طرفداران ژانر JRPG

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
از عشقت kh iv که هست😂
اون مشخص بود یه جورایی:-"
هم اینکه سالگرد 20سالگیش نزدیکه و قول یک سری خبر دادن، هم اینکه یه جورایی مشخصه اسکوئر میخواد این بازی رو تبدیل به یکی از IPهای مهم و بزرگش کنه:-"
البته انتظار نسخه ی فرعی هم میرفت ازش:-"

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
اون مشخص بود یه جورایی:-"
هم اینکه سالگرد 20سالگیش نزدیکه و قول یک سری خبر دادن، هم اینکه یه جورایی مشخصه اسکوئر میخواد این بازی رو تبدیل به یکی از IPهای مهم و بزرگش کنه:-"
البته انتظار نسخه ی فرعی هم میرفت ازش:-"
به نظرم یه بازی اصلی خیلی بهتر از یه بازی فرعی خوشحالم که مثل kh3 قرار نیست بالای 10 سال صبر کنیم

• Like
Reactions: ce7en44

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
به نظرم یه بازی اصلی خیلی بهتر از یه بازی فرعی خوشحالم که مثل kh3 قرار نیست بالای 10 سال صبر کنیم
البته KHها تمامشون بازی اصلین، فقط اسم فرعی رو بدک میکشن
چه داستانی، و چه گیم پلی که هرکدوم کامل یه سیستم جدیدن:-"

در کل هم انتظار داشتم یه چیزی برای سوییچ بدن طبق معمول که در کمال تعجب هیچ خبری نیست! به شدت مشکوکه برام این مورد:-"

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
البته KHها تمامشون بازی اصلین، فقط اسم فرعی رو بدک میکشن
چه داستانی، و چه گیم پلی که هرکدوم کامل یه سیستم جدیدن:-"

در کل هم انتظار داشتم یه چیزی برای سوییچ بدن طبق معمول که در کمال تعجب هیچ خبری نیست! به شدت مشکوکه برام این مورد:-"
بهترین گیم پلی سری kh واسه من نسخه ی دومش بود این سری فرعی ها بعضی هاشون گیم پلی هاشون اعصاب خورد کن مثل اون کارت بازی

• Like

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
الان اینجا تنها کسی که نمیخواد ریمیک اف اف ببینه منم ؟ :-?
البته من هیچ وقت طرفدار این سری نبودم شاید نظرم ملاک نباشه ولی اون ریمیک 7 چی بود آخه :D باز میدن دست نمورا که انگار موقع نوشتن اسکریپتا LSD میزنه :D

• Like
  • Smile
Reactions: NHM and ce7en44

Mahdi_MM

کاربر سایت
Jul 16, 2013
377
البته من هیچ وقت طرفدار این سری نبودم شاید نظرم ملاک نباشه ولی اون ریمیک 7 چی بود آخه :D باز میدن دست نمورا که انگار موقع نوشتن اسکریپتا LSD میزنه :D
Ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
خیلی ناراحتم کردی ، این کامنت چی بود اخه ؟ 😂 تیر زهر آگینی بود تو قلب بچه های کل این تاپیک ، خواهش میکنم مسئولین رسیدگی کنن 😂😂

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
ریمیک FFX بسازن 100 دلار من میخرم 😁☺️

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
View attachment 224640
لیک سنگین بازی های فاینال فنتسی⁉️

▪️به تازگی کاربری با هک کردن GFN به لیست عجیبی از بازی ها و برنامه هایی دسترسی پیدا کرده که هنوز برای هیچ پلتفورمی ریلیز نشده.

▪️به نظر میرسد که این لیست در واقع شامل بازی های در حال آزمایش توسط توسعه دهنگان میباشد، و در این بین ریمیک فاینال فنتسی 9، ریمیک فاینال فنتسی 7، فاینال فنتسی 16 ، فاینال فنتسی تاکتیکس ریمستر و کینگدام هارتس 4 هم حضور داشتند.

❌ این لیست مثل تمام لیک های دیگر قطعی نیست و هیچ تاریخ اکرانی از پروژه های بالا ذکر نشده بود. ❌

لینک لیک:r/GamingLeaksAndRumours - Definitive compilation of leaked GeForce Now database games (Sony, Microsoft & many more publishers)
انویدیا صحت چنین لیستی رو تایید کرد و همچنین اعلام کرد که بازی های لیست شده در واقع پروژه های در حال تست توسعه دهندگان است، و این که لزوما همه ی بازی های این لیست محصول نهایی نیستند.
Nvidia confirms leaked Geforce Now list is real, but claims games are ‘speculative’ | VGC

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
حدس میزنم فاینال 16 سال 2022 بیاد فاینال 7 ریمیک پارت دو 2023 ریمیک فاینال فنتسی 9 هم 2024

فاینال 7 ریمیک انقدری فروخته که اسکوئر وسوسه شه یه حال اساسی به فاینال فنتسی فنا بده🤣

• Like
Reactions: ce7en44 and Z-fan

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
حتی اکه نمورا با خزعبلاتش گند بزنه به داستان؟ :D
دیگه هر کی یه نقطه ضعفی داره😁
هم رو ps خریدم هم رو xbox... جو بگیره میرم رو سوییچ هم میخرم با اینکه کنسولش و ندارم 😂

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر