طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.
ظاهرا مسئولان EVO هم به اندازه ی کافی اگاه نیستن چون Predator هم با اینکه قبل از شروع مسابقات عرضه شده بود، اجازه ی استفاده در تورنمنت رو نداشت.

اولا اینکه چه ربطی به EVO داره. ما داریم در مورد Final Round حرف میزنیم.
دوما یارو گفته "خیلی دیره". که به این معنیه که Predator "خیلی دیر" عرضه میشه و قاعدتا به مسابقات نمیرسه (اطلاعات بیشتر در پایین)
سوما اینکه در حال حاضر تمام شخصیت های KP2 در دسترس هستن و در نتیجه بهونه ای نیست. فقط یه دلیل داره و اونم اینه که دوست عزیزمون اد بون طبق سنت همیشگی شخصیت های OP توی KP2 گذاشتن و نمیخوان سریع گند قضیه توی تورنومنت بزرگی مثل Final Round در بیاد.
و چهارما:
NetherRealm Studios released a new promo trailer for Mortal Kombat X's Predator DLC. The content is set to go live for owners of the new-gen fighting game on July 7th for those who already bought the Kombat Pack DLC and it will go live on July 14th for everyone else.
Evo 2015 took place on July 17–19, 2015
Considering that "everyone else" hasn't bough KP, We can safely assume that the actual release date is july 14th
=;

قاعدتا 3 روز (Predator) فرصت < کمتر از 3 هفته (KP2) فرصت. که در نتیجه عقل سلیم حکم میکنه با اون تاریح عرضه، Predator توی تورنومنت نباشه چون طبیعتا کسی نمیتونه از پتانسیلش استفاده کنه و آشنایی لازم رو نداره.

• Like
Reactions: Kainé
به هر حال Predator توی تاریخ هفتم جولای در دسترس بوده که میشه 10 روز قبل از شروع EVO و فرق چندانی با 2 هفته نداره. کسی که تو 2 هفته همه ی Match-Up ها رو یاد میگیره، مطمئنا KP رو هم میخره.
شخصیت های KP2 جدیدن و باید مشخص بشه که نیاز به بالانس دارن یا نه. تورنمنت ها جایی نیستن که ایرادات یه کرکتر توش مشخص بشه. حالا چه ّFinal Round باشه چه هر تورنمنت دیگه ای.

بله بله کلا خوب قضیه رو میپیچونین چیزی که توش تبحر خاصی دارین. تورنومنت ها هم دقیقا محلی هستن که فیدبک راجع به بالانس بازی به صورت اثر گذار تر دریافت میشه خصوصا از پلیرهای حرفه ای که در کنار پلیرهای نیمه حرفه ای، نقش به سزایی توی تعیین بالانس یه بازی دارن. قبل از هر چیز، اطلاعاتی که ندارین و روش هم تاکید خاصی هم دارین رو زیاد کنین. این پیچوندن ها و بی اطلاعی ها دیگه جواب نمیده.

• Like
کاملا مشخصه کی داره بحث رو میپیچونه و مخاطبش رو بی اطلاع میدونه. خدار شکر فن بوی نیستم که اینجور جواب ها که همیشه تو استین دارین رو در مورد من به کار ببرین. هر کجا مشکلی بوده یا از چیزی خوشم نیومده، اولین نفر خودم مطرحش کردم.
کلا علاقه ای با هم صحبت شدن با شما ندارم. این هم آخرین پستی بود که در جواب شما دادم.

آخرین ویرایش:
والا منم مدت هاست علاقه ای به بحث کردن با افرادی مثل شما رو ندارم چون وضعتون از پست هایی که میدین معلومه. بی اطلاعی توی پست هاتون بیداد میکنه و پشت صحنه بچه ها زیاد بهتون میخندن. اونی هم که بحث رو شروع کرد هم شما بودید نه من;)-) جنبه منطقی بحث کردن رو ندارین میتونین خیلی راحت توی تاپیک نیایید و پست ندید. بنده برای مخاطبم اینقدر شعور و احترام قائل هستم که به خاطرش برم یه مطلب سنگین رو بخونم و با افرادی که خودشون این کاره هستن صبحت کنم تا با اطلاعات وارد بحث بشم. حداقل در مورد خودم این رو کاملا مطمئنم. چیزیم که ندونم، باکم نیست و اقرار میکنم که نمیدونم چون این اقرار کردن منو ضعیف نشون نمیده.

البته از کسی که MKX بازی نکرده و با تمام قوا در موردش نظر میده بیشتر از این انتظار نمیره;)-)
بعد شما فن بوی نیستین؟ واقعا؟ یعنی من واقعا مطمئن باشم شما خدایی نکرده فن MK نیستین؟ لابد منم انیشتین بودم و خبر نداشتم.

خوشحالم که دیگه بحث رو با من ادامه نمیدین. واقعا بابت این موضوع ازتون ممنونم که وقت من رو نمیگیرین که به پست های خسته کننده تون دیگه جواب ندم.

یک خبر فوق العاده :D

Aksys اعلام کرده بود اگر GG Xrd Revelator رو برای PS4 از PSN پیشخرید کنیم به یک نسخه دمو دسترسی پیدا میکنیم (که خودم شخصا خبرشو نخونده بودم) حالا تاریخ دقیق رو اعلام کردن "پنجم آپریل"!

حالا شاید با خودتون بگید چیز خاصی نیست حتما یه دمو با دو تا کرکتره :D ولی دمو یه چیزی فراتر از این حرفاس :D همه ی کرکترایی که تا الان برای آرکید اومده توو دمو هستن و مود های آرکید و ورسوس و ترینینگ باز هستن :D

یک خبر فوق العاده :D

Aksys اعلام کرده بود اگر GG Xrd Revelator رو برای PS4 از PSN پیشخرید کنیم به یک نسخه دمو دسترسی پیدا میکنیم (که خودم شخصا خبرشو نخونده بودم) حالا تاریخ دقیق رو اعلام کردن "پنجم آپریل"!

حالا شاید با خودتون بگید چیز خاصی نیست حتما یه دمو با دو تا کرکتره :D ولی دمو یه چیزی فراتر از این حرفاس :D همه ی کرکترایی که تا الان برای آرکید اومده توو دمو هستن و مود های آرکید و ورسوس و ترینینگ باز هستن :D
مرتضی یه سوال فنّی:
اگه دمو اینه، پس خود بازی دیگه چیه؟:دی
خدا بخیر کنه چه محتویاتی میخوان بچپونن تو بازی؟ :دی فکر کنم یه 15 20 گیگی بشه نسخه اصلش:دی

• Like
Reactions: K o j i m a
مرتضی یه سوال فنّی:
اگه دمو اینه، پس خود بازی دیگه چیه؟:D
خدا بخیر کنه چه محتویاتی میخوان بچپونن تو بازی؟ :D فکر کنم یه 15 20 گیگی بشه نسخه اصلش:D
خب در مرحله اول که دیزی ، کوم هائیون ، ریون و کرکترایی که تا ریلیز بازی معرفی میشن به بازی اضافه میشن :D در مرحله بعدم مودهای افلاین خرکی بازی های ASW میریزن توو بازی :D کلا فایتینگ های ASW از نظر مود آفلاین فوق العاده پر تنوع و جذابن :D همین اواخرم با معرفی فصل آخر داستانی BB:CF یک مود آفلاین دیگه معرفی شد به اسم Alliance Mode که یک تیم چهار نفره انتخاب میکنی میری مقابل تیمای چهار نفره بازی میکنی بعد میتونی یکی از کرکتراتو با یک کرکتر تیم حریف تعویض کنی :D

• Like
Reactions: PWLG
خب در مرحله اول که دیزی ، کوم هائیون ، ریون و کرکترایی که تا ریلیز بازی معرفی میشن به بازی اضافه میشن :D در مرحله بعدم مودهای افلاین خرکی بازی های ASW میریزن توو بازی :D کلا فایتینگ های ASW از نظر مود آفلاین فوق العاده پر تنوع و جذابن :D همین اواخرم با معرفی فصل آخر داستانی BB:CF یک مود آفلاین دیگه معرفی شد به اسم Alliance Mode که یک تیم چهار نفره انتخاب میکنی میری مقابل تیمای چهار نفره بازی میکنی بعد میتونی یکی از کرکتراتو با یک کرکتر تیم حریف تعویض کنی :D
عجب! البته آره الان من CPH رو دارم دهن سرویس فقط شونصدتا استوری مود داره، بقیه ش دیگه بماند.
راستی تو این دیگه داستان بازی تموم میشه؟ یعنی دیگه نمیسازن؟ قسمت آخره؟

عجب! البته آره الان من CPH رو دارم دهن سرویس فقط شونصدتا استوری مود داره، بقیه ش دیگه بماند.
ما که هر دفعه به امید آخر کار میریم ولی میبینی داستان قبلی تموم میشه باز ماجرا از یه جای دیگه سر باز میکنه :دی ولی توی این یکی به نظر میاد حداقل ماجرای راگنا باید تموم بشه :دی

• Like

از نظر داستانی که آره آخرین نسخه اس ولی اینکه بعدا نسخه ی دیگه ای ساخته نشه بعیده، چون BB بازی پر طرفدارو موفقیه بعید میدونم کلا BB Team بره روی یه بازی دیگه کار کنه

• Like
از نظر داستانی که آره آخرین نسخه اس ولی اینکه بعدا نسخه ی دیگه ای ساخته نشه بعیده، چون BB بازی پر طرفدارو موفقیه بعید میدونم کلا BB Team بره روی یه بازی دیگه کار کنه
از نظر عقلانی به نظرم بهتره که تمومش کنن بره! ( به نفع خودشونه) به چند دلیل. اول اینکه بازی همش همونه و تغییر آنچنانی ای نداره فقط هی شخصیت جدید اضافه میشه بعد یجورایی انگار دارن شیردوشی میکنن. از طرفی اگه کسی از وضعیت این شرکت و نحوه بازی منتشر کردنش خبر داشته باشه، هیچوقت نسخه اولیه رو نمیخره و وایمیسه تا Extend یا هر زهرمار دیگه ای که اسمشو میذارن، بیاد تا اونو بخره. فقط طرفدارای خیلی خرکی سری با کله میرن همون نسخه اولیه رو میخرن. :دی
بهتره تمومش کنن چون واقعا دیگه کشش نداره به نظرم مگه اینکه یه ایده بکر به سرشون بزنه و گیم پلی رو دگرگون کنن یا مثل Gulty Gear یه استراحت طولانی بهش بدن.

از نظر عقلانی به نظرم بهتره که تمومش کنن بره! ( به نفع خودشونه) به چند دلیل. اول اینکه بازی همش همونه و تغییر آنچنانی ای نداره فقط هی شخصیت جدید اضافه میشه بعد یجورایی انگار دارن شیردوشی میکنن. از طرفی اگه کسی از وضعیت این شرکت و نحوه بازی منتشر کردنش خبر داشته باشه، هیچوقت نسخه اولیه رو نمیخره و وایمیسه تا Extend یا هر زهرمار دیگه ای که اسمشو میذارن، بیاد تا اونو بخره. فقط طرفدارای خیلی خرکی سری با کله میرن همون نسخه اولیه رو میخرن. :D
بهتره تمومش کنن چون واقعا دیگه کشش نداره به نظرم مگه اینکه یه ایده بکر به سرشون بزنه و گیم پلی رو دگرگون کنن یا مثل Gulty Gear یه استراحت طولانی بهش بدن.
کجا تغییر نداره؟ سر هر نسخه که تا الان یه سری سیستمای جدید اضافه شده که گیم پلی بازیو خیلی پیشرفت داده، کرکترا همشون حرکات جدید میگیرن بالانس میشن یه سری تغییرات اعمال میشه روشون که باعث میشه یه سری کمبو های کاملا جدید درست شه براشون (حتی موقعی که یه نسخه Extend میاد همچین تغییراتی به صورت گسترده انجام میشه روی بازی)
صادق مشکل اینه چون بازیو به صورت حرفه ای دنبال نمیکنی فک میکنی همه کرکترا همونن فقط دو تا کرکتر اضافه میشه :D

به هر حال برای طرفدارای سری همچون بنده :D اصلا خوشایند نیست که دیگه نسخه ای از بازی ندن یا برن برای استراحت دادن به بازی و امیدوارم همینجوری نسخه بدن ماهم همینجوری پول بریزیم به پاشون :D

• Like
Reactions: NoctisSasuke
کجا تغییر نداره؟ سر هر نسخه که تا الان یه سری سیستمای جدید اضافه شده که گیم پلی بازیو خیلی پیشرفت داده، کرکترا همشون حرکات جدید میگیرن بالانس میشن یه سری تغییرات اعمال میشه روشون که باعث میشه یه سری کمبو های کاملا جدید درست شه براشون (حتی موقعی که یه نسخه Extend میاد همچین تغییراتی به صورت گسترده انجام میشه روی بازی)
صادق مشکل اینه چون بازیو به صورت حرفه ای دنبال نمیکنی فک میکنی همه کرکترا همونن فقط دو تا کرکتر اضافه میشه :D

به هر حال برای طرفدارای سری همچون بنده :D اصلا خوشایند نیست که دیگه نسخه ای از بازی ندن یا برن برای استراحت دادن به بازی و امیدوارم همینجوری نسخه بدن ماهم همینجوری پول بریزیم به پاشون :D
درسته اصلا به صورت حرفه ای دنبال نمیکنم بازی رو:دی (الان یکی میگه خب بیخود میکنی نظر به اصطلاح حرفه ای میدی:دی)
ولی به هرحال باید یه استراحت بدن بذارن یه نسل ملت با همینی که هست سر کنن، بعد نسل بعد یه نسخه جدید بدن با اسپرایت های HD 1080 و افکتهای خفن و گیمپلی نو و...
اصولا هر بازی ای باشه، فاصله کمتر از سه چهار سال بین انتاشار هر نسخه ش، باعث افتش میشه. (بازیهای سالانه ای مثل فوتبال و بسکتبال و کشتی کج فرق میکنه قضیه شون)

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or