طرفداران ژانر JRPG

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
535
نام
مسعود
@masoud101 این سایت dlfox هم انگار هست
ولی هیچ کدوم اینا راه ارتباطی درست حسابی نذاشتن.
چطور بهشون اطلاع بدیم؟ 🤔
همون فارسی ساز واسه dlfox هست . یک مدت داخل خود سایت زیرنویس ها رو میگذاشت اما چند وقت یک سایت مستقل به اسم فارسی ساز زد.
یک سایت دیگه هم به نام پارسی گیم هست اونم رایگان زیرنویس می کنه اما خیلی دلی کار می کنه.

بهترین راه ارتباط باهاشون معمولا تو کامنت ها و یا پیج اینستاگرامشون هست.

• Like
Reactions: Cait Sith

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,966
همون فارسی ساز واسه dlfox هست . یک مدت داخل خود سایت زیرنویس ها رو میگذاشت اما چند وقت یک سایت مستقل به اسم فارسی ساز زد.
یک سایت دیگه هم به نام پارسی گیم هست اونم رایگان زیرنویس می کنه اما خیلی دلی کار می کنه.

بهترین راه ارتباط باهاشون معمولا تو کامنت ها و یا پیج اینستاگرامشون هست.
فارسی ساز چک کردم انگار هر چند وقت یه بار نظرسنجی میذاره برای زیرنویس کردن بازی، اما گیم ساب رو نمیدونم چطور بازی انتخاب میکنه. اونم نظرسنجی میذاره؟ 🤔 به هر حال اگه نظر سنجی ای چیزی گذاشتن حتما اینجا بگید (من متاسفانه ممکنه از زیر دستم در بره) بچه ها بیان به FF VII R یا JRPG های دیگه رای بدن.
کامنت هم خودم براشون تو اینستاهاشون گذاشتم... نمیدونم چک کنن یا نه
یه موضوعم که متوجه شدم در وهله اول باید بررسی کنن که بازی رو میشه زبانش رو فارسی کرد یا نه... بعضی بازیهای JRPG که زیرنویسشون با بکگرانده مثل سری پرسونا رو شک دارم... یا FF های کلاسیک... ولی FF VII R فکر کنم حتما میشه چون یکی از دوستان میگفتن کات سینهاش (نه کل بازیو) یه سری زیرنویس کردن.
در کل JRPG خیلی طرفدار داره و حیفه یه بازیم ازش فارسی نشده باشه. هزینه ایم که میخواد واقعا چیزی نیست به هزینه باشه خودم کلی مانگا و اکشن فیگور و... گرفتم فکر کنم اکثر دوستانم همینطور باشن.
بعد اینکه کلا از قلم افتاده خوب نیست شاید اصلا آینده شرایط جوری شد (الانو نبینید) دوولوپرها بازیهاشونو فارسیم زدن طبق آمار همین سابهای غیررسمی هم لحاظ کردن این کار رو

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,270
نام
امیر حسین
این ریبرث چقدر خرکی شد داستان:))
یعنی کامل از "ریمیک" بودن کشیدن بیرون :D و دقیقا یه Sequel که بحثش بود شد... اونم یه چی عجیب غریبی:D

کرایسیس کور زمستون امسال
و فاینال 7 ریبرث زمستون سال آینده تاریخ حدودی خوردن.‌‌

ولی خوب ریبرث عمرا اون موقع بیاد:)) دوتا فاینال مهم به فاصله ی چند ماه از هم بلوفی بیش نیست:-"

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,411
نام
محمد
این ریبرث چقدر خرکی شد داستان:))
یعنی کامل از "ریمیک" بودن کشیدن بیرون :D و دقیقا یه Sequel که بحثش بود شد... اونم یه چی عجیب غریبی:D

کرایسیس کور زمستون امسال
و فاینال 7 ریبرث زمستون سال آینده تاریخ حدودی خوردن.‌‌

ولی خوب ریبرث عمرا اون موقع بیاد:)) دوتا فاینال مهم به فاصله ی چند ماه از هم بلوفی بیش نیست
این کرایسس کور جریان اش چیه؟

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,200
نام
ماکان
این راهی که اسکوئر داره میره من تهش ریمیک TYPE-0 هم میبینم

قبلش به طور حتم ریمیک Dirge of Cerberus رو میدن:D یعنی امیدوارم که بدن:D DoC از نظر داستانی عالی بود، من هنوزم که هنوزه به موسیقی هاش گوش میدم، خصوصا تیم Lucrecia! منتها گیم پلیش رو نتونستن در بیارن و به وضوح اون موقع بلد نبودن اکشن بسازن:D قشنگ در حال آزمون و خطا بودن چطوری میشه فف رو از ترن بیس در بیارن و هر بار فیل میشدن، اما الان با FFVIIR در این زمینه به کمال رسیدن و فقط کافیه اون داستان و شخصیت هارو با اکشن فعلای ترکیب کنن، عالی میشه بازی! من فکر میکنم با توجه به اینکه شخصیت های DoC رو توی اپیسود یوفی دیدیم، و خود حضرت وینسنت ولنتاین (ع) هم تو Rebirth وارد داستان میشه، یحتمل بعد CC برن سراغ ایشون:D

پ.ن: گوش جان بسپارید به این قطعه زیبا از ماساشی هامازو درپیت که فقط همین یه آهنگش خوبه:D

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,086
نام
Mohsen
چرا ندیده بودم اینجا رو ؟ کسی Rose Aries هست بگه.

این genshin killer نیست اصلا رقیب حساب نمیشه در ظاهر کار شاید شبیه هم باشند ولی این MMO هست کلا فرق میکنه سبکشون بعد بخواد رقابت هم کنه با مشکلاتی که بازی داره خیلی دووم نمیاره.

داستان، آرت، گرافیک، صداگذاری همه چی عالیه. کیفیت، کیفیت Ni no Kuni هست و شبیه انیمه هست به خاطر همین خیلی لذتبخشه، گیم پلی و feature ـهای بازی هم هرچی که تو بازی های الان هست توش آوردن :D

ولی گاچا بازی خیلـــی زیاد و افتضاح هست ! هر چیزی دقیقا "هرچیزی" رو باید از گاچا بگیری و یه جوری درصدها بده که گنشین جلو این هیچی حساب نمیشه ! تیکت و الماس هایی هم که برای pull لازم داری خیلی کم میده. مشکل از اینجا شروع میشه که تو این بازی مولتی و pvp و این چیزا مهم هست و مثل گنشین نیست که مثلا بری برای خودت یه جا صفا کنی به خاطر همین نیاز به Equipment ـهای قوی داری که نمیده بعد توی گنشین از یه شخصیت/سلاح خوشت بیاد ویش میزنی اما اینجا حتما باید pull کنی تا بتونی قوی تر بشی.

در کل اگر صرفا به خاطر گرافیک, داستان و این چیزا بخوای بازی کنی خیلـی خوبه ارزش داره، البته اونم فقط تا قبل اینکه به ~35 اینا برسی گیر کنی و مجبور بشی بری سراغ کاراکترهای بعدی farm کنی اما اگر بیشتر از این انتظار داری افتضاح هست. البته اگر بخوای پول خرج کنی بحثش فرق میکنه :D

من که خیلی وقت هست بازی رو پاک کردم فقط خواستم یه خبر از وضعیت نهایی بازی بدم :

بازی یه قابلیت Hatch داشت که تقریبا متعادل و خوب بود مثل اینکه اونم عوض کردن و سخت تر شده.
بعد تو استور نمره بازی به 3 رسید !!! کلا تمام بازی های netmarble امتیاز پایینی دارن ولی ni no kuni با اختلاف خیلی زیاد کمترین نمره رو داره ! یعنی فقط بازی و اپ های درجه سه و فیک و ویروسی همچین امتیازی دارند.

متاسفانه یه پتانسیل خیلی خوب و بزرگ رو هدر ندادن، نابود کردن.

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,460
نام
مسلم
بالاخره بعد از 80 ساعت تجربه ناب Tales of Arise هم تموم شد و دلم حسابی برای دنیای بازی و شخصیت هاش تنگ شده :(
الان فقط پرسونا 5 میتونه جای ToA رو برام پر کنه ولی اون هم که قراره رویال بزودی منتشر بشه و نمیشه رفتش :|
من چی بازی کنم الان؟ :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,384
نام
سید محمد حسین
بالاخره بعد از 80 ساعت تجربه ناب Tales of Arise هم تموم شد و دلم حسابی برای دنیای بازی و شخصیت هاش تنگ شده :(
الان فقط پرسونا 5 میتونه جای ToA رو برام پر کنه ولی اون هم که قراره رویال بزودی منتشر بشه و نمیشه رفتش :|
من چی بازی کنم الان؟ :D
زنوبلید 3 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر