طرفداران فیلمهای کلاسیک

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
Vertigo
Vertigo.jpg

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
یادیم بکنیم از اثر زیبای ماساکی کوبایاشی kwaidan 1964 ..هنوزم مو به تنم سیخ میشه وقتی به این فیلم فکر میکنم با داستانهای ترسناکش...البته به واسته این فیلم چند عنوان ترسناک سبک سینمایی دوربین برای SEGA SATURN وPS1 ساخته شد..

Kwaidan-20-9-922.jpg
48Kwaidan_1_base.jpg
kwaidanblu00010.jpg MV5BODE0ODU4OTY0Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwNDYxNjc5Ng@@._V1_SY1000_CR0,0,1187,1000_AL_.jpg

gingazabi-img600x450-1466574795zdn7mg12619.jpg

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
اینم یه اثر ترسناک درام ژاپنی ساخته کانه توشیندو onibaba 1964 البته نمیدونم این فیلم ورژن رنگی داره یا نه ..

View attachment 95494

View attachment 95495 View attachment 95496
Turner Movie Classics اکثر فیلمهایی که توی آرشیوش بودن رو رنگ کرده... منکه خوشم نمیاد. جورج لوکاس هم علی رغم اینکه علاقه داره به فیلمهای کلاسیک سیخ بزنه، مخالف این قضیه بود شدید.

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام . خیلی وقته کسی نیومده به این تاپیک که تو زمان خودش خیلی مشهور بود یه سر کوچولو بزنه :D دوست دارم با تعداد زیادی از کاربران دوباره این تاپیک رو شلوغ کنیم :D
(فکر کنم خود @Aurlito هم فراموش کرده بود این تاپیک رو :D)

بهترین سال های زندگی ما (The Best Years of Our Lives)
MV5BY2RmNTRjYzctODI4Ni00MzQyLWEyNTAtNjU0N2JkMTNhNjJkXkEyXkFqcGdeQXVyNjU0OTQ0OTY@._V1_.jpg
امتیاز آی ام دی بی : 8.1

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام . خیلی وقته کسی نیومده به این تاپیک که تو زمان خودش خیلی مشهور بود یه سر کوچولو بزنه :D دوست دارم با تعداد زیادی از کاربران دوباره این تاپیک رو شلوغ کنیم :D
(فکر کنم خود @Aurlito هم فراموش کرده بود این تاپیک رو :D)

بهترین سال های زندگی ما (The Best Years of Our Lives)
View attachment 97256
امتیاز آی ام دی بی : 8.1
اون ملوانه که با چنگک همه کار میکنه عالیه! با چنگک کبریت میزنه!

درضمن من تاپیک یادم نرفته، مدت مدیدیه فیلم نمیبینم.

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
بینوایان (قدیمی)

images.jpg

درواقع نسخه اصلی فیلم بینوایان خیلی قدیمیه و همینطور قشنگ ! بابام دیروز ریخت تو فلش اینرو آورد نگاه کردیم ، خیلی خوب بود . فکر میکنم هدف اصلی فیلم هم این بود :«از محبت خارها گل میشوند» این مرده هم بعد از اینکه اون کشیشه هدایتش کرد ، خیلی آدم خوبی شد و همیشه با اون مرده پلیسه مدارا میکرد و از آخر هم پلیسه دلش نیومد بکشتش .

به نظرم اینو نگاه کنید خیلی قشنگه \m/

• Like
Reactions: TheGodfather

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
بینوایان (قدیمی)

View attachment 99357

درواقع نسخه اصلی فیلم بینوایان خیلی قدیمیه و همینطور قشنگ ! بابام دیروز ریخت تو فلش اینرو آورد نگاه کردیم ، خیلی خوب بود . فکر میکنم هدف اصلی فیلم هم این بود :«از محبت خارها گل میشوند» این مرده هم بعد از اینکه اون کشیشه هدایتش کرد ، خیلی آدم خوبی شد و همیشه با اون مرده پلیسه مدارا میکرد و از آخر هم پلیسه دلش نیومد بکشتش .

به نظرم اینو نگاه کنید خیلی قشنگه \m/
لازم به ذکره که بینوایان در دهه ی 30 در فرانسه یک سری فیلم ازش اومده بیرون که همه ی اتفاقات کتاب رو نمایش میده... وگرنه همشون گند میزنن به کتاب. حتی فیلمهای قدیمیش.

Grapefruit-james_cagney-mae_clark21a.jpg

یکی از معروفترین صحنه های فیلمهای قدیمی که من نتونستم متاسفانه فیلمش رو کامل ببینم چون خیلی خسته کننده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر