طراحی از شخصیتهای بازی

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
Alma.jpg

Alma Wade

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــل
من يكي دو روز نبودم...
محمد حسين اين Wacom تو ايران محدوده ي قيمتيش بين 70 تا 130 تومن هستش....البته مدلاي كلاسيك....مدل هاي حرفه اي رو حتي تا بالاي 2 مليون تومن هم ميتوني پيدا كني كه البته احتمالا به ماها نفروشنشون :) بگن با اوليامون باهاس بريم...:)
برنامه اي كه گفتم ميتوني تو Corel Collection پيدا كنيش....
مصطفي بابت توضيحات مربوط به قانون كپي رايت هم متشكريم...همه مون :)
راستي اين طرحت رو چرا رقص نور روش اجرا نكردي؟ :) يزيد ترسيدي ياد بگيريم...
-------
سحر اين طرحات خيلي جالبه.....من خودم با خطاي منحني و سيال زنـــــدگي ميكنم....نرمي عجيبي تو كارت هست....با اينكه ساده ان ولي روونن....8 دقيقه ام ركورد خوبيه ها!! :) من 15 دقيقه طول ميكشه يه خط راست به طول 10 سانت بكشيم :cheesygri
----------
بهنام عزيز...زماني كه من بره طرحا ميذارم بين 1-2 ساعت هستش.....بقيه بچه ها رو ني دونم...
-----------
تازه رسيدم خونه......فردا طرح جديد ميذارم....البته نه در حد تيم ملي...ولي خب...سعي ميكنم قابل تحمل باشه....ميخوام زاويه طراحي رو عوض كنم....از پش سر اين سري ميكشم...مثه اين طرحه سحر كه گذاشته....
-------------
شاد و صادق باشيد...

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
سلام به همگی:

احماد نظر لطفته :p

بهنام من بعضی از طراحیارو با خطوط سریع می کشم اما بعضیارو نه, به قول تو از دوباره کشی خط رو خط استفاده می کنم که نمونه هاش رو برات می ذارم, اما خودم خطوط کم و سریع رو ترجیع می دم.

بچه ها من تا یه مدت زیادی نمی تونم بیام شاید 2 ماه, خواهشن این تاپیک رو زنده نگه دارید من خودم تا اونجایی که تونستم روزی 2 3 تا طرح می ذاشتم, اما متاسفانه فعلا نمی تونم چیزی طراحی کنم.
خلاصه خوبی بدی هرچی دیدن ببخشید. از همه بچه ها بخاطره طرحها و استقبالشون ممنونم.
خداحافظ

Alma%20%20Wade.jpg

Alma Wade

Stolen.jpg

Nili3.bmp

Nili%203.jpg

آخرین ویرایش:

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســــــــــل
سحر هر جا هستي در پناه ايزد يكتا باشي....منتظر خواهيم بود بره طرحاي جديدت.....وقتي نيستي جات رو يه طوري پر ميكنيم.....مثلا يه گلدون كاكتوس بذاريم جات خوبه؟ :)
موفق باشي...
------------------
خب حالا نوبت طرح جديد شد.....همونطور كه قبلا گفتم اگ بشه ميخوام چند تا طرح از پش سر بكشم....زاويه ديد رو تغيير بدم...از چند وقت ديگه ام سعي ميكنم مثه بقيه بچه ها واس رضاي خدا ام كه شده چند تا شخصيت بازي رو خراب كنم با طرحام ...طوري كه طرفداراشون رو از دست بدن :)
------------
اين طرح اسمش پوشش هستش....
CLOTHE.JPG

------------
سلامت باشين...

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
نمیدونم سحر خانوم قبلا این عکسی که میگ گزاشته یا نه (اصلا کشیده یا نه؟!)
میخوام بدونم سامارا رو کشیده؟؟ :cheesygri

نه از سامارا چیزی نکشیدم, آخه با آلما که فرقی نداره :cheesygri

نوشته شده توسط Ehy18:
سلام.

سحر هر جا هستي در پناه ايزد يكتا باشي....منتظر خواهيم بود بره طرحاي جديدت.....وقتي نيستي جات رو يه طوري پر ميكنيم.....مثلا يه گلدون كاكتوس بذاريم جات خوبه؟ :)
موفق باشي...

کاکتوس؟؟!!! دیگه بهتر از این نمیشه موافقم :cheesygri

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
ســـــــــل
اقا شرمنده كه تاپيك به بيراهه كشيده شد(از طرف من) .... اگر مخالفتي با اين طرحي كه من گذاشتم داريد حتــــــــــــــما بيان كنيد تا فورا اين طرح برداشته بشه.....ايشالا از اين به بعد سعي من بر اين خواهد بود كه در مورد بازيا بيشتر طرح بزنم....
---------------------
سحرم كه با كاكتوس موافقت كرد....مصطفي يه گلدون كاكتوس رديف كن كه جاش خالي نمونه :)
-------------
لبتون خندون و تفكرتون منطقي....

Dant3

کاربر سایت
Mar 13, 2006
768
نام
سحر رضوی
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
حالا این عکس الما کجاست؟؟؟:)
Alma.jpg

نوشته شده توسط Dant3:
Alma Wade

Alma%20%20Wade.jpg

نوشته شده توسط Dant3:
Alma Wade

یکم با دقت نگاه کن امین :cheesygri
اسمشون رو که زیرشون نوشته بودم :cheesygri

آخرین ویرایش:

behnambox04

کاربر سایت
Feb 8, 2006
46
سلام
سحر خانم متشكرم خيلي كمك كرد.

راستي احماد جان چند تا سوال داشتم اول نوع مداد طراحي يا راپيد- اين كه با نوك گرد مداد عادت داري يا با تيز - چقدر به كپي اختصاص ميدي(من بيشتر وقتم صرف كپي هست نا طرحاي ابتكاري بر خلاف شما-از اين جهته كه فعلا طرحي نميذارم-. بالاخره راه زيادي را بايد طي كنم تا به كاراي شما برسم)
راستي نيمرخ چهره "بنظر من" بسيار مشكله. اكثر كارام غلط غولوط از آب در مي آيد
احماد جان ميتونيد از طرحاتون بصورت مرحله به مرحله تصوير بياريد؟
اينكاري كه سحر انجام داد واقعا كار مفيدي بود
-از سحر خانم هم خداحافظي ميكنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر