طراحی از شخصیتهای بازی

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
در ضمن سعيد جون اختيار داري....من و سحر تو كار خط خطي و از اين حرفاييم....هي خودمونم ميايم از كاراي همديگه تعريف ميكنيم ميريم :) :)
البته سحر اگر ناراحت شدي بهم بگو سري بعد از طرف تو باز نظر ندم :)
اختیار داری احماد, من و تو نداریم که :cheesygri
با حرفات مشکلی ندارم هر نظری دوست داری از طرف من بده, شما استاد منی :p

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,612
نام
محمدرضا
اون تیره گی که زیر دست هست در واقع ظلماتی هست که اون شخص توشه و نیاز به کمک داره که بتونه از این ظلمات فرار کنه :p

نظر لطفته :p

راستش من کاریکاتور کار نکردم تا حالا, به شخصه بیشتر دوست دارم تو سبک اکسپرسیوسینم کار کنم :p
ها ای که الان گفتی یعنی چه؟زیر دیپلم حرف بزن ما هم بفهمیم:cheesygri.طرحاتون واقعا عالیه.:love:

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
ها ای که الان گفتی یعنی چه؟زیر دیپلم حرف بزن ما هم بفهمیم:cheesygri.طرحاتون واقعا عالیه.:love:
:cheesygri:cheesygri:cheesygri:cheesygri
والا خودم هم نفهمیدم چی گفتم :cheesygri

ممنون :cheesygri

----------------------------------------

لگولاس شخصیت مورد علاقه من در ارباب حلقه ها :love::love::love::love:

Legolas.jpg

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
این لگولاس واقعا قشنگ شده . من چند تا طرح از وارکرفت کشیدم منتها چون تحمل حضور یه سخت افزار دیگه رو این میز بیچاره رو ندارم اسکنر رو برداشتم . حالا دنبال یه tablet گشتم و یه مدل از Wacom رو قیمتش رو تونستم گیر بیارم اونم 1600000 حالا میخواستم ببینم کلا قیمت tablet تو همین رنج هستش یا اون نمونه ه بالا بوده یه مقدار .

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســــــــــــل
خانوما.....آقايون.....خسته نباشيد.......
احسان عزيز حرفي كه من زدم فقط دليلي بود بره طرحي كه كشيدمش.......
-------------------
رژين منتظر طرحاي جديدت هستيم....با اينكه سنت زياد نيست ولي كارات واقعا اميدوار كننده اس....حرفه اي دنبالش نميري؟
----------------------
زلداي عزيز.......اين شادو رو دقيقا از رو كشيدم.......آخه بره كشيدن شخصيتا زياد نميتونم وقت بذارم بره همين خوب در نمياد.....گفتم هي بچه ها ميگن طرح از بازيا....يه چيز بذارم ....:)....به پيشنهادت سعي ميكنم عمل كنم......
--------------------
سحر اين طرحت ام مثه قبليا خوبه.....ميتوني مرحله به مرحله بگي چطوري طرح ميزني؟چون تقريبا طرحات شبيه خود شخصيت اصليه......ممنون ميشم اگه اين كارو بكني :cool: .....آهاع....راستي يه چيز در مورد استاد و از اين جور چيزا گفتي....هندونه زير بغل من نده....من دستم داغونه ميوفته ميتركه :cheesygri
---------------
آلپر جون.....برادر.....WACOM ماله من قيمتش 70 تومنه....البته الآن فك كنم ارزون تر شده....نمايندگيش رو يه سري گفتم......بازم ميگم اگه خواستي سر بزن......ميرداماد-تقاطع نفت........برو مدلاي حرفه اي بالاي 2 مليونم داره.....
---------------
مهربون و راستگو باشيد......

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســــــــــل
دوسه تان امروز يه طرح 2-3 دقيقه اي از يكي از دوستان دور كشيدم.....همونطور كه تقريبا مشخصه در حال راه رفتن هستش....در كل يه ذره ناجور شده...ببخشيد....
راستي رژين چي شد طرح جديدات؟
محمد حسين ام هي مياد يه چيزايي ميگه و ميره....:) ....شونصد روزه ميخواد طرح بذاره...
------------------
نيل

Nil.jpg

---------------
سالم و مهربون بمونيد...

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
ســــــــــل
دوسه تان امروز يه طرح 2-3 دقيقه اي از يكي از دوستان دور كشيدم.....همونطور كه تقريبا مشخصه در حال راه رفتن هستش....در كل يه ذره ناجور شده...ببخشيد....

احماد جان ما از کجا باید بفهمیم که این طرحت داره راه میره ؟ :cheesygri
راستی این طرحات منو یاد فیلم های ترسناک میندازه ... ( شوخی کردما به دل نگیری ! ):p

اینم کار ما،امیدوارم خوشتون بیاد:)
2815zr5.jpg

فکر کنم در ناحیه مو کمی(مایل به زیاد)اشتباه کردم!;)

لادن من نمی تونم طرحتو ببینم ...
:(

آخرین ویرایش:

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــل
لادن از قرار معلوم زياد سعي نكردي شبيه همون شخصيت اصلي بكشي اين طرح رو....مثلا دامنش انگار وصله پينه اس.......تا قفسه ي سينه خوب اومدي ولي از اونجا به بعد زياد جالب نشده....مخصوصا دست سمت چپ....يه ذره بيشتر وقت ميذاشتي واقعا بهتر ميشد....منتظر كاراي بعديت هستيم.....يه طرح بذار كه توش سعي كرده باشي دقيق تر بكشي....ممنون
---------------
سعيد به قسمت مهم قضيه اشاره كردي :).....بذا موشكفانه با اين موضوع برخورد كنيم...:)
من تو جمله ام دقيقا گفتم ((همونطور كه تقريبا مشخصه)) و اين همه چيز رو حل ميكنه....اما دليل اصلي زاويه كتف اين بنده خداس......دست راستش رو اگر دقت كني (البته دست راست از سمت ما) ميبيني كه به پشت طرف رفته و دست چپ جلوتر از سينه قرار گرفته و به سمت جلو زاويه داره و اين دقيقا نشون دهنده ي راه رفتنه...اما همونطور كه گفتم 2-3 دقيقه بيشتر وقت نداشتم تا اين طرح رو از اين بنده خدا بكشم.....
-------------------
سالم ، مهربون و موفق باشيد......

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
ســـــــل
لادن از قرار معلوم زياد سعي نكردي شبيه همون شخصيت اصلي بكشي اين طرح رو....مثلا دامنش انگار وصله پينه اس.......تا قفسه ي سينه خوب اومدي ولي از اونجا به بعد زياد جالب نشده....مخصوصا دست سمت چپ....يه ذره بيشتر وقت ميذاشتي واقعا بهتر ميشد....منتظر كاراي بعديت هستيم.....يه طرح بذار كه توش سعي كرده باشي دقيق تر بكشي....ممنون

-------------------
سالم ، مهربون و موفق باشيد......
اصولا توی طراحی ضعیفم.
درست میگید دقت نکرده بودم،توی طرح بدی جبران میکنم:)

Dante Is Alive

کاربر سایت
Jul 8, 2006
1,573
نام
ســـعــــيــــــد
احماد جون من اصلا" به زاویه ی دست این بنده خدا (به قول خودت) توجه نکرده بودم ...
حق با توئه . الان که نگاه می کنم انگار بنده خدا (
243.gif
) داره راه میره ...
ولی اینکه میگی تو دو-سه دقیقه زیاد رسناک به نظر نمی یاد ...

==========

راستی سحر یه پیشنهاد برای طرح جدید بهت بگم :
می تونی تام بامبادیل رو بکشی ؟ فقط باید دقت زیادی به خرج بدی چون تام تو فیلم نبوده و باید از احساست کمک بگیری ...
منتظریما
287.gif

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــــل
لادن دقت يادت نره ها....واقعا يه ذره بيشتر وقت بذاري نتجه اش تو طرحت كاملا مشهود ميشه...
--------------
رژين خبر خوبي بود....واس طرحاي رژين بايد پيشنما بنويسيم.....تاريخ ريليز اعلام كرده آخه :)
------------
سعيد سطر آخرت نفهميدم چي گفتي....يه ذره فونت بهم ريخته.....
---------------
سحر آموزش يادت نره ها......واقعا احتياج دارم.....مخصوصا بابت دست ها....من تو كشيدن دست خيلي وقت بايد بذارم....البته دست كميك راحت ميكشم ولي بخوام دستي كه ميكشم واقعي به نظر بياد حداقل بايد 20 دقيقه وقت بذارم......لطف كن يه آموزش كوتاه از شيوه كارت بده به شدت احتياج دارم...ممنون....
--------------
امروز يه طرح ديگه كشيدم....سعي ميكنم طرحاي بعدي چند تا ام از بازيا باشه تا لا اقل به اسم تاپيك بخوره :cheesygri
اسم اين طرح نشسته با مايو هستش....bikini sitting
زياد نميتونم با كارا سر و كله بزنم.....جوصله ام سر ميره......اگر ساده اس ديگه ببخشيد...اين يه نوع سبكه به قول دوستان :)

Sitting%20bikini.jpg

------------
سالم ، مهربون و خلاق باشيد.....

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
خواستم اين مطلب رو در ادامه ي پست قبلي بگم ولي به خاطر اهميتي كه برام داشت تصميم گرفتم تو يه پست جداگونه در موردش صحبت كنم:
مسئله ي مهم سوژه هايي هست كه من بره طرحام انتخاب ميكنم....
بچه ها هر كدوم به تاپيك سر زدين لطف كنين نظرتون رو در مورد سوژه هام بگين....
چون اصولا به گمون خودم به دليل نامناسب بودنشون شايد بره بعضي دوستان جالب نباشن و اين تصور پيش بياد كه محيط سايت رو درست نميشناسنم.....
-----------------
اساس اين كار من علاقه ي من به سوژه هاي فيگوراتيو هستش و احساسات توي چهره ها....
الآن چند ماهه رو اين موضوع تمركز كردم به همين دليل بيشتر كارهام تو همين زمينه هست و بيشتر اين طرحا رو تو سايت ميذارم تا با نظرات بچه ها سعي كنم اشكالاتم رو برطرف كنم وگرنه طرحاي انساني و اخلاقي هم دارم :)
بره نمونه يكيشو ميذارم تا تهمت نزنه كسي بهم :)

The%20wall.JPG

The Wall

ببخشيد وقتتون رو گرفتم..;)

--------------
سالم بمونيد....

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــــل
يه ذره سعي كردم متفاوت كار كنم....اميدوارم خوشتون بياد.......
The Sweet Dragon

swet%20dragon.jpg

----------------
منتظر كاراي جديدتون هستيم...لادن....رژين......سحر......ببينم پسر كسي نيس كه تو كار طراحي و نقاشي باشه؟ من تك موندم چرا؟ :)

--------------
مهربون ، سالم و وفادار باشين.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر