طرفداران ژانر JRPG

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,380
نام
محمد
متوجه منظورت نشدم، برای این میگی که نسخه دو زبانه نیست و انگلیسی و ژاپنی رو جدا کردن یا اعتراضت به طراحی کاور هست یا اینکه از درجه سنی شکایت داری؟:-"
طراحی کاور دیگه!:|
کاور داغون ها مال امریکاست

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
4تا عنوان The Legend of Heroes: Trails from Zero, The Legend of Heroes: Trails to Azure, The Legend of Heroes: Trails into Reverie, and The Legend of Nayuta: Boundless Trails به صورت انحصاری برای اپیک گیمز تایید شدند:
اولیش Zero برای پاییز 2022 تایید شدند بقیشون 2023 میان
E4pZvviXMAUusRH.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
4تا عنوان The Legend of Heroes: Trails from Zero, The Legend of Heroes: Trails to Azure, The Legend of Heroes: Trails into Reverie, and The Legend of Nayuta: Boundless Trails به صورت انحصاری برای اپیک گیمز تایید شدند:
تو تریلر معرفیش هم حتی نوشته نیست که انحصاری اپیک استور، فقط زده PC Game.

مطمئنی انحصاریه؟
======
من فکر کنم فقط اپیک زودتر معرفی کرده.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
تو تریلر معرفیش هم حتی نوشته نیست که انحصاری اپیک استور، فقط زده PC Game.

مطمئنی انحصاریه؟
======
من فکر کنم فقط اپیک زودتر معرفی کرده.
فعلا که اینطور به نظر میرسه برای بقیه جاها هنوز تایید نشده شاید بزودی تایید بشه:
The Epic Games Store has seemingly outed several upcoming English localizations for the Trails series ahead of a Nihon Falcom 40th Anniversary event tomorrow.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
فعلا که اینطور به نظر میرسه برای بقیه جاها هنوز تایید نشده شاید بزودی تایید بشه:
The Epic Games Store has seemingly outed several upcoming English localizations for the Trails series ahead of a Nihon Falcom 40th Anniversary event tomorrow.
خب پس فعلا آرامش خودم حفظ میکنم، دری وری به اپیک نمیگم.
منطق من میگه روی استیم باید بیاد، اونهم بدون تاخیر، در مورد منطق اپیک و... نظری ندارم. :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
View attachment 214354
نصف بازی هاش روی استیم اومده، بعد باقیش میخواد روی اپیک بیاد؟ :-"

اون پایینی سمت راست رو امیدوارم HD کنن :-"

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
  • Poker Face
Reactions: vaan 2

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
تایید شد رسما
PlayStation 4, Switch, and PC via Steam, Epic Games Store, and GOG

نسخه های Zero و Azure تیم مستقل و فن مید Geofront متن هاشو اماده کردند
View attachment 214354

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
سه چهار ساعتی فرصت شد Scarlet Nexus رو برم بازی به شدت خوبیه و فراتر از انتظارمه.
بعد از تجربه دموی فاجعه Code Vein واقعا انتظار نداشتم بازی جالبی از این Scarlet Nexus دربیاد ولی خب اینبار واقعا کارشون رو درست انجام دادن :-"
گیم پلی بازی خیلی عالیه و هرچی جلوتر میرم مکانیک های بیشتری نشون میده و تنوع فوق العاده ای داره و اجرای کمبوهاش به شدت لذت بخشه :x
به جز مبارزات بازی یه سیستم Bond داره که باعث میشه با کاراکترهای فرعی بیشتر آشنا بشید و داستان های کوتاه و کیوتی هم داره. گرافیکش هم خب نمیشه انتظار خاصی داشت ولی نسبت به سبکی که داره خیلی خوبه فقط حیف بازی کات سین کم داره و بیشتر دیالوگ ها به صورت VN انجام میشه ولی خب بازم خوبه.
درکل به نظرم برای طرفدارهای بازی های جاپونی و انیمه فن ها بازی ارزشمندیه.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
سه چهار ساعتی فرصت شد Scarlet Nexus رو برم بازی به شدت خوبیه و فراتر از انتظارمه.
بعد از تجربه دموی فاجعه Code Vein واقعا انتظار نداشتم بازی جالبی از این Scarlet Nexus دربیاد ولی خب اینبار واقعا کارشون رو درست انجام دادن :-"
گیم پلی بازی خیلی عالیه و هرچی جلوتر میرم مکانیک های بیشتری نشون میده و تنوع فوق العاده ای داره و اجرای کمبوهاش به شدت لذت بخشه :x
به جز مبارزات بازی یه سیستم Bond داره که باعث میشه با کاراکترهای فرعی بیشتر آشنا بشید و داستان های کوتاه و کیوتی هم داره. گرافیکش هم خب نمیشه انتظار خاصی داشت ولی نسبت به سبکی که داره خیلی خوبه فقط حیف بازی کات سین کم داره و بیشتر دیالوگ ها به صورت VN انجام میشه ولی خب بازم خوبه.
درکل به نظرم برای طرفدارهای بازی های جاپونی و انیمه فن ها بازی ارزشمندیه.
منم گرفتم..سر فرصت باید پلاتش کنم..ys ix هم گرفته بودم اولش رغبت نداشتم زیاد بازی کنم ولی بعد خوشم اومد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر