طرفداران ژانر JRPG

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
Dynasty Warriors 9 قراره OW باشه. هایپ شو :D

لول :D

به قول آریا اصلا به OW بودن نمیخوره :D

من بیشتر Samurai Warriors بازم :D کلا 2 تا فقط Dynasty بازی کردم :|

ولی برا SW ها B!tch هستم :D

هم با طراحی شخصیتاش بیشتر حال میکنم هم اینکه خب بالاخره ژاپنی گفتن و این حرفا دیگه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@K o j i m a
@AsaraymA

BOOM :smilingimp:
Sen no Kiseki III (Trails of Cold Steel III) is a PS4 exclusive title

f128306490.jpg
f58385636.jpg
f02138483.jpg
f237151216.jpg
f922546291.jpg

f180030050.jpg

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
استدیوی جدید Atlus به اسم Studio Zero که شامل تعدادی از اعضای کلیدی تیم اول Atlus (تیم پرسونا 5) هست، قراره دو روز دیگه از یه بازی کاملا جدید توی مجله فامیتسو رونمایی کنه.

وقتی هنوز توو کف و منتظر P5ای (با دوبله ژاپنی :x) و پچه های پرسونا یه بازی جدید معرفی میکنن:
Multipleorgsms.gif

:D

از طرفی امروز دموی Danganronpa V3 توی استور ژاپن میاد با حضور هاجیمه و ماکوتو که میریم توو کارش :D

دموی Nier هم میاد :D

درکل زندگی زیباست :D
2 روز دیگه کاشف به عمل میاد یه بازی برای Nintendo Switch یا کنسول های دستی هست و همگی فیل میشیم :D
من ازین بیشتر استقبال میکنم :D اتلوس بیاد از قابلیتای ویتا استفاده کنه مثلا :D رویایی از فا*ک

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
وقتی هنوز توو کف و منتظر P5ای (با دوبله ژاپنی :x) و پچه های پرسونا یه بازی جدید معرفی میکنن:
Multipleorgsms.gif

:D

از طرفی امروز دموی Danganronpa V3 توی استور ژاپن میاد با حضور هاجیمه و ماکوتو که میریم توو کارش :D

دموی Nier هم میاد :D

درکل زندگی زیباست :D

من ازین بیشتر استقبال میکنم :D اتلوس بیاد از قابلیتای ویتا استفاده کنه مثلا :D رویایی از فا*ک

Danganronpa رو با زبون ژاپنی چه جوری می خوای بازی کنی :|

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
@K o j i m a
@AsaraymA

BOOM :smilingimp:

f128306490.jpg
f58385636.jpg
f02138483.jpg
f237151216.jpg
f922546291.jpg

f180030050.jpg
از نسخه ویتا میگذریم عوضش اوپای های جدید آلیسارو با کیفیت میبینیم :D

Danganronpa رو با زبون ژاپنی چه جوری می خوای بازی کنی :|

صدای ژاپنیو میفهمم من :D اگر هم گیر کردم جوابش توو نت هست :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
از نسخه ویتا میگذریم عوضش اوپای های جدید آلیسارو با کیفیت میبینیم :D
اینا چرا اینقدر بزرگ شدن! چقدر تصویرا واضح و IQ عالیی دارن! وای بدجوری براش هایپم مرتضی! :D

دیگه وقتشه برم دومین دور بازیم توی Cold Steel رو تموم کنم و نسخه ۲ رو استارت بزنم. این چندوقته هی موارد مختلف حواسم رو ازش پرت میکردن و هیچوقت استارتش نمیزدم ولی الان دیگه هیچ بهانه‌ای قابل قبول نیست :D قشنگ یک ماه و ۴-۵ روز هم تا یاکوزا 0 وقت هست و میتونم فعلا راحت توی Cold Steel 2 غرق بشم >:D<:D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
با تشکر از @Dante Never Cry اما قربون شکلت من تاحالا JRPG کلا تو این ۲۰سال گیمری ، نیم ساعت بازی کردم :D ولی لطف کردی منشن نمودی مارا :D
امیدوارم چیزی که معرفی میشه دوس داشته باشین :D
دارم میارمت تو خط :D پتانسیلش رو داری :smirkcat::D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
راستی من نشستم انیمه دانگانرونپا رو دیدم. وحشتناک باهاش حال کردم :D مدت ها بود همچین انیمه تر و تمیزی رو نگاه نکرده بودم :D وسوسه-م کرد برم بازی هاشو بگیرم و دیدم چقدر بیشتر از انیمه جزئیات داره :D
به خاطر همین رفتم دنبالش تا ببینم چند قسمته و چجوریه تا اینکه دیدم به به:D قراره مدت ها سرگرم باشیم :D دیروز هم توی توییتر اعلام کردن که Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls سه ماه سوم 2017 برای PS4 عرضه میشه :D برای PC هم سه ماه دوم 2017 میاد :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
راستی من نشستم انیمه دانگانرونپا رو دیدم. وحشتناک باهاش حال کردم :D مدت ها بود همچین انیمه تر و تمیزی رو نگاه نکرده بودم :D وسوسه-م کرد برم بازی هاشو بگیرم و دیدم چقدر بیشتر از انیمه جزئیات داره :D
به خاطر همین رفتم دنبالش تا ببینم چند قسمته و چجوریه تا اینکه دیدم به به:D قراره مدت ها سرگرم باشیم :D دیروز هم توی توییتر اعلام کردن که Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls سه ماه سوم 2017 برای PS4 عرضه میشه :D برای PC هم سه ماه دوم 2017 میاد :D
بازی‌هاش حرف ندارن علی! قبلا فکر کنم به اندازه کافی سرت رو در موردشون خوردم پس دیگه توضیح نمیدم ولی خب بدون که قراره یه چیز واقعا خاص و بی‌نظیر رو تجربه کنی :x:D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576

انیمه اولیش رو دیدی دیگه؟
چون Despair Arc,Hope Arc,Future Arc رو تا قسمت دوم رو بازی نکرده باشی چیزی از داستانش نمی فهمی
انیمه هم از قسمت دوم نیست
تازه Ultra Despair Girls هم برای متوجه شدن 100% داستان انیمه باید بازی کنی

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اینا چرا اینقدر بزرگ شدن! چقدر تصویرا واضح و IQ عالیی دارن! وای بدجوری براش هایپم مرتضی! :D

دیگه وقتشه برم دومین دور بازیم توی Cold Steel رو تموم کنم و نسخه ۲ رو استارت بزنم. این چندوقته هی موارد مختلف حواسم رو ازش پرت میکردن و هیچوقت استارتش نمیزدم ولی الان دیگه هیچ بهانه‌ای قابل قبول نیست :D قشنگ یک ماه و ۴-۵ روز هم تا یاکوزا 0 وقت هست و میتونم فعلا راحت توی Cold Steel 2 غرق بشم >:D<:D

معلومه رین خوب روشون کار کرده XD
آره واقعا گرافیک عالیه! اتفاقا همین الان داشتم با یکی بحث میکردم که فکر میکردیم گرافیک در حد Tokyo Xanadu باشه ولی مثل اینکه خیلی بهتره :D

من هنوز دور اول نسخه اولم :D چپتر 6ام. دور دوم داری میری برای یه سری ایونت اضافه که داره؟ :D

من که به شدت منتظر اینم برم سراغ نسخه دوم با دوبله ژاپنی :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
معلومه رین خوب روشون کار کرده XD
آره واقعا گرافیک عالیه! اتفاقا همین الان داشتم با یکی بحث میکردم که فکر میکردیم گرافیک در حد Tokyo Xanadu باشه ولی مثل اینکه خیلی بهتره :D

من هنوز دور اول نسخه اولم :D چپتر 6ام. دور دوم داری میری برای یه سری ایونت اضافه که داره؟ :D

من که به شدت منتظر اینم برم سراغ نسخه دوم با دوبله ژاپنی :D
لول :D
دقیقا! یعنی منم فکر میکردم اوجش بشه Xanadu ولی خب واقعا بهتر و چشم نواز‌تره این!٬

اوه اوه اوه پس برو پسرم که چه تجربه‌ای جلوی روته! :D من هم یه سری ایونتا رو ندیدم توی اولین دورم و هم اینکه نمیدونستم سیوا منتقل میشه و روی نسخه بعدی تاثیر میزاره برای همین Waifu رو بد انتخاب کردم (لول! یعنی منطقی‌ترین دلیل برای تکرار یه بازی =)))

من منوی نسخه ۲ رو فعلا دیدم :Crying1: لامصب همونم خیلی خوف بود :Crying1:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
تازه علی اگه انیمه از 100 نمرش 20 باشه، گیم (VN در واقع) نمرش 120ه :D مطمئن باش یکی از بهترین تجربه های گیمت میشه، برای من که بهترین VN و بهترین بازی که روو ویتا کردمه :D (نسخه دوم)

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
@AsaraymA
@NoctisSasuke
@Cloud Strife
@Kaine
@Armin.jrpg
@vaan 2
@KingAmir
@K o j i m a
@NaViiDii
@Akiba
@vayne solidor
@se.phi.roth
@Phantom Thief
@Safety & Peace
@Arima Kishou
@Oakenshield

و کلا تمام بچه‌های دیگه که یادم رفته منشن کنم. بشتابید که خبر دست اول دارم در حد تیم ملی :D

استدیوی جدید Atlus به اسم Studio Zero که شامل تعدادی از اعضای کلیدی تیم اول Atlus (تیم پرسونا 5) هست، قراره دو روز دیگه از یه بازی کاملا جدید توی مجله فامیتسو رونمایی کنه.

f343897569.jpg

سبک JRPG فانتزی
طراح: Soejima (طراح اصلی سری پرسونا)
کارگردان/تهیه کننده: Katsura Hashino (کارگردان نسخه‌های 3 تا 5 سری پرسونا)

یعنی خودتون رو آماده کنید که میریم داشته باشیم یه سری جدید از تیم رویایی Atlus :D فقط امیدوارم همین اول کاری مشخص کنند برای کنسولای خونگی میاد تا با خیال راحت بتونیم اخبارش رو دنبال کنیم :D

اینم یه والپیپر ۱۰۸۰ و Fanmade از اولین عکس بازی:

کلا ملت (مثل من) دارن عقلشون رو سر این خبر از دست میدن :D امیدوارم همونطوری که به نظر میاد واقعا یه چیز فوق‌العاده باشه! دو روز دیگه متوجه میشیم.
شت!!!!
Atlus جی ار پی جی فانتزی بسازه؟! بهتر از این داریم D:؟! الف؟! من عاشق الفم D: هرچی توش الف داشته باشه رو بازی میکنم ازش لذت میبرم!!! بهترین خبری بود که این چند وقته شنیدم D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر