طرفداران ژانر JRPG

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من تا اونجایی که شنیدم بریو اکسویوس تعداد دانلودش از 50 میلیون هم رد شده بود منو های بازی واقعا داغون و بهم ریخته هستن

نمره ی متاش اصلا به جهنم اینا جوری تبلیغات راه انداخته بودن با اپنینگ بازی همه باورشون شده بود بازی بخش داستانی داره از بخش داستانی هم بگزریم بازی انقدر ارور های عجیب غریب داره اعصاب آدم خورد میشه همون بهتر بازی شکست بخوره دوست ندارم هرکی یه موبایل در بیاره بگه فن فاینال فنتسی بهترین نسخش هم بتل رویالش

همه بازیای موبایل یه موقعی مخصوصا اولش تعداد دانلود بالاست اینم چون فایناله برا همین بالا بود ولی ریزش پلیر وحشتناکی داشته و درآمدش تو لیست درآمد ماهانه بازیای موبایل اصلا پیدا نمیشه از بس کمه

منو های مزخرف که هنوز نفهمیدن یکی از مهم ترین چیزا تو یه بازی موبایله از طرفی سیستم گاچای افتضاح کلا کارشون اصلا تو بازی موبایل خوب نیست

• Like
Reactions: Reza.zareei

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20211129_135306_127.jpg
" لیک: سبک بصری فاینال فنتسی 9 ریمیک"

♨️ بنا به گزارش Samus Hunter لیکر معروف نینتندو سبک بصری فاینال فنتسی 9 ریمیک مشابه فاینال فنتسی 7 اور کرایسیس خواهد بود و به طراحی بازی اصلی وفادار خواهد بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
View attachment 234205
" لیک: سبک بصری فاینال فنتسی 9 ریمیک"

♨️ بنا به گزارش Samus Hunter لیکر معروف نینتندو سبک بصری فاینال فنتسی 9 ریمیک مشابه فاینال فنتسی 7 اور کرایسیس خواهد بود و به طراحی بازی اصلی وفادار خواهد بود.
خوشم نیومد ، با اینکه یکی از هنری ترین لول دیزاین ها رو داشتیم خصوصا بافت شهریش ، ولی من برای ریمیک یه طراحی مثل ریمیک ۷ رو ترجیح میدادم ، خصوصا کارکتر ها

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: noctis-sm3

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
خوشم نیومد ، با اینکه یکی از هنری ترین لول دیزاین ها رو داشتیم خصوصا بافت شهریش ، ولی من برای ریمیک یه طراحی مثل ریمیک ۷ رو ترجیح میدادم ، خصوصا کارکتر ها
از یه نظر خیالم راحت شد چون این جور ریمیک هارو سریع تر می تونن بسازن و احتمالا دنبالش رو هم شبیه به ریمیکش بسازن که یعنی تا 2030 قرار نیست منتظر باشیم

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20211201_084349_913.jpg
"لیک: باکس آرت فاینال فنتسی 9 ریمیک"

✨ ظاهرا باکس آرت فاینال فنتسی 9 ریمیک قبل از معرفی رسمی توی فروشگاه های آنلاین لو رفته. اما این فروشگاه های انلاین پیش خرید و باکس آرت فاینال فنتسی 9 ریمیک رو حذف کردن. دلیلش هم می تونه درخواست اسکوئر انیکس برای حذف اونا باشه یا اینکه به صورت تصادفی این اتفاق افتاده.

🔥 احتمالا با لیک هایی که تو این چند وقته داشتیم بازی به زودی معرفی بشه.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
final-fantasy-ix-remake-remake-edition-pc-game-epic-games-cover (3).jpg
"لیک: لگو و تاریخ عرضه ی فاینال فنتسی 9 ریمیک بر روی PC"

🔥 بر اساس اطلاعات منتشر شده در یکی از خورده فروشی ها بازی فاینال فنتسی 9 ریمیک قرار در سال 2023 به صورت انحصاری بر روی فروشگاه اپیک گیمز منتشر بشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
اومدم NnK موبایل رو سرچ کنم ببینم این نسخه هایی که اومده، انگلیسی هم دارن یا نه...
دیدم گویا تاریخ خورده نیمه اول 2022 به صورت جهانی ریلیز میشه...دست نگه داشتم:-"

کسی نقدی، مطلبی، نظری چیزی نخونده جایی از اونایی که بازیش کردن؟ :-"

---

مورد بعدی... مدتیه دارم DQ 11 S میزنم...
بازی شروع بدی نداشت، تا جایی که افراد رو جمع میکنی هم بد نیست
ولی بازی شدیدا فاقد هرگونه سورپرایزیه! تقریبا هیچ جای بازی نیست که با خودت بگی واو چه خفن!( شاید اوایل بازی و اون قدرت ترکیبی ها)

داستان از این سر راست تر امکان پذیر نبود:-"
دشمن ها از یه جایی هی ری اسکین میشن:-"

البته ... چندتا کاراکتر ایپزود داره، اینا خوبن... هم جذابه داستانشون، هم باس و دشمن های خاص و جدید دارن! قشنگ این بخش بازی رو برام زنده کرده باز:)) (البته هنوز همه رو نرفتم ولی چندتایی که رفتم...خوب بودن :-" )

دیگه... غر که زیاد زدم، نکات مثبتش هم یکی کاراکترهای باحالشونه،شخصیت محبوبم که مشخصه اریکه...ولی ورونیکا هم خیلی باحاله:))
و بانو جید هم که به به:-" :)) گرچه لباس اصلیش از لباس دومش حداقل جذاب تره به نظرم:D برعکس چیزی که بازی دوست داره بگه:p
لباس دوم اریک دقیقا از اون تیپ هاییه که دوست دارم :D

کلا یه مورد دیگه ی جذابیتش همین لباس هان... من کاستومایز دوست دارم...پس این چیزا حال میده:-" ... فقط بیشتر پیلیز! این همه بازی کردم فقط یک یا دوتا؟ اگر گذاشته باشه ته بازی بعد صد در صد کردن بده که برم فحش کششون کنم:-" اگرم نیست دیگه که خیلی چیزن:(

اینکه یه بازی کامل و 400تا شهر داره هم خوب و باحاله:-"
ولی چقدر ماموریت فرعی هاش تو دیوارن:|

اون بخش Tickington هم از یه طرف خیلی جذابه!(این جزو معدود سورپرایزها بود برام) از یک طرف شدیدا گیم پلی سرطانی داره :-"
عجب گیری کردم من با این بازی:-"

از اون بخش کاراکتر ایپزودها که گفتم بازی جذاب شد تاااااااااا ..... مقادیر زیادی که رفت جلو :D هنه جی خوب بود و اینا! داشتم مثبت تر میشدم با بازی! ( و Holy Protection گرفتم برای اون بخش Tickington و رو اعصاب دیگه نبود و سرطان نبود:-" )

یک سری اتفاقاتی افتاد که هم از نظر داستانی شدیییییییدا مخالفشونم! (با اینکه منم دوست دارم یه بخشش رو ولی منفیش بیشتر مثبته:-" )
و هم یک سری تغییرات از نظر گیم پلی افتاد که شدیییییییدا داره رو اعصاب روانم میره:))

بازی خودش نمیزاره من باهاش کامل مثبت بشما:(

• Like
Reactions: masoud101

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
این تریلر جدید granblue چقدر نسبت به اونیکه چندسال پیش دیدم از لحاظ دیداری و حتی شکل مبارزات تفاوت میکنه!

بد نشده، تو بعضی از تصاویر محیط بازی حتی زیباتر هم شده ولی کرکترها خیلی کلیشه ای و یکنواخت طراحی شدن، مخصوصا صورت.
=========
این منم که فکر میکنم وقتی پلاتینیوم سر پروژه بود حداقل مبارزات بهتری داشت؟
تریلر پایین برای 4-3سال پیش هست که اولین باری بود که بازیو دیدم، با این آخری خیلی تفاوت میکنه.

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
دو روز پیش دهمین سالگرد عرضه جهانی FFXIII-2 بود. یکی از معدود دنباله های این فرنچایز و دنباله ای که به نظر خیلی ها برخلاف اکثر دنباله ها ، ایرادات گیم پلی نسخه قبلی را برطرف

کرده و در این زمینه یک پیشرفت نسبت به نسخه ی قبلی محسوب میشه. همچنین XIII-2 با معرفی شخصیت های جدید و دوست داشتنی مثل NOEL و به خصوص معرفی یکی ازبهترین

badman های سری یعنی caius ballad محبوبیت و اقبال خوبی را بین طرفداران پیدا کرد . دهمین سالگرد این بازی زیبا را به همه ی طرفداران به خصوص و به خصوص به

@Oakenshield

1639740755212.png

XumEhVQ.jpg FGf5Fl-WQAAviqM.jpg

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
"تولد 34 سالگی مجموعه ی فاینال فنتسی مبارک" ( کمتر مجموعه ای در طول تاریخ وجود داره که بعد از گذشت 34 سال هنوز پایدار و روز به روز به طرفداراش افزوده میشه.)

🦋 قرار سال بعد یعنی سالگرد 35 سالگی فاینال فنتسی شاهد رونمایی های بزرگی برای این سری باشیم پس تا اون روز هیجان خودتون رو برای سری فاینال فنتسی از دست ندید.

Attachments

• ۲۰۲۱۱۲۱۷_۱۹۴۲۰۸.jpg
    ۲۰۲۱۱۲۱۷_۱۹۴۲۰۸.jpg
    684.7 KB · مشاهده: 5
  • ۲۰۲۱۱۲۱۷_۱۹۴۲۱۶.jpg
    ۲۰۲۱۱۲۱۷_۱۹۴۲۱۶.jpg
    723.3 KB · مشاهده: 4
  • ۲۰۲۱۱۲۱۷_۱۹۴۲۲۵.jpg
    ۲۰۲۱۱۲۱۷_۱۹۴۲۲۵.jpg
    1.2 MB · مشاهده: 3
  • ۲۰۲۱۱۲۱۷_۱۹۴۲۳۲.jpg
    ۲۰۲۱۱۲۱۷_۱۹۴۲۳۲.jpg
    711.8 KB · مشاهده: 4
آخرین ویرایش:

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
زمان عرضه ی فاینال فنتسی 6 پیکسل ریمستر مشخص شد.

✨ این عنوان قرار در ماه فوریه 2022 منتشر بشه.

🎶 همچنین قرار ساندترک های زیر به عنوان هدیه ی پیش خرید در اختیار گیمر ها قرار بگیره:

◾️ Locke's Theme (Timelapse Remix)

◽️ The Decisive Battle (Timelapse Remix)

◾️ Terra's Theme (Timelapse Remix)

◽️ Searching for Friends (Timelapse Remix)

◾️ Aria di Mezzo Carattere (Instrumental)

🔥 همچنین افرادی که بازی رو پیش خرید میکنند 4 عدد والیپر با کیفیت 4k دریافت خواهند کرد. ( دو تا والیپر از فاینال فنتسی 6 و دوتای دیگه از تمامی عناوین پیکسل ریمستر)

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
دوستان برای بازیهای JRPG کدوم کنسول بهتره؟ PS5 یا Xbox Series X؟ 🤔
خودم تا الان PS داشتم
PS5 خیلی گرونه مدل ضعیف شده یا ارزونترم نمیدن
بازیاشم باز خیلی گرون
از اونور FF 1 ریبوت و... تمام روی ایکس باکسم هستن پرسوناها هم فکر کنم بیان از این به بعد چون رابطه مایکروسافت و سگا خوب شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر