صفحه ترحیم

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
كنسول من 2005 بود
دست دوم خريده بودم
روزي 4 ساعت كار ميكردم باهاش
فن هم نداشت
فن هاي خودش رو از همون روز اول 12ولت كرده بود
بعد از دو هفته تموم كرد :((
واقعا؟بابا كنسول من هم مل سال 2005 بود core هم بود ولي يه 10 ماهي كار كرد

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
از همه بچه ها بابت همدردیشون ممنونم
در کمال تعجب باید بگم گه ظاهرا کنسولم کاملا تموم نکرده بود و فقط سکته کرده بود.دیشب هر کاری کردم نتونستم از شر سه چراغ قرمز خلاص بشم تا اینگه امروز بفکر یک شک قوی به کنسول افتادم.:cheesygri
کنسول رو رو شن کردم وگذاشتم حسابی گرم شد بعد با دست مبارکم یه ضربه ی مهلک بر بدنه اش وارد کردم و شک مفید واقع شد و دستگاه بالا اومد و از ظهر تا حالا ارور سه چراغ دیگه نداده فقط هر از گاهی هنگ میکنه منم یه شک دیگه وارد گردم و الان سه ساعته که بدون هنگ و ارور داره مثل بچه ادم کار میکنه ولی مطمئنا میفروشمش.:mad:
شاید wii خریدم شایدم ps3.به هر حال بی کنسول نمیمونم;)
ايول بابا عجب حركت توپي زدي!به احتمال زياد كنسولت يك هفته نشده دوباره خراب ميشه

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
این تاپیک فقط به درد خراب کردن بازار XBIX360 میخوره و هر کدوم از بچه ها که این تاپیکو می بینن اگه هم تصمیم جدی بره خریدن این کنسولو داشته باشن ذهنیتشون خراب میشه
کلا تاپیک فاز منفی ایه میدونی که چی میگم
من خودم 4 ماه پیش پی اس تری گرفتم ولی الان افتاده گوشه خونه میدونی چرا؟
چون متاسفانه نتونست مثل ایکس باکس از درون اون احساس منو نسبت به گرافیک ارضا کنه
بیشترین انگیزه من واسه خریدن پی اس تری این بود که تا سال 2017 بازی هارو ساپورت میکنه ولی من که اینجوری روشن بین نیستم
کنسولی که همین الان نمیتونه یه بازی قوی رو مثل GTA نمیتونه با قدرت هضم کنه من فک کنم تو ورژن بعدی این بازی زاییده
کاری نداریم برای من یکی چون با چشم دیدم ثابت شده که انگار شرکت سونی تو بیرون دادن این کنسول جدیدش کمی عجله کرده و می تونست چیز قوی تری از این بیرون بده
من مطمئنم اگه حرفشون صحت داشته باشه و تا سال 2017 بتونه دووم بیاره پس ایکس 360 تا سال 2030 همچنان به کار خودش ادامه میده

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
کنسولی که همین الان نمیتونه یه بازی قوی رو مثل GTA نمیتونه با قدرت هضم کنه من فک کنم تو ورژن بعدی این بازی زاییده
کاری نداریم برای من یکی چون با چشم دیدم ثابت شده که انگار شرکت سونی تو بیرون دادن این کنسول جدیدش کمی عجله کرده و می تونست چیز قوی تری از این بیرون بده
من مطمئنم اگه حرفشون صحت داشته باشه و تا سال 2017 بتونه دووم بیاره پس ایکس 360 تا سال 2030 همچنان به کار خودش ادامه میده
من کاری به تایپیک ندارم بابت اسپم هم ببخشید اما حرف این دوستمون و خوندم کمی خندم گرفت !! :laughing::laughing:
خوب این تایپیک و ببینی بعدش میبینی هر موقع 360 تونست 10ساعت مداوم کار کنه اون موقع تا 2030 به کار خودش ادامه بده !!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
اینجا دیگه فن بازی در نیارید gpod جان من یه 360 داشتم مال 2005 بود بعضی وقتا یکی دو روز پشت سر هم روشن بود مشکل 360 هم که تقریبا تو فالکون ها حل شده اگه جاسپر هم معرفی شه دیگه کاملا بر طرف شده دیگه هم حرف ps3 زو تو این تاپیک نزنید لطفا

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
خوب این تایپیک و ببینی بعدش میبینی هر موقع 360 تونست 10ساعت مداوم کار کنه اون موقع تا 2030 به کار خودش ادامه بده !!

حالا شما یه چیزی شنیدی مطمئن که نیستی درست میگن!;)
از این خبرهام نیست...

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
نمی دونم باور کنی یا نه ولی من کنسولمو یه بار بیش تر از 15 ساعت روشن گذاشتم
تاریخشم 2006 هست ( چش نخوری انشالله :biggrin1: )

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
این تاپیک فقط به درد خراب کردن بازار XBIX360 میخوره و هر کدوم از بچه ها که این تاپیکو می بینن اگه هم تصمیم جدی بره خریدن این کنسولو داشته باشن ذهنیتشون خراب میشه
کلا تاپیک فاز منفی ایه میدونی که چی میگم
من خودم 4 ماه پیش پی اس تری گرفتم ولی الان افتاده گوشه خونه میدونی چرا؟
چون متاسفانه نتونست مثل ایکس باکس از درون اون احساس منو نسبت به گرافیک ارضا کنه
بیشترین انگیزه من واسه خریدن پی اس تری این بود که تا سال 2017 بازی هارو ساپورت میکنه ولی من که اینجوری روشن بین نیستم

اولا بابت پستی که دادی و باعث انحراف و اسپم دادن بعضی دوستان شدی ممنونم .
ثانیا شما اول پست اول تاپیک رو بخون بعدش دربارش نظر بده . فقط از روی اسم تاپیک که نمیشه قضاوت کنی . در ضمن این حق همه دوستانه که قبل از خرید هم از نقاط قوت و برتریها و هم از مشکلات و آمار خرابیهای این کنسول آگاه بشن و بدونن که چی رو باید در نظر بگیرن که بنفعشون باشه . درسته که اینجا انجمن 360 ته ولی باید تلخ و شیرین همه با هم باشه تا اطلاع رسانی درست انجام بشه .
بعدش دررابطه با ps3 و مقایسه اون با 360 که نتونسته احساس شما به گرافیک ارضا کنه یعنی چی ؟! آیا گرافیک ps3 پایین بوده ؟ مشکل خاصی توی بازیهاش دیدی ؟ از کجا پی بردی که نتونسته gta رو بقول خودتون هضم کنه ؟ تفاوتش با نسخه 360 چی بود ؟ آیا شما میدونید ورژن بعدی این بازی کی و با نیاز به چه سخت افزاری قراره ریلیز بشه ؟ اینی که میگیدسونی کنسولشو زود داده و عجله کرده بنظرتون خنده دار نیست در حالی که همه معتقدند سونی بخاطر عرضه دیر ps3 ضرر زیادی کرده و قسمت عمده ای از بازار رو از دست داده ،در مقابل ماکروسافت عجله کرد و باعث شد کنسولش دچار نقایصی بشه ولی بازار رو زود تر در دست گرفت .
یکی از عوامل موثر در محبوبیت بیشتر 360 بین ایرانیها همین کپی خور بودنشه که باعث میشه براحتی بازیهاش رو تهیه کنیم و بدون دغدغه از پرداخت هزینه بالا بازیها رو به روز و راحت تهیه کنیم ، البته فعلا تنوع در بازیهای 360بیشتره و به همین دلایل پیش گیمرها محبوبیت بیشتری داره .
اینکه ps3 قوی هست یا نه رو از روی چه دلیل میگی ؟ و چی رو با چشم دیدیکه میگی قوی نیست ؟ اینکه پردازنده این کنسول انقدر قوی و جدید هستش که بازیسازان رو دچار مشکل کرده ، درش شکی نیست ولی اگه بخواید پردازنده گرافیکی رو دلیل ضعیف بود ن اون بدونید باید عرض کنم که مطمئن باشید بازیسازان اگربخوان میتونن خودشون رو با هر شرایطی انطباق بدن و اینجاست که پول بیشتر از طرف سازنده کنسوله که باعث میشه بازیهای بهتر وجذابتر رو شاهد باشیم .در هر حال فعلا سخت افزار 360 و ps3 انقدر قوی هستند که فعلا نیازی به نسل جدیدتری از کنسولها نباشه و کنسولهای موجود تا چند سال آینده نیاز بازیسازان رو برآورده میکنه .
بهر حال آینده همه چی رو مشخص میکنه پس بهتره زود قضاوت نکنیم و منتظر بمونیم و از دادن نظرات بی پایه و اساس خودداری کنیم .
دوست عزیز دوست ندارم فکر کنی که من باهات مشکلی دارم و این پستهای اخیر بخاطر دشمنی با شما بوده ، بلکه متاسفانه پستهای شما معمولا باعث ایجاد انحراف و معمولا فقط بر اساس تفکرات ذهنی شماست که بهتره در این باره تجدید نظر کنید .

آخرین ویرایش:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
دررابطه با ps3 و مقایسه اون با 360 که نتونسته احساس شما به گرافیک ارضا کنه یعنی چی ؟! آیا گرافیک ps3 پایین بوده ؟ مشکل خاصی توی بازیهاش دیدی ؟ از کجا پی بردی که نتونسته gta رو بقول خودتون هضم کنه ؟ تفاوتش با نسخه 360 چی بود ؟

نام عنوان : WWE SmackDown vs. Raw 2009

کنسول : PS3
eriwrk.jpg

کنسول : X360
24zc8jc.jpg

که بهتره در این باره تجدید نظر کنید .

هر موقع 360 تونست 10ساعت مداوم کار کنه اون موقع تا 2030 به کار خودش ادامه بده !!
کنسول من 1 سال و نیم است که هر روز بطور متوسط 10 ساعت روشن است ؛ حتی یک بار هم 3 چراغه نشده و درایوش هم بدون مشکل در این مدت کار میکنه ( فقط بازی های PlayBox استفاده کردم ) تنها ایرادی که داره همات Fan هاش هستند که موقع روشن کردن کنسول ، گویی هواپیمای ایران ایر در حال پرواز کردن هستش . البته بین سال های 2010 تا 2012 باید شاهد کنسول جدید مایکروسافت باشیم ؛ اگرچه کمبود قدرت کنسول برای ما قابل مشاهده نیست ولی برای بازی سازان این مورد احساس میشه و خواهد شد و حتماً کنسولی با قدرت سخت افرازی روز اون موقع برای فروش ارائه خواهد شد . البته شایعات زیادی در اینترنت پخش شده ...

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
تاپیک داره شدیدا منحرف میشه بهتهر این بحث تموم بشه .
امید جان این عکسها هم نمیتونه چیزی رو ثابت کنه چون ممکنه واقعیتش چیز دیگه ای باشه . کلا از روی عکس نمیشه چیزی رو ثابت کرد مخصوصا اینکه عکس در حالتهای مختلف و ... گرفته میشه . البته اینکه کنسولها در بازیهای مختلف توانایی های خاص خودشونو نشون میدن درش شکی نیست ولی خیلی محسوس نیستند .

Enthusiant

کاربر سایت
Oct 5, 2007
148
من نمیدونم چرا یادم رفت وقتی 360 ام مرد و دوباره زنده شد اینجا پست بدم!
هیچی دیگه! 7 تیر 87 مرد، 11 تیر زنده شد! حالا هم زنده س الحمد لله.
چند روز دیگه تو همون تاپیکی که زدم عکسهایی از تعمیرم میذارم.

babz

کاربر سایت
Dec 16, 2007
154
نام
بهمن
اولا بابت پستی که دادی و باعث انحراف و اسپم دادن بعضی دوستان شدی ممنونم .
ثانیا شما اول پست اول تاپیک رو بخون بعدش دربارش نظر بده . فقط از روی اسم تاپیک که نمیشه قضاوت کنی . در ضمن این حق همه دوستانه که قبل از خرید هم از نقاط قوت و برتریها و هم از مشکلات و آمار خرابیهای این کنسول آگاه بشن و بدونن که چی رو باید در نظر بگیرن که بنفعشون باشه . درسته که اینجا انجمن 360 ته ولی باید تلخ و شیرین همه با هم باشه تا اطلاع رسانی درست انجام بشه .
بعدش دررابطه با ps3 و مقایسه اون با 360 که نتونسته احساس شما به گرافیک ارضا کنه یعنی چی ؟! آیا گرافیک ps3 پایین بوده ؟ مشکل خاصی توی بازیهاش دیدی ؟ از کجا پی بردی که نتونسته gta رو بقول خودتون هضم کنه ؟ تفاوتش با نسخه 360 چی بود ؟ آیا شما میدونید ورژن بعدی این بازی کی و با نیاز به چه سخت افزاری قراره ریلیز بشه ؟ اینی که میگیدسونی کنسولشو زود داده و عجله کرده بنظرتون خنده دار نیست در حالی که همه معتقدند سونی بخاطر عرضه دیر ps3 ضرر زیادی کرده و قسمت عمده ای از بازار رو از دست داده ،در مقابل ماکروسافت عجله کرد و باعث شد کنسولش دچار نقایصی بشه ولی بازار رو زود تر در دست گرفت .
یکی از عوامل موثر در محبوبیت بیشتر 360 بین ایرانیها همین کپی خور بودنشه که باعث میشه براحتی بازیهاش رو تهیه کنیم و بدون دغدغه از پرداخت هزینه بالا بازیها رو به روز و راحت تهیه کنیم ، البته فعلا تنوع در بازیهای 360بیشتره و به همین دلایل پیش گیمرها محبوبیت بیشتری داره .
اینکه ps3 قوی هست یا نه رو از روی چه دلیل میگی ؟ و چی رو با چشم دیدیکه میگی قوی نیست ؟ اینکه پردازنده این کنسول انقدر قوی و جدید هستش که بازیسازان رو دچار مشکل کرده ، درش شکی نیست ولی اگه بخواید پردازنده گرافیکی رو دلیل ضعیف بود ن اون بدونید باید عرض کنم که مطمئن باشید بازیسازان اگربخوان میتونن خودشون رو با هر شرایطی انطباق بدن و اینجاست که پول بیشتر از طرف سازنده کنسوله که باعث میشه بازیهای بهتر وجذابتر رو شاهد باشیم .در هر حال فعلا سخت افزار 360 و ps3 انقدر قوی هستند که فعلا نیازی به نسل جدیدتری از کنسولها نباشه و کنسولهای موجود تا چند سال آینده نیاز بازیسازان رو برآورده میکنه .
بهر حال آینده همه چی رو مشخص میکنه پس بهتره زود قضاوت نکنیم و منتظر بمونیم و از دادن نظرات بی پایه و اساس خودداری کنیم .
دوست عزیز دوست ندارم فکر کنی که من باهات مشکلی دارم و این پستهای اخیر بخاطر دشمنی با شما بوده ، بلکه متاسفانه پستهای شما معمولا باعث ایجاد انحراف و معمولا فقط بر اساس تفکرات ذهنی شماست که بهتره در این باره تجدید نظر کنید .
عزیز دل برادر منظورم از عجله کردن اینه که منی که رفتم این کنسولو خریداری کردم

(ps3) در حالی که یه سالو نیمه که ایکس باکس ازی می کنم انتظار چیز خارقالعاده تری نسبت به این کنسول قدیمی تر داشتم که رفتم 700000 تومن همون اولش دادم خریدم
عجله کرد یعنی اینکه برداشت من اینه که سرکت سونی برای اینکه از مایکروسافت عقب نمونه کمی کنسول جدیدشو با عجله تر بیرون داده
من احساس می کنم تصویر ایکس باکس همچین خوش آبو رنگ تر از پی اسه و احساس میکنم وقتی می شینم پای پی اس زود تر خسته میشم یعنی تصویرش نمی تونه برای من جذابیت ایجاد کنه
در کل اگه کسی ایکس باکس بازی کرده من بهش پیشنهاد نمی کنم ps3 بخره

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
عزیز دل برادر منظورم از عجله کردن اینه که منی که رفتم این کنسولو خریداری کردم

(ps3) در حالی که یه سالو نیمه که ایکس باکس ازی می کنم انتظار چیز خارقالعاده تری نسبت به این کنسول قدیمی تر داشتم که رفتم 700000 تومن همون اولش دادم خریدم
عجله کرد یعنی اینکه برداشت من اینه که سرکت سونی برای اینکه از مایکروسافت عقب نمونه کمی کنسول جدیدشو با عجله تر بیرون داده
من احساس می کنم تصویر ایکس باکس همچین خوش آبو رنگ تر از پی اسه و احساس میکنم وقتی می شینم پای پی اس زود تر خسته میشم یعنی تصویرش نمی تونه برای من جذابیت ایجاد کنه
در کل اگه کسی ایکس باکس بازی کرده من بهش پیشنهاد نمی کنم ps3 بخره

نه آقا مثل اینکه نمیخوای بذاری تاپیک مسیر خودشو بره ! اگه نظر شخصیه خاصی رو داری لطف کن تو pm بده تا با هم بحث کنیم . تاپیک جای پافشاری روی نظرات سلیقه ای نیست ، اینجا باید با دلیل و مدرک حرف بزنی .

amir hossein.360

کاربر سایت
Aug 5, 2008
27
نام
امیر حسین
کسانی که قصد خرید 360 دارن فقط کافیه تاریخ ساختش بعد از 24/8/2007 باشه و همین طور برای محکم کاری فن رو 12 ولت کنن. بعد هر چند ساعت که خواستن بازی کنن حالشو ببرن.فقط وفقط 360.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر