طراحی اتاق بازی Gaming Room design

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
والا نپرسیدم یه لامپ دیگه تو اتاق دارم نورش کمه شبا اونم روشن میکنم دیگه نور این تو ذوق نمیزنه حالا باز یه عکس میگیرم امشب میزارم یه کوچولو تغییرات دارم :D
متری 8 تومن گرفتم برق مستقیم داشت با آدابتور هم داشت برق مستقیم نورش بیشتر بود من همونو گرفتم با کابل مخصوصش که 5 تومن بود اما آدابتور 10 تومن بود خودش جدا
در مورد قفسه منم جام مناسب اینجور قفسه ها نیست همینایی هم که شما میبینی دادم درست کردن جفتشو 30 تومن دادم با پایه هاش و پیچ و ... نزدیک 50 برام تموم شد جالب شده بدک نیست
سلام. مگه ال ای دی با برق مستقیم هم هست؟اصلا اساس کارش dc هست. این چجوریه . من کنجکاو شدم میشه از نزدیک عکس،بذاری از تشکیلات این لامپها ؟ البته اگه تونستی.

راستی این تصویرهارو خودت چاپ میکنی
میچسبونی رو کنسول ؟

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

• Love
Reactions: Bijanlll

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
سلام. مگه ال ای دی با برق مستقیم هم هست؟اصلا اساس کارش dc هست. این چجوریه . من کنجکاو شدم میشه از نزدیک عکس،بذاری از تشکیلات این لامپها ؟ البته اگه تونستی.

راستی این تصویرهارو خودت چاپ میکنی
میچسبونی رو کنسول ؟

ببین یه کابله کوتاهه مال برقش که یه باکس به وسط کابل وصله که تقریبا کار همون آدابتور رو میکنه اما خیلی ساده و سبک و کوچیکه برای همین اصطلاحا بهش میگن برق مستقیم نوار LED هم کمی ضخیم تره البته ارزشش بیشتر از آدابتور داره از نظر من چون نور خوبی داره
این تصاویر هم اونی که رو PS4 هست رو خریدم اسکین هستش جنسش عالیه میتونی بِکَنی و دوباره بچسبونی هیچ اثری هم رو کنسول نمیزاره و ظاهرا جنسش هم طوریه که قابل شستشو هست خارجیه در کل اما اونی که رو 360 هست Made In Vatan هست :D خودم ساختم با فتوشاپ کاور آرت بازی رو یکم دستکاری کردم لوگوی راک* و رده سنی و ... رو از روش برداشتم بعدش دادم روی برچسب برام پرینت گرفتم رو یه برگه برچسب a4 که البته کیفیتش اصلا خوب نیست اما کارمو راه مینداخت ، بعدش حدود 4 ساعت نشستم با قیچی تصاویر و حروفش رو جدا کردم و یکی یکی چسبوندم خوب شده ؟
قیمتها : اسکین Ps4 تموم شد 50 تومن ، برچسب 360 تموم شد 1000 تومن :| :D
البته اسکین 360 هم بود اما GTA گیر نیاوردم برای همین خودم دستبکار شدم حالا خوب شده ؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
ببین یه کابله کوتاهه مال برقش که یه باکس به وسط کابل وصله که تقریبا کار همون آدابتور رو میکنه اما خیلی ساده و سبک و کوچیکه برای همین اصطلاحا بهش میگن برق مستقیم نوار LED هم کمی ضخیم تره البته ارزشش بیشتر از آدابتور داره از نظر من چون نور خوبی داره
این تصاویر هم اونی که رو PS4 هست رو خریدم اسکین هستش جنسش عالیه میتونی بِکَنی و دوباره بچسبونی هیچ اثری هم رو کنسول نمیزاره و ظاهرا جنسش هم طوریه که قابل شستشو هست خارجیه در کل اما اونی که رو 360 هست Made In Vatan هست :D خودم ساختم با فتوشاپ کاور آرت بازی رو یکم دستکاری کردم لوگوی راک* و رده سنی و ... رو از روش برداشتم بعدش دادم روی برچسب برام پرینت گرفتم رو یه برگه برچسب a4 که البته کیفیتش اصلا خوب نیست اما کارمو راه مینداخت ، بعدش حدود 4 ساعت نشستم با قیچی تصاویر و حروفش رو جدا کردم و یکی یکی چسبوندم خوب شده ؟
البته اسکین 360 هم بود اما GTA گیر نیاوردم برای همین خودم دستبکار شدم حالا خوب شده ؟
برچسب 360 واقعا قیمت فضایی داره :)

اما در مورد نوار های led من باز نکردم مبدل رو اما چیزی که هست این نوع نوار ها لوله ای 2 نوع هستن smdو led نوع اول از نظر کیفیت و نور بهتر هست و قیمت بیشتری داره هر 1 متر جدا هست و میتونید جداش کنید البته برای نیم متر هم جای گذاشته شده !!(البته من 3 قسمت هم کردمش که باید کرونده بشه و لحیم کاری و دردسر !! :) )
توی نوار led ها دقت کنید میبینید بین هر led یه مقاومت هست برای smd هم همینطور هست هر 1 متر هم مدار جدا داره برای smd و کاملا" جدا

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
برچسب 360 واقعا قیمت فضایی داره :)

اما در مورد نوار های led من باز نکردم مبدل رو اما چیزی که هست این نوع نوار ها لوله ای 2 نوع هستن smdو led نوع اول از نظر کیفیت و نور بهتر هست و قیمت بیشتری داره هر 1 متر جدا هست و میتونید جداش کنید البته برای نیم متر هم جای گذاشته شده !!(البته من 3 قسمت هم کردمش که باید کرونده بشه و لحیم کاری و دردسر !! :) )
توی نوار led ها دقت کنید میبینید بین هر led یه مقاومت هست برای smd هم همینطور هست هر 1 متر هم مدار جدا داره برای smd و کاملا" جدا

360 هم همین قیمت بود اما GTA ایران گیر نمیومد من حتی تا مرحله خرید از aliexpress هم رفتم که منصرف شدم
والا نوار هایی که من دارمم به صورت یک متر یک متر هستن یعنی هر یک متر رو میشه جدا کرد کمتر از یک متر نمیشه در کل راضی هستم ازش فقط نمیدونم مصرفش چجوریاس

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام. تشکر از توضیحت. اون باکسه همون آداپتور هست که فقط وسط سیم زدنش! چون اینو نگفته بودی اولش من سوال شد برام.
خلاصه اون ال ای دی ها و اسکین ها هم عالی شده. موفق باشی.

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
Drifting Series

41107141472556725953_Capascture.JPG

کسی از اینا سراغ نداره تو ایران؟ سایتی چیزی؟ خیلی صندلی های خوبی تولید کرده.

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
Drifting Series

41107141472556725953_Capascture.JPG

درود
عزيز اين مدل حدوداً تيرماه براى خريد رفتم ميدان حسن آباد تهران تو يه مغازه ديدم امتحان هم كردم قيمتش 450 تومن بود ، خيلى خوب بود ولى تو همون مغازه يه دونه بهترش رو خريدم خيلى عاليه.
0cb84c090f97470f8c614ff7f986a739.jpg

575 تومن
جنس نخی مقاوم هست و اصلا عرق نمیکنه. ولی اون عکس شما مواد نایلونی بود و بدرد نشستن طولانی نميخوره.

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
درود
عزيز اين مدل حدوداً تيرماه براى خريد رفتم ميدان حسن آباد تهران تو يه مغازه ديدم امتحان هم كردم قيمتش 450 تومن بود ، خيلى خوب بود ولى تو همون مغازه يه دونه بهترش رو خريدم خيلى عاليه.

575 تومن
جنس نخی مقاوم هست و اصلا عرق نمیکنه. ولی اون عکس شما مواد نایلونی بود و بدرد نشستن طولانی نميخوره.

آقا رضا ممنون از جوابتون بله این نوع صندلی ها واقعا" کیفیت خیلی خوبی نسبت به قبل دارن مخصوصا" سیستم تکیه دادنشون که کف هم رو به عقب میره اما چیزی که هست تکیه گاه پشتشون بر عکس عکس بالا تکیه گاه برای قوس کمر ندارن که با یه هزینه کم یه چیز های هست من توی یه فروشگاه روی صندلی دیدم قرار میدی به پشتش اما اگه گیر بیاد که اون تکیه گاه اوکی تر باشه مثل عکس برای استفاده طولانی مدت کمتر به کمر فشار میاره

WEEDEMBOYZ

کاربر سایت
Oct 18, 2014
74
منم دقیقا صندلی ام مثل صندلی rznrz06 هست

کلا نیلپر واقعا تولیدات خیلی عالی ای داره و گارانتی اشم فوق العادست
یک بار یک صندلی ازش داشتم رنگش خود به خود رفت با وجود این که کلا رنگ رو خیلی از سازنده ها جزو گارانتی قبول نمی کنن صندلی رو بردن و تایید کردن که صندلی روکش اش نقص فنی داشته عوض کردن برام آوردن بدون خیچ هزینه ای

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام بچه ها کسی تا تجربه کار کردن با این مانیتور داره میخوام بگیرم میخوام بدونم کیفیتش مخصوصا تصویرش چه طوریه؟

بازار سنتر | محصولات | سخت افزار | صفحه نمایش | کارکرده - سالم | خریدار مانیتور 3D Display Sony

3D Display Sony
سلام. میتونی به تاپیک راهنمایی خرید tv برای ps4 مراجعه کنی و بپرسی.
ولی من بر اساس شنیده هام میگم خیلی راضی کننده نیست و یه تلویزیون از برند سونی بگیری بهتره تا این مدل خاص.
http://forum.bazicenter.com/thread84075/

آخرین ویرایش:

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
آقا رضا ممنون از جوابتون بله این نوع صندلی ها واقعا" کیفیت خیلی خوبی نسبت به قبل دارن مخصوصا" سیستم تکیه دادنشون که کف هم رو به عقب میره اما چیزی که هست تکیه گاه پشتشون بر عکس عکس بالا تکیه گاه برای قوس کمر ندارن که با یه هزینه کم یه چیز های هست من توی یه فروشگاه روی صندلی دیدم قرار میدی به پشتش اما اگه گیر بیاد که اون تکیه گاه اوکی تر باشه مثل عکس برای استفاده طولانی مدت کمتر به کمر فشار میاره
عزیز پشتی این صندلی عقب و جلو میشه یعنی زاویه بالا عقب میره و چون حالت پارچه ای داره و کاملاً گودی کمر رو پر میکنه.ولی اگه برای گیم جلوی PS4 میخوایی یه مدل زمینی رو اول همین تاپیک گذاشتم.خیلی عالیه.

SONY XPERIA Z2

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
درود

575 تومن

مبارک باشه . این کمپانی بسیار حرفه ای و در کارش خبره ی دوست عزیز . از کی تا حالا چرم شده مواد نایلونی :-/ . شما به ارگونومی تمام صندلیاش نگاه کنی کاملا با استانداردای روز دنیا برای راحتی وتکیه دادن ساخته شده . با بیشتر شرکتهای مهم جهان و ورزشگاهها هم قرار دادا داره . مشکل ما همینه که هر چی بخریم از نظر خودمون بهترینه .

اینم منبع با ویدئوهاش

- - -ویرایش - - -

Drifting Series

توی ایران اگه گیر بیاری بالای 900 تومن باید براش هزینه کنی

rznrz06

کاربر سایت
Sep 14, 2012
726
نام
REZA
مبارک باشه . این کمپانی بسیار حرفه ای و در کارش خبره ی دوست عزیز . از کی تا حالا چرم شده مواد نایلونی :-/ . شما به ارگونومی تمام صندلیاش نگاه کنی کاملا با استانداردای روز دنیا برای راحتی وتکیه دادن ساخته شده . با بیشتر شرکتهای مهم جهان و ورزشگاهها هم قرار دادا داره . مشکل ما همینه که هر چی بخریم از نظر خودمون بهترینه .

اینم منبع با ویدئوهاش

- - -ویرایش - - -

توی ایران اگه گیر بیاری بالای 900 تومن باید براش هزینه کنی
عزیز من که نگفتم مال همین کارخونه رو دیدم،دقیقاً مشابه این رو که کارخونه ایرانی زده( اون عزیز هم فرمودند که کارخونه نیلپر) ولی با فوم هستش رو دیدم ولی چون چیز بهتر هم داشت اون بهتر رو خریدم.
در ضمن برای این کارخونه رو تو ایران نمیتونید گیر بیارید.
اگه چرم سورته 3 ایرانی هم باشه بالای یک و نیم میلیون هست.
چه برسه به خارجکیش.
همون منبعی که گذاشتی ارزونترینش 220 یورو هست،یعنی اونجا 900 تومنه.

SONY XPERIA Z2

آخرین ویرایش:

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
درود

575 تومن

مرسی منم اگه بخوام بگیرم حتما مدل صندلی شما رو میگیرم ولی این مدلی که من لینکش رو قرار دادم یکی از برترین تولید کننده های صندلی های گیمینگ هست و دوتا بالشتک داره که هم برای قوس کمر و برای گردن به صورت جداگانه قرار میگیره

کلا خیلی عالی هست توی یوتیوب هم نقد هاش خوب بوده ولی خُب متاسفانه مثل اینکه اصلش توی کشور ما پیدا نمیشه که هیچ جنس نایلونی هم داره ... (که 100% مثل این کفشای چرمی فیک بعد از یک مدتی ترک میگیره و پاره میشه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر