie Elysium when I saw the initial reveal, but I'm heading into the full release with more tempered expectations. Valkyrie Profile going in the direction of an action JRPG for a new generation is a huge no-brainer, but the game direly needs more polish in its combat if it wants to live up to the original's legacy and the advancements in the genre that we've seen in so many modernized remakes, sequels, and remasters.

Thankfully the demo build of the game I played places you in earlier moments of the game. The initial tutorial and these early levels may not have impressed me, but they also show reasonable amounts of promise. The thought of more assists for different situations excites me, and the fact that you'll be able to wield weapons with different combo strings gives me hope for more combat depth and options later on. With the game releasing so soon, I'm not hopeful for any massive polish changes, but I believe Square Enix could add more attack options like being able to dodge and jump out of strings in time for release or in time for a patch
.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,665
Sword Art Online: Last Recollection

بازی جدید SAO که گفتن 2023 میاد :D

کامبتش متفاوته امیدوارم نتیجه بده، اصلا با بازی های قبلیشون حال نکردم

به جز FB که DIMPS ساخته بود :-"

• Like
Reactions: m.d.makan

Niitam

کاربر سایت
Apr 28, 2016
22
نام
مـتین
دموی valkyrie elysium امروز منتشر میشه و چندتا preview هم درموردش منتشر شدن

.
چنتا یوتیوبر که کلید بازی دریافت کرده بودن خیلی نقد بدی از بازی داشتن، ناراحت کنندس
خیلی برای این بازی هایپ بودم

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
۲۰۲۲۱۱۲۷_۲۱۰۱۳۷.jpg
شواهدی مبنی بر ساخت ریمیک فاینال فنتسی 9

◾️ طراح شخصیت فاینال فنتسی 9 یعنی توشیوکی ایتاهانا در برنامه یوتیوبی "Tokyo : Day in the Life" حضور کوتاهی داشت و گفت که در حال حاضر داره روی تصویر سازی یک شخصیت برای یک بازی در حال ساخت، کار میکنه اما نمیتونه جزئیاتی رو در مورد اون شخصیت یا بازی فاش کنه.

◽️ همچنین در ادامه این برنامه، از اتاق ضبط اسکوئر انیکس هم بازدید شد و مرد مسئول گفت که از این اتاق برای ساخت "فاینال فنتسی ریمیک" استفاده میشه اما اشاره‌ای به اینکه منظورش کدوم شماره‌ یا (نسخه) فاینال فنتسی هست؛ نکرد.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
View attachment 277604
شواهدی مبنی بر ساخت ریمیک فاینال فنتسی 9

◾️ طراح شخصیت فاینال فنتسی 9 یعنی توشیوکی ایتاهانا در برنامه یوتیوبی "Tokyo : Day in the Life" حضور کوتاهی داشت و گفت که در حال حاضر داره روی تصویر سازی یک شخصیت برای یک بازی در حال ساخت، کار میکنه اما نمیتونه جزئیاتی رو در مورد اون شخصیت یا بازی فاش کنه.

◽️ همچنین در ادامه این برنامه، از اتاق ضبط اسکوئر انیکس هم بازدید شد و مرد مسئول گفت که از این اتاق برای ساخت "فاینال فنتسی ریمیک" استفاده میشه اما اشاره‌ای به اینکه منظورش کدوم شماره‌ یا (نسخه) فاینال فنتسی هست؛ نکرد.
۲۰۲۲۱۱۲۸_۱۶۳۴۳۹.jpg
حضور فیگور اکشن های فاینال فنتسی 9 روی میز آقای توشیوکی ایتاهانا دیگه مدرک از این بالاتر که داره روی فاینال فنتسی 9 ریمیک کار می کنه؟ :))

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
main.jpg
ورژن محدود سالگرد 35 سالگی فاینال فنتسی پیکسل ریمستر معرفی شد.

این ورژن شامل موارد زیر میشه:

◾️ بازی ( ورژن نینتندو سوییچ یا ps4 بر اساس انتخابتون)

◽️ وینل ساندترک های بازی

◾️آرت بوک بازی که شامل آرت های پیکسلی

◽️ اولتیمانیا مموریال

◾️8 فیگور سه بعدی پیکسل آرتی

◽️یه تصویر از بازی که با تغییر زاویه تغییر میکنه

قیمت این کالکتور ادیتشن 260 دلار هستش.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
آقا من میخوام سری Dragon Quest رو استارت بزنم
موندم با شماره VIII شروع کنم یا XI؟
آرت XI چندان به دلم نمیشینه. کاش گرافیکش کاملا سل شید و شخصیتاش کاملا دراگون بالی! میموندن.

از یه طرفم VIII رو باید با امولاتور برم
که طبق سرچم تو گوگل نسخه 3DS ش بهترین نسخه س. خب نسخه 3DS هم بخوام بزنم اون صفحه دوم میاد پایین نمایشگر و میترسم تجربه رو خراب کنه. (کسی دراین مورد راه حلی چیزی داره؟ کلا با شبیه ساز 3DS کار نکردم)

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
آرت XI چندان به دلم نمیشینه. کاش گرافیکش کاملا سل شید و شخصیتاش کاملا دراگون بالی! میموندن.

که طبق سرچم تو گوگل نسخه 3DS ش بهترین نسخه س. خب نسخه 3DS هم بخوام بزنم اون صفحه دوم میاد پایین نمایشگر و میترسم تجربه رو خراب کنه. (کسی دراین مورد راه حلی چیزی داره؟ کلا با شبیه ساز 3DS کار نکردم)
فکر کنم viii نسخه ی اندروید هم داشت اونم می تونی بری بیخودی خودتو با شبیه ساز آزار نده افت فریم و لگ هزارتا دردسر دیگه داره اگه با بازی هماهنگی کامل رو نداشته باشه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
فکر کنم viii نسخه ی اندروید هم داشت اونم می تونی بری بیخودی خودتو با شبیه ساز آزار نده افت فریم و لگ هزارتا دردسر دیگه داره اگه با بازی هماهنگی کامل رو نداشته باشه
اینجور بازیا رو نمیشه با گوشی رفت. من به شخصه رو گوشی همون بالز هم رغبت نمیکنم البته بزنم
ضمن اینکه سرچ کنی بدترین نسخه ش همین نسخه موبایل بوده
اینم از قضا رو گوشی اندرویدم ریختم مشکل داشت با اندروید جدید و کلا خود اندرویدم عذابیه برای گیم.
روی گوشی اپل هم تست نکردم فکر کنم پولی باشه میشد هم باز روی موبایل نمیشه JRPG به این وسعت رو زد

• Like
Reactions: Reza.zareei

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087

همون xi رو برو برای تجربش نیازی به بازی کردن نسخه های قبلی نداری شبیه‌ساز ها معمولا همیشه اذیت میکنن و تجربه خوبی نمیدن گرافیک xi هم اتفاقا به دل میشینه بنظرم استارشو بزن شاید از گرافیکش هم خوشت بیاد اون زمان که منتشر شد بنظرم یکی از قشنگ ترین گرافیک هارو داشت فکر کنم کلی محتوای جدید هم از زمان لانچش اضافه شده من نسخه منتقدین بازی‌سنترو رفتم قبل لانچ

• Like
Reactions: Cait Sith

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر