طرفداران ژانر JRPG

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
@Aperture

این سبک اصلا گیم پلی سختی نداره، نمیدونم چرا فکر میکنی سخته یا نیاز به بازی آسونتری داری برای یادگیری.
فقط شاید بازیهای قدیمی تر یکسری المان های خسته کننده و تکراری داشته باشن که برای پلیر امروزی مسخره و خسته کننده بنظر بیاد. (که اونهم برای یکسری نوستالژی به حساب میاد).
مثل Random Encounter (تصادفی دشمن جلوت ظاهر میشه) اونهم مثلا تو فاینال های قدیمی، که اگه رو PC بازی میکنی میتونی درصد امکان اون رو کم کنی یا به کل از بین ببری.

تریلر بازیهارو ببین و هرکدوم خوشت اومد بازی کن.
اصلا به اینکه فکر نکن که فرمول خاصی داره ، اینطور نیست که سخت یا گیم پلی پیچیده ای داشته باشه ، اون بازیها درصد خیلی کمی تو این سبک دارن.
مثلا استراتژی/تاکتیکی باشن که اون هم باز بستگی داره.
به اصطلاح انگشت شمارن این بازیها.

Grandia لیست کردی، خب Lunar هم بزار تو لیست برادر \m/

اگه بخوام به پستت هم جواب 3-2 خطی داده باشم، خودت که FFVII حذف کردی ، اونطوری که یکسری میگن بهترین JRPG تاریخ و... واقعا نیست و اورریتد هست اما در مقابل اینم بگم که اگه بازی نکنی گیمر نیستی، بعدا حتما برو سمتش که بد چیزی از دست میدی.
منم thousand arms , shadow madness حذف میکنم، نه اینکه سخت باشن یا چیزی، کلا در حد بقیه نیستن.
shadow madness که بازی نکردم و نمیدونستم چیه. سرچ کردم انگاری یه rpg متوسط تو قالب فاینال فانتزی. اصلا سمتشون نرفتی هم چیزی از دست ندادی.

بقیه یکی از یکی بهتر و برا خودشون Gem حساب میشن، مخصوصا که چندتاشون دنباله های فوق العاده ای روی PS2 و مابقی دارن دارن.
فقط wild arms 1 روی PS2 ریمیک شده ، اینطور نیست که بشه گفت کدوم بهتره، میتونی جفتش بازی کنی.
ممنون از توضیحات شما و دیگر دوستان فک کنم برم سراغ legend of legaia

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
ss_29abecf205720a49a993d254eafb53260da09a47.600x338.jpg ss_4ad00405a9f3a5bcd904c1d7b113bca24c3c5cc6.600x338.jpg ss_3a98e9f67a9b9dca113d6c54014d00a44d80c16d.600x338.jpg ss_b0e04b0ada43f3be14784e00300dd0527877465f.600x338.jpg
صفحه ی استیم فاینال فنتسی 4 پیکسل ریمستر با اسکرین شات های جدید اپدیت شد.

♧ اما این اتفاق برای فاینال فنتسی 5 و 6 نیفتاده به نظر میرسه در ابتدا قرار فاینال فنتسی 4 پیکسل ریمستر منتشر بشه.

♧ دقت داشته باشید بر خلاف فاینال فنتسی 1 تا 3 که نسخه اصلی آن ها 8 بیتی بودن فاینال فنتسی 4 تا 6 به صورت 16 بیتی عرضه شد امیدواریم که کیفیت ریمستر فاینال فنتسی 4 تا 6 بیشتر از نسخه های قبلی باشه.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
"ویدئو منتشر شده از لایو استریم بازی Fantasian و فاینال فنتسی پیکسل ریمستر توسط مجله ی ژاپنی فمیتسو"

♧توی دقیقه سی و ششم این ویدیو می تونید گیم پلی فاینال فنتسی 4 به همراه موسیقی متن ریمستر شده ی آن را بشنوید.

♧ به نظر میرسه با انتشار فاینال فنتسی 4 پیکسل ریمستر فاصله ی زیادی نداریم.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
FF4-Remaster_08-24-21.jpg
نسخه پیکسل ریمستر فاینال فنتسی 4 در تاریخ 8 سپتامبر منتشر خواهد شد.

♧ همچنین کسانی که بازی رو پیش خرید کردن سه ساندترک زیر را دریافت خواهند کرد.

◾️”Battle 2 (Timelapse Remix)”

▫️Main Theme of Final Fantasy IV (Timelapse Remix)

◾️”The Red Wings (Timelapse Remix)”

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,665
آره جدا دانلود کنم هم اینستالر فایل رو میشناسه :D
ممنون امشب دوباره با صدای ژاپنی نصب میکنم :D
=========================================================================================================
الان Tutorial اولشو رفتم خوشم اومد از بازی :D
فقط یه حالت تاری بدی داره که با هر حالت AA تست کردم فرق نکرد
با فیلتر Luma sharpen احتمالا اوکی بشه FFXV هم این داستان رو داشت
ویرایش:
View attachment 215505
آره خیلی بهتر شد :D

ویرایش 2:
Post Processing Quality رو بذارین Low خیلی تمیز تر میشه :D (البته در نهایت سلیقست)
باورم نمیشه 2 ماه کامل طول کشید تا تمومش کنم :)) (تقصیر miHoYo ـه :-")

ولی بالاخره داستان Kasane تو Scarlet Nexus رو تموم کردم :>

در کل خیلی بازی خوبی بود شدیدا توصیه میشه، دیزاین Other ها خیلی جالب بود، داستان والا انقدر با فاصله بازی کردم دقیق نفهمیدم چی شد ولی چندتا Plot Twist داشت برای همین میگم 6/10 :>

گیم پلی بخش کامبت اوایل که اسکیل و SAS هارو باز نکردین یکم کنده مخصوصا با کاسانه که Ranged بود، ولی جلوتر خیلی روون میشه :D

کلا استوری 12 فاز داره(هر فاز بین 1 تا 2 ساعت طول میکشه)، بین هر فاز یه "Standby" هست که آزادین Side Quest برین یا با Bonding Event و Gift دادن به اعضای تیم قدرت SAS شون رو قوی کنید، تو لول های بالاتر افکت های خاص میده که خیلی کامبت فان تر میشه :D

Area های فاز 8 به بعد خیلی زیبا بودن تو اسپویلر میذارم نخواستید نبینید ولی بنظرم چیز خاصی لو نمیره :D

بازی رو تو حدود 18 ساعت تموم کردم و اصلا Side Quest نرفتم :D

پ.ن: آخر هم با زبان انگلیسی بازی کردم چون فایل نصب بیس گیم رو پاک کرده بودم دیگه نرفتم Voice Pack ژاپنیش رو بگیرم :D
WHAT?! گفتن های Yuito و Shiden خیلی خوب بود :))

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20210913_205705_132.jpg
لیک سنگین بازی های فاینال فنتسی⁉️

▪️به تازگی کاربری با هک کردن GFN به لیست عجیبی از بازی ها و برنامه هایی دسترسی پیدا کرده که هنوز برای هیچ پلتفورمی ریلیز نشده.

▪️به نظر میرسد که این لیست در واقع شامل بازی های در حال آزمایش توسط توسعه دهنگان میباشد، و در این بین ریمیک فاینال فنتسی 9، ریمیک فاینال فنتسی 7، فاینال فنتسی 16 ، فاینال فنتسی تاکتیکس ریمستر و کینگدام هارتس 4 هم حضور داشتند.

❌ این لیست مثل تمام لیک های دیگر قطعی نیست و هیچ تاریخ اکرانی از پروژه های بالا ذکر نشده بود. ❌

لینک لیک:r/GamingLeaksAndRumours - Definitive compilation of leaked GeForce Now database games (Sony, Microsoft & many more publishers)

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
"" ریمیک فاینال فنتسی 9 ""
اوه اوه این اگر درست باشه ، فوق العادست.
والبیت نگران کننده!
یکی از کسایی که توی توسعه ff9 نقش داشت گفت دوست داره روی دنباله ff9 کار کنه اسم یارو رو یادم رفته اگه بخوان دنباله بازی رو بزنن اول بازی اصلی رو ریمیک کنن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
View attachment 224640

▪️به تازگی کاربری با هک کردن GFN به لیست عجیبی از بازی ها و برنامه هایی دسترسی پیدا کرده که هنوز برای هیچ پلتفورمی ریلیز نشده.

▪️به نظر میرسد که این لیست در واقع شامل بازی های در حال آزمایش توسط توسعه دهنگان میباشد، و در این بین ریمیک فاینال فنتسی 9، ریمیک فاینال فنتسی 7، فاینال فنتسی 16 ، فاینال فنتسی تاکتیکس ریمستر و کینگدام هارتس 4 هم حضور داشتند.

❌ این لیست مثل تمام لیک های دیگر قطعی نیست و هیچ تاریخ اکرانی از پروژه های بالا ذکر نشده بود. ❌

لینک لیک:r/GamingLeaksAndRumours - Definitive compilation of leaked GeForce Now database games (Sony, Microsoft & many more publishers)
و هیچ خبری از WOFF نیست:( هعی هعی...

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
View attachment 224640

Final Fantasy X-3
:(:(:(

@Cloud Strife

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر