طرفداران ژانر JRPG

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
Mistery & Gore? Ohhhhhhhhhh>:)

پ.ن: حالا اگه گذاشتین من برم بازی های نیمه تمومم رو تموم کنم:D
جی سنجو بعد تسوجیدو سان بهترین VN عمرمه، از هر لحاظ ارضات میکنه، به خصوص پایانش که هروقت بخوام یه پایان خوب به کسی مثال بزنم اینو میگم. :D
آب دستته بذار زمین بازی کن :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
جی سنجو بعد تسوجیدو سان بهترین VN عمرمه، از هر لحاظ ارضات میکنه، به خصوص پایانش که هروقت بخوام یه پایان خوب به کسی مثال بزنم اینو میگم. :D
آب دستته بذار زمین بازی کن :D
اوووووکی:D لطفاً زیاد هایپم نکن، ممکنه انتظارات زیادی بره بالا و بعد ارضا که نشم هیچی بدتر با مغز بخورم زمین:D. بعد یهی چیزی، اگه اینکه بعد از تسوجیدو سان بهترینه پس چرا اول اون رو معرفی نکردی؟ :D
حالا دیشب تا اینو گذاشته بودم توی لیست دانلود نشستم یه دو ساعتی The Song of Saya بازی کردم. داستان عاشقانه اینجوری دیگه چی سراغ داری؟ ;;)

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
اوووووکی:D لطفاً زیاد هایپم نکن، ممکنه انتظارات زیادی بره بالا و بعد ارضا که نشم هیچی بدتر با مغز بخورم زمین:D. بعد یهی چیزی، اگه اینکه بعد از تسوجیدو سان بهترینه پس چرا اول اون رو معرفی نکردی؟ :D
حالا دیشب تا اینو گذاشته بودم توی لیست دانلود نشستم یه دو ساعتی The Song of Saya بازی کردم. داستان عاشقانه اینجوری دیگه چی سراغ داری؟ ;;)
چون تسوجیدو سان هم ترجمه نشده بود و هم فازش به کل جداس، با میستری هیچ سنخیتی نداره. :D
سایا نو اوتا اگر اشتباه نکنم کار اوروبوچی گن (نویسنده مادوکا، سایکو پس و فیت زیرو و...) بود، متاسفانه قدیمیه چیز زیادی ازش نمیدونم الان، خودمم اثار سینگل هیرویین رو ازش دوری میکنم، کینتیک هم که باشه چه بسا بیشتر. :D ولی سری بیشوجو مانگکیو که قدیم رفته بودم فکر کنم به چیزی که بخوای خیلی نزدیک باشه، فکر کنم جدیدا یکی از نسخه هاش به انگلیسیم ترجمه شده باشه.
پ.ن: Bishoujo Mangekyou -Norowareshi Densetsu no Shoujo- آره این گویا ترجمه شده. گزینه خوبیه به نظرم، آرتش فوق العاده س.

کماکان جی سنجو رو میگم بری. :D

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
چون تسوجیدو سان هم ترجمه نشده بود و هم فازش به کل جداس، با میستری هیچ سنخیتی نداره. :D
سایا نو اوتا اگر اشتباه نکنم کار اوروبوچی گن (نویسنده مادوکا، سایکو پس و فیت زیرو و...) بود، متاسفانه قدیمیه چیز زیادی ازش نمیدونم الان، خودمم اثار سینگل هیرویین رو ازش دوری میکنم، کینتیک هم که باشه چه بسا بیشتر. :D ولی سری بیشوجو مانگکیو که قدیم رفته بودم فکر کنم به چیزی که بخوای خیلی نزدیک باشه، فکر کنم جدیدا یکی از نسخه هاش به انگلیسیم ترجمه شده باشه.
پ.ن: Bishoujo Mangekyou -Norowareshi Densetsu no Shoujo- آره این گویا ترجمه شده. گزینه خوبیه به نظرم، آرتش فوق العاده س.

کماکان جی سنجو رو میگم بری. :D
مگه همین نیست؟ Tsujidou-san no Jun'ai Road English | اگه همینه که انگاری ترجمه شده؟ آهان، پس یعنی فقط E R O G E ـس؟ :D خب پس هیچی ولش کن:D
اتفاقاً همین چند مورد که گفتی از نظر من جزو نقاط قوتش هستن:D چیزی نیست، یه جایی خوندم نوشته نهایت 6 ساعته، بازیش کن:>
همین Bishoujo Mangekyou A Girl's Cursed Legend Download - MyEroge.Com رو میگی دیگه؟ گذاشتم توی لیست>:) ولی اگه بعد علاقه مند شدم و باقیش ترجمه نشد چی؟:D
آرت برای من زیاد مهم نیست، مهم اینه یه داستان یونیک داشته باشه:D
میرم، به زودی:D

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
مگه همین نیست؟ Tsujidou-san no Jun'ai Road English | اگه همینه که انگاری ترجمه شده؟ آهان، پس یعنی فقط E R O G E ـس؟ :D خب پس هیچی ولش کن:D
اتفاقاً همین چند مورد که گفتی از نظر من جزو نقاط قوتش هستن:D چیزی نیست، یه جایی خوندم نوشته نهایت 6 ساعته، بازیش کن:>
همین Bishoujo Mangekyou A Girl's Cursed Legend Download - MyEroge.Com رو میگی دیگه؟ گذاشتم توی لیست>:) ولی اگه بعد علاقه مند شدم و باقیش ترجمه نشد چی؟:D
آرت برای من زیاد مهم نیست، مهم اینه یه داستان یونیک داشته باشه:D
میرم، به زودی:D
اروگه که همه اینا اروگه ن، هم سایا هم جی سنجو ولی به شدت در حاشیه س.
آره من اینارو سال ها قبل رفتم خبر نداشتم انگار تازه ترجمه شده ولی Virgin roadمنظور من بودش که سیکوئل و همینطور روت بست گرلو بهش اضافه کردن ترجمه نشده و فکرم نکنم بشه. :D

نه خب اینکه بیان یه کرکترو بندازن به جونت معنی نمیده واقعاً. من تنوع میخوام :))
سری مانگکیو شوجو هر اثریش داستان جدا داره خیلی مهم نیست، من چون خودم همه رو جاپنی میرم پیگیر خبرای ترجمشون نیستم ولی فکر کنم اونای دیگشم TBA بودن. انشالله که ترجمه میشن. :D
حا همین لینکه. آرت تو اینجور وی عنا به شدت مهمه اخه، کسی که پلات خوب میخواد سمت وی عنای زیر ده ساعت نمیره. :D راجع به داستانش اصلاً نمیتونم قضاوت کنم چون خیلی نیشه و هیرویینش ممکنه باب فتیشت(منظور فتیش جنسی نیست:D) نباشه ولی من ازش لذت بردم به خصوص پایانش که قشنگ بود.

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
خب به سلامتي بنده در همين لحظه خداحافظي دائمي خودم با سري فاينال فانتزي اعلام ميكنم. بعد از يك هفته مبارزه با ultimecia فهميدم كه اينكاره نيستم و ديگه اعصابمو بيشتر از اين براش خورد نميكنم.x-(

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
خب به سلامتي بنده در همين لحظه خداحافظي دائمي خودم با سري فاينال فانتزي اعلام ميكنم. بعد از يك هفته مبارزه با ultimecia فهميدم كه اينكاره نيستم و ديگه اعصابمو بيشتر از اين براش خورد نميكنم.x-(
اینکارو نکنید . شما که تا اینجا امدید عقب نکشید اگر میبینید که خیلی خیلی داره بهتون فشار میاره بدترین و اخرین راهش این هستش که چیت بزنید و ببینید چه گزینه ای داره که کمترین حالت تقلب توش انجام بشه ( مثلا همان اول اگر گزینه هایی مثل one hit kill یا جیزی شبیهش داره را نزنید اگر هم چاره ای نداشتید که مجبورید ) از تجربه ای که از این نسخه بدست آوردید برای نسخه های بعدی استفاده کنید و grind و level up یادتان نره مخصوصا برای boss های فرعی مثل Aeronite برای نسخه ی lightning returns (مخصوصا روی hard mode ) که واقعا سخته یا ozma که برای نسخه ی شماره ی 9 هست و ... .

آخرین ویرایش:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
اروگه که همه اینا اروگه ن، هم سایا هم جی سنجو ولی به شدت در حاشیه س.
آره من اینارو سال ها قبل رفتم خبر نداشتم انگار تازه ترجمه شده ولی Virgin roadمنظور من بودش که سیکوئل و همینطور روت بست گرلو بهش اضافه کردن ترجمه نشده و فکرم نکنم بشه. :D

نه خب اینکه بیان یه کرکترو بندازن به جونت معنی نمیده واقعاً. من تنوع میخوام :))
سری مانگکیو شوجو هر اثریش داستان جدا داره خیلی مهم نیست، من چون خودم همه رو جاپنی میرم پیگیر خبرای ترجمشون نیستم ولی فکر کنم اونای دیگشم TBA بودن. انشالله که ترجمه میشن. :D
حا همین لینکه. آرت تو اینجور وی عنا به شدت مهمه اخه، کسی که پلات خوب میخواد سمت وی عنای زیر ده ساعت نمیره. :D راجع به داستانش اصلاً نمیتونم قضاوت کنم چون خیلی نیشه و هیرویینش ممکنه باب فتیشت(منظور فتیش جنسی نیست:D) نباشه ولی من ازش لذت بردم به خصوص پایانش که قشنگ بود.
نه منظورم اینه اگه اروگه خالص هست و هیچ شاخه فرعی دیگه ای نداره پس راست کار من نیست:D
بست گرل که یه موضوع کاملاً سلیقه ای هست و آدم تا آدم فرق داره:D

منم تنوع دوست دارم ولی همیشه سر چند راهی انتخاب کلیا با خودم کلنجار میرم و آخرش هم حسابی عذاب وجدان میگیردم:D
منم voice ژاپنی میگیرم و تا حدی هم میفهمم چی میگن ولی تکست حتماً باید انگلیسی باشه چون خط ژاپنی نمیتونم بخونم. یه بار هم خواستم دوره ی مکالمه ساده زبان ژاپنی، صوت و متن رایگان درس ها/ NHK WORLD RADIO JAPAN رو دنبال کنم ولی سر درس اول حوصله ام سر رفت:D حالا ترجمه اصلی هم نیومد امیدوارم حداقل فن ها ادامه اش رو ترجمه کنن.
اشکل نداره:D، حالا تا خودم تجربه اش نکنم معلوم نمیشه خوشم میاد یا نه:D هروئینش هم اگه مثل این دو تا هستن پس به فتیش ـم هم (منظورم فتیش جنسی نیست:D) میخورن:D
25662.jpg
25665.jpg

پس حداقل برو اندینگش رو از توی یوتیوب ببین:D

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
اینکارو نکنید . شما که تا اینجا امدید عقب نکشید اگر میبینید که خیلی خیلی داره بهتون فشار میاره بدترین و اخرین راهش این هستش که چیت بزنید و ببینید چه گزینه ای داره که کمترین حالت تقلب توش انجام بشه ( مثلا همان اول اگر گزینه هایی مثل one hit kill یا جیزی شبیهش داره را نزنید اگر هم چاره ای نداشتید که مجبورید ) از تجربه ای که از این نسخه بدست آوردید برای نسخه های بعدی استفاده کنید و grind و level up یادتان نره مخصوصا برای boss های فرعی مثل Aeronite برای نسخه ی lightning returnes (مخصوصا روی hard mode ) که واقعا سخته یا ozma که برای نسخه ی شماره ی 9 هست و ... .
لعنت بهش، خيلي خوشم اومده بود از بازيش.. خودمو آماده كرده بودم كه پشت سرش x رو شروع كنم. از سختي بازي بدم نمياد .. بديش اينه كه حدود ٤٥ دقيقه مبارزه با جون كندن آخرش يه hell judgment و apocalypse ميزنه و تموم... يعني هر بار بايد يك ساعت وقت بزاري و آخرشم هيچ چي ...
راستش اون لحظه كه اينو نوشتم رفتم alt+f4 رو زدم و رفتم كه unistallesh كنم... ولي هنوز اينكارو نكردم ... شايد يكي دو بار ديگه سعي كنم .. اگر ميشد وسط كار يه سيو ميكرديم هيچ وقت ولش نميكردم ...

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
نه منظورم اینه اگه اروگه خالص هست و هیچ شاخه فرعی دیگه ای نداره پس راست کار من نیست:D

منم تنوع دوست دارم ولی همیشه سر چند راهی انتخاب کلیا با خودم کلنجار میرم و آخرش هم حسابی عذاب وجدان میگیردم:D
منم voice ژاپنی میگیرم و تا حدی هم میفهمم چی میگن ولی تکست حتماً باید انگلیسی باشه چون خط ژاپنی نمیتونم بخونم. یه بار هم خواستم دوره ی مکالمه ساده زبان ژاپنی، صوت و متن رایگان درس ها/ NHK WORLD RADIO JAPAN رو دنبال کنم ولی سر درس اول حوصله ام سر رفت:D حالا ترجمه اصلی هم نیومد امیدوارم حداقل فن ها ادامه اش رو ترجمه کنن.
اشکل نداره:D، حالا تا خودم تجربه اش نکنم معلوم نمیشه خوشم میاد یا نه:D هروئینش هم اگه مثل این دو تا هستن پس به فتیش ـم هم (منظورم فتیش جنسی نیست:D) میخورن:D
View attachment 124656
View attachment 124657

پس حداقل برو اندینگش رو از توی یوتیوب ببین:D
آخرشم بايد همينكارو كنم

• Like
Reactions: AMIN-1399F

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,437
نام
مسلم
لعنت بهش، خيلي خوشم اومده بود از بازيش.. خودمو آماده كرده بودم كه پشت سرش x رو شروع كنم. از سختي بازي بدم نمياد .. بديش اينه كه حدود ٤٥ دقيقه مبارزه با جون كندن آخرش يه hell judgment و apocalypse ميزنه و تموم... يعني هر بار بايد يك ساعت وقت بزاري و آخرشم هيچ چي ...
راستش اون لحظه كه اينو نوشتم رفتم alt+f4 رو زدم و رفتم كه unistallesh كنم... ولي هنوز اينكارو نكردم ... شايد يكي دو بار ديگه سعي كنم .. اگر ميشد وسط كار يه سيو ميكرديم هيچ وقت ولش نميكردم ...
آقا چیت رو بزن و خودتو رو راحت کن. بعدش نهایت یه مدت به خودت تلقین میکنی که از چیت استفاده نکردی و کم کم توی ذهنت هم اینجوری ثبت میشه که خودت با عرق جبین و مردونه باس رو زدی:D توی این یه هفته هم که درگیر این بودی میتونستی یه بازی دیگه تموم کنی:D
اگه روی امولاتور بودی میتونستی سیو لحظه ای کنی ولی روی نسخه PC نه متاسفانه.

پ.ن: پس شماره IX رو نمیخوای بازی کنی؟:-"

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
د
آقا چیت رو بزن و خودتو رو راحت کن. بعدش نهایت یه مدت به خودت تلقین میکنی که از چیت استفاده نکردی و کم کم توی ذهنت هم اینجوری ثبت میشه که خودت با عرق جبین و مردونه باس رو زدی:D توی این یه هفته هم که درگیر این بودی میتونستی یه بازی دیگه تموم کنی:D
اگه روی امولاتور بودی میتونستی سیو لحظه ای کنی ولی روی نسخه PC نه متاسفانه.

پ.ن: پس شماره IX رو نمیخوای بازی کنی؟:-"
دست خودم نيست. حاضرم بيخيال بازي بشم و تهشو از يوتيوب ببينم اما چيت استفاده نكنم. نميدونم چرا... ولي اصلا نميتونم چيت بزنم.
آخه ٩ خيلي گرافيكش پايينه و كارتونيه...البته من مشكل زمان دارم.. شنبه تا چهار شنبه از ٦ صبح ميرم بيرون و سركار و ٩ شب ميام خونه. دوس دارم اين زمان كني كه دارم رو بزارم براي بهترين بازي ها...
اگر اين لعنتي اينقدر اذيت نميكرد ومثل آدم ميمرد!!! شايد ix رو هم ميرفتم اگر به نظر شما ارزشش رو داشت.
ولي به جاي ultimecia خودم مردم !!!

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy

View attachment 124656
View attachment 124657
اون که آره ولی تجربه ناقصی گیرت میاد به هر حال. شخصا هم به این فن ترنسلیتای آماتور اعتماد نمیکنم، تو مانگا ها که تقریبا همشون به شدت افتضاحن.

عجب، خب اینطوری که اگر سینگل هیرویین باشه و خوشت نیاد که کلشو باس بندازی دور. :D

با وویس و لحن حرف زدن شاید بتونی از یه بازی اکشن لذت ببری ولی وی عن به هیچ وجه.
نه هر قسمت یه ذائقه دیگه ایو به تعالی میرسونه. :D

:D
من هی میگم این بازیا به دردت نمیخوره گوش نمیدی :D دوستان هم چیزای هاردکور زیادی پیشنهاد میدن، منم باشم ول میکنم خب. :D از خر شیطان بیا پایین و برسریا یا والک*ریا کرونیکلز 4 بزن. :D
پ.ن: بازی محبوب من Trails in The Sky هم میتونی بزنی که فکر کنم از اف اف ساده تره، درجه سختی و اتو سیوم داره خدا رو شکر. فقط حواست باشه پچ وویس کرکترا رو که بچه ها از نسخه ویتا استخراج کردنو هم بریزی تا داستان رو فول وویس تجربه کنی.

آخرین ویرایش:

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
اینکارو نکنید . شما که تا اینجا امدید عقب نکشید اگر میبینید که خیلی خیلی داره بهتون فشار میاره بدترین و اخرین راهش این هستش که چیت بزنید و ببینید چه گزینه ای داره که کمترین حالت تقلب توش انجام بشه ( مثلا همان اول اگر گزینه هایی مثل one hit kill یا جیزی شبیهش داره را نزنید اگر هم چاره ای نداشتید که مجبورید ) از تجربه ای که از این نسخه بدست آوردید برای نسخه های بعدی استفاده کنید و grind و level up یادتان نره مخصوصا برای boss های فرعی مثل Aeronite برای نسخه ی lightning returns (مخصوصا روی hard mode ) که واقعا سخته یا ozma که برای نسخه ی شماره ی 9 هست و ... .
زدمش آقا... بالاخره زدمش!!!!!x_xx_x
فكر كنم همين جمله شما باعث شد دوباره شانسمو امتحان كنم!!! همين كه گفتين تا اين جا اومدي عقب نكش...
اون موقع كه نوشتم واقعا قيدشو زدم و رفتم يه بازي ديگه نصب كردم و چند ساعتي بازي كردم.. اما گفتم بزار آخر شبي يكي دو بار ديگه برم ببينم چي ميشه !!!! خيلي حس خوبيه... سخت ترين باس حدود ٢٥ سال بازي كردنم رو شكست دادم امشب.. براي من از تمام باس هاي demon souls, blood borne و dark souls ها سخت تر بود اين لعنتي!!!!
حالا بعدش برم تو كار x يا ix رو هم برم؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر