طرفداران ژانر JRPG

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من بیتشر از هرچیز اینو میشنوم که نمیتونن با فرهنگ ژاپنی ارتباط برقرار کنن... یه جورایی انگار سلیقشون برای عموم عجیبه!

100 درصد ژاپنیا عجیبن :D اتفاقا اگه عجیب نبودن من بهشون علاقه مند نمیشدم و خودم عجیب نمیشدم :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
نسخه ی Collector's Editionـه World of Final Fantasy معرفش گشت:D

البته Day 1 Edition هم داره که شامل اون چند مورد دیجیتالیه بالا میشه!:D

ولی خدایی بعضی ناشرهای ژاپنی،دارن از محبوبیت دوبله ـشون سو استفاده میکنند:-" :D خو میمیرید بزارید تو بازی اصلی؟ :|
من که نمیتونم Day1 بگیرم،پس یحتمل...اگر برای فروش بیاد،باید برم سراغش! ولی خو زور داره:-"
البته باز خوبه اینجا بالاخره میاد(احتمال زیاد:-")، یه بازیی مثل MGSـها آرزو به دل موندیم! :(
120 دلاره

WORLD OF FINAL FANTASY™ COLLECTOR'S EDITION [PS4] | Square Enix Online Store

به نظرم واقعا ارزش داره خیلی کالکتورش جالبه و چیزای باحالی داره :D مخصوصا اون فیگور های Chibi :x

دمت گرم تو آپارات آپلود کردی چون میدونم اینجا تنبل زیاد داریم و لینک منو نمیرفتن ببینن :))

یه بنده خدایی بود :D

نمیدونم Wan Hazmer رو میشناسی؟ ایشون Lead Game Designer بازی Final Fantasy XV هستن و خوره بازیای ریتمیکه :D تو یوتیوبش بری یه بازی هست (برا دستگاه های آرکید) نمیدونم چیه ولی معنی کلمه Hell رو میفهمی :D وحشتناک سخته و اینم مثل امپراطور بازی میکنتش :D الان حسش نیست بعدا خواستی لینک میدم ولی خودت تو یوتیوب بری بزنی Wan Hazmer میاره یوتیوبش رو

واقعا مفته اگه میشد همین الان پیش خرید میکردم .. راهی سراغ نداری بشه بعدا خریدش به قیمت واقعی ؟

KingAmir

کاربر سایت
Apr 19, 2016
402
100 درصد ژاپنیا عجیبن :D اتفاقا اگه عجیب نبودن من بهشون علاقه مند نمیشدم و خودم عجیب نمیشدم :D
ما چوت عجیبیم با ژاپنیا ارتباط برقرار میکنیم...
کسای که سادن نمیتونن هضم کنن جاپن و فرهنگشو...

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
ژاپنیا به نظر من عجیب نیستن خیلیم منطقین و از مترقیترین ملل دنیان. یه مقایسه بین ژاپن و همسایه هاش یعنی چین و کره که اونا هم خوبن انجام بدین به عظمت ژاپن که تو تمام زمینه ها ازشون برتره پی ببرید
مسئله اینه طرف اصلا بازی نکرده با 13-14 سال سن از gta و ایکس باکس شروع کرده میاد در مورد بازی ژاپنی نظر میده.
همون سایت گیم فا که دوستمون گفت مگه چند نفر کنسول نینتندو دارن یا JRPG بازی کردن. فقط ظاهرشو میبینن فکر میکنن مال بچه هاست
البته همین الانم JRPG های خوبی داریم برای PS4 و ویتا و بازیهای خوبیم برای کنسولای نینتندو میاد اینا چون اصلا نمیدونن چیه اینا رو میگن
زیاد فکرتون درگیر نکنید حالشو ببرید. اتفاقا هر چی کمتر خز بشه بهتره. مثل انیمه تعداد طرفداراش زیاد شن میان گیر میدن به استکبـار ربط داره و عامل چی و چیه و همینجام قیـلتـر میکنن:D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
ژاپنیا به نظر من عجیب نیستن
:| آقا سونامی اومده بودو دیدی؟:| صف درست کرده بودن به شکل مار یه نفر جلو نمیزد تو صف:| میگفت شاید به اونایی که تهه صف هستن نرسه گشنه بمونن:| کاری به ایران ندارم هر کشور دیگه ای بگی امروز یارو بهش نرسه گشنه میمونه فردا صف مف کیلو چنده بده بیاد برو بریم:| عجیبن عمو عجیب!

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
Conception II: Children of the Seven Stars امروز برای PC تایید شد. چطوره؟:D
ادیت:
نکته ی امیدوار کننده حداقل برای من پی سی گیمر اینه که ناشر بازی Atlus هست، به این امید که از این به بعد با PC مهربون تر باشه.
:|:|:|

آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Conception II: Children of the Seven Stars امروز برای PC تایید شد. چطوره؟:D
نکته ی امیدوار کننده حداقل برای من پی سی گیمر اینه که ناشر بازی Atlus هست، به این امید که از این به بعد با PC مهربون تر باشه:D

ناشر نسخه PC خود Spike Chunsoft اه

بازی مثل Persona اه اما یکی از مشکلات اصلی اش گیم پلی اشه به خصوص توی بخش Simulation اما Dungeon های خوبی داره
یک DLC برای این بازی هست که Monokuma به صورت باس توی بازی ظاهر می شه :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,439
نام
علی
دوستان این راننده ی کوفتیه کشتی پرنده توی I am Setsuna به طور دقیق تو کدوم گوری قایم شده؟:| تشکر:| اعصابمو ریخته به هم هی این وودزو بالا پایین کردم از این شهره اینوری به اونوری رو مپم راه نمیره کلافه کرده خلاصه!:|

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوستان این راننده ی کوفتیه کشتی پرنده توی I am Setsuna به طور دقیق تو کدوم گوری قایم شده؟:| تشکر:| اعصابمو ریخته به هم هی این وودزو بالا پایین کردم از این شهره اینوری به اونوری رو مپم راه نمیره کلافه کرده خلاصه!:|
توی همون شهر توی کافه همون جا که میتونی ایتم بخری اسلحه بخری گوشه تصویر پایین چپ هستش.
راستی من بازی را تموم کردم برایjrpg خیلی کم بود ۲۰ ساعتم نشد تازه من کلی ول چرخیدم .میخوام بازی را پلاتونیم کنم فعلا که اصلا نمیشه تا راهنمای بازی نیاد یکسری تروفی سخت از جمله خوردن غذاهای مخصوص داره که باید راهنما داشته باشی پس فعلا چند روزی میزارمش کنار تا راهنماش بیاد واقعا تجربه کوتاه و دوست داشتنی بود.
راستی یه optional boss پیدا کردم توی کشتی با یه ضرب ۵۰۰ تا از هر کاراکتر کم میکنه اونا که دارن بازی میکنن میدون ۵۰۰ تا یعنی چی

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
نمیدونم کسی خبرشو گذاشته بود یا نه اما grandia 3 توسط esrb برای ps4 درجه بندی شده احتمالا به زودی روی استور بیاد اگه بازی نکریدید حتما بخرید فوق العادست.
خدا کنه persona 4 قبل از عرضه غربی نسخه 5 روی استور بیاد جزو شرمساری دوران گیمریمه که این بازی را بازی نکردم البته بعدا golden روی ویتا اومد اما اونموقع ویتا را فروخته بودم:((:((

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام :D
3ds گرفتم بالاخره :D
میشه ازتون خواهش کنم بهترین بازیاشو برام لیست کنین؟ :D

دمت گرم...
آورین...
ولی مشکل اینه که این بازی بی نهایت بازی خفن داره...
خدا خفت کنه با این سوال...
کار آدم رو سخت میکنی...

خوب اول با دوتا ویژوال ناول خفن که برای ویتا نیز اشاره کرده بودم شروع میکنم :

Virtual Last Reward : Zero Escape
Zero Time Dillema

به ترتیب داستانی گذاشتم...
از یک سری هستن و سبک ویژوال ناوول میباشند...

خوب بریم یدونه Tales بت بدم...
اگر روی PS2 بازیش نکردی این خوشگول شده اش هست که بسی خفن میباشد...

Tales of Abyss

خوب دوتا JRPG خفن گوگولی از اسکوار انیکس بت بدیم که حال کنی و کاوایی بشی :

Bravely Default
Bravely Second

خوب خوب آها یکم بت TJRPG بدم...
واستا...
همممممم...

آهااااااااااااااا...
بشین Fire Emblem Awekaning بباز که بسی خفن هست...
این جدیده Fate رو بازی نکردم...
ولی این رو بهتره شروع کنی...

خوب و فاینال و خفن ترینشون بسی Shin Megami Tensi IV هست...
اینو که بازی نکنی...
برو خفه بشو...
خخخخخخخخخخخ...
^____^

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام :D
3ds گرفتم بالاخره :D
میشه ازتون خواهش کنم بهترین بازیاشو برام لیست کنین؟ :D

تمومی نداره که