طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.
New Samurai Shodown game rumored to be in development - Series revival would use 2D gameplay, 3D graphics and be released in 2017

چند روز پیش این یارو کارگردان KoF XIV گفته بود 3D شدن XIV به این معنی نیست که بازی های بعدیمون 3D باشن. ظاهرا هنوز به قدر کافی گند نزدن:)) احتمالا میخوان هر چی آزمایش دارن روی XIV انجام بدن و وقتی قشنگ گندش رو در آوردن و تجربه کسب کردن، برن سراغ SS.

آخه SS قبلتر فول 3D هم حتی اومده بود. ازون تجربه دیگه باید درس کافی رو گرفته باشن :d

من که فعلا نمیتونم SF V بزنم و باید برم سراغ این:biggrin1: خوبیش اینه که این دفعه مجبورم وقت بذارم روش:biggrin1:
چرا مجبور؟

من از تو بدتره وضعیتم:دی از یه طرف دارم یوسف یاد میگیرم، از طرفی 5ـش میخواد بیاد، بعد از اونور میخوام سراغ guilty gear هم برم. داستان Blaz Blue هم هنوز تو مرحله مقدمه س اونوقت اینم میخواد بیاد. کلا گیج شدم8-}

:bighug:^:)^
با اینهمه فایتینگ خفن اونم تو PC احساس میکنم تو آسمونامo:-) تو چی؟:دی
من که احساس می‌کنم تو بَرهوتم. برهوتِ بازیکن ایرانی.
من که فعلا نمیتونم SF V بزنم و باید برم سراغ این:biggrin1: خوبیش اینه که این دفعه مجبورم وقت بذارم روش:biggrin1:
شما به جا این کارا، تشریف میارین GG:Xrd. :punish:

GG یه گیم خیلی استثنایی با گیم‌پلی بسیار جالب و سطح بسیار بالا و گرافیک کاملاً نوین (که قبلاً مشابهش دیده نشده... توضیحش توی صفحه‌های قبلی همین تاپیک هست)... هر چی تعریف کنم کمه.
بنابراین: بله، خریدنِ این گیم واقعاً می‌ارزه، امــّـا نخر :d چون با برهوتی از بازیکن‌های ایرانی مواجه می‌شی! شخصاً به جز خودم و یکی از بچه‌ها که سه سال یه بار سر و کله‌ش تو استیم پیدا می‌شه، کسی رو نمی‌شناسم که بازی رو خریده باشه 8-|
چرا میگه نخره اخه ؟ خیلی هم خوبه به تعداد پلیرها اضافه میشه . بعدشم من همیشه تلگرام و پنجشنبه و جمعه ها هستم . پایه واسه بازی .

اونور گذاشتم اینجا هم میذارم :دی

لا به لای این خبرای خوب بگم که بالاخره آماده شد :biggrin1:

دعوتنامه رسمی به تورنومنت Street Fighter (پرونده کامل سری)

سعی کردم کار رو جوری پوشش بدم که اگه یه نوب که نمی دونه SF خوردنیه یا پوشیدنی مقاله رو بخونه ، کامل مسلط بشه به دنیای SF :biggrin1: سعی کردم تا جایی که می تونم سطح کلی کامیونیتی بره بالا ، اساتید که زیادن ، بقیه هم خودشونو بکشن بالا تا کم کم بخش فایتینگ سایت هم بین باقی کامیونیتی یه چیز گردن کلفتی بشه و حرفی برای گفتن داشته باشه :biggrin1:
ممنون از همگی :biggrin1:

Raven برای Revelator معرفی شد:

yn92z3g0kcl16e2pzmbw.jpg

توی استریم دیشب Mortal Kombat که مربوط به Alien بود، گفتن که قراره اول March یه آپدیت برای MKX دارا بدن که موارد زیر رو به صورت FREE به بازی اضافه می کنه:

• اچیومنت های جدید
  • استیج Pit
  • نت کد جدید که اگه مثل بتا باشه میشه گفت کاملا بی نقص هست.
  • Medieval Skin Pack که شامل 3 تا اسکین جدید برای Kung Jin، Kotal و Ferra/Torr هست.

• اضافه شدن Stage Fatality به تمام استیج ها که اد بون قبلا Teaseـش کرده بود.

پچ نوت های این آپدیت رو قراره توی استریم بعدی بگن.
کسایی هم که XL رو بگیرن تمام اینا رو توی دیسک دارن.

آخرین ویرایش:
ظاهرا تعداد پلیرهای SFV توی EVO 2016 از مرز 3000 هزار نفر گذشته. عجب بازی بدیه!
آقا خیلی بازیه آشغالیه:دی فقط کافیه تو منوی بازی، تعداد بازیکنای انلاین رو ببینی اونم تو شخماتیک ترین ساعات روز، USA کلا پره همیشه:دی

پ.ن: حزب باد هم خودتونید:دی من همیشه نظرم نسبت به بازی مثبت بوده و فقط به محتوای کمش ایراد میگرفتم:دی خودم چهار روز بعد از انتشارش خریدمش:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or