طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578
در مورد VF و DOA به نظر من باز گرافیک VF خیلی بهتر از DOA هست.... DOA خیلی خیلی مصنوعیه....

عکس کاراکترا رو با هم مقایسه کنید:

Virtua Fighter:

3160rqb.jpg

4zvdxfq.jpg

4m2vwxi.jpg

2w69do0.jpg

62qfg5u.jpg

680us1e.jpg

4t83dch.jpg

Dead Or Alive
6gafmg8.jpg

63t23j8.jpg

6aphkxu.jpg

4mjqt54.jpg

6737if7.jpg

5zfu24w.jpg

4p0hbnp.jpg

دوستان همه از شخصیت محبوبشون گفتن من هم گفتم بگم
شخصیت محبوب من تو این بازی یکیش steve fox بعدیش yoshematso اخریشم jin
خیلی باهاشون حال میکنم

میگم میدونم سوالم به تاپیک ربط نداره ولی.... به بزرگی خودتون ببخشید:

هیچ کدوم از سری های Doa برای کامپیوتر نیومده؟؟

نه PC نداره كلا نسخه هاش اين ها هستن:

Dead Or Alive اولين نسخه كه براي PS1 اومد

Dead Or Alive 2 اين هم براي PS2 اومد و هم DC كه من هم دارم اين نسخه رو.

Dead Or Alive 3 براي Xbox

Dead Or Alive 4 هم براي Xbox360

Dead Or Alive Xtreme Beach Volleyball هم براي Xbox و هم براي 360

نسخه ي 5نجم هم كه در راه هستش براي Xbox360

نه PC نداره كلا نسخه هاش اين ها هستن:

Dead Or Alive اولين نسخه كه براي PS1 اومد

Dead Or Alive 2 اين هم براي PS2 اومد و هم DC كه من هم دارم اين نسخه رو.

Dead Or Alive 3 براي Xbox

Dead Or Alive 4 هم براي Xbox360

Dead Or Alive Xtreme Beach Volleyball هم براي Xbox و هم براي 360

نسخه ي 5نجم هم كه در راه هستش براي Xbox360
خیلی ممنون از جوابتون.... انگار این DOA بیش تر روی Xbox هست.... البته زیاد مهم نیست :cheesygri

کلا DOA اول واسه Play Station عرضه میشد ولی بعد از ساخت Xbox برنامه ریز های این بازی برای رقابت با دو عنوان Tekken و MK تصمیم میگیرن که این بازی رو برای مایکروسافت بسازن البته مایکروسافت هم اونا رو پشتیبانی کرد....

کلا DOA اول واسه Play Station عرضه میشد ولی بعد از ساخت Xbox برنامه ریز های این بازی برای رقابت با دو عنوان Tekken و MK تصمیم میگیرن که این بازی رو برای مایکروسافت بسازن البته مایکروسافت هم اونا رو پشتیبانی کرد....
باید بگم توی رقابت با تیکن و مرتال کمبت کاملا ناموفق بوده :laughing:

باید بگم توی رقابت با تیکن و مرتال کمبت کاملا ناموفق بوده :laughing:

کاملا مشخصه ... ولی تمام امید طرفدارای این بازی به نسخه 5 هستش ... همون طور که خبر هایی از ساخت MK جدید هم هست (البته در حد شایعه )کار این ساخت این بازی خیلی سخت میشه

1000 پسته شدن تاپیک رو تبریک میگم :love:
ایشالا رقم های ملییونی:biggrin1:

Asuka جان قبل از مقایسه گرافیکی دوتا بازی به تاریخ عرضشون و اینکه ایا لانچ بودن یا نه توجه کن.

پ.ن. توبازی مبارزه ای گیم پلی حرف اول رو میزنه بعد گرافیک. شما اگر 10 دقیقه گیم پلی VF5 رو تحمل کردیف من هم یه پلی سه ناقابل تقدیم میکنم.

Asuka جان قبل از مقایسه گرافیکی دوتا بازی به تاریخ عرضشون و اینکه ایا لانچ بودن یا نه توجه کن.

پ.ن. توبازی مبارزه ای گیم پلی حرف اول رو میزنه بعد گرافیک. شما اگر 10 دقیقه گیم پلی VF5 رو تحمل کردیف من هم یه پلی سه ناقابل تقدیم میکنم.
بله کاملا این حرف در مورد تاریخ عرضه ی بازی ها و اینکه گیم پلی حرف اولو میزنه رو قبول دارم.... مبنای این مقایسه ی من توی این بود که این دو بازی هر دو برای کنسولای نسل جدیدن..... ولی به نظر من Virtua Fighter موفق تر بوده البته توی گرافیک.... من در مورد گیم پلی دو بازی هیچی نمی دونم برای همین هم نمی تونم نظر بدم... :biggrin1:

ولی در نهایت دوست دارم هر دو تا رو بازی کنم :laughing:

كلا VF هميشه گرافيكش از همه Fighty ها بهتر بوده و DOA هم بيشتر به خاطره دخترهاش معروف هستش اصلا نكته ي بازي همون خانم ها و سكسي بودنشون هستش كه همه دوست دارن اما در كل از VF خيلي بهتره و Fun هستش...اما از لحاظ موفقيت VF بهتر بوده نسخه ي Virtua Fighter 4: Evolution كه تركوند واقعا هم مزخرف هستش در حده Tekken 3 فقط با گرافيك بيشتر.

بدشم گرافيك ديگه از Gameplay هم مهمتر شده Gameplay بازي هاي Fight زياد فرق نميكنن توي هر نسخه ديگه خودشون را خفه كنن ميشه مثل Tekken4 با Tekken5, نبايد اين را فراموش كنيد كه مردم عقلشون به چشمشون هستش...DOA هم اصلا هم نا موفق نبوده و خيلي طرفتار هم داره...
ديگه خيلي از بحث Tekken خارج شديم ميگم اگر ميخوايد اصلا با هم مقايسه كنيم اين 3 تارو?!?

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or