طرفداران ژانر JRPG

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اومدم بگم که دیدم زودتر پوشش دادید :D عجب تیزری هم داشتن *اهم* *اهم* :D

البته این Warriors دیگه یه سبک به حساب میاد و ربطی به Dynasty نداره و کلا هرچی توش 1vs1000 باشه رو میگن Warriors مثل وان‌پیس و زلدا که اصلا ارتباطی با سری داینستی ندارن :D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
اومدم بگم که دیدم زودتر پوشش دادید :D عجب تیزری هم داشتن *اهم* *اهم* :D

البته این Warriors دیگه یه سبک به حساب میاد و ربطی به Dynasty نداره و کلا هرچی توش 1vs1000 باشه رو میگن Warriors مثل وان‌پیس و زلدا که اصلا ارتباطی با سری داینستی ندارن :D

من بهش میگم سبک نوحه :D

تو همه نوحه خونی ها امام مربوط با یه حرکت شمشیر 10 ها نفر رو میکشت که خیلی شبیه به سری Warriorsئه XDD

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
از همتون متنفرم :|

/watch?v=m5w1UlJb-ZY&feature=youtu.be

بازیشون واقعا برسرک بوده :|

ادامه مانگاش ساخت انیمه ساخت بازی . . . . . امیدوارم بترکین :|
راست میگه خو برو منگاشو بخون که خیلی عالیه عالی
فقط امیدوارم بازی تک نفری نباشه بشه دو نفری هم رفت جلو اگر مثل Warriors باشه شاید بشه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
جا داره بگم نمایشش مزخرف ترین چیزی بود که از XV نشون دادن :|

افتضاح به تمام معنا

اول از همه بازی کردن اون یارو مت بود که حالیش نبود چیکار کنه. گفت میخوایم نشون بدیم که مبارزه چقدر روونه ولی گند زد با بازی کردنش

تایتان هم 1 حرکت رو 10 بار پشت سر هم انجام داد

و باز هم یا رزولوشن داینامیک بود یا Blur وحشتناک غیر عقلانی. چون اولش که شروع میشه Noctis رو ببینید اوکیه ولی یکم جلوتر Noctis کاملا محو میشه و از همه جای بدنش معلومه و اگه به صورتش نگاه کنید (که غیر ممکنه چون معلوم نیست) متوجه عمق فاجعه میشید

امیدوارم رو PS4 یه چیز درست و حسابی شده باشه وگرنه واقعا Epic Fail میشم من :|

از طرفی هم امیدوارم یا تو کنفرانس سونی یا تو ATR یه چیز درست و حسابی نشون بدن

یعنی نزدیک لانچ (تقریبا حالا) گند زدن :|

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,440
نام
علی
امیدوارم رو PS4 یه چیز درست و حسابی شده باشه وگرنه واقعا Epic Fail میشم من :|
تو از اون روزی که شروع کردی به طرفداری از این آشه شله خرتوخر کار، اپیک فیل شدی رفت عمو!:D منم خیلی میخوام بازی یه چیزه درست حسابی بشه ولی امیدی ندارم بهش:D نیاید بگید بازی نیومده و اینا:D نگفتم بده، گفتم امیدی ندارم:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
تو از اون روزی که شروع کردی به طرفداری از این آشه شله خرتوخر کار، اپیک فیل شدی رفت عمو!:D منم خیلی میخوام بازی یه چیزه درست حسابی بشه ولی امیدی ندارم بهش:D نیاید بگید بازی نیومده و اینا:D نگفتم بده، گفتم امیدی ندارم:D

حالا باز خوبه حالت مثل یکی خراب نشده و برا بار شونصدم هی نظرتو عوض کنی :D مدیونی اگه فکر کنی راجع به ماکان دارم صحبت میکنم :D

mohsenjyubi201

کاربر سایت
Jun 17, 2011
559
به به تبریک به تمامیه فن های برسرک ....حداقل مارو از ضد حالی که انیمه ش زد درآورد.

فکرش رو کنید در کنار عاقا گاتس بتونیم با اسکال نایت کبیر هم بازی کنیم اوففففففففففففففف

موزیک تریلر هم جالب به نظر میومد امیدوارم ساندترکاش به سری بازی های سولز خیلی نزدیک باشه.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,440
نام
علی
حالا باز خوبه حالت مثل یکی خراب نشده و برا بار شونصدم هی نظرتو عوض کنی :D مدیونی اگه فکر کنی راجع به ماکان دارم صحبت میکنم :D
اصن معلوم نبود:D چیزه خدا کنه بیاد و من اپیک فیل شم تا تو:| یه متا بگیره خدا پیغمبری بالا:| عابرو داری کنه برا سری:| الکی:D امیدوارم چنان با مخ بخوره زمین که زمین سولاخ شه توام باهاش بری تو زمین:D

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
من که نتم مشکل داشت و اون تیکه ی مربوط به XV رو نتونستم ببینم، ولی در کل هر چقدر هم بد بوده باشه من هنوز به XV ایمان دارم:D
الانم که اینطوری ازش میگین تصمیم گرفتم که به هیچ وجه این تریلر رو نبینم8-|:D

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
من که نتم مشکل داشت و اون تیکه ی مربوط به XV رو نتونستم ببینم، ولی در کل هر چقدر هم بد بوده باشه من هنوز به XV ایمان دارم:D
الانم که اینطوری ازش میگین تصمیم گرفتم که به هیچ وجه این تریلر رو نبینم8-|:D

خودت میدونی که من چقدر دوسش دارم ولی واقعا این نمایش رو ازش نبین :D منتظر باش صبح ATR رو ببین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر