طرفداران ژانر FPS

• Thread starter Thread starter uriel
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
View attachment I Am Your Beast - Official Launch Trailer.mp4

خب دوستان به نظرم آب دستتونه بزارید پایین و I Am Your Beast رو دریابید.
مخصوصا اگه به Neon White علاقه دارید.
بازی با ضرباهنگ فوق العاده شروع میشه و تا پایان پلیر رو میخکوب میکنه + یکی از بهترین داستان هایی که تو این سبک میتونین پیدا کنین .
اتمسفر ، صداگذاری شخصیتها و موزیک فوق العاده جذابه.

اگه El Paso, Elsewhere رو بازی کرده باشید این بازی مشکلات اون بازی مثل کش دادن بیش از حد بازی و از رمق انداختن پلیر رو رفع کرده.

View attachment 349533

خب دوستان به نظرم آب دستتونه بزارید پایین و I Am Your Beast رو دریابید.
مخصوصا اگه به Neon White علاقه دارید.
بازی با ضرباهنگ فوق العاده شروع میشه و تا پایان پلیر رو میخکوب میکنه + یکی از بهترین داستان هایی که تو این سبک میتونین پیدا کنین .
اتمسفر ، صداگذاری شخصیتها و موزیک فوق العاده جذابه.

اگه El Paso, Elsewhere رو بازی کرده باشید این بازی مشکلات اون بازی مثل کش دادن بیش از حد بازی و از رمق انداختن پلیر رو رفع کرده.
واقعا ضرب آهنگش عالیه، سبک گرافیکی و شوتینگ بازی بسیار فرح بخشه. کلا گانینگ جذابی داره مخصوصا اسلحه دست گرفتنش. خیلی خوشم اومد👌👌

عذر می خواهم بابت اسپم :

اگر بخواهیم ۴ سلطان ترس ویدئو گیم در تاریخ رو نام ببریم :

سری رزیدنت ایول ، سری سایلنت هیل ، سری تنها در تاریکی و به نظرم سری FEAR هست .

در زمان حال ، سه تای اول ریمیک عناوین قدیمی داشتند . از سری FEAR خبری هست ؟ الان مال کدوم کمپانی ؟ مدفون شده داره خاک می خوره ؟
وارنر مالک ip fear هست .

• Sad
  • Like
Reactions: uriel and Taha75
View attachment 353994

19 سال پیش در 18 اکتبر 2005 منتشر شد
یکی از اون شاهکارهای تکرار نشدنی تیراندازی اول شخص و ژانر وحشت. دوران طلایی و خاطره انگیزی که با ثانیه به ثانیه ش زندگی کردم شخصا.
این بازی رو شرکت های دارینوس و نوین پندار هم فارسی سازیش کرده بودن که دوبله نوین پندار با صدای دوبلرهای عالی صدا و سیما واقعا معرکه دراومده بود از کار. نسخه انگلیسیش البته بازم یه چیز دیگه بود.
چیزی که راجب این بازی میشه گفت و رمز جاودانگیش محسوب میشه AI هست که به طرز معجزه آسایی فراتر از زمان خودش بود و حتی الانم من توی سبک FPS هنوزم چیزی شبیه بهش ندیدم واقعیتش.
صحنه های Alma و اون تم supernatural بازی به بازی های ژانر وحشت امروزی یاد میده که بازی ترسناک ساختن یعنی چی.
این بازی با همین نسخه برای من تموم شد چون نسخه های بعدش صرفا آثار تجاری ای بودن که از نام نسخه اول ارتزاق کردن و به هیچ وجه من الوجوه مسیر اون رو دنبال نکردن و حتی سایه عنوان اول هم نبودن از نطر من.
واقعا یاد monolith بخیر. Blood ، Condamned ، FEAR ، no one lives for ever و... دیگه تکرار نشدن هیچوقت.

یکی از اون شاهکارهای تکرار نشدنی تیراندازی اول شخص و ژانر وحشت. دوران طلایی و خاطره انگیزی که با ثانیه به ثانیه ش زندگی کردم شخصا.
این بازی رو شرکت های دارینوس و نوین پندار هم فارسی سازیش کرده بودن که دوبله نوین پندار با صدای دوبلرهای عالی صدا و سیما واقعا معرکه دراومده بود از کار. نسخه انگلیسیش البته بازم یه چیز دیگه بود.
چیزی که راجب این بازی میشه گفت و رمز جاودانگیش محسوب میشه AI هست که به طرز معجزه آسایی فراتر از زمان خودش بود و حتی الانم من توی سبک FPS هنوزم چیزی شبیه بهش ندیدم واقعیتش.
صحنه های Alma و اون تم supernatural بازی به بازی های ژانر وحشت امروزی یاد میده که بازی ترسناک ساختن یعنی چی.
این بازی با همین نسخه برای من تموم شد چون نسخه های بعدش صرفا آثار تجاری ای بودن که از نام نسخه اول ارتزاق کردن و به هیچ وجه من الوجوه مسیر اون رو دنبال نکردن و حتی سایه عنوان اول هم نبودن از نطر من.
واقعا یاد monolith بخیر. Blood ، Condamned ، FEAR ، no one lives for ever و... دیگه تکرار نشدن هیچوقت.
fear 2 هم خوب بود انصافا
غیر از aI ، گانپلی جذابی هم داشت ، با توجه به نوع سلاح و محل برخورد واکنش متفاوتی نشون میدادن

1729344151373.jpeg20220811222325_1.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dinosaur and uriel
fear 2 هم خوب بود انصافا
غیر از aI ، گانپلی جذابی هم داشت ، با توجه به نوع سلاح و محل برخورد واکنش متفاوتی نشون میدادن

View attachment 354030View attachment 354032
نسخه ۲ و حتی نسخه ۳ هم خوب بودن. به لحاظ fps و استانداردهاش واقعا خوب بودن. ولی شخصیت دنیای نسخه اول به کل نابود شد توی نسخه های بعدی. یعنی فرم روایت داستان، خود داستان و تعلیقش، جهان بازی و کلا ریزه کاری های شخصیتیه بازی زمین تا آسمون تغییر کرد. من وقتی ۲ و ۳ رو بازی می کردم اگر اون ۴ تا اسم و شخصیت های سری رو از داخلش بکشی بیرون اصلا حس نمیکردم دارم دنباله fear رو بازی میکنم.
ضمن اینکه نسخه اول نه تنها در AI بلکه در گرافیک و صدا و بحث کیفی در زمان خودش پیشتاز بود که متاسفانه نسخه های بعد این advantage رو هم از دست دادن. در واقع یه جوری بود که انگار اول این دو نسخه اومدن و نسخه اول جدیدترین نسخه هست. اینقدر کیفیت هاشون تفاوت داره.

واقعاً هوش مصنوعی عجیبی داشت این F.E.A.R.
یادش بخیر، اولین کسی بودم که توی کلاس‌مون بازی رو گرفته بودم و انقدر هوش مصنوعی و نوع انیمیشن‌ها و واکنش‌های دشمن‌ها عجیب بود که با موبایل (فکر کنم سونی اریکسون S700 با دوربین ۱.۳ مگاپیکسلی! :دی) فیلم گرفتم و بردم به بچه‌ها نشون دادم و همه حیرت کرده بودن! :دی

واقعاً هوش مصنوعی عجیبی داشت این F.E.A.R.
یادش بخیر، اولین کسی بودم که توی کلاس‌مون بازی رو گرفته بودم و انقدر هوش مصنوعی و نوع انیمیشن‌ها و واکنش‌های دشمن‌ها عجیب بود که با موبایل (فکر کنم سونی اریکسون S700 با دوربین ۱.۳ مگاپیکسلی! :دی) فیلم گرفتم و بردم به بچه‌ها نشون دادم و همه حیرت کرده بودن! :دی
سونی اریکسون😁😔💔. یاد باد آن روزگاران...
پیشرفت تکنولوژی توی بازی های رایانه ای توی دهه ۲۰۰۰ رفته بود روی دور تند. اصلا تا میخواستی از یه عنوانی کف و خون قاطی کنی بازی بعدی میومد کلا بنیان فکریتو دچار تحول میکرد😁. حیف که وقتم محدوده وگرنه دوباره میرفتم سراغش همین امشب حتی، این بازی ها برای هم نسل های ماها هرگز تکرار نشدن. الحق شاهکار بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or